Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Saulewicz Robert Skowarcz 5km LOTOS Running Team opłacono BM
2 Ćwikowski Kamil Augustów 5km opłacono BM
3 Barański Mateusz Banino 5km opłacono BM
4 Ziółkowska Julia Banino 5km opłacono BM
5 Lenkiewicz Andrzej Bądki 5km Piękny opłacono BM
6 Pochranowicz Janusz Biały Bór 5km opłacono BM
7 Wilkaniec Joanna Bojano 5km opłacono BM
8 MUSZAK ŁUKASZ BYTÓW 5km LKB .im Braci Petk LĘBORK opłacono BM
9 Szczerbińska Agata Szczerbińska Bytów 5km opłacono BM
10 Pujszo Sławomir Chwaszczyno 5km Chwaszczyno Biega opłacono BM
11 Mielczarek Agnieszka Człuchów 5km Człuchów opłacono BM
12 Miszke Zygmunt Darżewo 5km Klub 42,2 Lębork opłacono BM
13 Oszwa Emilia Elblag 5km opłacono BM
14 Kulwicki Michał Elbląg 5km opłacono BM
15 Paluszak Tadeusz Elbląg 5km osoby 65+
16 Szulewska Julia Elbląg 5km opłacono BM
17 Piasecki Kamil Elbląg 5km Pułk Wsparcia Dowodzenia Dowództwa Wielonarodowej Dywizji Północny-Wschód opłacono BM
18 Nabakowska Barbara Gdansk 5km opłacono BM
19 Kurajk Marian Gdansk 5km osoby 65+
20 Tuwalska Małgorzata Gdańsk 5km LKS Zantyr Sztum opłacono BM
21 Budziarek Adam Gdańsk 5km opłacono BM
22 Walczak Jędrzej Gdańsk 5km opłacono BM
23 Tuszyński Jarosław Gdańsk 5km opłacono BM
24 Łoś Karolina Gdańsk 5km Panny z Wilka opłacono BM
25 Urbaniak Marek Gdańsk 5km SP nr 35 w Gdańsku Oliwie opłacono BM
26 Łapiński Paweł Gdańsk 5km Vege Runners
27 Goluch Adam Gdańsk 5km opłacono BM
28 Wysocka Dorota Gdańsk 5km opłacono BM
29 Garstkowiak Tomasz Gdańsk 5km opłacono BM
30 Zalach Aleksandra Gdańsk 5km SWAROVSKI TEAM opłacono BM
31 Wysocki Mieczysław Gdańsk 5km opłacono BM
32 Jasiczek Paulina Gdańsk 5km z Kartą Sopocką Holiday Inn Gdansk opłacono BM
33 Zakrzewska Marta Gdańsk 5km opłacono BM
34 Skrzeczowski Bartosz Gdańsk 5km Jaguar Gdańsk opłacono BM
35 Misura Andrzej Misura Gdańsk 5km opłacono BM
36 Duch Julia Gdańsk 5km opłacono BM
37 Błaszczak Waldemar Gdańsk 5km osoby 65+
38 Roda Radosław Gdańsk 5km SPIE Sport Team opłacono BM
39 Niwiński Stanisław Gdańsk 5km osoby 65+ Klub Wereranów LA Sopot
40 Golasz Halina Gdańsk 5km opłacono BM
41 Sosnowski Bolesław Gdańsk 5km osoby 65+ TKKF Rozstaje
42 Szydłowski Mirosław Gdańsk 5km opłacono BM
43 Mateja Bożena Gdańsk 5km opłacono BM
44 Dąbrowska Magdalena Gdańsk 5km Panny z Wilka opłacono BM
45 Dębińska Agnieszka Gdańsk 5km opłacono BM
46 Gilewska Anna Gdańsk 5km opłacono BM
47 Szydłowski Gaweł Gdańsk 5km Łódź Ratunkowa opłacono BM
48 Wysocka Gabriela Gdańsk 5km opłacono BM
49 Biała Beata Gdańsk 5km opłacono BM
50 Karpiński Zbigniew Gdańsk 5km opłacono BM
51 Marchewicz Jolanta Gdańsk 5km osoby 65+
52 Trzaskalski Kamil Gdańsk 5km LPP Team opłacono BM
53 Plieth Jerzy Gdańsk 5km osoby 65+
54 Roda Piotr Gdańsk 5km opłacono BM
55 Jachimowicz Magdalena Gdańsk 5km
56 Dębiński Tomasz Gdańsk 5km opłacono BM
57 Kędzia Edyta Gdańsk 5km PEWIK GDYNIA opłacono BM
58 Krawczyk Bożena Krawczyk GDAŃSK 5km
59 Abramowicz Michał Gdańsk 5km Biegun OCR Team opłacono BM
60 Polinceusz Małgorzata Gdańsk 5km osoby 65+
61 Polinceusz Adam Gdańsk 5km osoby 65+
62 Ladziński Zbigniew Gdańsk 5km L - RUN opłacono BM
63 Lenkiewicz Ryszard Gdańsk 5km opłacono BM
64 Kuzawiński Krzysztof Gdańsk 5km Tłuste Koty opłacono BM
65 Grudzińska Joanna Gdańsk 5km opłacono BM
66 Stykuć Dariusz Gdańsk 5km Keep Calm And Run
67 Łukaszewicz Barbara Gdańsk 5km opłacono BM
68 Cichosz Aleksandra Gdańsk 5km opłacono BM
69 Grudziński Przemysław Gdańsk 5km opłacono BM
70 Stykuć Ewa Gdańsk 5km Keep Calm And Run
71 Kmera Rafał Gdańsk 5km PH BYSEWO GDAŃSK
72 Kropow Łukasz Gdańsk 5km opłacono BM
73 Wolak Martyna Gdańsk 5km opłacono BM
74 Badziong Mateusz Gdańsk 5km opłacono BM
75 Tuwalska Elżbieta Gdańsk 5km LKS Zantyr Sztum
76 Łatas Paweł Gdańsk 5km opłacono BM
77 Miszewski Adam Gdańsk 5km
78 Zalewski Michał Gdańsk 5km opłacono BM
79 Źrebiec Klaudia Gdańsk 5km opłacono BM
80 Dąbrowicz Agnieszka Gdańsk 5km opłacono BM
81 Wąsik Bartłomiej Gdańsk 5km opłacono BM
82 Gergovskyi Viktor Gdańsk 5km z Kartą Sopocką opłacono BM
83 Grzegorek Małgorzata Gdańsk 5km opłacono BM
84 Gawin Anna Gdańsk 5km opłacono BM
85 Bejster Paweł Gdańsk 5km opłacono BM
86 Cieśliński Michał Gdańsk 5km
87 Strojnowski Konrad Gdańsk 5km opłacono BM
88 Kompanowski Piotr Gdańsk 5km opłacono BM
89 Olejniczak Tomasz Gdańsk 5km opłacono BM
90 Pasierbska Ewa Gdańsk 5km opłacono BM
91 Pochranowicz Aleksandra Gdańsk 5km MKL Szczecinek opłacono BM
92 Łuczyńska Agnieszka Gdańsk Osowa 5km Osowa Biega opłacono BM
93 Łuczyński Rafał Gdańsk Osowa 5km Osowa Biega opłacono BM
94 Jachimowicz Magdalena Gdańska 5km opłacono BM
95 Fede Joanna Gdyańsk 5km Mama w Trójmieście opłacono BM
96 MAJNA Kazimierz Gdynia 5km osoby 65+ Parkrun Gdynia
97 Weber Andrzej Gdynia 5km
98 Krzyszkowski Andrzej Gdynia 5km osoby 65+ niestowarzyszony
99 Turzyńska Beata Gdynia 5km opłacono BM
100 Hryń-Morawska Elżbieta Gdynia 5km


Wyświetleń: 6660

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ