Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Grodzińska Karolina Wrocław Uczestnictwo w imprezie (bez zawodów) opłacono BM
2 SOBURA MARIA WROCŁAW Uczestnictwo w imprezie (bez zawodów) opłacono BM
3 DUWEL ANNA MOKRONOS GÓRNY Wyścig Smoczych Łodzi (zawodnicy smoczych łodzi indywidualnie) Stowarzyszenie Wrocławskie Morsy
4 Kapisz Wojciech Września Uczestnictwo w imprezie (bez zawodów)
5 Kownacka Marta Pinczów Uczestnictwo w imprezie (bez zawodów)
6 Pilaszewski Grzegorz Opole Uczestnictwo w imprezie (bez zawodów)
7 Kupis Anna Września Uczestnictwo w imprezie (bez zawodów)
8 Masterski Andrzej Września Uczestnictwo w imprezie (bez zawodów)
9 Sadowski Krzysztof Gdańsk Uczestnictwo w imprezie (bez zawodów)
10 Romysz Robert Mielno Uczestnictwo w imprezie (bez zawodów) opłacono BM
11 Górski Krzysztof Górski Oława Uczestnictwo w imprezie (bez zawodów) opłacono BM
12 Mrowicki Stanisław Wrocław Uczestnictwo w imprezie (bez zawodów)
13 Kudrycki Jacek Toruń Wyścig Smoczych Łodzi (zawodnicy smoczych łodzi indywidualnie)
14 Lisiecki Tomasz Wrocław Uczestnictwo w imprezie (bez zawodów)
15 Kubik Sandra Dobroszyce Uczestnictwo w imprezie (bez zawodów)
16 Gal Weronika Oleśnica Uczestnictwo w imprezie (bez zawodów)
17 Kalita Robert Borowa Wyścig Smoczych Łodzi (zawodnicy smoczych łodzi indywidualnie) Borowa Borowianka
18 Jurecka Beata Wrocław Uczestnictwo w imprezie (bez zawodów)
19 Matkowska Agnieszka Toruń Wyścig Smoczych Łodzi (zawodnicy smoczych łodzi indywidualnie)
20 Nowak Paweł Toruń Wyścig Smoczych Łodzi (zawodnicy smoczych łodzi indywidualnie)
21 Kupis Anna Wrocław Uczestnictwo w imprezie (bez zawodów)
22 Janiszyn Tomasz Toruń Wyścig Smoczych Łodzi (zawodnicy smoczych łodzi indywidualnie)
23 Zyskowski Witold Toruń Wyścig Smoczych Łodzi (zawodnicy smoczych łodzi indywidualnie)
24 Czymerski Bogdan Borowa Wyścig Smoczych Łodzi (zawodnicy smoczych łodzi indywidualnie) Borowa Borowianka
25 Kostecka Anna Borowa Wyścig Smoczych Łodzi (zawodnicy smoczych łodzi indywidualnie) Borowa Borowianka
26 Urbaniak Dorota Wrocław Uczestnictwo w imprezie (bez zawodów)
27 Sobański Rafał Wrocław Uczestnictwo w imprezie (bez zawodów)
28 Matczak Daniel Smolec Uczestnictwo w imprezie (bez zawodów)
29 Matczak Iwona Smolec Uczestnictwo w imprezie (bez zawodów)
30 Mokszyn Iza Wrocław Uczestnictwo w imprezie (bez zawodów)
31 Kwiatoń Anna Wrocław Uczestnictwo w imprezie (bez zawodów)
32 Rospond Tomasz Oleśnica Uczestnictwo w imprezie (bez zawodów)
33 Iwańczak Monika Wrocław Wyścig Smoczych Łodzi (zawodnicy smoczych łodzi indywidualnie)
34 Kowalik Agnieszka Olesno Uczestnictwo w imprezie (bez zawodów)
35 Puczkowski Daniel Olesno Uczestnictwo w imprezie (bez zawodów)
36 Lisowska Beata Wrocław Uczestnictwo w imprezie (bez zawodów)
37 Sarnowski Paweł Borowa Wyścig Smoczych Łodzi (zawodnicy smoczych łodzi indywidualnie) Borowa Borowianka
38 Kowlaczyk Irena Borowa Wyścig Smoczych Łodzi (zawodnicy smoczych łodzi indywidualnie) Borowa Borowianka
39 Terczyńska Izabela Opole Uczestnictwo w imprezie (bez zawodów)
40 Terczyński Roman Opole Uczestnictwo w imprezie (bez zawodów)
41 Romanik Iwona Wrocław Uczestnictwo w imprezie (bez zawodów)
42 Puszyńska Agnieszka Wrocław Uczestnictwo w imprezie (bez zawodów)
43 Moskal Tomasz Borowa Wyścig Smoczych Łodzi (zawodnicy smoczych łodzi indywidualnie) Borowa Borowianka
44 Moskal Anna Borowa Wyścig Smoczych Łodzi (zawodnicy smoczych łodzi indywidualnie) Borowa Borowianka
45 Olesiak Piotr Wrocław Uczestnictwo w imprezie (bez zawodów) Wrocławskie Morsy opłacono BM
46 Viklinskiy Denis Wrocław Uczestnictwo w imprezie (bez zawodów) Stowarzyszenie Wrocławskie Morsy opłacono BM
47 Osowiecki Karol Wrocław Wyścig Smoczych Łodzi (zawodnicy smoczych łodzi indywidualnie) Stowarzyszenie Wrocławskie Morsy
48 Rudzka Agnieszka Wrocław Wyścig Smoczych Łodzi (zawodnicy smoczych łodzi indywidualnie) Stowarzyszenie Wrocławskie Morsy opłacono BM
49 Marcak Beata Wrocław Wyścig Smoczych Łodzi (zawodnicy smoczych łodzi indywidualnie) Stowarzyszenie Wrocławskie Morsy
50 Kowalczyk Tadeusz Borowa Wyścig Smoczych Łodzi (zawodnicy smoczych łodzi indywidualnie)
51 Żygadło Krzysztof Wrocław Wyścig Smoczych Łodzi (zawodnicy smoczych łodzi indywidualnie) Stowarzyszenie Wrocławskie Morsy
52 SYPEREK MARCIN WROCŁAW Wyścig Smoczych Łodzi (zawodnicy smoczych łodzi indywidualnie) Stowarzyszenie Wrocławskie Morsy


Wyświetleń: 2906

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ