Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Zdunek Krystyna | Siedlce | Polska | GRAND PRIX 4 ETAPY | opłacono | |
2 | Tarasiuk Lukasz | Mrozy | Polska | GRAND PRIX 4 ETAPY | opłacono | |
3 | Jurkowska Jolanta | Węgrów | Polska | GRAND PRIX 4 ETAPY | opłacono | |
4 | Cabaj Rafał | Mrozy | Polska | GRAND PRIX 4 ETAPY | Biegusiem.pl | opłacono |
5 | Wasiluk Ireneusz | Siedlce | Polska | GRAND PRIX 4 ETAPY | opłacono | |
6 | JURCZYSZYN Krystian JURCZYSZYN | Zbuczyn | Polska | GRAND PRIX 4 ETAPY | Zbucki Ruch / 53 Batalion lekkiej piechoty | opłacono |
7 | Łobodowski Marcin | Siennica | Polska | GRAND PRIX 4 ETAPY | RaceFighter GOSiR Dębe Wlk. | opłacono |
8 | Jarek Katarzyna | MIŃSK MAZOWIECKI | Polska | GRAND PRIX 4 ETAPY | opłacono | |
9 | Pietruczanis Paweł | Węgrów | Polska | GRAND PRIX 4 ETAPY | Aktywni Węgrów | opłacono |
10 | Mruczyńska-Pietruczanis Katarzyna | Węgrów | Polska | GRAND PRIX 4 ETAPY | Aktywni Węgrów | opłacono |
11 | Gierszewski Mariusz | Kałuszyn/Żdżar | Polska | GRAND PRIX 4 ETAPY | opłacono | |
12 | Zagalska Aldona | SIEDLCE | Polska | GRAND PRIX 4 ETAPY | NoWi Siedlce | opłacono |
13 | Konarski Sławomir | Siedlce | Polska | GRAND PRIX 4 ETAPY | Klub Aktywnych parkrun Skórzec | opłacono |
14 | Wójcik Alicja | Lublin | Polska | GRAND PRIX 1 ETAP- GOŁĄBEK | opłacono | |
15 | Wójcik Bartłomiej | Lublin | Polska | GRAND PRIX 1 ETAP- GOŁĄBEK | KSPZ Grey | opłacono |
16 | Łubianka Julita | Teodorów | Polska | GRAND PRIX 1 ETAP- GOŁĄBEK | KSPZ Grey | opłacono |
17 | BEDNARZAK TADEUSZ | SIEDLCE | Polska | GRAND PRIX 4 ETAPY | YULO RUN TEAM SIEDLCE | opłacono |
18 | Jastrzębska Sylwia | Wiśniew | Polska | GRAND PRIX 4 ETAPY | MKS Pogoń Siedlce LA | opłacono |
19 | Janas Karol | Siedlce | Polska | GRAND PRIX 1 ETAP- GOŁĄBEK | opłacono | |
20 | Zapałowska Jolanta | Siedlce | Polska | GRAND PRIX 4 ETAPY | Slow Jogging Siedlce | opłacono |
21 | Krzewniak Ewa | Przygody | Polska | GRAND PRIX 4 ETAPY | opłacono | |
22 | Krzewniak Lidia | Przygody | Polska | GRAND PRIX 4 ETAPY | opłacono | |
23 | Wysocki Mateusz | Drupia | Polska | GRAND PRIX 4 ETAPY | Klub Aktywnych parkrun Skórzec | opłacono |
24 | Teca Sebastian | Siedlce | Polska | GRAND PRIX 4 ETAPY | opłacono | |
25 | Piekart Monika | Gołąbek | Polska | GRAND PRIX 4 ETAPY | GOK Wiśniew | opłacono |
26 | Cymerman Adrian | Siedlce | Polska | GRAND PRIX 4 ETAPY | Siedlecki Klub Turystyki Rowerowej DOKTOREK | opłacono |
27 | Toczyska Anna | NIWISKI | Polska | GRAND PRIX 4 ETAPY | Siedlecki Klub Turystyki Rowerowej DOKTOREK | opłacono |
28 | Szczepaniak Piotrek | Siedlce | Polska | GRAND PRIX 1 ETAP- GOŁĄBEK | opłacono | |
29 | Jaszczuk Piotr | Sulejówek | Polska | GRAND PRIX 4 ETAPY | opłacono | |
30 | MICHALAK Aneta | Siedlce | Polska | GRAND PRIX 4 ETAPY | opłacono | |
31 | ORZYŁOWSKA-KUREK Marta | Kotuń | Polska | GRAND PRIX 4 ETAPY | opłacono | |
32 | Aleksiuk Marcin | Siedlce | Polska | GRAND PRIX 4 ETAPY | opłacono | |
33 | Bytniewska Katarzyna | Żelechów | Polska | GRAND PRIX 4 ETAPY | Żelechów Team | opłacono |
34 | Kisiel Wincenty | Ząbki | Polska | GRAND PRIX 4 ETAPY | Widłorogi | opłacono |
35 | Majewska Edyta | Wołomin | Polska | GRAND PRIX 4 ETAPY | Widłorogi | opłacono |
36 | Lesinska Monika | Cisie Zagrudzie | Polska | GRAND PRIX 4 ETAPY | opłacono | |
37 | Lesiński Rafał | Cisie Zagrudzie | Polska | GRAND PRIX 4 ETAPY | opłacono | |
38 | Kulik Karol | Siedlce | Polska | GRAND PRIX 4 ETAPY | opłacono | |
39 | Płatkowski Mariusz | OZORÓW | Polska | GRAND PRIX 4 ETAPY | Klub Aktywnych Parkrun Skórzec | opłacono |
40 | Sakowski Grzesiek | Siedlce | Polska | GRAND PRIX 4 ETAPY | opłacono | |
41 | KOŃCA Beata | Skórzec | Polska | GRAND PRIX 4 ETAPY | Grupa Biegaczy Skórzec Biega | opłacono |
42 | Kornilak Edyta | Nowaki | Polska | GRAND PRIX 4 ETAPY | Grupa Biegaczy Skórzec Biega | opłacono |
43 | Kamut Beata | Siedlce | Polska | GRAND PRIX 4 ETAPY | opłacono | |
44 | Kamut Hubert | Siedlce | Polska | GRAND PRIX 4 ETAPY | Yulo Run Team Siedlce | opłacono |
45 | Hajduk Tomek | Siedlce | Polska | GRAND PRIX 4 ETAPY | Yulo Run Team Siedlce | opłacono |
46 | Hajduk Ola | Siedlce | Polska | GRAND PRIX 1 ETAP- GOŁĄBEK | Yulo Run Team Siedlce | opłacono |
47 | Ostrowska Dorota | Siedlce | Polska | GRAND PRIX 4 ETAPY | Yulo Run Team Siedlce | opłacono |
48 | Krzymowski Przemysław | Sitki | Polska | GRAND PRIX 4 ETAPY | KB Klembów | opłacono |
49 | BORKOWSKI DARIUSZ | SIEDLCE | Polska | GRAND PRIX 4 ETAPY | NOWI SIEDLCE NW WSCHÓD | opłacono |
50 | Mitrofaniuk Marek | Siedlce | Polska | GRAND PRIX 4 ETAPY | Yulo Run Team Siedlce | opłacono |
51 | Znój Edyta | Borki-Paduchy | Polska | GRAND PRIX 4 ETAPY | Klub Aktywnych Parkrun Skórzec | opłacono |
52 | Znój Tomasz | Borki-Paduchy | Polska | GRAND PRIX 4 ETAPY | Klub Aktywnych parkrun Skórzec | opłacono |
53 | Dziuban Jacek | Siedlce | Polska | GRAND PRIX 4 ETAPY | opłacono | |
54 | Kowalski Tomasz | Mińsk Mazowiecki | Polska | GRAND PRIX 4 ETAPY | RaceFighter GOSiR Dębe Wlk. | opłacono |
55 | Szczepaniuk Marcin | Mińsk Mazowiecki | Polska | GRAND PRIX 4 ETAPY | RaceFighter Gosir Dębe Wielkie | opłacono |
56 | Szczepaniuk Mirosław | Mińsk Mazowiecki | Polska | GRAND PRIX 4 ETAPY | RaceFighter Gosir Dębe Wielkie | opłacono |
57 | Strupiechowska Marlena | Siedlce | Polska | GRAND PRIX 4 ETAPY | opłacono | |
58 | Krzyzinska Iza | Skorzec | Polska | GRAND PRIX 4 ETAPY | opłacono | |
59 | Izdebski Kazimierz | Łuków | Polska | GRAND PRIX 4 ETAPY | V-Max Adamów | opłacono |
60 | Burdach Bożena | Adamów | Polska | GRAND PRIX 4 ETAPY | V-MAX Adamó;w | opłacono |
61 | Szachnowski Ireneusz | Siedlce | Polska | GRAND PRIX 4 ETAPY | Grupa Biegaczy Skórzec Biega | opłacono |
62 | Radzikowski Sławomir | Siedlce | Polska | GRAND PRIX 4 ETAPY | opłacono | |
63 | Burdach Adam | Łuków | Polska | GRAND PRIX 4 ETAPY | V-Max Adamów | opłacono |
64 | Burdach Anna | Łuków | Polska | GRAND PRIX 4 ETAPY | V-Max Adamów | opłacono |
65 | BUTOR ARKADIUSZ | Małkinia Górna | Polska | GRAND PRIX 4 ETAPY | Ostrów Biega/Następny Krok | opłacono |
66 | Banaś Agnieszka | Siedlce | Polska | GRAND PRIX 4 ETAPY | Triathlon Siedlce Club | opłacono |
67 | Składanek Zuzanna | Morzyczyn Włościański | Polska | GRAND PRIX 4 ETAPY | opłacono | |
68 | Panufnik Tomasz | Węgrów | Polska | GRAND PRIX 1 ETAP- GOŁĄBEK | opłacono | |
69 | Panufnik Karolina | Węgrów | Polska | GRAND PRIX 1 ETAP- GOŁĄBEK | Aktywni Węgrów | opłacono |
70 | Solnica Alicja | Skórzec | Polska | GRAND PRIX 4 ETAPY | Klub Aktywnych Parkrun Skórzec | opłacono |
71 | Szymczyk Magdalena | Siedlce | Polska | GRAND PRIX 4 ETAPY | NoWi SIEDLCE | opłacono |
72 | Okniński Krzysztof | Siedlce | Polska | GRAND PRIX 4 ETAPY | NoWi SIEDLCE | opłacono |
73 | Stefaniuk Roman | Siedlce | Polska | GRAND PRIX 4 ETAPY | opłacono | |
74 | Strupiechowski Maciej | Siedlce | Polska | GRAND PRIX 4 ETAPY | opłacono | |
75 | Zacharczuk Zofia | Siedlce | Polska | GRAND PRIX 4 ETAPY | NOWI SIEDLCE NW WSCHÓD | opłacono |
76 | Kubaś Marta | Skórzec | Polska | GRAND PRIX 4 ETAPY | Klub Aktywnych Parkrun Skórzec | opłacono |
77 | Kulik Paweł | Nowe Opole | Polska | GRAND PRIX 4 ETAPY | OSP NOWE OPOLE | opłacono |
78 | Mikołajczuk Kamil | Skórzec | Polska | GRAND PRIX 4 ETAPY | Grupa Biegaczy Skórzec Biega | opłacono |
79 | Prekurat Marzena | Siedlce | Polska | GRAND PRIX 4 ETAPY | NoWi SIEDLCE | opłacono |
80 | Sobiczewska Ewa | Siedlce | Polska | GRAND PRIX 4 ETAPY | opłacono | |
81 | radzikowska joanna | siedlce | Polska | GRAND PRIX 4 ETAPY | Slow jogging Siedlce | opłacono |
82 | Kosieradzki Łukasz | Siedlce | Polska | GRAND PRIX 4 ETAPY | MKS Pogoń Siedlce | opłacono |
83 | Hapunowicz Tomasz | Zbuczyn | Polska | GRAND PRIX 4 ETAPY | Zbucki Ruch | opłacono |
84 | Dąbrowska Aneta | Skórzec | Polska | GRAND PRIX 4 ETAPY | Klub Aktywnych Parkrun Skórzec | opłacono |
85 | Dąbrowski Mariusz | Skórzec | Polska | GRAND PRIX 4 ETAPY | Klub Aktywnych Parkrun Skórzec | opłacono |
86 | Golec Rafał | Krzesk Królowa Niwa | Polska | GRAND PRIX 4 ETAPY | Klub Aktywnych Parkrun Skórzec | opłacono |
87 | Filipowicz Mateusz | Nowe Opole | Polska | GRAND PRIX 4 ETAPY | OSP Nowe Opole | opłacono |
88 | Montewka Jowita | Chodów | Polska | GRAND PRIX 4 ETAPY | Klub Aktywnych Parkrun Skórzec | opłacono |
89 | Zdanowska Katarzyna Zdanowska | Dąbrówka Ług | Polska | GRAND PRIX 4 ETAPY | Klub Aktywnych Parkrun Skórzec | opłacono |
90 | Miezianko Marek | Żelków Kolonia | Polska | GRAND PRIX 4 ETAPY | Klub Aktywnych parkrun Skórzec | opłacono |
91 | Sowa Andrzej | Garwolin | Polska | GRAND PRIX 4 ETAPY | opłacono | |
92 | Biernacka Agnieszka | Siedlce | Polska | GRAND PRIX 4 ETAPY | opłacono | |
93 | Uziębło Katarzyna | Skórzec | Polska | GRAND PRIX 4 ETAPY | opłacono | |
94 | Skorupka Anna | Nowe Iganie | Polska | GRAND PRIX 4 ETAPY | opłacono | |
95 | Skorupka Leszek | Nowe Iganie | Polska | GRAND PRIX 4 ETAPY | opłacono | |
96 | Szostak Anna | Siedlce | Polska | GRAND PRIX 4 ETAPY | opłacono | |
97 | Litwiński Robert | Siedlce | Polska | GRAND PRIX 4 ETAPY | Niezrzeszony | opłacono |
98 | Borkowski Leszek | Grabianów | Polska | GRAND PRIX 4 ETAPY | NoWi Siedlce - NW Wschód | opłacono |
99 | Krupa Paulina | Węgrów | Polska | GRAND PRIX 4 ETAPY | opłacono | |
100 | Krupa Marek | Węgrów | Polska | GRAND PRIX 4 ETAPY | opłacono |
Wyświetleń: 13483