Impreza została odwołana

W związku z sytuacją panującą w kraju oraz ze względu na stanowisko Pomorskiego Państwowego Wojewódzkiego Inspektora Sanitarnego w Gdańsku zmuszeni jesteśmy przełożyć w czasie naszą imprezę.

Chcielibyśmy przeprowadzić ją jeszcze przed sezonem letnim, ale obecnie trudno jest wskazać konkretny termin.

Jak zapowiadaliśmy wcześniej - jest możliwość zwrotu wpisowego. Prosimy o kontakt drogą elektroniczną (e-mail: sport@wladyslawowo.pl) osoby, które rezygnują z udziału w imprezie i proszą o zwrot wpisowego.
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Jeka Stasiu Chłapowo chłopcy "junior młodszy" 15-16 lat KLIF TEAM CHŁAPOWO odwołano
2 Skoneczny Kacper Bytów chłopcy "junior młodszy" 15-16 lat MLKS Baszta Bytów odwołano
3 KUJAWA IGOR GDAŃSK chłopcy "junior młodszy" 15-16 lat GKS CARTUSIA odwołano
4 Plinski Kajetan Chłapowo chłopcy "junior" 17-18 lat KLIF Team Chłapowo odwołano
5 Ostajewski Gustaw Kąpino chłopcy "junior" 17-18 lat KLIF Team odwołano
6 Mielewczyk Rafał Gościcino chłopcy "junior" 17-18 lat KLIF Team Chłapowo odwołano
7 Marzejon Maksymilian Chłapowo chłopcy "młodzik" 13-14 lat KLIF Team Chłapowo odwołano
8 Ciskowski Adam Werblinia chłopcy "młodzik" 13-14 lat KLIF TEAM CHŁAPOWO odwołano
9 Doppke Kacper ŻARNOWIEC chłopcy "młodzik" 13-14 lat KLIF Team Chłapowo odwołano
10 Romanik Mikołaj Łebcz chłopcy "młodzik" 13-14 lat Klif Team Chłapowo odwołano
11 Kohnke Kacper Władysławowo chłopcy "młodzik" 13-14 lat KLIF TEAM CHŁAPOWO odwołano
12 Ciskowski Bartosz Chłapowo chłopcy "młodzik" 13-14 lat KLIF Team Chłapowo odwołano
13 Myślisz Oliwier Chłapowo chłopcy "młodzik" 13-14 lat KLIF MTB Team Chłapowo odwołano
14 Reca Tomasz Mądrzechowo chłopcy "młodzik" 13-14 lat MLKS Baszta Bytów odwołano
15 Kortas Wojciech Jastrzębia Góra chłopcy "młodzik" 13-14 lat KLIF Team Chłapowo odwołano
16 Płotka Adam Rekowo Górne chłopcy "żak" 11-12 lat KLIF TEAM CHŁAPOWO odwołano
17 Jeliński Igor Swarzewo chłopcy "żak" 11-12 lat KLIF TEAM CHŁAPOWO odwołano
18 Budnicki Mateusz Władysławowo chłopcy "żak" 11-12 lat KLIF MTB Team odwołano
19 Treder Bartosz Bytów chłopcy "żak" 11-12 lat MLKS Baszta Bytów odwołano
20 Osadowski Leonard Gdańsk chłopcy 5-6 lat KidsLab Gdańsk odwołano
21 Brożek Mikołaj Bolszewo chłopcy 5-6 lat odwołano
22 Ożga Dastin Słupsk chłopcy 7-8 lat odwołano
23 Turek Kajetan Leśniewo chłopcy 7-8 lat KLIF TEAM Chłapowo odwołano
24 Brożek Kacper Bolszewo chłopcy 7-8 lat odwołano
25 Wiktorzak Kamil Gdańsk chłopcy 7-8 lat MLKS Baszta Bytów odwołano
26 Kłodziński Nikodem Rzucewo chłopcy 9-10 lat KLIF MTB Team odwołano
27 Ochociński Cyprian Gdynia chłopcy 9-10 lat odwołano
28 Majda Adam Puck chłopcy 9-10 lat odwołano
29 Krzywy Ksawery Gdańsk chłopcy 9-10 lat odwołano
30 Kreft Kajetan Ostrowo chłopcy 9-10 lat Szkoła Podstawowa nr2 we Wladyslawowie odwołano
31 Wiktorzak Igor Gdańsk chłopcy 9-10 lat MLKS Baszta Bytów odwołano
32 Karpińska Karolina Bytów dziewczęta "juniorka młodsza" 15-16 lat MLKS Baszta Bytów odwołano
33 Włodarczyk Weronika Rozewie dziewczęta "juniorka" 17-18 lat KLIF Team Chłapowo odwołano
34 Łojek Amelia Bytów dziewczęta "młodziczka" 13-14 lat MLKS Baszta Bytów odwołano
35 Pouch Martyna Reda dziewczęta "żakini" 11-12 lat Sp 3 Reda/ ASPW odwołano
36 Bolda Martyna Chłapowo dziewczęta "żakini" 11-12 lat KLIF MTB Team odwołano
37 Ochocińska Apolonia Gdynia dziewczęta 5-6 lata odwołano
38 Czerniak Julia Elbląg dziewczęta 7-8 lat Przedszkole nr 26 Elbląg odwołano
39 Mudlaff Maja Chłapowo dziewczęta 9-10 lat KLIF Team Chłapowo odwołano
40 Kohnke Klara Władysławowo dziewczęta 9-10 lat KLIF Team Chłapowo odwołano
41 Ciskowska Paulina Chłapowo dziewczęta 9-10 lat KLIF Team Chłapowo odwołano
42 Kulling Monika Gnieżdżewo kobiety "ELITA" - K2 - 19-29 lat + chętne do startu kobiety starsze odwołano
43 Kłodzińska Daria Rzucewo kobiety K3 - 30-39 lat KLIF MTB Team odwołano
44 Romanik Marta Łebcz kobiety K4+ - >= 40 lat Klif Team Chłapowo odwołano
45 Gorazdowski Filip Kłanino mężczyźni "ELITA" - M2 - 19-29 lat + chętni do startu mężczyźni starsi KLIF Team odwołano
46 Marzejon Mikołaj Chłapowo mężczyźni "ELITA" - M2 - 19-29 lat + chętni do startu mężczyźni starsi KLIF Team Chłapowo odwołano
47 Styn Mateusz Karwieńskie Błoto mężczyźni "ELITA" - M2 - 19-29 lat + chętni do startu mężczyźni starsi KLIF Team odwołano
48 Goyke Krzysztof Lubkowo mężczyźni "ELITA" - M2 - 19-29 lat + chętni do startu mężczyźni starsi KLIF Team odwołano
49 Remer Łukasz Mieroszyno mężczyźni "ELITA" - M2 - 19-29 lat + chętni do startu mężczyźni starsi KLIF Team Chłapowo odwołano
50 Jaffke Gracjan Domatowo mężczyźni "ELITA" - M2 - 19-29 lat + chętni do startu mężczyźni starsi KLIF Team Chłapowo odwołano
51 Buja Krystian Chłapowo mężczyźni "ELITA" - M2 - 19-29 lat + chętni do startu mężczyźni starsi KLIF TEAM Chłapowo odwołano
52 Potrykus Filip Chłapowo mężczyźni "ELITA" - M2 - 19-29 lat + chętni do startu mężczyźni starsi KLIF Team Chłapowo odwołano
53 Sieniek Łukasz Przewóz mężczyźni "ELITA" - M2 - 19-29 lat + chętni do startu mężczyźni starsi AZS Politechnika Gdańska odwołano
54 Kobierzyński Łukasz Władysławowo mężczyźni "ELITA" - M2 - 19-29 lat + chętni do startu mężczyźni starsi odwołano
55 Krzywy Krzysztof Gdańsk mężczyźni "ELITA" - M2 - 19-29 lat + chętni do startu mężczyźni starsi Cycling Planet odwołano
56 Małas Marcin Bydgoszcz mężczyźni "ELITA" - M2 - 19-29 lat + chętni do startu mężczyźni starsi AZS Politechnika Gdańska odwołano
57 Ożga Michał Słupsk mężczyźni M3 - 30-39 lat odwołano
58 Paczuła Ireneusz Lębork mężczyźni M3 - 30-39 lat KLIF TEAM CHŁAPOWO odwołano
59 Turek Karol Leśniewo mężczyźni M3 - 30-39 lat KLIF TEAM Chłapowo odwołano
60 Adamek Krzysztof Bytów mężczyźni M3 - 30-39 lat Bytów odwołano
61 Salzer Jacek Minkowice mężczyźni M3 - 30-39 lat KLIF TEAM CHŁAPOWO odwołano
62 Wanta Łukasz Bytów mężczyźni M3 - 30-39 lat odwołano
63 Habaj Piotr Gdynia mężczyźni M3 - 30-39 lat Norda Active Team odwołano
64 Piepka Sławomir Leśniewo mężczyźni M4 - 40-49 lat KLIF Team Chłapowo odwołano
65 Gorazdowski Marcin Kłanino mężczyźni M4 - 40-49 lat KLIF Team Chłapowo odwołano
66 Zachciał Tomek Kowale mężczyźni M4 - 40-49 lat VO2max MTB Team odwołano
67 Lipski Marcin Jastrzębia Góra mężczyźni M4 - 40-49 lat KLIF TEAM CHŁAPOWO odwołano
68 Leszczyński Mariusz Gdynia mężczyźni M4 - 40-49 lat Vo2maxMTB Team odwołano
69 Abraham Wiesław Sławoszyno mężczyźni M5+ - >= 50 lat TA KO Team odwołano
70 Maciejewski Sławomir Lębork mężczyźni M5+ - >= 50 lat KLUB KOLARSKI LEW LĘBORK odwołano
71 Felkner Ryszard Chłapowo mężczyźni M5+ - >= 50 lat KLIF Team Chłapowo odwołano
72 Czynsz Aleksander Reda mężczyźni M5+ - >= 50 lat Tri Team-Rumia/ i Save odwołano
73 Reinholz Marian Terespol Pomorski mężczyźni M5+ - >= 50 lat odwołano


Wyświetleń: 7545

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ