Tropem Wilczym 2020 Aleksandrów Kujawski
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Wiśniewski Mariusz Przybranowo 1963m Kolegium Kujawskie XX.Sal. darmowy udział
2 Kucharski Dawid Służewo 1963m Kolegium Kujawskie XX.Sal. darmowy udział
3 Olejnik Bartłomiej Aleksandrów Kujawski 11km Kolegium Kujawskie XX.Sal. darmowy udział
4 Kacprzak Hubert Poczałkowo 11km Kolegium Kujawskie XX.Sal. darmowy udział
5 Kulczyński Robert Aleksandrów Kujawski 1963m Kolegium Kujawskie XX.Sal. darmowy udział
6 Łątkowska Magdalena Aleksandrów Kujawski 1963m Kolegium Kujawskie XX.Sal. darmowy udział
7 Trawińska Natalia Rożno-Parcele 1963m Kolegium Kujawskie XX.Sal. darmowy udział
8 Nowak Marcin Podgaj 1963m darmowy udział
9 KULIŃSKI Paweł Waganiec 1963m darmowy udział
10 Sobieszczyk Wojciech Aleksandrów Kujawski 1963m Kolegium Kujawskie XX.Sal. darmowy udział
11 Sobieszczyk Andrzej Aleksandrów Kujawski 1963m darmowy udział
12 Bajdalski Michał Rudunki 1963m Przedszkole Sióstr Służebniczek w Aleksandrowie Kujawskim darmowy udział
13 Szulc Piotr Aleksandrów Kujawski 11km darmowy udział
14 Włochowicz Julia Służewo 1963m darmowy udział
15 Rosowska Katarzyna Stawki 1963m Kolegium Kujawskie XX.Sal. darmowy udział
16 Magnuszewska Anna Aleksandrów Kujawski 1963m Kolegium Kujawskie XX.Sal. darmowy udział
17 Cylke Martyna Aleksandrów Kujawski 1963m Kolegium Kujawskie XX.Sal. darmowy udział
18 Łukowiak Nicola Koneck 1963m darmowy udział
19 Jabłońska Katarzyna Aleksandrów Kujawski 1963m ŚDS Team darmowy udział
20 Skórko Michał Aleksandrów Kujawski 1963m ŚDS Team darmowy udział
21 Hermanowska Edyta Aleksandrów Kujawski 1963m ŚDS Team darmowy udział
22 Olejnik Dawid Aleksandrów Kujawski 1963m ŚDS Team darmowy udział
23 Żywiczyńska Konstancja Aleksandrów Kujawski 1963m ŚDS Team darmowy udział
24 Bendlin Marcin Aleksandrów Kujawski 1963m ŚDS Team darmowy udział
25 Kulik Joanna Toruń 11km darmowy udział
26 Bajdalski Szymon Rudunki 1963m Kolegium kujawskie X. X. Salezjanów w Aleksandrowie Kuj. darmowy udział
27 Bajdalski Radosław Rudunki 11km darmowy udział
28 Konieczek Elżbieta Rożno-Parcele 1963m Kolegium kujawskie X. X. Salezjanów w Aleksandrowie Kuj. darmowy udział
29 Zalesiak Angelika Romanowo 1963m darmowy udział
30 Adamski Jakub Koneck 1963m darmowy udział
31 Głuchowski Jerzy Aleksandrów Kuj. 1963m darmowy udział
32 Zglińska Anna Aleksandrów Kujawski 1963m darmowy udział
33 Głuchowska Katarzyna Aleksandrów Kujawski 1963m darmowy udział
34 Głuchowski Antoni Aleksandrów Kujawski 1963m darmowy udział
35 Matusiak Natalia Waganiec 1963m darmowy udział
36 Biegała Mateusz Rożno - Parcele 1963m darmowy udział
37 Wisniewski Bartosz Wisniewski Aleksandrów Kujawski 1963m darmowy udział
38 Nędzusiak Dariusz Aleksandrów Kujawski 11km darmowy udział
39 Łączkowska Agata Aleksandrów Kujawski 1963m MDP Straszewo darmowy udział
40 Matusiak Iwona Waganiec 1963m darmowy udział
41 Merke Marcin Dęby 11km darmowy udział
42 Sylwestrzak Elwira Aleksandrów Kujawski 11km POLKRYS TEAM darmowy udział
43 Kruszka Sandra Aleksandrów Kujawski 11km POLKRYS TEAM darmowy udział
44 Mikołajczak Miłosz Straszewo 1963m MDP Straszewo darmowy udział
45 Nowak Dawid Straszewo 1963m MDP Straszewo darmowy udział
46 Skwara Sandra Straszewo 1963m MDP Straszewo darmowy udział
47 Beciński Marcin Straszewo 1963m MDP Straszewo darmowy udział
48 Beciński Adam Straszewo 1963m MDP Straszewo darmowy udział
49 Hernacki Dawid Straszewo 1963m MDP Straszewo darmowy udział
50 Sikorski Paweł Straszewo 1963m MDP Straszewo darmowy udział
51 Sikorski Marcin Straszewo 1963m MDP Straszewo darmowy udział
52 Budziszewska Weronika Straszewo 1963m MDP Straszewo darmowy udział
53 Sobczak Wiktoria Straszewo 1963m MDP Straszewo darmowy udział
54 Lewandowska Małgorzata Zakrzewo 1963m MDP Straszewo darmowy udział
55 Lewandowski Stanisław Zakrzewo 1963m OSP Straszewo darmowy udział
56 Gurski Krzysztof Aleksandrów kujawski 1963m #Bieganienawesolo darmowy udział
57 Komorowska Weronika Rożno-Parcele 1963m darmowy udział
58 Komorowska Maja Rożno-Parcele 1963m darmowy udział
59 Komorowski Karol Rożno-Parcele 1963m darmowy udział
60 Komorowska Marta Rożno-Parcele 1963m darmowy udział
61 Komorowski Maciej Komorowski Rożno-Parcele 11km darmowy udział
62 Łątkowski Piotr Aleksandrów Kujawski 11km darmowy udział
63 Lewandowski Dominik Aleksandrów Kujawski 1963m darmowy udział
64 Greczaniuk Ewa Służewo 1963m darmowy udział
65 Zaręba Cyprian Aleksandrów Kujawski 1963m darmowy udział
66 Zając Wojciech Aleksandrów Kujawski 11km Fight Club Aleksandrów darmowy udział
67 Paczkowski Jarosław Aleksandrów Kujawski 11km Fight Club Aleksandrów darmowy udział
68 Lorenc Robert Aleksandrów Kujawski 11km darmowy udział
69 Czerwiński Krzysztof Osno 11km Akademia Biegania Grudziądz darmowy udział
70 Chojnacki Przemysław Aleksandrów Kujawski 11km darmowy udział
71 Błaszak Sławomir Aleksandrów Kujawski 11km POLKRYS TEAM darmowy udział
72 Żurawski Piotr Aleksandrów Kujawski 1963m darmowy udział
73 Żurawska Katarzyna Aleksandrów Kujawski 1963m Kolegium Kujawskie X.X. Salezjanów w Aleksandrowie Kujawskim darmowy udział
74 Żurawska Hanna Aleksandrów Kujawski 1963m Kolegium Kujawskie X.X. Salezjanów w Aleksandrowie Kujawskim darmowy udział
75 Żurawski Ignacy Aleksandrów Kujawski 1963m Kolegium Kujawskie X.X. Salezjanów w Aleksandrowie Kujawskim darmowy udział
76 Wiśniewski Mariusz Rożno-Parcele 11km POLKRYS TEAM darmowy udział
77 Kopyłowski Kacper Ciechocinek 1963m darmowy udział
78 DOBROWOLSKI Stanisław Plebanka 1963m darmowy udział
79 NAGÓRSKI RYSZARD CIECHOCINEK 1963m darmowy udział
80 Panienkowska Anna Aleksandrów Kujawski 1963m darmowy udział
81 Skibiński Adrian Służewo 1963m darmowy udział
82 Skibińska Michalina Aleksandrów Kujawski 1963m darmowy udział
83 Leszczyński Dawid Aleksandrów Kujawski 11km darmowy udział
84 Strąk Stanisław Aleksandrów Kujawski 1963m darmowy udział
85 Strąk Tomasz Ciechocinek 1963m darmowy udział
86 Chmielewska Agnieszka Ossówka 1963m darmowy udział
87 Chmielewski Jakub Ossówka 1963m darmowy udział
88 Chmielewski Jan Ossówka 1963m darmowy udział
89 kozłowski norbert aleksandrów kujawski 11km POLKRYS TEAM darmowy udział
90 Gruba Grzegorz Aleksandrów Kujawski 1963m Kolegium Kujawskie darmowy udział
91 Kryszewska Dorota Służewo 1963m darmowy udział
92 KWIATKOWSKI Filip Aleksadrow kujawski 1963m Szkola darmowy udział
93 Różycki Jacek Aleksandrów Kujawski 11km darmowy udział
94 Czerny Szymon Aleksandrów Kujawski 1963m Kolegium Kujawskie X.X. Salezjanów w Aleksandrowie Kujawskim darmowy udział
95 Czyżniejewska Marta Aleksandrów Kujawski 1963m Kolegium Kujawskie X.X. Salezjanów w Aleksandrowie Kujawskim darmowy udział
96 Stanicka Oliwia Aleksandrów kujawski 1963m Kolegium Kujawskie X.X. Salezjanów w Aleksandrowie Kujawskim darmowy udział
97 Sobierajska Daria Aleksandrów Kujawski 1963m Kolegium Kujawskie X.X. Salezjanów w Aleksandrowie Kujawskim darmowy udział
98 Chojnacki Tomasz Aleksandrów Kujawski 11km "Słoneczna" strona biegania darmowy udział
99 Jankowska Małgorzata Aleksandrów Kujawski 1963m Kolegium Kujawskie X.X. Salezjanów w Aleksandrowie Kujawskim darmowy udział
100 Tomeczkowski SDB Krzysztof Aleksandrów Kujawski 1963m Kolegium Kujawskie X.X. Salezjanów w Aleksandrowie Kujawskim darmowy udział


Wyświetleń: 2025

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ