Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Dystans | Klub | Do zapłaty | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
3 LO Sopot | |||||||||
1 | Chudzik Oliwia | Sopot | Start dzieci do lat 18 - 2km | 3 LO Sopot | |||||
1930 | |||||||||
2 | Wasilewski Miro | GDYNIA | Start -2km | 1930 | opłacono BM | ||||
ATLAS RUNNING TEAM | |||||||||
3 | LULIS ZBIGNIEW | GDAŃSK | Start -2km | ATLAS RUNNING TEAM | opłacono BM | ||||
Active FLow | |||||||||
4 | Skotniewska Ola | Gdynia | Start dzieci do lat 18 - 2km | Active FLow | |||||
5 | Gałuszyński Łukasz | Gdynia | Start -2km | Active FLow | opłacono BM | ||||
6 | Gałuszyńska Katarzyna | Gdynia | Start -2km | Active FLow | opłacono BM | ||||
7 | Majewska Konstancja | Gdynia | Start dzieci do lat 18 - 2km | Active FLow | |||||
8 | Gałuszyńska Nina | Gdynia | Start dzieci do lat 18 - 2km | Active FLow | |||||
Active Flow | |||||||||
9 | Skotniewska Karolina | Gdynia | Start dzieci do lat 18 - 2km | Active Flow | |||||
10 | Gałuszyńska MAJA | Gdynia | Start dzieci do lat 18 - 2km | Active Flow | |||||
Akademia Sztuk Walk SENSHI | |||||||||
11 | Przybyszewski Kamil | Mława | Start -2km | Akademia Sztuk Walk SENSHI | opłacono BM | ||||
Godlewski Runners | |||||||||
12 | Godlewski Marek | Malbork | Start -2km | Godlewski Runners | opłacono BM | ||||
IX LO Gdynia | |||||||||
13 | Kalicki Dawid | Sopot | Start dzieci do lat 18 - 2km | IX LO Gdynia | |||||
Kijanka Osowa Special | |||||||||
14 | Lewandowski Przemysław | Sopot | Start -2km | Kijanka Osowa Special | opłacono BM | ||||
Komando Flaki | |||||||||
15 | Dybowski Oskar | Rumia | Start dzieci do lat 18 - 2km | Komando Flaki | |||||
16 | Dybowski Hubert | Rumia | Start dzieci do lat 18 - 2km | Komando Flaki | |||||
17 | Dybowski Mateusz | Rumia | Start -2km | Komando Flaki | opłacono BM | ||||
18 | cze-ga sylwia | Dębogórze | Start -2km | Komando Flaki | opłacono BM | ||||
Kontener Formy | |||||||||
19 | Białas Rafał | Reda | Start -2km | Kontener Formy | opłacono BM | ||||
20 | Puckowska - Pociask Ilona | Rumia | Start -2km | Kontener Formy | opłacono BM | ||||
21 | Pociask Krzysztof | Rumia | Start -2km | Kontener Formy | opłacono BM | ||||
Korenkiewicz Sport Team | |||||||||
22 | Korenkiewicz Tomasz | Gdynia | Start -2km | Korenkiewicz Sport Team | opłacono BM | ||||
MKS Limanovia | |||||||||
23 | Wroński-Tusik Mateusz | Limanowa | Start -2km | MKS Limanovia | opłacono BM | ||||
MW | |||||||||
24 | Bałabas Sebastian | Sopot/Ciechanów | Start -2km | MW | opłacono BM | ||||
MaratonyPolskie.PL TEAM | |||||||||
25 | Witt Henryk | Sopot | Start osoby 65+ - 2km | MaratonyPolskie.PL TEAM | |||||
26 | Witt Grażyna | Sopot | Start osoby 65+ - 2km | MaratonyPolskie.PL TEAM | |||||
Parkrun Gdynia | |||||||||
27 | MAJNA Kazimierz | Gdynia | Start osoby 65+ - 2km | Parkrun Gdynia | |||||
Pułk Wsparcia Dowodzenia Dowództwa Wielonarodowej Dywizji Północny-Wschód | |||||||||
28 | Piasecki Kamil | Gronowo Górne | Start -2km | Pułk Wsparcia Dowodzenia Dowództwa Wielonarodowej Dywizji Północny-Wschód | opłacono BM | ||||
RUSZ DUPKĘ | |||||||||
29 | Przybysz Monika | Gdańsk | Start -2km | RUSZ DUPKĘ | opłacono BM | ||||
SP 16 Gdynia/ Gorillas OCR | |||||||||
30 | Jasionowska Paulina | Gdynia | Start dzieci do lat 18 - 2km | SP 16 Gdynia/ Gorillas OCR | |||||
SP 81 Gdańsk | |||||||||
31 | Szymański Antek | Gdańsk | Start dzieci do lat 18 - 2km | SP 81 Gdańsk | |||||
SP Szemud | |||||||||
32 | Kozel Adam | Donimierz | Start dzieci do lat 18 - 2km | SP Szemud | |||||
SP nr 1 Sopot | |||||||||
33 | Socha Rafał | Sopot | Start dzieci do lat 18 - 2km | SP nr 1 Sopot | |||||
SP nr 35 w Gdańsku Oliwie | |||||||||
34 | Pawliczak ALEKSANDER | GDAŃSK | Start dzieci do lat 18 - 2km | SP nr 35 w Gdańsku Oliwie | |||||
35 | Pawliczak Alicja | GDAŃSK | Start dzieci do lat 18 - 2km | SP nr 35 w Gdańsku Oliwie | |||||
36 | Daszkiewicz Franciszek | Gdańsk | Start dzieci do lat 18 - 2km | SP nr 35 w Gdańsku Oliwie | |||||
37 | Daszkiewicz Maja | Gdańsk | Start dzieci do lat 18 - 2km | SP nr 35 w Gdańsku Oliwie | |||||
38 | Matejko Franciszek | Gdańsk | Start dzieci do lat 18 - 2km | SP nr 35 w Gdańsku Oliwie | |||||
39 | Urbaniak Marek | Gdańsk | Start -2km | SP nr 35 w Gdańsku Oliwie | opłacono BM | ||||
STEP BY STEP TRÓJMIASTO | |||||||||
40 | KUSIAK Włodzimierz | GDAŃSK | Start osoby 65+ - 2km | STEP BY STEP TRÓJMIASTO | |||||
Sp. 48 Gdańsk | |||||||||
41 | Heland Grzegorz | Gdańsk | Start dzieci do lat 18 - 2km | Sp. 48 Gdańsk | |||||
Sp1 | |||||||||
42 | Krawczyk Michał | Sopot | Start dzieci do lat 18 - 2km | Sp1 | |||||
43 | Krawczyk Adam | Sopot | Start dzieci do lat 18 - 2km | Sp1 | |||||
Sp 8 Sopot | |||||||||
44 | Szymichowska Marta | Sopot | Start dzieci do lat 18 - 2km | Sp 8 Sopot | |||||
Sp 35 | |||||||||
45 | torlop Kornelia | Gdańsk | Start dzieci do lat 18 - 2km | Sp 35 | |||||
Step by Step Trójmiasto | |||||||||
46 | Gomółka-Bigus Monika | Gdynia | Start -2km | Step by Step Trójmiasto | opłacono BM | ||||
47 | Góra Beata | Gdańsk | Start -2km | Step by Step Trójmiasto | opłacono BM | ||||
Szkoła Podstawowa nr 1 | |||||||||
48 | Sikorski Tomasz | Sopot | Start dzieci do lat 18 - 2km | Szkoła Podstawowa nr 1 | |||||
49 | Szachta Maksymilian | Sopot | Start dzieci do lat 18 - 2km | Szkoła Podstawowa nr 1 | |||||
Szkoła Podstawowa nr 58 | |||||||||
50 | Lendzion Alexander | Gdańsk | Start dzieci do lat 18 - 2km | Szkoła Podstawowa nr 58 | |||||
TKKF Rozstaje | |||||||||
51 | Sosnowski Bolesław | Gdańsk | Start osoby 65+ - 2km | TKKF Rozstaje | |||||
TURBO Ptysie | |||||||||
52 | Czajka Maja | Rotmanka | Start dzieci do lat 18 - 2km | TURBO Ptysie | |||||
53 | Łasiński Mateusz | Rotmanka | Start dzieci do lat 18 - 2km | TURBO Ptysie | |||||
54 | Łasiński Jarosław | Rotmanka | Start -2km | TURBO Ptysie | opłacono BM | ||||
Tłuste Koty | |||||||||
55 | Ozon Rafał | Starocin | Start -2km | Tłuste Koty | opłacono BM | ||||
56 | Kuzawiński Krzysztof | Gdańsk | Start -2km | Tłuste Koty | opłacono BM | ||||
UKS Harpagan | |||||||||
57 | Kozel Mikołaj | Donimierz | Start dzieci do lat 18 - 2km | UKS Harpagan | |||||
UKS NAVIGO Sopot | |||||||||
58 | Noetzel Jacek | Sopot | Start -2km z kartą Sopocką | UKS NAVIGO Sopot | opłacono BM | ||||
59 | Noetzel Małgorzata | Sopot | Start -2km z kartą Sopocką | UKS NAVIGO Sopot | opłacono BM | ||||
Wieliszew Heron Team | |||||||||
60 | Więckowska Monika | Wieliszew | Start -2km | Wieliszew Heron Team | opłacono BM | ||||
Wybiegaj Siebie | |||||||||
61 | Kulawik-Korzep Klaudia | Cieplewo | Start -2km | Wybiegaj Siebie | opłacono BM | ||||
ZSH Sopot | |||||||||
62 | Wenta Adrian | Gdynia | Start -2km | ZSH Sopot | opłacono BM | ||||
63 | Gigowski Paweł | Gdynia | Start dzieci do lat 18 - 2km | ZSH Sopot | |||||
64 | Pomierski Marcin | Sopot | Start -2km | ZSH Sopot | opłacono BM | ||||
65 | Klarkowski Jakub | Gdańsk | Start -2km | ZSH Sopot | opłacono BM | ||||
_BRAK NAZWY_ | |||||||||
66 | Sperra Katarzyna | Gdańsk | Start -2km | ||||||
67 | Pawlik Katarzyna | Gdynia | Start -2km | opłacono BM | |||||
68 | Pawlik Witold | Gdynia | Start dzieci do lat 18 - 2km | ||||||
69 | Pawlik Krystian | Gdynia | Start -2km | opłacono BM | |||||
70 | Michalska Oliwia | Gdańsk | Start dzieci do lat 18 - 2km | ||||||
71 | Piotrowska Rita | Sopot | Start dzieci do lat 18 - 2km | ||||||
72 | Skobla Patryk | Gdańsk | Start -2km | ||||||
73 | Łytkowska Karola | Sopot | Start dzieci do lat 18 - 2km | ||||||
74 | Rudyy Olexandr | Sopot | Start -2km z kartą Sopocką | opłacono BM | |||||
75 | Wójcicka Gabriela | Gdańsk | Start dzieci do lat 18 - 2km | ||||||
76 | Rzeczkowski Ireneusz | Legionowo | Start -2km | opłacono BM | |||||
77 | Podgórska Antonina | Gdynia | Start dzieci do lat 18 - 2km | ||||||
78 | Rzepkowska Maja | Gdańsk | Start dzieci do lat 18 - 2km | ||||||
79 | Hołówko Aleksandra | Gdańsk | Start osoby 65+ - 2km | ||||||
80 | Drozd Maja | Sopot | Start dzieci do lat 18 - 2km | ||||||
81 | Rusin Kasia | Sopot | Start dzieci do lat 18 - 2km | ||||||
82 | Gwiazda Agata | Sopot | Start dzieci do lat 18 - 2km | ||||||
83 | Januszewicz Jan | Soppt | Start dzieci do lat 18 - 2km | ||||||
84 | Januszewicz Michał | Soppt | Start dzieci do lat 18 - 2km | ||||||
85 | Błaszczak Waldemar | Gdańsk | Start osoby 65+ - 2km | ||||||
86 | Torłop Małgorzata | Gdańsk Wrzeszcz | Start -2km | opłacono BM | |||||
87 | Zagrodzka Agata | Sopot | Start -2km | opłacono BM | |||||
88 | Pawliczak WOJCIECH | GDAŃSK | Start -2km | opłacono BM | |||||
89 | Rzeczkowska Agnieszka | Legionowo | Start -2km | opłacono BM | |||||
90 | Więckowski Zbigniew | Wieliszew | Start -2km | opłacono BM | |||||
91 | Podgórski Witold | Gdynia | Start dzieci do lat 18 - 2km | ||||||
92 | butkiewicz Anna | sopot | Start -2km z kartą Sopocką | opłacono BM | |||||
93 | Stramek Łukasz | Torun | Start -2km | ||||||
94 | Weiland Karina Weiland | Sopot | Start -2km z kartą Sopocką | ||||||
95 | Szymański Bartosz | rumia | Start -2km | ||||||
96 | Hreczuk Michał | Gościcino | Start -2km | opłacono BM | |||||
97 | Bielak Jan | Gdańsk | Start dzieci do lat 18 - 2km | ||||||
98 | Bielak Franek | Gdańsk | Start dzieci do lat 18 - 2km | ||||||
99 | Bielak Bartosz | Gdańsk | Start -2km | opłacono BM | |||||
100 | Bielak Ewa | Gdańsk | Start -2km | opłacono BM | |||||
101 | Towiański Norbert | Gdańsk | Start -2km | opłacono BM | |||||
102 | Szymański Michał | Gdańsk | Start -2km | opłacono BM | |||||
103 | Szymański Stanisław | Gdańsk | Start -2km | opłacono BM | |||||
104 | Syrokwarz Magdalena | Sopot | Start -2km z kartą Sopocką | opłacono BM | |||||
105 | Tusień Sławomir | Gdańsk | Start -2km | opłacono BM | |||||
106 | Makowska Izabela | Gdynia | Start osoby 65+ - 2km | ||||||
107 | Dąbkowska Anna | Sopot | Start -2km z kartą Sopocką | opłacono BM | |||||
108 | Szczygieł Bartłomiej | Kosakowo | Start -2km | opłacono BM | |||||
109 | Piontke Łukasz | Sopot | Start -2km z kartą Sopocką | ||||||
110 | Goleń Piotr | Wiślina | Start dzieci do lat 18 - 2km | ||||||
111 | Goleń Agnieszka | Wiślina | Start -2km | opłacono BM | |||||
112 | Polinceusz Małgorzata | Gdańsk | Start osoby 65+ - 2km | ||||||
113 | Polinceusz Adam | Gdańsk | Start osoby 65+ - 2km | ||||||
114 | Kuduk Patrycja | Warcz | Start -2km | opłacono BM | |||||
115 | Ziemiaszewski Przemysław | Pruszcz Gdański | Start -2km | ||||||
116 | Pomierski Aleksander | Sopot | Start dzieci do lat 18 - 2km | ||||||
117 | Pietrzak Lucyna | Reda | Start dzieci do lat 18 - 2km | ||||||
118 | szymczakowska ewa | sopot | Start -2km z kartą Sopocką | opłacono BM | |||||
119 | Krauze Marcin | Sopot | Start -2km | opłacono BM | |||||
120 | Łukaszewicz Barbara | Gdańsk | Start -2km | opłacono BM | |||||
121 | Lenkiewicz Ryszard | Gdańsk | Start -2km | opłacono BM | |||||
122 | Licbarski Robert | Gdańsk | Start -2km | opłacono BM | |||||
123 | Padzik Małgorzata | Gdynia | Start dzieci do lat 18 - 2km | ||||||
124 | Padzik Grzegorz | Gdynia | Start dzieci do lat 18 - 2km | ||||||
125 | Padzik Dorota | Gdynia | Start -2km | opłacono BM | |||||
126 | Padzik Jarosław | Gdynia | Start -2km | opłacono BM | |||||
127 | Borkowski Jarosław | Gdynia | Start -2km | opłacono BM | |||||
128 | Borkowska Beata | Gdynia | Start -2km | opłacono BM | |||||
129 | Osińska Beata | Gdańsk | Start -2km | opłacono BM | |||||
130 | Wittke Małgorzata | Gdynia | Start -2km | opłacono BM | |||||
131 | Wittke Mariola | Gdynia | Start -2km | opłacono BM | |||||
132 | Barcz Piotr | gdańsk | Start dzieci do lat 18 - 2km | ||||||
133 | KOBUS ZBIGNIEW | GDAŃSK | Start -2km | opłacono BM | |||||
134 | Sidorowicz Anna | Stogi | Start -2km | opłacono BM | |||||
135 | Lipska Urszula | Gdańsk | Start dzieci do lat 18 - 2km | ||||||
136 | Niwiński Stanisław | Gdańsk | Start osoby 65+ - 2km | ||||||
137 | Deik Elżbieta | Przyjaźń | Start osoby 65+ - 2km | ||||||
138 | Pałasz Edmund | Rumia | Start osoby 65+ - 2km | ||||||
139 | Tokarska Wiktoria | Gdynia | Start dzieci do lat 18 - 2km | ||||||
140 | Tokarska Laura | Gdynia | Start dzieci do lat 18 - 2km | ||||||
141 | Sieniawski Adam | Gdańsk | Start -2km | opłacono BM | |||||
142 | Wysocki Mieczysław | Gdańsk | Start -2km | opłacono BM | |||||
143 | Wysocka Dorota | Gdańsk | Start -2km | opłacono BM | |||||
144 | Kopicka Eliza | Gdańsk | Start -2km | opłacono BM | |||||
145 | Polikowski Patryk | Sopot | Start -2km z kartą Sopocką | opłacono BM | |||||
146 | Głowiński Dariusz | Gdynia | Start -2km | ||||||
147 | Mańko Kaja | Łęgowo | Start -2km | ||||||
148 | Polna Angelika | Rotmanka | Start -2km | opłacono BM | |||||
149 | Borzyszkowska Maria | Gdańsk | Start -2km | ||||||
150 | Jakubiec-Stawicka Izabela | Pruszcz Gdański | Start -2km | ||||||
151 | Łabiak Dawid | Wilkanowo | Start -2km | opłacono BM | |||||
152 | PODGÓRSKA KAMILA | Gdynia | Start dzieci do lat 18 - 2km | ||||||
153 | Krawczyk Nikola | GDAŃSK | Start dzieci do lat 18 - 2km | ||||||
154 | Kowalewska Aleksandra | Rumia | Start -2km | ||||||
155 | Rokicka-Hebel Magdalena | Sopot | Start -2km z kartą Sopocką | opłacono BM | |||||
156 | Szpyra Edward | Gdynia | Start osoby 65+ - 2km | ||||||
157 | Kurajk Ewa | Gdańsk | Start -2km | opłacono BM | |||||
158 | Kurajk Marian | Gdańsk | Start osoby 65+ - 2km | ||||||
159 | Dębicki Artur | Gdynia | Start -2km | opłacono BM | |||||
160 | Piasecka Marta | Elbląg | Start -2km | opłacono BM | |||||
161 | WASILEWSKI ARKADIUSZ | SOPOT | Start -2km z kartą Sopocką | opłacono BM | |||||
162 | Lenkiewicz Andrzej | Bądki | Start -2km | opłacono BM | |||||
163 | Budziarek Adam | Gdańsk | Start -2km | opłacono BM | |||||
164 | Turzyńska Beata | Gdynia | Start -2km |
Wyświetleń: 12658