Tropem Wilczym - Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Kotulski Marcin Kuryłówka Bieg
2 Adamiak Gabriela Sarzyna Bieg
3 Adamiak Karolina Sarzyna Bieg OSP SARZYNA
4 Adamiak Krzysztof Sarzyna Bieg OSP SARZYNA
5 Adamiak Leon Sarzyna Bieg OSP SARZYNA
6 adamiak Maja Sarzyna Bieg OSP SARZYNA
7 Adamiak Sebastian Sarzyna Bieg OSP SARZYNA
8 Babiarz Kamil Sarzyna Bieg
9 Babij Mateusz Bystre Bieg
10 Baj Radosław Jelna Bieg JS 2035
11 Bąk Aleksandra Wola Zarczycka Bieg I LO w Nowej Sarzynie
12 Bąk Mateusz Sarzyna Bieg
13 Bąk Oskar Leżajsk Bieg
14 Banach Michał Wylewa Bieg
15 Banaś Agnieszka Hucisko Bieg
16 Baran Barbara Grodzisko Górne Bieg
17 Baran Julia Baran Grodzisko Dolne Bieg
18 Baran Krystian Baran Grodzisko Dolne Bieg
19 Baran Michał Leżajsk Bieg JS 2035 Leżajsk
20 Baranowska Julia NOWA SARZYNA Bieg STOWARZYSZENIE ROZWOJU GMINY NOWA SARZYNA
21 Baranowska Rozalia NOWA SARZYNA Bieg STOWARZYSZENIE ROZWOJU GMINY NOWA SARZYNA
22 Bartnik Wiktoria Dębno Bieg JS 2035
23 Bałut Julia Wola Zarczycka Bieg I LO w Nowej Sarzynie
24 Bęben Aleksandra Kuryłówka Bieg
25 Bednarska Katarzyna Ruda Łańcucka Bieg I LO w Nowej Sarzynie
26 Bereska Marcin Leżajsk Bieg
27 Bereska Milena Leżajsk Bieg
28 Bigas Damian Nowa Sarzyna Bieg I LO w Nowej Sarzynie
29 Bigas Mateusz Sarzyna Bieg
30 Bochenek Kamila Nowa Sarzyna Bieg
31 Bogdan Joanna Leżajsk Bieg
32 Bogdan Zuzanna Wola Zarczycka Bieg I LO w Nowej Sarzynie
33 Boho Thomas Wola Zarczycka Bieg JS 2035 Leżajsk
34 Borczuch Piotr Albigowa Bieg
35 Borkowski Hubert Nowa Sarzyna Bieg JS 2035 Leżajsk
36 Bryndal Kamil Nowa Sarzyna Bieg
37 Brzyska Natalia Wierzawice Bieg
38 BUCIOR Bartosz Tarnawiec Bieg SP Kuryłówka
39 BUCIOR EWA Tarnawiec Bieg Młodzieżowa Drużyna Pożarnicza OSP w Kuryłówce
40 BUCIOR GRZEGORZ Tarnawiec Bieg Młodzieżowa Drużyna Pożarnicza OSP w Kuryłówce
41 Bucior Grzegorz Kuryłówka Bieg OSP Kuryłówka
42 BUCIOR Krzysztof Tarnawiec Bieg Młodzieżowa Drużyna Pożarnicza OSP w Kuryłówce
43 Buczkowska Paulina Łętownia Bieg 3 PBOT TERYTORIALSI
44 Budnik Jarosław Nowa Sarzyna Bieg 3 PBOT TERYTORIALSI
45 Burda Agnieszka Wierzawice Bieg Team Staroń
46 Burda Andrzej Rudnik nad Sanem Bieg
47 Burda Renata Rudnik nad Sanem Bieg
48 Burek Arkadiusz Wierzawice Bieg
49 Burek Bartłomiej Giedlarowa Bieg
50 Burek Joanna Giedlarowa Bieg
51 Burek Piotr Giedlarowa Bieg OSP Giedlarowa
52 Błądek Liliana Wólka Łętowska Bieg
53 Błajda Adrian Nowa Sarzyna Bieg Zst leżajsk
54 Błajda Wiktoria Nowa Sarzyna Bieg
55 Cal Sylwester Cal Nowa Sarzyna Bieg
56 Chlastawa Grażyna Nowa Sarzyna Bieg
57 Chlastawa Zenon Nowa Sarzyna Bieg
58 Chudy Monika Leżajsk Bieg EndoPerio
59 Cich Mateusz Potok Górny Bieg
60 Cichoń Adrian Leżajsk Bieg Młodzieżowa Drużyna Pożarnicza OSP Kuryłówka
61 Cichoń Józef Gwoździec Bieg 3 PBOT TERYTORIALSI
62 Cieluba Natalia Leżajsk Bieg
63 Cieryt Mateusz Leżajsk Bieg Uniwersytet Rzeszowski
64 Cisek Agnieszka Trzeboś Bieg
65 Cisek Agnieszka Trzeboś Nordic Walking
66 Cisek Damian Trzeboś Bieg
67 Ćwikła Andrzej Leżajsk Bieg
68 Ćwikła Julia Leżajsk Bieg Szkoła Podstawowa nr 2 w Leżajsku
69 Ćwikła Justyna Lezajsk Bieg
70 Ćwikła Kamil Kuryłówka Bieg JS 2035 Leżajsk
71 Ćwikła Łukasz Leżajsk Bieg
72 Ćwikła Łukasz Kuryłówka Bieg OSP Kuryłówka
73 Ćwikła Paulina Kuryłówka Bieg Młodzieżowa Drużyna Pożarnicza OSP Kuryłówka
74 Ćwikła Zbigniew Leżajsk Bieg 3 PBOT TERYTORIALSI
75 Cwynar Rafał Leżajsk Bieg 3 PBOT TERYTORIALSI
76 Czapla Jacek Leżajsk Bieg JS 2035
77 Czapla Konrad Wierzawice Bieg
78 Czapla Tomasz Wojciech Czapla Leżajsk Bieg
79 Czapla Wiktoria Wierzawice Bieg
80 Czarnota Andrzej Handzlówka Nordic Walking Handzlowska Brać
81 Czarny Anna Rzeszów Bieg
82 Czarny Kinga Rzeszów Bieg
83 Czarny Marek Rzeszów Bieg
84 Czarny Marta Rzeszów Bieg
85 Czernik Gaba Krzeszów Bieg PSP Hucisko
86 Czernik Katarzyna Krzeszów Bieg PSP Hucisko
87 Czernik Radek Krzeszów Bieg PSP Hucisko
88 Czernik Zbyszek Krzeszów Bieg 3 PBOT TERYTORIALSI
89 Czerwonka Edyta Gorzyce Bieg
90 Czerwonka Julka Gorzyce Bieg
91 Czerwonka Krzysztof Gorzyce Bieg
92 Czerwonka Renata Gorzyce Bieg
93 Czerwonka Robert Grodzisko Dolne Bieg 3 PBOT TERYTORIALSI
94 Czudak Grzegorz Wierzawice Bieg 3 PBOT TERYTORIALSI
95 Dąbek Agnieszka Nowa Sarzyna Bieg
96 Dąbek Filip Sarzyna Bieg
97 Dąbek Gabriela Nowa Sarzyna Bieg
98 Dąbek Grzegorz Nowa Sarzyna Bieg
99 Dąbek Jerzy Hucisko Bieg NOWOSARZYŃSKA GRUPA BIEGOWA
100 Dąbek Karol Nowa Sarzyna Bieg


Wyświetleń: 17245

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ