Bieg Żelaznego - „Tropem Wilczym. Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych”
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Lubecka Magdalena BĘDOMIN Dystans 1963m opłacono
2 Lubecka MARTYNA BĘDOMIN Dystans 1963m opłacono
3 LUBECKI JANUSZ BĘDOMIN Dystans 1963m opłacono
4 KRAUZA BEATA KARTUZY Dystans 1963m
5 HENDRICH Tomasz BANINO Dystans 1963m opłacono on-line
6 Krefta Rafał Kartuzy Dystans 1963m opłacono on-line
7 Funk Henryk Kiełpino Dystans 1963m opłacono on-line
8 KRAUZA Wiktoria KARTUZY Dystans 1963m opłacono on-line
9 łobocka monika mezowo Dystans 1963m opłacono on-line
10 Markowski Rafał Kiełpino Dystans 1963m opłacono on-line
11 Hubrich Danuta Skrzeszewo Dystans 1963m opłacono on-line
12 Dawidowska Adela Kiełpino Dystans 1963m opłacono on-line
13 Krueger Paweł Somonino Dystans 1963m opłacono on-line
14 Cyplik Anita Cyplik Kiełpino Dystans 1963m opłacono on-line
15 Serkowska Anna Kartuzy Dystans 1963m opłacono on-line
16 Oryszczak Adrian Chojnice Dystans 1963m opłacono on-line
17 Duzowski Rafał Łubiana Dystans 1963m opłacono on-line
18 Łobocka Monika Mezowo Dystans 1963m
19 Cichla Bartosz Opoczno Dystans 1963m
20 Hejka Władek Kartuzy Dystans 1963m opłacono on-line
21 Leman Andrzej Kiełpino Dystans 1963m opłacono on-line
22 Bulczak Damian Tuchlino Dystans 1963m opłacono on-line
23 Lewna Kinga Kartuzy Dystans 1963m opłacono on-line
24 Krzebietke Piotr Miechucino Dystans 1963m opłacono on-line
25 Lewna Laurena Kartuzy Dystans 1963m opłacono on-line
26 Cirocki Wojciech Kiełpino Dystans 1963m opłacono on-line
27 Cirocki Nikodem Kiełpino Dystans 1963m opłacono on-line
28 Pasierbski Tomasz Gdańsk Dystans 1963m opłacono on-line
29 Ustarbowski Łukasz Kiełpino Dystans 1963m opłacono on-line
30 Pasierbska Ewa Gdańsk Dystans 1963m opłacono on-line
31 Treder Mariusz Dzierżążno Dystans 1963m opłacono on-line
32 Formela Mirosław Kiełpino Dystans 1963m opłacono on-line
33 Formela Bożena Kiełpino Dystans 1963m opłacono on-line
34 KOBUS ZBIGNIEW GDAŃSK Dystans 1963m opłacono on-line
35 Miłejko Arkadiusz Grzybno Dystans 1963m Akademia Biegowa Kartuzy opłacono on-line
36 Miłejko Karolina Grzybno Dystans 1963m Akademia Biegowa Kartuzy opłacono on-line
37 SCHIMMELPFENIG Paweł Kartuzy Dystans 1963m Akademia Biegowa Kiełpinno i Kartuzy opłacono on-line
38 Gruchała Agnieszka Goręczyno Dystans 1963m Akademia Biegowa Kiełpinno i Kartuzy
39 Gruchała Przemysław Goręczyno Dystans 1963m Akademia Biegowa Kiełpinno i Kartuzy
40 Gruchała Piotr Goręczyno Dystans 1963m Akademia Biegowa Kiełpinno i Kartuzy
41 Knitter-Klasa Edyta Mściszewice Dystans 1963m Akademia Biegowa Kiełpino opłacono on-line
42 Kalinowska Paulina Kiełpino Dystans 1963m Akademia Biegowa Kiełpino opłacono on-line
43 Krueger Kamila Somonino Dystans 1963m Akademia Biegowa Kiełpino opłacono on-line
44 Krawiecka Klaudia Somonino Dystans 1963m Akademia Biegowa Kiełpino opłacono on-line
45 Dawidowski Mariusz Kiełpino Dystans 1963m Akademia biegowa kiełpino opłacono on-line
46 Klasa Michał Mściszewice Dystans 1963m Akademia Biegowa Kiełpino opłacono on-line
47 Wojtacki Sławomir Jankowo Gdańskie Dystans 1963m Akademia Biegowa Kiełpino i Kartuzy opłacono on-line
48 Marszk Antoni Kartuzy Dystans 1963m Akademia Biegowa Kiełpino i Kartuzy opłacono on-line
49 Gruchała Julia Goręczyno Dystans 1963m Akademia Biegowa Kiełpino i Kartuzy opłacono
50 KLAWIKOWSKA PAULINA Rąty Dystans 1963m Akademia Biegowa Kiełpino i Kartuzy opłacono on-line
51 Reszczyński Paweł Kościerzyna Dystans 1963m Akademia Biegowa Kościerzyna opłacono on-line
52 Marszewska Maja Kiełpino Dystans 1963m AMS - Akademia Młodego Sportowca opłacono
53 Olszewska Nadia Mirachowo Dystans 1963m AMS - Akademia Młodego Sportowca opłacono
54 Olszewska Natasza Mirachowo Dystans 1963m AMS - Akademia Młodego Sportowca opłacono
55 Dawidowska Wiktoria Ostrzyce Dystans 1963m AMS - Akademia Młodego Sportowca opłacono
56 Dawidowska Zofia OSTRZYCE Dystans 1963m AMS - Akademia Młodego Sportowca opłacono
57 Reclaf Piotr Borzestowo Dystans 1963m Borzestowo opłacono on-line
58 Reclaf Daria Borzestowo Dystans 1963m Borzestowo opłacono on-line
59 Białek Michał Gdynia Dystans 1963m Klub Marynarki Wojennej Kompas opłacono on-line
60 Wenta Paulina Glincz Dystans 1963m Klub Spotowy Sulmin opłacono on-line
61 Wenta Seweryn Glincz Dystans 1963m Klub Spotowy Sulmin opłacono on-line
62 Wenta Ksawery Glincz Dystans 1963m Klub Spotowy Sulmin opłacono on-line
63 Wenta Oliwia Glincz Dystans 1963m Klub Spotowy Sulmin opłacono on-line
64 Lubecka PAULINA BĘDOMIN Dystans 1963m KOŚCIERSKI KLUB KYOKUSHIN KARATE opłacono
65 LUBECKI SZYMON BĘDOMIN Dystans 1963m KOŚCIERSKI KLUB KYOKUSHIN KARATE opłacono
66 Pionk Rafał Miszewo Dystans 1963m KUJAWSCY RUNNERS opłacono on-line
67 Sieciński Marcin Żukowo Dystans 1963m KUJAWSCY RUNNERS
68 Lewańczyk Marcin Stężyca Dystans 1963m Metrożercy opłacono on-line
69 Syldatk Wioleta Mściszewice Dystans 1963m Metrożercy opłacono on-line
70 Syldatk Karol Mściszewice Dystans 1963m Metrożercy opłacono on-line
71 Kroll Tomasz Kobysewo Dystans 1963m Przodkowskie Morsy opłacono on-line
72 Wydrowska Sylwia Kartuzy Dystans 1963m Psychofanki opłacono on-line
73 Frankowska Justyna Kartuzy Dystans 1963m Psychofanki opłacono on-line
74 Cyrzan Krzysztof Kartuzy Dystans 1963m RowerOwce opłacono on-line
75 Cyrzan Małgorzata Kartuzy Dystans 1963m RowerOwce opłacono on-line
76 Gogoliński Karol Somonino Dystans 1963m Somonino biega
77 Gogolińska Weronika Somonino Dystans 1963m Somonino biega
78 Byczkowski Piotr Kartuzy Dystans 1963m SP 1 Kartuzy opłacono on-line
79 Byczkowski Michał Kartuzy Dystans 1963m SP 1 Kartuzy opłacono on-line
80 Klawikowski Wojciech Rąty Dystans 1963m SP Goreczyno opłacono on-line
81 Gomółka-Bigus Monika Gdynia Dystans 1963m Step by Step Trójmiasto opłacono on-line
82 Kreft Łukasz Reda Dystans 1963m Taem Kreft opłacono on-line
83 Zblewski Paweł Skorzewo Dystans 1963m UKS Olimpijczyk Skorzewo opłacono on-line
84 Zblewski Piotr Skorzewo Dystans 1963m UKS Olimpijczyk Skorzewo opłacono on-line
85 Pobłocka Amelia Skorzewo Dystans 1963m UKS Olimpijczyk Skorzewo opłacono on-line
86 Jaszewski Kacper Skorzewo Dystans 1963m UKS Olimpijczyk Skorzewo opłacono on-line
87 Fąferko Kamil Skorzewo Dystans 1963m UKS Olimpijczyk Skorzewo opłacono on-line
88 Troka Julita Skorzewo Dystans 1963m UKS Olimpijczyk Skorzewo opłacono on-line
89 Olszewski Jakub Sycowa Huta Dystans 1963m UKS Olimpijczyk Skorzewo opłacono on-line
90 Kocent Tomasz KIEŁPINO Dystans 1963m Związek Piłsudczyków RP Okręg Kaszubsko-Pomorski opłacono on-line


Wyświetleń: 2304

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ