Bieg Żelaznego - „Tropem Wilczym. Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych”
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
AMS - Akademia Młodego Sportowca
1 Dawidowska Zofia OSTRZYCE Dystans 1963m AMS - Akademia Młodego Sportowca opłacono
2 Dawidowska Wiktoria Ostrzyce Dystans 1963m AMS - Akademia Młodego Sportowca opłacono
3 Olszewska Natasza Mirachowo Dystans 1963m AMS - Akademia Młodego Sportowca opłacono
4 Olszewska Nadia Mirachowo Dystans 1963m AMS - Akademia Młodego Sportowca opłacono
5 Marszewska Maja Kiełpino Dystans 1963m AMS - Akademia Młodego Sportowca opłacono
Akademia Biegowa Kartuzy
6 Miłejko Karolina Grzybno Dystans 1963m Akademia Biegowa Kartuzy opłacono on-line
7 Miłejko Arkadiusz Grzybno Dystans 1963m Akademia Biegowa Kartuzy opłacono on-line
Akademia Biegowa Kiełpinno i Kartuzy
8 SCHIMMELPFENIG Paweł Kartuzy Dystans 1963m Akademia Biegowa Kiełpinno i Kartuzy opłacono on-line
9 Gruchała Piotr Goręczyno Dystans 1963m Akademia Biegowa Kiełpinno i Kartuzy
10 Gruchała Przemysław Goręczyno Dystans 1963m Akademia Biegowa Kiełpinno i Kartuzy
11 Gruchała Agnieszka Goręczyno Dystans 1963m Akademia Biegowa Kiełpinno i Kartuzy
Akademia Biegowa Kiełpino
12 Krueger Kamila Somonino Dystans 1963m Akademia Biegowa Kiełpino opłacono on-line
13 Knitter-Klasa Edyta Mściszewice Dystans 1963m Akademia Biegowa Kiełpino opłacono on-line
14 Klasa Michał Mściszewice Dystans 1963m Akademia Biegowa Kiełpino opłacono on-line
15 Krawiecka Klaudia Somonino Dystans 1963m Akademia Biegowa Kiełpino opłacono on-line
Akademia Biegowa Kiełpino
16 Kalinowska Paulina Kiełpino Dystans 1963m Akademia Biegowa Kiełpino opłacono on-line
Akademia Biegowa Kiełpino i Kartuzy
17 Marszk Antoni Kartuzy Dystans 1963m Akademia Biegowa Kiełpino i Kartuzy opłacono on-line
18 Wojtacki Sławomir Jankowo Gdańskie Dystans 1963m Akademia Biegowa Kiełpino i Kartuzy opłacono on-line
19 KLAWIKOWSKA PAULINA Rąty Dystans 1963m Akademia Biegowa Kiełpino i Kartuzy opłacono on-line
20 Gruchała Julia Goręczyno Dystans 1963m Akademia Biegowa Kiełpino i Kartuzy opłacono
Akademia Biegowa Kościerzyna
21 Reszczyński Paweł Kościerzyna Dystans 1963m Akademia Biegowa Kościerzyna opłacono on-line
Akademia biegowa kiełpino
22 Dawidowski Mariusz Kiełpino Dystans 1963m Akademia biegowa kiełpino opłacono on-line
Borzestowo
23 Reclaf Daria Borzestowo Dystans 1963m Borzestowo opłacono on-line
24 Reclaf Piotr Borzestowo Dystans 1963m Borzestowo opłacono on-line
KOŚCIERSKI KLUB KYOKUSHIN KARATE
25 LUBECKI SZYMON BĘDOMIN Dystans 1963m KOŚCIERSKI KLUB KYOKUSHIN KARATE opłacono
26 Lubecka PAULINA BĘDOMIN Dystans 1963m KOŚCIERSKI KLUB KYOKUSHIN KARATE opłacono
KUJAWSCY RUNNERS
27 Sieciński Marcin Żukowo Dystans 1963m KUJAWSCY RUNNERS
28 Pionk Rafał Miszewo Dystans 1963m KUJAWSCY RUNNERS opłacono on-line
Klub Marynarki Wojennej Kompas
29 Białek Michał Gdynia Dystans 1963m Klub Marynarki Wojennej Kompas opłacono on-line
Klub Spotowy Sulmin
30 Wenta Oliwia Glincz Dystans 1963m Klub Spotowy Sulmin opłacono on-line
31 Wenta Ksawery Glincz Dystans 1963m Klub Spotowy Sulmin opłacono on-line
32 Wenta Seweryn Glincz Dystans 1963m Klub Spotowy Sulmin opłacono on-line
33 Wenta Paulina Glincz Dystans 1963m Klub Spotowy Sulmin opłacono on-line
Metrożercy
34 Syldatk Karol Mściszewice Dystans 1963m Metrożercy opłacono on-line
35 Syldatk Wioleta Mściszewice Dystans 1963m Metrożercy opłacono on-line
36 Lewańczyk Marcin Stężyca Dystans 1963m Metrożercy opłacono on-line
Przodkowskie Morsy
37 Kroll Tomasz Kobysewo Dystans 1963m Przodkowskie Morsy opłacono on-line
Psychofanki
38 Wydrowska Sylwia Kartuzy Dystans 1963m Psychofanki opłacono on-line
39 Frankowska Justyna Kartuzy Dystans 1963m Psychofanki opłacono on-line
RowerOwce
40 Cyrzan Małgorzata Kartuzy Dystans 1963m RowerOwce opłacono on-line
41 Cyrzan Krzysztof Kartuzy Dystans 1963m RowerOwce opłacono on-line
SP 1 Kartuzy
42 Byczkowski Michał Kartuzy Dystans 1963m SP 1 Kartuzy opłacono on-line
43 Byczkowski Piotr Kartuzy Dystans 1963m SP 1 Kartuzy opłacono on-line
SP Goreczyno
44 Klawikowski Wojciech Rąty Dystans 1963m SP Goreczyno opłacono on-line
Somonino biega
45 Gogolińska Weronika Somonino Dystans 1963m Somonino biega
46 Gogoliński Karol Somonino Dystans 1963m Somonino biega
Step by Step Trójmiasto
47 Gomółka-Bigus Monika Gdynia Dystans 1963m Step by Step Trójmiasto opłacono on-line
Taem Kreft
48 Kreft Łukasz Reda Dystans 1963m Taem Kreft opłacono on-line
UKS Olimpijczyk Skorzewo
49 Olszewski Jakub Sycowa Huta Dystans 1963m UKS Olimpijczyk Skorzewo opłacono on-line
50 Zblewski Piotr Skorzewo Dystans 1963m UKS Olimpijczyk Skorzewo opłacono on-line
51 Zblewski Paweł Skorzewo Dystans 1963m UKS Olimpijczyk Skorzewo opłacono on-line
52 Troka Julita Skorzewo Dystans 1963m UKS Olimpijczyk Skorzewo opłacono on-line
53 Fąferko Kamil Skorzewo Dystans 1963m UKS Olimpijczyk Skorzewo opłacono on-line
54 Jaszewski Kacper Skorzewo Dystans 1963m UKS Olimpijczyk Skorzewo opłacono on-line
55 Pobłocka Amelia Skorzewo Dystans 1963m UKS Olimpijczyk Skorzewo opłacono on-line
Związek Piłsudczyków RP Okręg Kaszubsko-Pomorski
56 Kocent Tomasz KIEŁPINO Dystans 1963m Związek Piłsudczyków RP Okręg Kaszubsko-Pomorski opłacono on-line
_BRAK NAZWY_
57 LUBECKI JANUSZ BĘDOMIN Dystans 1963m opłacono
58 Lubecka MARTYNA BĘDOMIN Dystans 1963m opłacono
59 Lubecka Magdalena BĘDOMIN Dystans 1963m opłacono
60 Cirocki Nikodem Kiełpino Dystans 1963m opłacono on-line
61 Cirocki Wojciech Kiełpino Dystans 1963m opłacono on-line
62 Pasierbski Tomasz Gdańsk Dystans 1963m opłacono on-line
63 Dawidowska Adela Kiełpino Dystans 1963m opłacono on-line
64 Oryszczak Adrian Chojnice Dystans 1963m opłacono on-line
65 Lewna Laurena Kartuzy Dystans 1963m opłacono on-line
66 Lewna Kinga Kartuzy Dystans 1963m opłacono on-line
67 Markowski Rafał Kiełpino Dystans 1963m opłacono on-line
68 Bulczak Damian Tuchlino Dystans 1963m opłacono on-line
69 łobocka monika mezowo Dystans 1963m opłacono on-line
70 Duzowski Rafał Łubiana Dystans 1963m opłacono on-line
71 Treder Mariusz Dzierżążno Dystans 1963m opłacono on-line
72 KOBUS ZBIGNIEW GDAŃSK Dystans 1963m opłacono on-line
73 Funk Henryk Kiełpino Dystans 1963m opłacono on-line
74 Pasierbska Ewa Gdańsk Dystans 1963m opłacono on-line
75 Hejka Władek Kartuzy Dystans 1963m opłacono on-line
76 Łobocka Monika Mezowo Dystans 1963m
77 Serkowska Anna Kartuzy Dystans 1963m opłacono on-line
78 Cyplik Anita Cyplik Kiełpino Dystans 1963m opłacono on-line
79 Ustarbowski Łukasz Kiełpino Dystans 1963m opłacono on-line
80 Formela Bożena Kiełpino Dystans 1963m opłacono on-line
81 Formela Mirosław Kiełpino Dystans 1963m opłacono on-line
82 Hubrich Danuta Skrzeszewo Dystans 1963m opłacono on-line
83 Krueger Paweł Somonino Dystans 1963m opłacono on-line
84 Krefta Rafał Kartuzy Dystans 1963m opłacono on-line
85 HENDRICH Tomasz BANINO Dystans 1963m opłacono on-line
86 KRAUZA Wiktoria KARTUZY Dystans 1963m opłacono on-line
87 KRAUZA BEATA KARTUZY Dystans 1963m
88 Krzebietke Piotr Miechucino Dystans 1963m opłacono on-line
89 Leman Andrzej Kiełpino Dystans 1963m opłacono on-line
90 Cichla Bartosz Opoczno Dystans 1963m


Wyświetleń: 3700

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ