Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
101 Naczk Wiktoria Lębork 5km LKB .im Braci Petk opłacono BM
102 Wolak Martyna Gdańsk 5km opłacono BM
103 Ćwikowski Kamil Augustów 5km opłacono BM
104 GUZOWSKI DARIUSZ Trzebielino 5km ULKS Talex Borysław Borzytuchom opłacono BM
105 Błaszczak Waldemar Gdańsk 5km osoby 65+
106 Gojke Michał Pętkowice 5km opłacono BM
107 Kuzawiński Krzysztof Gdańsk 5km Tłuste Koty opłacono BM
108 Łuczyński Rafał Gdańsk Osowa 5km Osowa Biega opłacono BM
109 Łuczyńska Agnieszka Gdańsk Osowa 5km Osowa Biega opłacono BM
110 Ambroziak Sylwia Kowale 5km Taka RYBA opłacono BM
111 Ambroziak Adam Kowale 5km Taka RYBA opłacono BM
112 Milas Mariusz Susz 5km Rozbiegany Susz opłacono BM
113 Wąsik Bartłomiej Gdańsk 5km opłacono BM
114 Yankovskaya Aleksandra Kaliningrad 5km Klub Sportowy DED opłacono BM
115 Yankovskiy Dmitriy Kaliningrad 5km Klub Sportowy DED opłacono BM
116 Jasiczek Paulina Gdańsk 5km z Kartą Sopocką Holiday Inn Gdansk opłacono BM
117 Łoś Karolina Gdańsk 5km Panny z Wilka opłacono BM
118 Felchner Agnieszka Wejherowo 5km opłacono BM
119 CHĘTNIK Rafał SZTUM 5km opłacono BM
120 Janka Maciej Pelplin 5km opłacono BM
121 Kurajk Paweł Michalin Koronki 5km opłacono BM
122 Kurajk Marian Gdansk 5km osoby 65+
123 Rysiewski Robert Starogard Gdański 5km Skl Filippides opłacono BM
124 Sperling Arkadiusz wejherowo 5km Skl Filippides opłacono BM
125 Sośnicki Krzysztof Hel 5km osoby 65+ helski zefirek
126 Zakrzewska Marta Gdańsk 5km opłacono BM
127 Karpiński Zbigniew Gdańsk 5km opłacono BM
128 Szymaniuk Małgorzata Sopot 5km z Kartą Sopocką opłacono BM
129 Sławiński Jakub Straszyn 5km opłacono BM
130 Jachimowicz Magdalena Gdańsk 5km
131 Skocka Anna Gdynia 5km Parkrun Rumia
132 Abramowicz Michał Gdańsk 5km Biegun OCR Team opłacono BM
133 Łosin Marta Gdynia 5km Biegun OCR Team opłacono BM
134 Ziemiaszewski Przemysław Pruszcz Gdański 5km
135 Trzaskalski Kamil Gdańsk 5km LPP Team opłacono BM
136 Szulewska Julia Elbląg 5km opłacono BM
137 Oszwa Emilia Elblag 5km opłacono BM
138 Cichosz Aleksandra Gdańsk 5km opłacono BM
139 Biała Beata Gdańsk 5km opłacono BM
140 Rozenblut Renata Gdynia 5km
141 Hryń-Morawska Elżbieta Gdynia 5km
142 Fede Joanna Gdyańsk 5km Mama w Trójmieście opłacono BM
143 Żak Karolina Gdynia 5km Mama w Trójmieście / KONTENER FORMY opłacono BM
144 Żurawska Monika Reda 5km opłacono BM
145 Grycner Piotr Starogard Gdański 5km osoby 65+ ROCOCO
146 Ladziński Zbigniew Gdańsk 5km L - RUN opłacono BM
147 Turosińska Paulina Gdynia 5km opłacono BM
148 Herzberg Przemysław Toruń 5km ProAmators opłacono BM
149 Dąbrowicz Agnieszka Gdańsk 5km opłacono BM
150 Kropow Łukasz Gdańsk 5km opłacono BM
151 Gergovskyi Viktor Gdańsk 5km z Kartą Sopocką opłacono BM
152 Goluch Adam Gdańsk 5km opłacono BM
153 Krzyszkowski Andrzej Gdynia 5km osoby 65+ niestowarzyszony
154 Szczerbińska Agata Szczerbińska Bytów 5km opłacono BM
155 Deik Elżbieta Przyjaźń 5km osoby 65+
156 Pałasz Edmund Rumia 5km osoby 65+
157 Zawacki Daniel Tczew 5km PatMat opłacono BM
158 Kulwicki Michał Elbląg 5km opłacono BM
159 Kędzia Edyta Gdańsk 5km PEWIK GDYNIA opłacono BM
160 KRUPINIEWICZ ANTONI LEGIONOWO 5km SKORPION opłacono BM
161 Pasierbska Ewa Gdańsk 5km opłacono BM
162 Rogozińska Edyta Nowe Miasto Lub. 5km opłacono BM
163 Reksyn Małgorzata Tczew 5km Crosselite opłacono BM
164 WASILEWSKI ARKADIUSZ SOPOT 5km z Kartą Sopocką opłacono BM
165 Wiśniewska Marta Lubiszewo 5km Crosselite opłacono BM
166 Szulc Monika Tczew 5km Crosselite opłacono BM
167 Bieszka Angelika Tczew 5km Crosselite opłacono BM
168 Szulc Arkadiusz Tczew 5km Crosselite opłacono BM
169 Mielczarek Agnieszka Człuchów 5km Człuchów opłacono BM
170 Lewandowski Grzegorz Wejherowo 5km
171 Kwiatkowska Agnieszka Tczew 5km Crossellite opłacono BM
172 Puszczewicz Katarzyna Tczew 5km Crossellite opłacono BM
173 Maliushytskyi Oleksandr Tczew 5km Crossellite opłacono BM
174 Piekarski Michał Sierakowice 5km
175 Rosani Tomasz Skarszewy 5km Crosselite opłacono BM
176 Wryk Kamila Wryk Skarszewy 5km Crosselite opłacono BM
177 Lipke Krzysztof Tczew 5km Crosselite opłacono BM
178 Zielińska Iwona Tczew 5km CrossElite opłacono BM
179 Czech Przemysław Tczew 5km CrossElite opłacono BM
180 Zieliński Darosław Tczew 5km CrossElite opłacono BM
181 Szczyglak Mariusz Tczew 5km CrossElite opłacono BM
182 Szoska Sławomir Tczew 5km Crosselite opłacono BM
183 Rozinska Iwona Tczew 5km Crosselite opłacono BM
184 Pawlicha Agnieszka Pruszcz Gdański 5km Crosselite opłacono BM
185 Sikorska Aleksandra Lubiszewo 5km Crossellite opłacono BM
186 TARKOWSKI DAWID PRUSZCZ GDANSKI 5km Crosselite opłacono BM
187 Abryszyńska Karolina Tczew 5km Crosselite opłacono BM
188 Jakubowska Jolanta Wieluń 5km opłacono BM
189 Plieth Jerzy Gdańsk 5km osoby 65+
190 Wysocka Gabriela Gdańsk 5km opłacono BM
191 Wysocki Mieczysław Gdańsk 5km opłacono BM
192 Wysocka Dorota Gdańsk 5km opłacono BM
193 Adamowicz Agnieszka Sopot 5km z Kartą Sopocką opłacono BM
194 Cybula Paweł Kazimierz 5km Danfoss Tuchom
195 Wierciński Robert Malbork 5km opłacono BM
196 Walczak Jędrzej Gdańsk 5km opłacono BM
197 Przybylska Aleksandra Gdynia 5km Elite Team
198 Grudek Wiesław Warszawa 5km opłacono BM
199 Bielski Piotr Radomno 5km Radomno Biega opłacono BM
200 Wojlanis Alicja Rutka Tartak 5km LPP TEAM opłacono BM


Wyświetleń: 6662

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ