Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Cabańska Dorota Łomianki GRAND PRIX 4 ETAPY
2 Dalgiewicz Dariusz Łomianki GRAND PRIX 4 ETAPY
3 Wójcik Alicja Lublin GRAND PRIX 1 ETAP- GOŁĄBEK opłacono
4 Wójcik Bartłomiej Lublin GRAND PRIX 1 ETAP- GOŁĄBEK KSPZ Grey opłacono
5 Łubianka Julita Teodorów GRAND PRIX 1 ETAP- GOŁĄBEK KSPZ Grey opłacono
6 BEDNARZAK TADEUSZ SIEDLCE GRAND PRIX 4 ETAPY YULO RUN TEAM SIEDLCE opłacono
7 Jastrzębska Sylwia Wiśniew GRAND PRIX 4 ETAPY MKS Pogoń Siedlce LA opłacono
8 Mikołajczuk Grzegorz Zbuczyn GRAND PRIX 1 ETAP- GOŁĄBEK Zbucki Ruch
9 Janas Karol Siedlce GRAND PRIX 1 ETAP- GOŁĄBEK opłacono
10 Zapałowska Jolanta Siedlce GRAND PRIX 4 ETAPY Slow Jogging Siedlce
11 Kokoszka Wojciech Siedlce GRAND PRIX 4 ETAPY Slow jogging Siedlce
12 Jastrzębski Paweł Siedlce GRAND PRIX 4 ETAPY Yulo Run Team Siedlce
13 Krzewniak Ewa Przygody GRAND PRIX 4 ETAPY opłacono
14 Krzewniak Lidia Przygody GRAND PRIX 4 ETAPY opłacono
15 Wysocki Mateusz Drupia GRAND PRIX 4 ETAPY Klub Aktywnych parkrun Skórzec opłacono
16 Teca Sebastian Siedlce GRAND PRIX 4 ETAPY opłacono
17 Piekart Anna Wrocław GRAND PRIX 1 ETAP- GOŁĄBEK
18 Piekart Monika Gołąbek GRAND PRIX 4 ETAPY GOK Wiśniew opłacono
19 Ksionek Paweł Wiśniew GRAND PRIX 4 ETAPY GOK Wiśniew
20 Cymerman Adrian Siedlce GRAND PRIX 4 ETAPY Siedlecki Klub Turystyki Rowerowej DOKTOREK opłacono
21 Toczyska Anna NIWISKI GRAND PRIX 4 ETAPY Siedlecki Klub Turystyki Rowerowej DOKTOREK opłacono
22 Szczepaniak Piotrek Siedlce GRAND PRIX 1 ETAP- GOŁĄBEK opłacono
23 Jaszczuk Piotr Sulejówek GRAND PRIX 4 ETAPY opłacono
24 MICHALAK Aneta Siedlce GRAND PRIX 4 ETAPY opłacono
25 ORZYŁOWSKA-KUREK Marta Kotuń GRAND PRIX 4 ETAPY opłacono
26 Aleksiuk Marcin Siedlce GRAND PRIX 4 ETAPY opłacono
27 Włodarczyk Joanna Żelechów GRAND PRIX 4 ETAPY Żelechów Team
28 Bytniewska Katarzyna Żelechów GRAND PRIX 4 ETAPY Żelechów Team opłacono
29 Kisiel Wincenty Ząbki GRAND PRIX 4 ETAPY Widłorogi opłacono
30 Majewska Edyta Wołomin GRAND PRIX 4 ETAPY Widłorogi opłacono
31 Lesinska Monika Cisie Zagrudzie GRAND PRIX 4 ETAPY opłacono
32 Lesiński Rafał Cisie Zagrudzie GRAND PRIX 4 ETAPY opłacono
33 Kulik Karol Siedlce GRAND PRIX 4 ETAPY opłacono
34 Kunka Piotr Jakubów GRAND PRIX 4 ETAPY Team ZabieganeDni
35 Płatkowska Natalia Ozorów GRAND PRIX 4 ETAPY Klub Aktywnych parkrun Skórzec
36 Płatkowski Mariusz OZORÓW GRAND PRIX 4 ETAPY Klub Aktywnych Parkrun Skórzec opłacono
37 Sakowski Grzesiek Siedlce GRAND PRIX 4 ETAPY
38 Mitrofaniuk Agata Siedlce GRAND PRIX 4 ETAPY Yulo Run Team Siedlce
39 KOŃCA Beata Skórzec GRAND PRIX 4 ETAPY Grupa Biegaczy Skórzec Biega opłacono
40 Janiak Paweł Siedlce GRAND PRIX 1 ETAP- GOŁĄBEK
41 Kornilak Edyta Nowaki GRAND PRIX 4 ETAPY Grupa Biegaczy Skórzec Biega opłacono
42 Kamut Beata Siedlce GRAND PRIX 4 ETAPY opłacono
43 Kamut Hubert Siedlce GRAND PRIX 4 ETAPY Yulo Run Team Siedlce opłacono
44 Hajduk Tomek Siedlce GRAND PRIX 4 ETAPY Yulo Run Team Siedlce opłacono
45 Hajduk Ola Siedlce GRAND PRIX 1 ETAP- GOŁĄBEK Yulo Run Team Siedlce opłacono
46 Ostrowska Dorota Siedlce GRAND PRIX 4 ETAPY Yulo Run Team Siedlce opłacono
47 Przygodzki Bartosz Suchożebry GRAND PRIX 4 ETAPY Szkoła Podstawowa Suchożebry
48 PRZYGODZKI TOMASZ SUCHOZEBRY GRAND PRIX 4 ETAPY
49 Krzymowski Przemysław Sitki GRAND PRIX 4 ETAPY KB Klembów opłacono
50 BORKOWSKI DARIUSZ SIEDLCE GRAND PRIX 4 ETAPY NOWI SIEDLCE NW WSCHÓD opłacono
51 Mitrofaniuk Marek Siedlce GRAND PRIX 4 ETAPY Yulo Run Team Siedlce opłacono
52 Znój Edyta Borki-Paduchy GRAND PRIX 4 ETAPY Klub Aktywnych Parkrun Skórzec opłacono
53 Znój Tomasz Borki-Paduchy GRAND PRIX 4 ETAPY Klub Aktywnych parkrun Skórzec opłacono
54 Dziuban Jacek Siedlce GRAND PRIX 4 ETAPY opłacono
55 Kowalski Tomasz Mińsk Mazowiecki GRAND PRIX 4 ETAPY RaceFighter GOSiR Dębe Wlk. opłacono
56 Wojciechowska JOLANTA Siedlce GRAND PRIX 4 ETAPY Yulo Run Team Siedlce
57 Szczepaniuk Marcin Mińsk Mazowiecki GRAND PRIX 4 ETAPY RaceFighter Gosir Dębe Wielkie opłacono
58 Szczepaniuk Mirosław Mińsk Mazowiecki GRAND PRIX 4 ETAPY RaceFighter Gosir Dębe Wielkie opłacono
59 Radzka Sylwia Siedlce GRAND PRIX 4 ETAPY Slow Jogging Siedlce
60 Strupiechowska Marlena Siedlce GRAND PRIX 4 ETAPY opłacono
61 Krzyzinska Iza Skorzec GRAND PRIX 4 ETAPY opłacono
62 Izdebski Kazimierz Łuków GRAND PRIX 4 ETAPY V-Max Adamów opłacono
63 Burdach Bożena Adamów GRAND PRIX 4 ETAPY V-MAX Adamó;w opłacono
64 Szachnowski Ireneusz Siedlce GRAND PRIX 4 ETAPY Grupa Biegaczy Skórzec Biega opłacono
65 Kowalski Robert Turze rogi GRAND PRIX 4 ETAPY V-Max Adamów
66 Kowalska Urszula Turze rogi GRAND PRIX 4 ETAPY V-Max Adamów
67 Radzikowski Sławomir Siedlce GRAND PRIX 4 ETAPY opłacono
68 Burdach Adam Łuków GRAND PRIX 4 ETAPY V-Max Adamów opłacono
69 Burdach Anna Łuków GRAND PRIX 4 ETAPY V-Max Adamów opłacono
70 BUTOR ARKADIUSZ Małkinia Górna GRAND PRIX 4 ETAPY Ostrów Biega/Następny Krok opłacono
71 Banaś Agnieszka Siedlce GRAND PRIX 4 ETAPY Triathlon Siedlce Club opłacono
72 Składanek Zuzanna Morzyczyn Włościański GRAND PRIX 4 ETAPY opłacono
73 Panufnik Tomasz Węgrów GRAND PRIX 1 ETAP- GOŁĄBEK opłacono
74 Panufnik Karolina Węgrów GRAND PRIX 1 ETAP- GOŁĄBEK Aktywni Węgrów opłacono
75 Solnica Alicja Skórzec GRAND PRIX 4 ETAPY Klub Aktywnych Parkrun Skórzec opłacono
76 Marciniak Szymon Siedlce GRAND PRIX 4 ETAPY MKS Pogoń Siedlce
77 Szymczyk Magdalena Siedlce GRAND PRIX 4 ETAPY NoWi SIEDLCE opłacono
78 Okniński Krzysztof Siedlce GRAND PRIX 4 ETAPY NoWi SIEDLCE opłacono
79 Stefaniuk Roman Siedlce GRAND PRIX 4 ETAPY opłacono
80 Strupiechowski Maciej Siedlce GRAND PRIX 4 ETAPY opłacono
81 Zacharczuk Zofia Siedlce GRAND PRIX 4 ETAPY NOWI SIEDLCE NW WSCHÓD opłacono
82 Kubaś Marta Skórzec GRAND PRIX 4 ETAPY Klub Aktywnych Parkrun Skórzec opłacono
83 Kulik Paweł Nowe Opole GRAND PRIX 4 ETAPY OSP NOWE OPOLE opłacono
84 Mikołajczuk Kamil Skórzec GRAND PRIX 4 ETAPY Grupa Biegaczy Skórzec Biega opłacono
85 Prekurat Marzena Siedlce GRAND PRIX 4 ETAPY NoWi SIEDLCE opłacono
86 Sobiczewska Ewa Siedlce GRAND PRIX 4 ETAPY opłacono
87 Kuźma Mirosław Siedlce GRAND PRIX 4 ETAPY
88 radzikowska joanna siedlce GRAND PRIX 4 ETAPY Slow jogging Siedlce opłacono
89 Kosieradzki Łukasz Siedlce GRAND PRIX 4 ETAPY MKS Pogoń Siedlce opłacono
90 Hapunowicz Tomasz Zbuczyn GRAND PRIX 4 ETAPY Zbucki Ruch opłacono
91 Dąbrowska Aneta Skórzec GRAND PRIX 4 ETAPY Klub Aktywnych Parkrun Skórzec opłacono
92 Dąbrowski Mariusz Skórzec GRAND PRIX 4 ETAPY Klub Aktywnych Parkrun Skórzec opłacono
93 Golec Rafał Krzesk Królowa Niwa GRAND PRIX 4 ETAPY Klub Aktywnych Parkrun Skórzec opłacono
94 Marciniak Malwina Nowe Opole GRAND PRIX 4 ETAPY OSP Nowe Opole
95 Filipowicz Mateusz Nowe Opole GRAND PRIX 4 ETAPY OSP Nowe Opole opłacono
96 Montewka Jowita Chodów GRAND PRIX 4 ETAPY Klub Aktywnych Parkrun Skórzec opłacono
97 Złoch Izabela Siedlce GRAND PRIX 4 ETAPY Yulo Run Team Siedlce
98 Zdanowska Katarzyna Zdanowska Dąbrówka Ług GRAND PRIX 4 ETAPY Klub Aktywnych Parkrun Skórzec opłacono
99 Miezianko Marek Żelków Kolonia GRAND PRIX 4 ETAPY Klub Aktywnych parkrun Skórzec opłacono
100 Nowosielska Wioleta Siedlce GRAND PRIX 4 ETAPY Yulo Run Team Siedlce


Wyświetleń: 3687

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ