Bieg Żelaznego - „Tropem Wilczym. Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych”
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Białek Michał Gdynia Dystans 1963m Klub Marynarki Wojennej Kompas opłacono on-line
2 Bulczak Damian Tuchlino Dystans 1963m opłacono on-line
3 Byczkowski Michał Kartuzy Dystans 1963m SP 1 Kartuzy opłacono on-line
4 Byczkowski Piotr Kartuzy Dystans 1963m SP 1 Kartuzy opłacono on-line
5 Cichla Bartosz Opoczno Dystans 1963m
6 Cirocki Nikodem Kiełpino Dystans 1963m opłacono on-line
7 Cirocki Wojciech Kiełpino Dystans 1963m opłacono on-line
8 Cyplik Anita Cyplik Kiełpino Dystans 1963m opłacono on-line
9 Cyrzan Krzysztof Kartuzy Dystans 1963m RowerOwce opłacono on-line
10 Cyrzan Małgorzata Kartuzy Dystans 1963m RowerOwce opłacono on-line
11 Dawidowska Adela Kiełpino Dystans 1963m opłacono on-line
12 Dawidowska Wiktoria Ostrzyce Dystans 1963m AMS - Akademia Młodego Sportowca opłacono
13 Dawidowska Zofia OSTRZYCE Dystans 1963m AMS - Akademia Młodego Sportowca opłacono
14 Dawidowski Mariusz Kiełpino Dystans 1963m Akademia biegowa kiełpino opłacono on-line
15 Duzowski Rafał Łubiana Dystans 1963m opłacono on-line
16 Fąferko Kamil Skorzewo Dystans 1963m UKS Olimpijczyk Skorzewo opłacono on-line
17 Formela Bożena Kiełpino Dystans 1963m opłacono on-line
18 Formela Mirosław Kiełpino Dystans 1963m opłacono on-line
19 Frankowska Justyna Kartuzy Dystans 1963m Psychofanki opłacono on-line
20 Funk Henryk Kiełpino Dystans 1963m opłacono on-line
21 Gogolińska Weronika Somonino Dystans 1963m Somonino biega
22 Gogoliński Karol Somonino Dystans 1963m Somonino biega
23 Gomółka-Bigus Monika Gdynia Dystans 1963m Step by Step Trójmiasto opłacono on-line
24 Gruchała Agnieszka Goręczyno Dystans 1963m Akademia Biegowa Kiełpinno i Kartuzy
25 Gruchała Julia Goręczyno Dystans 1963m Akademia Biegowa Kiełpino i Kartuzy opłacono
26 Gruchała Piotr Goręczyno Dystans 1963m Akademia Biegowa Kiełpinno i Kartuzy
27 Gruchała Przemysław Goręczyno Dystans 1963m Akademia Biegowa Kiełpinno i Kartuzy
28 Hejka Władek Kartuzy Dystans 1963m opłacono on-line
29 HENDRICH Tomasz BANINO Dystans 1963m opłacono on-line
30 Hubrich Danuta Skrzeszewo Dystans 1963m opłacono on-line
31 Jaszewski Kacper Skorzewo Dystans 1963m UKS Olimpijczyk Skorzewo opłacono on-line
32 Kalinowska Paulina Kiełpino Dystans 1963m Akademia Biegowa Kiełpino opłacono on-line
33 Klasa Michał Mściszewice Dystans 1963m Akademia Biegowa Kiełpino opłacono on-line
34 KLAWIKOWSKA PAULINA Rąty Dystans 1963m Akademia Biegowa Kiełpino i Kartuzy opłacono on-line
35 Klawikowski Wojciech Rąty Dystans 1963m SP Goreczyno opłacono on-line
36 Knitter-Klasa Edyta Mściszewice Dystans 1963m Akademia Biegowa Kiełpino opłacono on-line
37 KOBUS ZBIGNIEW GDAŃSK Dystans 1963m opłacono on-line
38 Kocent Tomasz KIEŁPINO Dystans 1963m Związek Piłsudczyków RP Okręg Kaszubsko-Pomorski opłacono on-line
39 KRAUZA BEATA KARTUZY Dystans 1963m
40 KRAUZA Wiktoria KARTUZY Dystans 1963m opłacono on-line
41 Krawiecka Klaudia Somonino Dystans 1963m Akademia Biegowa Kiełpino opłacono on-line
42 Kreft Łukasz Reda Dystans 1963m Taem Kreft opłacono on-line
43 Krefta Rafał Kartuzy Dystans 1963m opłacono on-line
44 Kroll Tomasz Kobysewo Dystans 1963m Przodkowskie Morsy opłacono on-line
45 Krueger Kamila Somonino Dystans 1963m Akademia Biegowa Kiełpino opłacono on-line
46 Krueger Paweł Somonino Dystans 1963m opłacono on-line
47 Krzebietke Piotr Miechucino Dystans 1963m opłacono on-line
48 Leman Andrzej Kiełpino Dystans 1963m opłacono on-line
49 Lewańczyk Marcin Stężyca Dystans 1963m Metrożercy opłacono on-line
50 Lewna Kinga Kartuzy Dystans 1963m opłacono on-line
51 Lewna Laurena Kartuzy Dystans 1963m opłacono on-line
52 Lubecka Magdalena BĘDOMIN Dystans 1963m opłacono
53 Lubecka MARTYNA BĘDOMIN Dystans 1963m opłacono
54 Lubecka PAULINA BĘDOMIN Dystans 1963m KOŚCIERSKI KLUB KYOKUSHIN KARATE opłacono
55 LUBECKI JANUSZ BĘDOMIN Dystans 1963m opłacono
56 LUBECKI SZYMON BĘDOMIN Dystans 1963m KOŚCIERSKI KLUB KYOKUSHIN KARATE opłacono
57 Markowski Rafał Kiełpino Dystans 1963m opłacono on-line
58 Marszewska Maja Kiełpino Dystans 1963m AMS - Akademia Młodego Sportowca opłacono
59 Marszk Antoni Kartuzy Dystans 1963m Akademia Biegowa Kiełpino i Kartuzy opłacono on-line
60 Miłejko Arkadiusz Grzybno Dystans 1963m Akademia Biegowa Kartuzy opłacono on-line
61 Miłejko Karolina Grzybno Dystans 1963m Akademia Biegowa Kartuzy opłacono on-line
62 Olszewska Nadia Mirachowo Dystans 1963m AMS - Akademia Młodego Sportowca opłacono
63 Olszewska Natasza Mirachowo Dystans 1963m AMS - Akademia Młodego Sportowca opłacono
64 Olszewski Jakub Sycowa Huta Dystans 1963m UKS Olimpijczyk Skorzewo opłacono on-line
65 Oryszczak Adrian Chojnice Dystans 1963m opłacono on-line
66 Pasierbska Ewa Gdańsk Dystans 1963m opłacono on-line
67 Pasierbski Tomasz Gdańsk Dystans 1963m opłacono on-line
68 Pionk Rafał Miszewo Dystans 1963m KUJAWSCY RUNNERS opłacono on-line
69 Pobłocka Amelia Skorzewo Dystans 1963m UKS Olimpijczyk Skorzewo opłacono on-line
70 Reclaf Daria Borzestowo Dystans 1963m Borzestowo opłacono on-line
71 Reclaf Piotr Borzestowo Dystans 1963m Borzestowo opłacono on-line
72 Reszczyński Paweł Kościerzyna Dystans 1963m Akademia Biegowa Kościerzyna opłacono on-line
73 SCHIMMELPFENIG Paweł Kartuzy Dystans 1963m Akademia Biegowa Kiełpinno i Kartuzy opłacono on-line
74 Serkowska Anna Kartuzy Dystans 1963m opłacono on-line
75 Sieciński Marcin Żukowo Dystans 1963m KUJAWSCY RUNNERS
76 Syldatk Karol Mściszewice Dystans 1963m Metrożercy opłacono on-line
77 Syldatk Wioleta Mściszewice Dystans 1963m Metrożercy opłacono on-line
78 Treder Mariusz Dzierżążno Dystans 1963m opłacono on-line
79 Troka Julita Skorzewo Dystans 1963m UKS Olimpijczyk Skorzewo opłacono on-line
80 Ustarbowski Łukasz Kiełpino Dystans 1963m opłacono on-line
81 Wenta Ksawery Glincz Dystans 1963m Klub Spotowy Sulmin opłacono on-line
82 Wenta Oliwia Glincz Dystans 1963m Klub Spotowy Sulmin opłacono on-line
83 Wenta Paulina Glincz Dystans 1963m Klub Spotowy Sulmin opłacono on-line
84 Wenta Seweryn Glincz Dystans 1963m Klub Spotowy Sulmin opłacono on-line
85 Wojtacki Sławomir Jankowo Gdańskie Dystans 1963m Akademia Biegowa Kiełpino i Kartuzy opłacono on-line
86 Wydrowska Sylwia Kartuzy Dystans 1963m Psychofanki opłacono on-line
87 Zblewski Paweł Skorzewo Dystans 1963m UKS Olimpijczyk Skorzewo opłacono on-line
88 Zblewski Piotr Skorzewo Dystans 1963m UKS Olimpijczyk Skorzewo opłacono on-line
89 łobocka monika mezowo Dystans 1963m opłacono on-line
90 Łobocka Monika Mezowo Dystans 1963m


Wyświetleń: 2320

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ