Bieg Żelaznego - „Tropem Wilczym. Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych”
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 HENDRICH Tomasz BANINO Dystans 1963m opłacono on-line
2 Lubecka Magdalena BĘDOMIN Dystans 1963m opłacono
3 Lubecka MARTYNA BĘDOMIN Dystans 1963m opłacono
4 Lubecka PAULINA BĘDOMIN Dystans 1963m KOŚCIERSKI KLUB KYOKUSHIN KARATE opłacono
5 LUBECKI SZYMON BĘDOMIN Dystans 1963m KOŚCIERSKI KLUB KYOKUSHIN KARATE opłacono
6 LUBECKI JANUSZ BĘDOMIN Dystans 1963m opłacono
7 Reclaf Piotr Borzestowo Dystans 1963m Borzestowo opłacono on-line
8 Reclaf Daria Borzestowo Dystans 1963m Borzestowo opłacono on-line
9 Oryszczak Adrian Chojnice Dystans 1963m opłacono on-line
10 Treder Mariusz Dzierżążno Dystans 1963m opłacono on-line
11 Pasierbski Tomasz Gdańsk Dystans 1963m opłacono on-line
12 Pasierbska Ewa Gdańsk Dystans 1963m opłacono on-line
13 KOBUS ZBIGNIEW GDAŃSK Dystans 1963m opłacono on-line
14 Białek Michał Gdynia Dystans 1963m Klub Marynarki Wojennej Kompas opłacono on-line
15 Gomółka-Bigus Monika Gdynia Dystans 1963m Step by Step Trójmiasto opłacono on-line
16 Wenta Paulina Glincz Dystans 1963m Klub Spotowy Sulmin opłacono on-line
17 Wenta Seweryn Glincz Dystans 1963m Klub Spotowy Sulmin opłacono on-line
18 Wenta Ksawery Glincz Dystans 1963m Klub Spotowy Sulmin opłacono on-line
19 Wenta Oliwia Glincz Dystans 1963m Klub Spotowy Sulmin opłacono on-line
20 Gruchała Julia Goręczyno Dystans 1963m Akademia Biegowa Kiełpino i Kartuzy opłacono
21 Gruchała Agnieszka Goręczyno Dystans 1963m Akademia Biegowa Kiełpinno i Kartuzy
22 Gruchała Przemysław Goręczyno Dystans 1963m Akademia Biegowa Kiełpinno i Kartuzy
23 Gruchała Piotr Goręczyno Dystans 1963m Akademia Biegowa Kiełpinno i Kartuzy
24 Miłejko Arkadiusz Grzybno Dystans 1963m Akademia Biegowa Kartuzy opłacono on-line
25 Miłejko Karolina Grzybno Dystans 1963m Akademia Biegowa Kartuzy opłacono on-line
26 Wojtacki Sławomir Jankowo Gdańskie Dystans 1963m Akademia Biegowa Kiełpino i Kartuzy opłacono on-line
27 SCHIMMELPFENIG Paweł Kartuzy Dystans 1963m Akademia Biegowa Kiełpinno i Kartuzy opłacono on-line
28 KRAUZA BEATA KARTUZY Dystans 1963m
29 Krefta Rafał Kartuzy Dystans 1963m opłacono on-line
30 KRAUZA Wiktoria KARTUZY Dystans 1963m opłacono on-line
31 Byczkowski Piotr Kartuzy Dystans 1963m SP 1 Kartuzy opłacono on-line
32 Byczkowski Michał Kartuzy Dystans 1963m SP 1 Kartuzy opłacono on-line
33 Cyrzan Krzysztof Kartuzy Dystans 1963m RowerOwce opłacono on-line
34 Cyrzan Małgorzata Kartuzy Dystans 1963m RowerOwce opłacono on-line
35 Marszk Antoni Kartuzy Dystans 1963m Akademia Biegowa Kiełpino i Kartuzy opłacono on-line
36 Serkowska Anna Kartuzy Dystans 1963m opłacono on-line
37 Hejka Władek Kartuzy Dystans 1963m opłacono on-line
38 Lewna Kinga Kartuzy Dystans 1963m opłacono on-line
39 Lewna Laurena Kartuzy Dystans 1963m opłacono on-line
40 Wydrowska Sylwia Kartuzy Dystans 1963m Psychofanki opłacono on-line
41 Frankowska Justyna Kartuzy Dystans 1963m Psychofanki opłacono on-line
42 Kocent Tomasz KIEŁPINO Dystans 1963m Związek Piłsudczyków RP Okręg Kaszubsko-Pomorski opłacono on-line
43 Funk Henryk Kiełpino Dystans 1963m opłacono on-line
44 Markowski Rafał Kiełpino Dystans 1963m opłacono on-line
45 Marszewska Maja Kiełpino Dystans 1963m AMS - Akademia Młodego Sportowca opłacono
46 Dawidowska Adela Kiełpino Dystans 1963m opłacono on-line
47 Kalinowska Paulina Kiełpino Dystans 1963m Akademia Biegowa Kiełpino opłacono on-line
48 Cyplik Anita Cyplik Kiełpino Dystans 1963m opłacono on-line
49 Leman Andrzej Kiełpino Dystans 1963m opłacono on-line
50 Cirocki Wojciech Kiełpino Dystans 1963m opłacono on-line
51 Cirocki Nikodem Kiełpino Dystans 1963m opłacono on-line
52 Ustarbowski Łukasz Kiełpino Dystans 1963m opłacono on-line
53 Formela Mirosław Kiełpino Dystans 1963m opłacono on-line
54 Formela Bożena Kiełpino Dystans 1963m opłacono on-line
55 Dawidowski Mariusz Kiełpino Dystans 1963m Akademia biegowa kiełpino opłacono on-line
56 Kroll Tomasz Kobysewo Dystans 1963m Przodkowskie Morsy opłacono on-line
57 Reszczyński Paweł Kościerzyna Dystans 1963m Akademia Biegowa Kościerzyna opłacono on-line
58 Duzowski Rafał Łubiana Dystans 1963m opłacono on-line
59 łobocka monika mezowo Dystans 1963m opłacono on-line
60 Łobocka Monika Mezowo Dystans 1963m
61 Krzebietke Piotr Miechucino Dystans 1963m opłacono on-line
62 Olszewska Nadia Mirachowo Dystans 1963m AMS - Akademia Młodego Sportowca opłacono
63 Olszewska Natasza Mirachowo Dystans 1963m AMS - Akademia Młodego Sportowca opłacono
64 Pionk Rafał Miszewo Dystans 1963m KUJAWSCY RUNNERS opłacono on-line
65 Knitter-Klasa Edyta Mściszewice Dystans 1963m Akademia Biegowa Kiełpino opłacono on-line
66 Syldatk Wioleta Mściszewice Dystans 1963m Metrożercy opłacono on-line
67 Syldatk Karol Mściszewice Dystans 1963m Metrożercy opłacono on-line
68 Klasa Michał Mściszewice Dystans 1963m Akademia Biegowa Kiełpino opłacono on-line
69 Cichla Bartosz Opoczno Dystans 1963m
70 Dawidowska Wiktoria Ostrzyce Dystans 1963m AMS - Akademia Młodego Sportowca opłacono
71 Dawidowska Zofia OSTRZYCE Dystans 1963m AMS - Akademia Młodego Sportowca opłacono
72 Klawikowski Wojciech Rąty Dystans 1963m SP Goreczyno opłacono on-line
73 KLAWIKOWSKA PAULINA Rąty Dystans 1963m Akademia Biegowa Kiełpino i Kartuzy opłacono on-line
74 Kreft Łukasz Reda Dystans 1963m Taem Kreft opłacono on-line
75 Zblewski Paweł Skorzewo Dystans 1963m UKS Olimpijczyk Skorzewo opłacono on-line
76 Zblewski Piotr Skorzewo Dystans 1963m UKS Olimpijczyk Skorzewo opłacono on-line
77 Pobłocka Amelia Skorzewo Dystans 1963m UKS Olimpijczyk Skorzewo opłacono on-line
78 Jaszewski Kacper Skorzewo Dystans 1963m UKS Olimpijczyk Skorzewo opłacono on-line
79 Fąferko Kamil Skorzewo Dystans 1963m UKS Olimpijczyk Skorzewo opłacono on-line
80 Troka Julita Skorzewo Dystans 1963m UKS Olimpijczyk Skorzewo opłacono on-line
81 Hubrich Danuta Skrzeszewo Dystans 1963m opłacono on-line
82 Krueger Paweł Somonino Dystans 1963m opłacono on-line
83 Krueger Kamila Somonino Dystans 1963m Akademia Biegowa Kiełpino opłacono on-line
84 Gogoliński Karol Somonino Dystans 1963m Somonino biega
85 Gogolińska Weronika Somonino Dystans 1963m Somonino biega
86 Krawiecka Klaudia Somonino Dystans 1963m Akademia Biegowa Kiełpino opłacono on-line
87 Lewańczyk Marcin Stężyca Dystans 1963m Metrożercy opłacono on-line
88 Olszewski Jakub Sycowa Huta Dystans 1963m UKS Olimpijczyk Skorzewo opłacono on-line
89 Bulczak Damian Tuchlino Dystans 1963m opłacono on-line
90 Sieciński Marcin Żukowo Dystans 1963m KUJAWSCY RUNNERS


Wyświetleń: 3694

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ