Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Gawin Anna Gdańsk 5km opłacono BM
2 Jachimczyk Andrzej Sopot 5km z Kartą Sopocką LECHIA GDAŃSK opłacono BM
3 Tuwalska Małgorzata Gdańsk 5km LKS Zantyr Sztum opłacono BM
4 Wilkaniec Joanna Bojano 5km opłacono BM
5 Lisiecki Tomasz Gdynia 5km LKK sport team opłacono BM
6 Szydłowski Gaweł Gdańsk 5km Łódź Ratunkowa opłacono BM
7 Szydłowski Mirosław Gdańsk 5km opłacono BM
8 Kośka Tomasz Sopot 5km z Kartą Sopocką Kolonia Prabuty opłacono BM
9 Weber Andrzej Gdynia 5km
10 Tomys Ryszard Szemud 5km osoby 65+
11 Olejniczak Tomasz Gdańsk 5km opłacono BM
12 Strojnowski Konrad Gdańsk 5km opłacono BM
13 Pietrzak Jacek Gdynia 5km Run-Log.com opłacono BM
14 Kmera Rafał Gdańsk 5km PH BYSEWO GDAŃSK
15 Duch Julia Gdańsk 5km opłacono BM
16 Bogucka Magdalena Sopot 5km z Kartą Sopocką opłacono BM
17 Bogucki Marcin Sopot 5km z Kartą Sopocką opłacono BM
18 Cegłowski Filip Rumia 5km BigYellowFoot Adventure Team opłacono BM
19 Łukaszewicz Barbara Gdańsk 5km opłacono BM
20 Lenkiewicz Ryszard Gdańsk 5km opłacono BM
21 KOWALSKA DOROTA SOPOT 5km z Kartą Sopocką DEKA DESIGN opłacono BM
22 Roda Piotr Gdańsk 5km opłacono BM
23 Szatybełko Anita szatybełko sopot 5km z Kartą Sopocką opłacono BM
24 Roda Radosław Gdańsk 5km SPIE Sport Team opłacono BM
25 Pujszo Sławomir Chwaszczyno 5km Chwaszczyno Biega opłacono BM
26 Lidzbarski Adam Szemud 5km opłacono BM
27 Garstkowiak Tomasz Gdańsk 5km opłacono BM
28 Pijanowski Wojciech Tczew 5km Forza BASE Group opłacono BM
29 Rutkowska Joanna Luzino 5km GKS Kaszuby Luzino opłacono BM
30 Woźnicka-Klotzke Anita Wejherowo 5km Maja Team opłacono BM
31 Wolska Aleksandra Mosty 5km opłacono BM
32 MARDZIŃSKA SYLWIA Wejherowo 5km Maja Team
33 Dahm Beata Tymawa 5km opłacono BM
34 Misura Andrzej Misura Gdańsk 5km opłacono BM
35 Barański Mateusz Banino 5km opłacono BM
36 Kuleta Grzegorz Sopot 5km opłacono BM
37 Dokrzewska Katarzyna Gdynia 5km opłacono BM
38 Grzegorek Małgorzata Gdańsk 5km opłacono BM
39 Gulatowski Rafał Klukowa huta 5km opłacono BM
40 Gulatowska Klaudia Gulatowska Klukowa huta 5km
41 Zalewski Michał Gdańsk 5km opłacono BM
42 MUSZAK ŁUKASZ BYTÓW 5km LKB .im Braci Petk LĘBORK opłacono BM
43 Rychter Magdalena Sopot 5km z Kartą Sopocką opłacono BM
44 Gilewska Anna Gdańsk 5km opłacono BM
45 Weiland Karina Weiland Sopot 5km z Kartą Sopocką
46 Dambiec Katarzyna Gdynia 5km BigYellowFoot Adventure Team opłacono BM
47 Malicki Grzegorz Nowy Kazanów 5km SCYZORYK opłacono BM
48 Kowalik Dawid Gdynia 5km DKRunner opłacono BM
49 pawłowski andrzej gdynia 5km opłacono BM
50 Pawłowska Maria Gdynia 5km opłacono BM
51 Rybarczyk Apolonia Sopot 5km z Kartą Sopocką opłacono BM
52 Rybarczyk Michal Sopot 5km z Kartą Sopocką opłacono BM
53 Zając Piotr Rumia 5km Parkrun Rumia opłacono BM
54 WIŚNIEWSKA Ewa Rumia 5km Parkrun Rumia opłacono BM
55 Zalach Aleksandra Gdańsk 5km SWAROVSKI TEAM opłacono BM
56 Karpiński Jędrzej Sopot 5km SWAROVSKI TEAM opłacono BM
57 Bejster Paweł Gdańsk 5km opłacono BM
58 Łakomski Mateusz Sopot 5km z Kartą Sopocką opłacono BM
59 Brandt Grzegorz Sopot 5km BigYellowFoot Adventure Team
60 Własów Olga Sopot 5km z Kartą Sopocką opłacono BM
61 Polinceusz Adam Gdańsk 5km osoby 65+
62 Polinceusz Małgorzata Gdańsk 5km osoby 65+
63 Sosnowski Bolesław Gdańsk 5km osoby 65+ TKKF Rozstaje
64 Niwiński Stanisław Gdańsk 5km osoby 65+ Klub Wereranów LA Sopot
65 SALEWSKI JAN GDYNIA 5km Good-Time Pomiar Czasu/Alior Bank
66 Miszewski Adam Gdańsk 5km
67 Polikowski Patryk Sopot 5km z Kartą Sopocką opłacono BM
68 Lenkiewicz Andrzej Bądki 5km Piękny opłacono BM
69 Leśniewski Tomasz Sopot 5km opłacono BM
70 Toporek Rafał Przodkowo 5km Polipack Team Gwe
71 Sikorski Janusz Sopot 5km osoby 65+
72 Tuszyński Jarosław Gdańsk 5km opłacono BM
73 Demski Krzysztof Sopot 5km z Kartą Sopocką opłacono BM
74 Łatas Paweł Gdańsk 5km opłacono BM
75 Jachimowicz Magdalena Gdańska 5km opłacono BM
76 Lamparski Sławek Sopot 5km z Kartą Sopocką opłacono BM
77 Nawrot Monika Rumia 5km opłacono BM
78 Tuwalska Elżbieta Gdańsk 5km LKS Zantyr Sztum
79 Rokita Mariusz Gdynia 5km RockyRUN opłacono BM
80 Stykuć Ewa Gdańsk 5km Keep Calm And Run
81 Stykuć Dariusz Gdańsk 5km Keep Calm And Run
82 Zeszutek Natalia Gdynia 5km opłacono BM
83 Żurawska Marta Grudziądz 5km opłacono BM
84 Żurawska Marta Grudziądz 5km
85 Wyczyńska Katarzyna Tczew 5km Crosselite opłacono BM
86 Wyczyńska Paula Gdynia 5km Crosselite opłacono BM
87 Karolewska Anna Wejherowo 5km KujawscyRunners
88 Grzelak Maciej Sopot 5km osoby 65+ Dom Starców Sopot
89 Grudziński Przemysław Gdańsk 5km opłacono BM
90 Grudzińska Joanna Gdańsk 5km opłacono BM
91 Dąbrowska Magdalena Gdańsk 5km Panny z Wilka opłacono BM
92 Stukan Joanna Sopot 5km z Kartą Sopocką opłacono BM
93 Konecko Izabela Sopot 5km z Kartą Sopocką Sopot Team opłacono BM
94 Guzowski Denis Szczytno 5km PRAWIE JAK HERMES opłacono BM
95 Miszke Zygmunt Darżewo 5km Klub 42,2 Lębork opłacono BM
96 Golasz Halina Gdańsk 5km opłacono BM
97 Durzyński Tomasz Lębork 5km Klub 42,2 Lębork opłacono BM
98 Pochranowicz Janusz Biały Bór 5km opłacono BM
99 Pochranowicz Aleksandra Gdańsk 5km MKL Szczecinek opłacono BM
100 Nabakowska Barbara Gdansk 5km opłacono BM


Wyświetleń: 6455

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ