Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Abramowicz Michał Gdańsk 5km Biegun OCR Team opłacono BM
2 Abryszyńska Karolina Tczew 5km Crosselite opłacono BM
3 Adamowicz Agnieszka Sopot 5km z Kartą Sopocką opłacono BM
4 Ambroziak Adam Kowale 5km Taka RYBA opłacono BM
5 Ambroziak Sylwia Kowale 5km Taka RYBA opłacono BM
6 Badziong Mateusz Gdańsk 5km opłacono BM
7 Barański Mateusz Banino 5km opłacono BM
8 Bębenek Agnieszka Gdynia 5km opłacono BM
9 Bejster Paweł Gdańsk 5km opłacono BM
10 Biała Beata Gdańsk 5km opłacono BM
11 Bielski Piotr Radomno 5km Radomno Biega opłacono BM
12 Bieszka Angelika Tczew 5km Crosselite opłacono BM
13 Bogucka Magdalena Sopot 5km z Kartą Sopocką opłacono BM
14 Bogucki Marcin Sopot 5km z Kartą Sopocką opłacono BM
15 Brandt Grzegorz Sopot 5km BigYellowFoot Adventure Team
16 Brodowski Adam Gdynia 5km ProAmator opłacono BM
17 Budziarek Adam Gdańsk 5km opłacono BM
18 butkiewicz Anna sopot 5km z Kartą Sopocką
19 Błaszczak Waldemar Gdańsk 5km osoby 65+
20 Cegłowski Filip Rumia 5km BigYellowFoot Adventure Team opłacono BM
21 CHĘTNIK Rafał SZTUM 5km opłacono BM
22 Cichosz Aleksandra Gdańsk 5km opłacono BM
23 Cieśliński Michał Gdańsk 5km
24 Ćwikowski Kamil Augustów 5km opłacono BM
25 Cybula Paweł Kazimierz 5km Danfoss Tuchom
26 Czech Przemysław Tczew 5km CrossElite opłacono BM
27 Dąbrowicz Agnieszka Gdańsk 5km opłacono BM
28 Dąbrowska Magdalena Gdańsk 5km Panny z Wilka opłacono BM
29 Dahm Beata Tymawa 5km opłacono BM
30 Dambiec Katarzyna Gdynia 5km BigYellowFoot Adventure Team opłacono BM
31 Dębińska Agnieszka Gdańsk 5km opłacono BM
32 Dębiński Tomasz Gdańsk 5km opłacono BM
33 Deik Elżbieta Przyjaźń 5km osoby 65+
34 Demski Krzysztof Sopot 5km z Kartą Sopocką opłacono BM
35 Dokrzewska Katarzyna Gdynia 5km opłacono BM
36 Duch Julia Gdańsk 5km opłacono BM
37 Durzyński Tomasz Lębork 5km Klub 42,2 Lębork opłacono BM
38 Fede Joanna Gdyańsk 5km Mama w Trójmieście opłacono BM
39 Felchner Agnieszka Wejherowo 5km opłacono BM
40 Garstkowiak Tomasz Gdańsk 5km opłacono BM
41 Gawin Anna Gdańsk 5km opłacono BM
42 Gergovskyi Viktor Gdańsk 5km z Kartą Sopocką opłacono BM
43 Gilewska Anna Gdańsk 5km opłacono BM
44 Gojke Michał Pętkowice 5km opłacono BM
45 Golasz Halina Gdańsk 5km opłacono BM
46 Goluch Adam Gdańsk 5km opłacono BM
47 Grudek Wiesław Warszawa 5km opłacono BM
48 Grudzińska Joanna Gdańsk 5km opłacono BM
49 Grudziński Przemysław Gdańsk 5km opłacono BM
50 Grycner Piotr Starogard Gdański 5km osoby 65+ ROCOCO
51 Grzegorek Małgorzata Gdańsk 5km opłacono BM
52 Grzelak Maciej Sopot 5km osoby 65+ Dom Starców Sopot
53 Gulatowska Klaudia Gulatowska Klukowa huta 5km
54 Gulatowski Rafał Klukowa huta 5km opłacono BM
55 GUZOWSKI DARIUSZ Trzebielino 5km ULKS Talex Borysław Borzytuchom opłacono BM
56 Guzowski Denis Szczytno 5km PRAWIE JAK HERMES opłacono BM
57 Herzberg Przemysław Toruń 5km ProAmators opłacono BM
58 Hryń-Morawska Elżbieta Gdynia 5km
59 Jachimczyk Andrzej Sopot 5km z Kartą Sopocką LECHIA GDAŃSK opłacono BM
60 Jachimowicz Magdalena Gdańska 5km opłacono BM
61 Jachimowicz Magdalena Gdańsk 5km
62 Jakubowska Jolanta Wieluń 5km opłacono BM
63 Janka Maciej Pelplin 5km opłacono BM
64 Jasiczek Paulina Gdańsk 5km z Kartą Sopocką Holiday Inn Gdansk opłacono BM
65 Kaniewska Emilia Kowale 5km opłacono BM
66 Karolewska Anna Wejherowo 5km KujawscyRunners
67 Karpiński Jędrzej Sopot 5km SWAROVSKI TEAM opłacono BM
68 Karpiński Zbigniew Gdańsk 5km opłacono BM
69 Kędzia Edyta Gdańsk 5km PEWIK GDYNIA opłacono BM
70 Kmera Rafał Gdańsk 5km PH BYSEWO GDAŃSK
71 Kompanowski Piotr Gdańsk 5km opłacono BM
72 Konecko Izabela Sopot 5km z Kartą Sopocką Sopot Team opłacono BM
73 Kośka Tomasz Sopot 5km z Kartą Sopocką Kolonia Prabuty opłacono BM
74 Kowalik Dawid Gdynia 5km DKRunner opłacono BM
75 Kowalska Aleksandra Lębork 5km opłacono BM
76 KOWALSKA DOROTA SOPOT 5km z Kartą Sopocką DEKA DESIGN opłacono BM
77 Kołecki Michał Iława 5km MiSiEk Runner / ULG / MTZ BHP opłacono BM
78 Krawczyk Bożena Krawczyk GDAŃSK 5km
79 Kropow Łukasz Gdańsk 5km opłacono BM
80 KRUPINIEWICZ ANTONI LEGIONOWO 5km SKORPION opłacono BM
81 Krzyszkowski Andrzej Gdynia 5km osoby 65+ niestowarzyszony
82 Kuleta Grzegorz Sopot 5km opłacono BM
83 Kulwicki Michał Elbląg 5km opłacono BM
84 Kurajk Marian Gdansk 5km osoby 65+
85 Kurajk Paweł Michalin Koronki 5km opłacono BM
86 Kuzawiński Krzysztof Gdańsk 5km Tłuste Koty opłacono BM
87 Kwiatkowska Agnieszka Tczew 5km Crossellite opłacono BM
88 Ladziński Zbigniew Gdańsk 5km L - RUN opłacono BM
89 Lamparski Sławek Sopot 5km z Kartą Sopocką opłacono BM
90 Lenkiewicz Andrzej Bądki 5km Piękny opłacono BM
91 Lenkiewicz Ryszard Gdańsk 5km opłacono BM
92 Leśniewski Tomasz Sopot 5km opłacono BM
93 Lewandowski Grzegorz Wejherowo 5km
94 Lidzbarski Adam Szemud 5km opłacono BM
95 Lipke Krzysztof Tczew 5km Crosselite opłacono BM
96 Lisiecki Tomasz Gdynia 5km LKK sport team opłacono BM
97 MAJNA Kazimierz Gdynia 5km osoby 65+ Parkrun Gdynia
98 Malicki Grzegorz Nowy Kazanów 5km SCYZORYK opłacono BM
99 Maliushytskyi Oleksandr Tczew 5km Crossellite opłacono BM
100 Marchewicz Jolanta Gdańsk 5km osoby 65+


Wyświetleń: 6689

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ