Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Jasionowska Paulina Gdynia Bieg Młodzieżowy 9-12 lat SP 16 GDYNIA darmowy udział
2 Maj Magdalena Rumia Bieg Młodzieżowy 9-12 lat RKS Rumia darmowy udział
3 Plavinskaya Leya Gdynia Bieg Młodzieżowy 9-12 lat SGA Gdynia darmowy udział
4 Plavinskaya Aliya Gdynia Bieg Malucha 6-8 lat SGA Gdynia darmowy udział
5 Chojnacki Mikołaj Sopot Bieg Mini Malucha do 5lat Przedszkole nr 12 Sopot darmowy udział
6 Fede Oliwia Gdańsk Bieg Mini Malucha do 5lat darmowy udział
7 Żak Aleksander Gdynia Bieg Mini Malucha do 5lat darmowy udział
8 Żak Adam Gdynia Bieg Mini Malucha do 5lat darmowy udział
9 Sielski Krzysztof Gdynia Bieg Mini Malucha do 5lat darmowy udział
10 Witoslawska Weronika Gdansk Bieg Młodzieżowy 9-12 lat Sp 75 Gdańsk darmowy udział
11 Nowak Ryszard Gdynia Bieg Mini Malucha do 5lat Przedszkole nr 4 w Gdyni darmowy udział
12 Bielecka Barbara Gdynia Bieg Młodzieżowy 9-12 lat Sp 48 Gdynia darmowy udział
13 Zieliński Krzysztof Gdynia Bieg Młodzieżowy 13-15 lat LKS ZORZA Gdynia / II LO Gdynia darmowy udział
14 Kaleta Antoni GDAŃSK Bieg Mini Malucha do 5lat Marchewka Przedszkole darmowy udział
15 Cymanowski Marcel Malbork Bieg Malucha 6-8 lat darmowy udział
16 Kaleta Miłosz GDAŃSK Bieg Młodzieżowy 9-12 lat SP 19 Gdańsk darmowy udział
17 Pytel Julia Pruszcz Gdański Bieg Malucha 6-8 lat Przedszkole Bursztynek Pruszcz Gdański darmowy udział
18 Treder Róża Kolonia Bieg Młodzieżowy 9-12 lat darmowy udział
19 Romanowska Magdalena Reda Bieg Mini Malucha do 5lat Przedszkole nr 1 w Redzie darmowy udział
20 Romanowski Paweł Reda Bieg Mini Malucha do 5lat Przedszkole nr 1 w Redzie darmowy udział
21 SŁOTWIŃSKA Martyna LEGIONOWO Bieg Młodzieżowy 9-12 lat SKORPION darmowy udział
22 Huzjak David Gdansk Bieg Malucha 6-8 lat darmowy udział
23 Dragan Blanka Gdynia Bieg Młodzieżowy 9-12 lat darmowy udział
24 Szyba Filip Banino Bieg Mini Malucha do 5lat darmowy udział
25 Szyba Dominika Banino Bieg Malucha 6-8 lat darmowy udział
26 Lejk Jakub Gdynia Bieg Mini Malucha do 5lat Przedszkole 43 Jantarek darmowy udział
27 Wysocka Wiktor Gdańsk Bieg Młodzieżowy 9-12 lat darmowy udział
28 Wysocka Łucja Gdańsk Bieg Mini Malucha do 5lat darmowy udział
29 Tokarska Laura Gdynia Bieg Młodzieżowy 13-15 lat darmowy udział
30 Wichnowski Ignacy REDA Bieg Młodzieżowy 9-12 lat Sp4 Reda darmowy udział
31 Wichnowski Antoni REDA Bieg Malucha 6-8 lat Przedszkole Nr 2 Reda darmowy udział
32 Lewek Krystian Narkowy Bieg Młodzieżowy 9-12 lat darmowy udział
33 Cieślińska Marlena Gdańsk Bieg Młodzieżowy 9-12 lat darmowy udział
34 Jażdżewski Jonatan Lębork Bieg Młodzieżowy 9-12 lat darmowy udział
35 Michalska Pola Kosakowo Bieg Malucha 6-8 lat przedszkole nr 4 gdynia darmowy udział
36 Wiśniewska Julia Gdynia Bieg Malucha 6-8 lat darmowy udział
37 Kuchta Antoni Sopot Bieg Młodzieżowy 9-12 lat Sp 8 Sopot darmowy udział
38 Czaszyńska Alicja Gdynia Bieg Młodzieżowy 9-12 lat Szkoła Podstawowa im. kontradmirała Xawerego Czernickiego w Pogórzu darmowy udział
39 Pawłoski Kacper Elbląg Bieg Młodzieżowy 9-12 lat MKS truso darmowy udział
40 Górski Michał Narkowy Bieg Malucha 6-8 lat darmowy udział
41 Górski Łukasz Narkowy Bieg Młodzieżowy 13-15 lat darmowy udział
42 Górski Robert Narkowy Bieg Młodzieżowy 13-15 lat darmowy udział
43 Bugalski Kacper Narkowy Bieg Młodzieżowy 13-15 lat darmowy udział
44 Bugalska Kinga Narkowy Bieg Młodzieżowy 9-12 lat darmowy udział
45 Rajewski Krzysztof Narkowy Bieg Młodzieżowy 9-12 lat darmowy udział
46 Rajewski Patryk Narkowy Bieg Młodzieżowy 9-12 lat darmowy udział
47 Keller Gracjan Karczemki Bieg Młodzieżowy 9-12 lat Znikające punkty darmowy udział
48 Mokłowicz Klara Wejherowo Bieg Malucha 6-8 lat Znikające punkty darmowy udział
49 Mokłowicz Eliza Wejherowo Bieg Młodzieżowy 9-12 lat Znikające punkty darmowy udział
50 Kaniewska Alicja Kowale Bieg Malucha 6-8 lat darmowy udział
51 Skotniewska Ola Gdynia Bieg Malucha 6-8 lat Active Flow darmowy udział
52 Skotniewska Karolina Gdynia Bieg Malucha 6-8 lat Active Flow darmowy udział
53 Sitny Nikodem Rumia Bieg Malucha 6-8 lat darmowy udział
54 Gałuszyńska Liwia Gdynia Bieg Mini Malucha do 5lat Active Flow darmowy udział
55 Gałuszyńska Maja Gdynia Bieg Mini Malucha do 5lat Active Flow darmowy udział
56 Majewska Konstancja Gdynia Bieg Malucha 6-8 lat Active Flow darmowy udział
57 Gałuszyńska Nina Gdynia Bieg Malucha 6-8 lat Active Flow darmowy udział
58 Godlewska Malgorzata Malbork Bieg Malucha 6-8 lat Godlewski Runners darmowy udział
59 Wolańska Julia Rumia Bieg Młodzieżowy 9-12 lat darmowy udział
60 Wolańska Lena Rumia Bieg Malucha 6-8 lat darmowy udział
61 Teska Martyna Gdynia Bieg Malucha 6-8 lat LKS ZORZA Gdynia darmowy udział
62 Teska Patrycja Gdynia Bieg Młodzieżowy 9-12 lat LKS ZORZA Gdynia darmowy udział
63 KIERSKA MELANIA BOLSZEWO Bieg Mini Malucha do 5lat darmowy udział
64 KIERSKI MARCEL BOLSZEWO Bieg Malucha 6-8 lat darmowy udział
65 Kierska Joanna Bolszewo Bieg Malucha 6-8 lat darmowy udział
66 Cieślińska Magdalena Gdańsk Bieg Młodzieżowy 9-12 lat darmowy udział
67 Pancikiewicz Pola Sopot Bieg Mini Malucha do 5lat Tata kazal biec to biegnę darmowy udział
68 Walas Daniel Gdansk Bieg Młodzieżowy 9-12 lat Sp 75 Gdańsk darmowy udział
69 PODGÓRSKA KAMILA Gdynia Bieg Młodzieżowy 9-12 lat darmowy udział
70 Krawczyk Nikola GDAŃSK Bieg Malucha 6-8 lat darmowy udział
71 Ciężkowski Piotr Gdynia Bieg Mini Malucha do 5lat darmowy udział
72 Walczak Ignacy Gdynia Bieg Mini Malucha do 5lat Ignacy i Konrad Team darmowy udział


Wyświetleń: 583

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ