WIRTUALNY WALENTYNKOWY BIEG ORAZ MARSZ NORDIC WALKING

REGULAMIN  WIRTUALNEGO WALENTYNKOWEGO BIEGU ORAZ MARSZU NORDIC WALKING

 

 1. ORGANIZATOR:

1.1. Organizacja Imprez Sportowych „Valdano” Walendziak Ryszard

 1. CEL IMPREZY:

2.1. Popularyzacja ruchu i zdrowego trybu życia w Dniu Zakochanych. .

 1. TERMIN I MIEJSCE:

3.1. Bieg oraz Marsz Nordic Walking ze względu na swoją formułę będzie realizowany przez uczestników w dowolnym miejscu na dystansie minimum od  1km do 10 km lub więcej jak kto sobie życzy…

3.2. Trasę można pokonać biegnąc lub maszerując z kijami Nordic Walking lub spacerując. .

3.3. Oficjalny termin zawodów to data: 14 lutego 2020 roku

3.4. Do dnia 15.03.2020 roku trzeba wykonać aktywność fizyczną.

 1. WARUNKI UCZESTNICTWA:

4.1. W biegu mogą brać udział osoby pełnoletnie, które wniosły opłatę startową.

4.2. Dzieci i młodzież mogą startować pod opieką osób dorosłych.

4.3. Zgłoszenia oraz opłaty osób niepełnoletnich mogą być realizowane tylko przez ich opiekunów. 

 1. LIMIT CZASU

5.1. W biegu oraz Marszu NW nie obowiązują żadne limity czasowe.

 1. ZGŁOSZENIA

6.1. Zgłoszenia do biegu przyjmowane będą od 29.01.2020 roku do dnia 14.02.2020 roku do godziny 24.00 przez formularz na stronie www.elektronicznezapisy.pl

6.2. Link do formularza zgłoszeniowego będzie dostępny od pierwszego dnia zapisów także na stronie wydarzenia na Facebooku (Reichard von Valdano)

6.4 Uiszczona opłata nie podlega zwrotowi. 

 1. POMIAR CZASU, KLASYFIKACJA I NAGRODY:

7.1. Każdy uczestnik dokonuje pomiaru dowolnym urządzeniem wyposażonym w GPS. Może to być aplikacja biegowa w telefonie, zegarek biegowy, pulsometr, itp.

7.2. Swój wynik w postaci screena z aplikacji lub zdjęcia z biegu należy umieścić w wydarzeniu biegu na FB (Messengera)

7.3. Ze względu na formułę biegu nie będzie prowadzona klasyfikacja.

 1. OPŁATA STARTOWA/ WYSYŁKI:

8.1. Opłata startowa za udział w biegu wynosi:

Pakiet z wysyłką medalu na terenie Polski: 35zł

Pakiet z wysyłką medalu na terenie Europy: 49zł

 1. WYSYŁKI MEDALI

9.1. Wysyłki z medalami będą realizowane około 4 tygodnie (15.03.2020) po zakończeniu biegu po weryfikacji wszystkich uczestników/uczestniczek.

9.2. Wysyłki będą realizowane przez usługę Pocztę Polską - listem poleconym. Przewidywalny czas doręczenia przesyłki z medalem według informacji Poczty Polskiej przy listach poleconych to 3 dni robocze.

9.3. Jeśli listonosz nie zastanie odbiorcy przesyłki w domu, zostawia awizo do odebrania przesyłki osobiście.

9.4 Organizator nie ponosi odpowiedzialności za niewywiązanie się z umowy o doręczeniu przesyłki przez Pocztę Polską. W razie nie otrzymania przesyłki, prosimy o przesłanie tej informacji drogą e-mail:valdano.rw@interia.pl (lub na Messengera) Dzięki temu podamy nr przesyłki aby móc skontrolować proces doręczenia.

 1. KONTAKT DO ORGANIZATORA:

10.1. e-mail: valdano.rw@interia.pl

10.2. przez FB: Reichard von Valdano

 1. POSTANOWIENIA KOŃCOWE:

11.1. Decydując się na start Uczestnik zaświadcza, że stan jego zdrowia umożliwia mu udział w zawodach. Organizator nie zapewnia Uczestnikowi ubezpieczenia na życie, zdrowotnego, odpowiedzialności cywilnej z tytułu chorób, jakie mogą wystąpić w związku z obecnością lub uczestnictwem Uczestnika w imprezie, oraz nie ponosi z tego tytułu odpowiedzialności.

11.2 W kwestiach nieuregulowanych niniejszym regulaminem, kwestie sporne rozstrzyga organizator. 

 1. POLITYKA PRYWATNOŚCI:
 1. Dane osobowe Uczestników dokonujących rejestracji przetwarzane są zgodnie                 z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2019, poz 1781). Przekazanie danych osobowych uczestników jest dobrowolne, jednakże stanowi warunek uczestnictwa w Biegu oraz Marszu NW. Uczestnikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych oraz do ich poprawiania  i usuwania, jak i złożenia sprzeciwu co do ich dalszego przetwarzania przez Organizatora.
 2. Dane osobowe Uczestników umieszczone w zgłoszeniu mogą być przetwarzane:
 • w zakresie prowadzenia i realizacji Biegu oraz Marszu NW,
 • w celu przyszłych działań marketingowych dotyczących działalności, produktów                   i usług Organizatora oraz podmiotów z nim powiązanych zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2019, poz 1781).
 1. Organizator zastrzega sobie prawo do wysyłania Uczestnikom informacji handlowych i marketingowych od podmiotów powiązanych z Organizatorem. Uczestnik upoważnia Organizatora do przetwarzania danych osobowych na przekazywanie Uczestnikowi za pomocą środków komunikacji elektronicznej,                 w szczególności na wskazany adres e-mail i/lub nr telefonu, informacji handlowych zgodnie z ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia 18 lipca 2002 r. (Dz. U. nr 144 poz. 1204 z późn. zm.).
 2. Organizator zastrzega sobie prawo do wysyłania Uczestnikom w dowolnym czasie wiadomości w zakresie prowadzenia i realizacji Biegu oraz Marszu NW                              i funkcjonowania Strony internetowej (przypomnienia, komunikaty systemowe, powiadomienia techniczne, ważne ogłoszenia). Dane osobowe Uczestnika będą wykorzystywane w celu informowania Uczestnika o przyszłych imprezach Organizatora, a także do wewnętrznych potrzeb administracyjnych i analitycznych.
 3. Zgodnie z obowiązującymi w Polsce przepisami prawa zbiór danych osobowych                  i jego przetwarzanie zgłoszone są do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych.
 4. Na wszelkie pytania i wątpliwości dotyczące Polityki Prywatności oraz zasad korzystania ze strony internetowej odpowiada Organizator. Dane kontaktowe udostępnione są na stronie internetowej.-
  "Jeśli nie robisz tego co kochasz, w pewnym momencie przegra nawet motywacja"
  Ryszard WALENDZIAK
  EMAIL:valdano.rw@interia.pl
  TELEFON: + 48 791-73-02-24 POLSKA

Wyświetleń: 2843

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ