Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Łapiński Paweł Gdańsk 5km Vege Runners
2 Kowalska Aleksandra Lębork 5km opłacono BM
3 Krawczyk Bożena Krawczyk GDAŃSK 5km
4 Zmarzly Darek Sopot 5km opłacono BM
5 Cieśliński Michał Gdańsk 5km
6 Turzyńska Beata Gdynia 5km opłacono BM
7 Kołecki Michał Iława 5km MiSiEk Runner / ULG / MTZ BHP opłacono BM
8 Teska Izabela Gdynia 5km
9 Sułek Karolina Rumia 5km
10 Wegner Dawid Gdynia 5km Bmw team opłacono BM
11 Brodowski Adam Gdynia 5km ProAmator opłacono BM
12 Bębenek Agnieszka Gdynia 5km opłacono BM
13 Piasecki Kamil Elbląg 5km Pułk Wsparcia Dowodzenia Dowództwa Wielonarodowej Dywizji Północny-Wschód opłacono BM
14 Budziarek Adam Gdańsk 5km opłacono BM
15 Urbaniak Marek Gdańsk 5km SP nr 35 w Gdańsku Oliwie opłacono BM
16 Badziong Mateusz Gdańsk 5km opłacono BM
17 Dębińska Agnieszka Gdańsk 5km opłacono BM
18 Dębiński Tomasz Gdańsk 5km opłacono BM
19 Kaniewska Emilia Kowale 5km opłacono BM
20 Parandyk Adam Pruszcz Gdański 5km 49 Baza Lotnicza opłacono BM
21 Tatrocki Daniel Gdynia--Orłowo 5km Run FoRestRun opłacono BM
22 Saulewicz Robert Skowarcz 5km LOTOS Running Team opłacono BM
23 Kompanowski Piotr Gdańsk 5km opłacono BM
24 Skrzeczowski Bartosz Gdańsk 5km Jaguar Gdańsk opłacono BM
25 Mateja Bożena Gdańsk 5km opłacono BM
26 Źrebiec Klaudia Gdańsk 5km opłacono BM
27 Ziółkowska Julia Banino 5km opłacono BM
28 Wojlanis Alicja Rutka Tartak 5km LPP TEAM opłacono BM
29 Bielski Piotr Radomno 5km Radomno Biega opłacono BM
30 Grudek Wiesław Warszawa 5km opłacono BM
31 Przybylska Aleksandra Gdynia 5km Elite Team
32 Walczak Jędrzej Gdańsk 5km opłacono BM
33 Wierciński Robert Malbork 5km opłacono BM
34 Cybula Paweł Kazimierz 5km Danfoss Tuchom
35 Wysocka Dorota Gdańsk 5km opłacono BM
36 Wysocki Mieczysław Gdańsk 5km opłacono BM
37 Wysocka Gabriela Gdańsk 5km opłacono BM
38 Jakubowska Jolanta Wieluń 5km opłacono BM
39 Abryszyńska Karolina Tczew 5km Crosselite opłacono BM
40 TARKOWSKI DAWID PRUSZCZ GDANSKI 5km Crosselite opłacono BM
41 Sikorska Aleksandra Lubiszewo 5km Crossellite opłacono BM
42 Pawlicha Agnieszka Pruszcz Gdański 5km Crosselite opłacono BM
43 Rozinska Iwona Tczew 5km Crosselite opłacono BM
44 Szoska Sławomir Tczew 5km Crosselite opłacono BM
45 Szczyglak Mariusz Tczew 5km CrossElite opłacono BM
46 Zieliński Darosław Tczew 5km CrossElite opłacono BM
47 Czech Przemysław Tczew 5km CrossElite opłacono BM
48 Zielińska Iwona Tczew 5km CrossElite opłacono BM
49 Lipke Krzysztof Tczew 5km Crosselite opłacono BM
50 Wryk Kamila Wryk Skarszewy 5km Crosselite opłacono BM
51 Rosani Tomasz Skarszewy 5km Crosselite opłacono BM
52 Piekarski Michał Sierakowice 5km
53 Maliushytskyi Oleksandr Tczew 5km Crossellite opłacono BM
54 Puszczewicz Katarzyna Tczew 5km Crossellite opłacono BM
55 Kwiatkowska Agnieszka Tczew 5km Crossellite opłacono BM
56 Lewandowski Grzegorz Wejherowo 5km
57 Mielczarek Agnieszka Człuchów 5km Człuchów opłacono BM
58 Szulc Arkadiusz Tczew 5km Crosselite opłacono BM
59 Bieszka Angelika Tczew 5km Crosselite opłacono BM
60 Szulc Monika Tczew 5km Crosselite opłacono BM
61 Wiśniewska Marta Lubiszewo 5km Crosselite opłacono BM
62 Reksyn Małgorzata Tczew 5km Crosselite opłacono BM
63 Rogozińska Edyta Nowe Miasto Lub. 5km opłacono BM
64 Pasierbska Ewa Gdańsk 5km opłacono BM
65 KRUPINIEWICZ ANTONI LEGIONOWO 5km SKORPION opłacono BM
66 Kędzia Edyta Gdańsk 5km PEWIK GDYNIA opłacono BM
67 Kulwicki Michał Elbląg 5km opłacono BM
68 Zawacki Daniel Tczew 5km PatMat opłacono BM
69 Szczerbińska Agata Szczerbińska Bytów 5km opłacono BM
70 Goluch Adam Gdańsk 5km opłacono BM
71 Kropow Łukasz Gdańsk 5km opłacono BM
72 Dąbrowicz Agnieszka Gdańsk 5km opłacono BM
73 Herzberg Przemysław Toruń 5km ProAmators opłacono BM
74 Turosińska Paulina Gdynia 5km opłacono BM
75 Ladziński Zbigniew Gdańsk 5km L - RUN opłacono BM
76 Żurawska Monika Reda 5km opłacono BM
77 Żak Karolina Gdynia 5km Mama w Trójmieście / KONTENER FORMY opłacono BM
78 Fede Joanna Gdyańsk 5km Mama w Trójmieście opłacono BM
79 Hryń-Morawska Elżbieta Gdynia 5km
80 Rozenblut Renata Gdynia 5km
81 Biała Beata Gdańsk 5km opłacono BM
82 Cichosz Aleksandra Gdańsk 5km opłacono BM
83 Oszwa Emilia Elblag 5km opłacono BM
84 Szulewska Julia Elbląg 5km opłacono BM
85 Trzaskalski Kamil Gdańsk 5km LPP Team opłacono BM
86 Ziemiaszewski Przemysław Pruszcz Gdański 5km
87 Łosin Marta Gdynia 5km Biegun OCR Team opłacono BM
88 Abramowicz Michał Gdańsk 5km Biegun OCR Team opłacono BM
89 Skocka Anna Gdynia 5km Parkrun Rumia
90 Jachimowicz Magdalena Gdańsk 5km
91 Sławiński Jakub Straszyn 5km opłacono BM
92 Karpiński Zbigniew Gdańsk 5km opłacono BM
93 Zakrzewska Marta Gdańsk 5km opłacono BM
94 Sperling Arkadiusz wejherowo 5km Skl Filippides opłacono BM
95 Rysiewski Robert Starogard Gdański 5km Skl Filippides opłacono BM
96 Kurajk Paweł Michalin Koronki 5km opłacono BM
97 Janka Maciej Pelplin 5km opłacono BM
98 CHĘTNIK Rafał SZTUM 5km opłacono BM
99 Felchner Agnieszka Wejherowo 5km opłacono BM
100 Łoś Karolina Gdańsk 5km Panny z Wilka opłacono BM


Wyświetleń: 6456

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ