Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Dąbrowicz Agnieszka Gdańsk 5km opłacono BM
2 Kropow Łukasz Gdańsk 5km opłacono BM
3 Karpiusz Edyta Gdynia 5km opłacono BM
4 Gergovskyi Viktor Gdańsk 5km z Kartą Sopocką opłacono BM
5 Goluch Adam Gdańsk 5km opłacono BM
6 Krzyszkowski Andrzej Gdynia 5km osoby 65+ niestowarzyszony darmowy udział
7 Szczerbińska Agata Szczerbińska Bytów 5km opłacono BM
8 Deik Elżbieta Przyjaźń 5km osoby 65+ darmowy udział
9 Pałasz Edmund Rumia 5km osoby 65+ darmowy udział
10 Zawacki Daniel Tczew 5km PatMat opłacono BM
11 Kulwicki Michał Elbląg 5km opłacono BM
12 Kędzia Edyta Gdańsk 5km PEWIK GDYNIA 20.00 PLN
13 KRUPINIEWICZ ANTONI LEGIONOWO 5km SKORPION opłacono BM
14 Pasierbska Ewa Gdańsk 5km opłacono BM
15 Rogozińska Edyta Nowe Miasto Lub. 5km 20.00 PLN
16 Reksyn Małgorzata Tczew 5km Crosselite opłacono BM
17 WASILEWSKI ARKADIUSZ SOPOT 5km z Kartą Sopocką opłacono BM
18 Wiśniewska Marta Lubiszewo 5km Crosselite opłacono BM
19 Szulc Monika Tczew 5km Crosselite opłacono BM
20 Bieszka Angelika Tczew 5km Crosselite opłacono BM
21 Szulc Arkadiusz Tczew 5km Crosselite opłacono BM
22 Mielczarek Agnieszka Człuchów 5km Człuchów opłacono BM
23 Lewandowski Grzegorz Wejherowo 5km 20.00 PLN
24 Kwiatkowska Agnieszka Tczew 5km Crossellite opłacono BM
25 Puszczewicz Katarzyna Tczew 5km Crossellite opłacono BM
26 Maliushytskyi Oleksandr Tczew 5km Crossellite opłacono BM
27 Piekarski Michał Sierakowice 5km 20.00 PLN
28 Rosani Tomasz Skarszewy 5km Crosselite opłacono BM
29 Wryk Kamila Wryk Skarszewy 5km Crosselite opłacono BM
30 Lipke Krzysztof Tczew 5km Crosselite opłacono BM
31 Zielińska Iwona Tczew 5km CrossElite opłacono BM
32 Czech Przemysław Tczew 5km CrossElite opłacono BM
33 Zieliński Darosław Tczew 5km CrossElite opłacono BM
34 Szczyglak Mariusz Tczew 5km CrossElite opłacono BM
35 Szoska Sławomir Tczew 5km Crosselite opłacono BM
36 Rozinska Iwona Tczew 5km Crosselite opłacono BM
37 Pawlicha Agnieszka Pruszcz Gdański 5km Crosselite opłacono BM
38 Sikorska Aleksandra Lubiszewo 5km Crossellite opłacono BM
39 TARKOWSKI DAWID PRUSZCZ GDANSKI 5km Crosselite opłacono BM
40 Abryszyńska Karolina Tczew 5km Crosselite opłacono BM
41 Jakubowska Jolanta Wieluń 5km opłacono BM
42 Plieth Jerzy Gdańsk 5km osoby 65+ darmowy udział
43 Wysocka Gabriela Gdańsk 5km opłacono BM
44 Wysocki Mieczysław Gdańsk 5km opłacono BM
45 Wysocka Dorota Gdańsk 5km opłacono BM
46 Rajska-Gruszeczka Natalia Gdynia 5km Polska Grupa Biegowa opłacono BM
47 Adamowicz Agnieszka Sopot 5km z Kartą Sopocką opłacono BM
48 Cybula Paweł Kazimierz 5km Danfoss Tuchom 20.00 PLN
49 Wierciński Robert Malbork 5km opłacono BM
50 Walczak Jędrzej Gdańsk 5km opłacono BM
51 Przybylska Aleksandra Gdynia 5km Elite Team 20.00 PLN
52 Grudek Wiesław Warszawa 5km opłacono BM
53 Bielski Piotr Radomno 5km Radomno Biega opłacono BM
54 Wojlanis Alicja Rutka Tartak 5km LPP TEAM 20.00 PLN
55 Ziółkowska Julia Banino 5km opłacono BM
56 Źrebiec Klaudia Gdańsk 5km opłacono BM
57 Mateja Bożena Gdańsk 5km opłacono BM
58 Skrzeczowski Bartosz Gdańsk 5km Jaguar Gdańsk opłacono BM
59 MAJNA Kazimierz Gdynia 5km osoby 65+ Parkrun Gdynia darmowy udział
60 Kompanowski Piotr Gdańsk 5km opłacono BM
61 Saulewicz Robert Skowarcz 5km LOTOS Running Team opłacono BM
62 Tatrocki Daniel Gdynia--Orłowo 5km Run FoRestRun opłacono BM
63 Parandyk Adam Pruszcz Gdański 5km 49 Baza Lotnicza opłacono BM
64 Paluszak Tadeusz Elbląg 5km osoby 65+ darmowy udział
65 Kaniewska Emilia Kowale 5km opłacono BM
66 Dębiński Tomasz Gdańsk 5km opłacono BM
67 Marchewicz Jolanta Gdańsk 5km osoby 65+ darmowy udział
68 Dębińska Agnieszka Gdańsk 5km opłacono BM
69 Badziong Mateusz Gdańsk 5km opłacono BM
70 Urbaniak Marek Gdańsk 5km SP nr 35 w Gdańsku Oliwie opłacono BM
71 Budziarek Adam Gdańsk 5km opłacono BM
72 Piasecki Kamil Elbląg 5km Pułk Wsparcia Dowodzenia Dowództwa Wielonarodowej Dywizji Północny-Wschód opłacono BM
73 Bębenek Agnieszka Gdynia 5km opłacono BM
74 Brodowski Adam Gdynia 5km ProAmator opłacono BM
75 Wegner Dawid Gdynia 5km Bmw team opłacono BM
76 Witt Henryk Sopot 5km osoby 65+ MaratonyPolskie.PL TEAM darmowy udział
77 Sulek Karolina Rumia 5km 20.00 PLN
78 Gruszeczka Mateusz Gdynia 5km Parkrun Grudziądz opłacono BM
79 butkiewicz Anna sopot 5km z Kartą Sopocką 15.00 PLN
80 Teska Izabela Gdynia 5km 20.00 PLN
81 Śmigaj Mirosław Gdynia 5km osoby 65+ MIŚ biega darmowy udział
82 Kołecki Michał Iława 5km MiSiEk Runner / ULG / MTZ BHP opłacono BM
83 Witt Grażyna Sopot 5km osoby 65+ MaratonyPolskie.PL TEAM darmowy udział
84 Turzyńska Beata Gdynia 5km opłacono BM
85 Cieśliński Michał Gdańsk 5km 20.00 PLN
86 Zmarzly Darek Sopot 5km opłacono BM
87 Krawczyk Bożena Krawczyk GDAŃSK 5km 20.00 PLN
88 Kowalska Aleksandra Lębork 5km 20.00 PLN
89 Łapiński Paweł Gdańsk 5km Vege Runners 20.00 PLN


Wyświetleń: 624

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ