Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Dystans | Klub | Do zapłaty | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ACTIV EAGLES PRO | |||||||||
1 | Niemiec Marek | Gdynia | Start | ACTIV EAGLES PRO | |||||
Biegacze Z Pomorza grupa facebook | |||||||||
2 | Waldowski Roman | Gdańsk | Start | Biegacze Z Pomorza grupa facebook | |||||
BigYellowFoot Adventure Team | |||||||||
3 | Krawiec Łukasz | Pruszcz Gdański | Start | BigYellowFoot Adventure Team | |||||
4 | Ziemiaszewski Przemysław | Pruszcz Gdański | Start | BigYellowFoot Adventure Team | |||||
Dom Starców Sopot | |||||||||
5 | Grzelak Maciej | Sopot | Start | Dom Starców Sopot | |||||
Enzo Team Kołomański Rowery | |||||||||
6 | DAWIDOWSKI ŁUKASZ | GDYNIA | Start | Enzo Team Kołomański Rowery | |||||
GILe | |||||||||
7 | Szymanski Iwo | Rumia | Start | GILe | |||||
8 | Szymanski Leszek | Rumia | Start | GILe | |||||
Kapitanat Portu Gdynia | |||||||||
9 | Śmigaj Mirosław | Gdynia | Start | Kapitanat Portu Gdynia | |||||
Kto się ośmieli ten zwycięży :) | |||||||||
10 | HOFMANN HEIKO | ELBLĄG | Start | Kto się ośmieli ten zwycięży :) | |||||
L - RUN | |||||||||
11 | Ladziński Zbigniew | Gdańsk | Start | L - RUN | |||||
LKS ZORZA Gdynia | |||||||||
12 | Teska Martyna | Gdynia | Start | LKS ZORZA Gdynia | |||||
13 | Teska Patrycja | Gdynia | Start | LKS ZORZA Gdynia | |||||
LKS Zorza Gdynia | |||||||||
14 | Rokita Maja | Gdynia | Start | LKS Zorza Gdynia | |||||
Mama w Trójmieście | |||||||||
15 | Fede Joanna | Gdańsk | Start | Mama w Trójmieście | |||||
Mama w Trójmieście / KONTENER FORMY | |||||||||
16 | Żak Karolina | Gdynia | Start | Mama w Trójmieście / KONTENER FORMY | |||||
MaratonyPolskie.PL TEAM | |||||||||
17 | Witt Henryk | Sopot | Start | MaratonyPolskie.PL TEAM | |||||
18 | Witt Grażyna | Sopot | Start | MaratonyPolskie.PL TEAM | |||||
Night Runners Słupsk | |||||||||
19 | Marczak Małgorzata | Żelkowo | Start | Night Runners Słupsk | |||||
Parkrun Gdynia | |||||||||
20 | MAJNA Kazimierz | Gdynia | Start | Parkrun Gdynia | |||||
Parkrun Rumia | |||||||||
21 | Ruczyński Maciej | Rumia | Start | Parkrun Rumia | |||||
RockyRUN | |||||||||
22 | Rokita Anna | Gdynia | Start | RockyRUN | |||||
23 | Rokita Mariusz | Gdynia | Start | RockyRUN | |||||
Team Deaf | |||||||||
24 | Towarnicka Izabela | Gdynia | Start | Team Deaf | |||||
WHM Polska | |||||||||
25 | Lech Marek Lech | Bydgoszcz | Start | WHM Polska | |||||
ZSH Sopot | |||||||||
26 | Klarkowski Jakub | Gdańsk | Start | ZSH Sopot | |||||
_BRAK NAZWY_ | |||||||||
27 | CZAJA DOROTA | ELBLĄG | Start | ||||||
28 | Dragan Blanka | Gdynia | Start | ||||||
29 | Kulczycki Jan | GDAŃSK | Start | ||||||
30 | Dragan Karol | Gdynia | Start | ||||||
31 | STĘPLEWSKA AGNIESZKA | JUSZKOWO | Start | ||||||
32 | Weber Andrzej | Gdynia | Start | ||||||
33 | Leszczyńska Milana | Gdańsk | Start | ||||||
34 | Niechoćko Agata | Gdańsk | Start | ||||||
35 | TRIEBWASSER MIROSŁAW | Bydgoszcz | Start | ||||||
36 | Kozioł Krzysztof | Lębork | Start | ||||||
37 | Ruszkowski Arkadiusz | Lębork | Start | ||||||
38 | Lenkiewicz Andrzej | Bądki | Start | ||||||
39 | Pidsutko Monika | Gdańsk | Start | ||||||
40 | Pęśko Michał | Gdańsk | Start | ||||||
41 | Wasilewski Tymoteusz | Braniewo | Start | ||||||
42 | Wasilewska Maja | Braniewo | Start | ||||||
43 | Wasilewski Rafał | Braniewo | Start | ||||||
44 | Wasilewska Michalina | Braniewo | Start | ||||||
45 | Mikielska Marta | Wocławy | Start | ||||||
46 | Olejnik Tomasz | Włocławek | Start | ||||||
47 | Podgórska Kamila | Gdynia | Start | ||||||
48 | Wysocki Mieczyslaw | Gdańsk | Start | ||||||
49 | Wysocka Dorota | Gdańsk | Start | ||||||
50 | WASILEWSKI ARKADIUSZ | SOPOT | Start | ||||||
51 | Leśnik Magdalena | Gdańsk | Start | ||||||
52 | Kurajk Ewa | Gdańsk | Start | ||||||
53 | Kurajk Marian | Gdańsk | Start | ||||||
54 | Bartosiak Beata | Kotuń | Start | ||||||
55 | Nawrot Monika | Rumia | Start | ||||||
56 | Jachimowicz Magdalena | Gdańsk | Start | ||||||
57 | Kowalska Aleksandra | Lębork | Start | ||||||
58 | Gergovskyi Viktor | Gdańsk | Start | ||||||
59 | Biała Beata | Gdańsk | Start | ||||||
60 | Turzyńska Beata | Gdynia | Start | ||||||
61 | Hryń-Morawska Elżbieta | Gdynia | Start | ||||||
62 | Walkowicz Karolina | Gdynia | Start | ||||||
63 | Teska Izabela | Gdynia | Start | ||||||
64 | Bandurski Jacek | SOPOT | Start |
Wyświetleń: 4679