Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Kuhn Zuzanna Sopot Bieg Malucha 6-8 lat Przedszkole nr 5 Sopot
2 Muchnicki Mikołaj Lębork Bieg Młodzieżowy 9-12 lat LKB im.Braci Petk Lębork /Lekkaatletyka dla każdego
3 Metera Ola Lębork Bieg Młodzieżowy 13-15 lat LKB im.Braci Petk Lębork /Lekkaatletyka dla każdego
4 Metera Anna Lębork Bieg Mini Malucha do 5lat LKB im.Braci Petk Lębork /Lekkaatletyka dla każdego
5 Metera Konrad Lębork Bieg Młodzieżowy 9-12 lat LKB im.Braci Petk Lębork /Lekkaatletyka dla każdego
6 Torbicki Antek Lębork Bieg Młodzieżowy 9-12 lat LKB im.Braci Petk Lębork /Lekkaatletyka dla każdego
7 Pilarski Marcel Lębork Bieg Mini Malucha do 5lat LKB im.Braci Petk Lębork /Lekkaatletyka dla każdego
8 Żmija Michalina Lębork Bieg Młodzieżowy 9-12 lat LKB im.Braci Petk Lębork /Lekkaatletyka dla każdego
9 Rombel Hubert Braniewo Bieg Młodzieżowy 9-12 lat
10 Rurkowska Zofia Gdynia Bieg Malucha 6-8 lat BigYellowFoot Adventure Team
11 Dudziak Dorota Aleksandrów Kujawski Bieg Młodzieżowy 9-12 lat
12 Dudziak Julia Aleksandrów Kujawski Bieg Malucha 6-8 lat
13 Woźniak Milena Banino Bieg Młodzieżowy 9-12 lat UKS Lekkoatletyka Banino
14 Woźniak Martyna Banino Bieg Młodzieżowy 13-15 lat UKS Lekkoatletyka Banino
15 Teska Lena Banino Bieg Młodzieżowy 13-15 lat UKS Lekkoatletyka Banino
16 Gierszewska Lena Banino Bieg Młodzieżowy 9-12 lat UKS Lekkoatletyka Banino
17 Puchalska Hanna Banino Bieg Malucha 6-8 lat UKS Lekkoatletyka Banino
18 Puchalski Janusz Banino Bieg Malucha 6-8 lat UKS Lekkoatletyka Banino
19 Gierszewski Igor Banino Bieg Młodzieżowy 13-15 lat UKS Lekkoatletyka Banino
20 Wąsiura Aleksander Banino Bieg Młodzieżowy 9-12 lat UKS Lekkoatletyka Banino
21 Kowalczyk Róża Tczew Bieg Młodzieżowy 9-12 lat
22 Weiher Nikoś Gdańsk Bieg Mini Malucha do 5lat
23 Licbarska Julia Gdańsk Bieg Malucha 6-8 lat
24 Weiher Lena Gdańsk Bieg Malucha 6-8 lat
25 Zgierski Piotr Banino Bieg Malucha 6-8 lat UKS Lekkoatletyka Banino
26 Zgierska Oliwia Banino Bieg Młodzieżowy 9-12 lat UKS Lekkoatletyka Banino
27 Czapowiecka Nadia Banino Bieg Malucha 6-8 lat UKS Lekkoatletyka Banino
28 Surkont Kajetan Banino Bieg Malucha 6-8 lat UKS Lekkoatletyka Banino
29 Surkont Filip Banino Bieg Mini Malucha do 5lat UKS Lekkoatletyka Banino
30 Ponke Julia Banino Bieg Mini Malucha do 5lat UKS Lekkoatletyka Banino
31 Ponke Klaudia banino Bieg Malucha 6-8 lat UKS Lekkoatletyka Banino
32 Kozikowska Martyna Banino Bieg Mini Malucha do 5lat UKS Lekkoatletyka Banino
33 Kołtuński Igor Banino Bieg Malucha 6-8 lat UKS Lekkoatletyka Banino
34 Kołtuńska Iga Banino Bieg Malucha 6-8 lat UKS Lekkoatletyka Banino
35 Selewska Kornelia Banino Bieg Mini Malucha do 5lat UKS Lekkoatletyka Banino
36 Selewska Magdalena Banino Bieg Malucha 6-8 lat UKS Lekkoatletyka Banino
37 Kozikowski Łukasz Banino Bieg Malucha 6-8 lat UKS Lekkoatletyka Banino
38 Ryfa Zuzanna Banino Bieg Malucha 6-8 lat UKS Lekkoatletyka Banino
39 Wątka Kuba Banino Bieg Młodzieżowy 9-12 lat UKS Lekkoatletyka Banino
40 Wątka zuzanna Banino Bieg Malucha 6-8 lat UKS Lekkoatletyka Banino
41 Zakrzewski Filip Banino Bieg Młodzieżowy 13-15 lat UKS Lekkoatletyka Banino
42 Wanionek Mateusz Banino Bieg Młodzieżowy 13-15 lat UKS Lekkoatletyka Banino
43 Mocarska Weronika Banino Bieg Młodzieżowy 13-15 lat UKS Lekkoatletyka Banino
44 Tusk Agnieszka Banino Bieg Młodzieżowy 13-15 lat UKS Lekkoatletyka Banino
45 Markowska Patrycja Banino Bieg Młodzieżowy 13-15 lat UKS Lekkoatletyka Banino
46 Siuda Franciszek Banino Bieg Młodzieżowy 13-15 lat UKS Lekkoatletyka Banino
47 Thrun Kamil Banino Bieg Młodzieżowy 13-15 lat UKS Lekkoatletyka Banino
48 Sharma Ishan Sopot Bieg Młodzieżowy 9-12 lat SP8 Sopot
49 Sharma Ayan Sopot Bieg Młodzieżowy 9-12 lat SP7 Sopot
50 Sharma Anisa Sopot Bieg Malucha 6-8 lat
51 Gloza Olivier Sopot Bieg Malucha 6-8 lat
52 Rychter Antoni Sopot Bieg Młodzieżowy 9-12 lat Szkoła Podstawowa nr 7 w Sopocie
53 Dokrzewska Julia Gdynia Bieg Mini Malucha do 5lat
54 Dokrzewska Marta Gdynia Bieg Malucha 6-8 lat
55 Weiland Dominika Sopot Bieg Młodzieżowy 9-12 lat SSP KARCZEMKI
56 Kaśkiewicz Hania Elbląg Bieg Mini Malucha do 5lat Przedszkole Nr 15 Elbląg
57 Kaśkiewicz Karol Elbląg Bieg Malucha 6-8 lat Szkoła Podstawowa nr 23 Elbląg
58 kubicka Amelia banino Bieg Młodzieżowy 13-15 lat Uks Banino
59 kubicka Julia Uks banino Bieg Młodzieżowy 9-12 lat Uks Banino
60 Grabowski Ignacy Sopot Bieg Mini Malucha do 5lat
61 Grabowski Andrzej Sopot Bieg Malucha 6-8 lat Przedszkole nr 5 w Sopocie
62 Stach Antoni Gdynia Bieg Malucha 6-8 lat
63 Ślusałek Weronika Gdynia Bieg Młodzieżowy 13-15 lat SKLA Sopot
64 Bigos Liliana Sopot Bieg Malucha 6-8 lat
65 Zielińska Aurora Sopot Bieg Malucha 6-8 lat Przedszkole nr 5 Sopot
66 Łukaszewski Filip Rumia Bieg Malucha 6-8 lat Szkoła Podstawowa nr 9 w Rumi
67 Wencki Damian Sopot Bieg Malucha 6-8 lat
68 Gohr Jakub Sopot Bieg Malucha 6-8 lat Przedszkole nr 5
69 Jankowska Malwina Gdynia Bieg Mini Malucha do 5lat przedszkole 50 gdynia
70 Kujałowicz Alicja Sopot Bieg Młodzieżowy 9-12 lat SP 9 Sopot
71 Bieńkowska Maria Gdańsk Bieg Malucha 6-8 lat
72 Marosz Leon Gdynia Bieg Mini Malucha do 5lat MBC
73 Jankowska Lena Gdynia Bieg Malucha 6-8 lat Przedszkole nr 21 Gdynia
74 Jankowski Szymon Gdynia Bieg Malucha 6-8 lat Przedszkole nr 21 Gdynia
75 Kowalik Marcel Pruszcz Gdański Bieg Mini Malucha do 5lat Przedszkole Promyczek
76 Kowalik Oliwia Pruszcz Gdański Bieg Młodzieżowy 9-12 lat Sp 4 Pruszcz Gdanski
77 Podskok Laura Pruszcz Gdański Bieg Mini Malucha do 5lat
78 Podskok Amelka Pruszcz Gdański Bieg Młodzieżowy 9-12 lat
79 Rogocka Nicole Gdynia Bieg Młodzieżowy 13-15 lat SP 39 Gdynia
80 Krzesińska Lena Gdynia Bieg Malucha 6-8 lat Szkoła Podstawowa nr 48 Gdynia
81 Zakrzewski Aaron Gdańsk Bieg Malucha 6-8 lat
82 Żyśko Alek Sopot Bieg Mini Malucha do 5lat
83 Wesołowski Marcel Malbork Bieg Malucha 6-8 lat Szkoła Podstawowa nr 3 w Malborku
84 Drzycimski Filip Gdańsk Bieg Młodzieżowy 9-12 lat SP 76 Gdańsk
85 Tur Patrycja Żukowo Bieg Malucha 6-8 lat
86 Tur Bartosz Żukowo Bieg Mini Malucha do 5lat
87 Pieniążek Jakub Lębork Bieg Młodzieżowy 13-15 lat LKB im. Braci Petk
88 Gołąbowicz Oliwia Lębork Bieg Młodzieżowy 13-15 lat Lęborski klub biegacza im.braci petk
89 Łuczyński Kamil Gdańsk Bieg Młodzieżowy 9-12 lat SP81 Gdańsk
90 Łuczyński Mikołaj Gdańsk Bieg Młodzieżowy 9-12 lat SP81 Gdańsk
91 Rokita Maja Gdynia Bieg Młodzieżowy 13-15 lat LKS ZORZA Gdynia
92 Zeszutek Ziemowit Gdynia Bieg Mini Malucha do 5lat
93 Węgrzyn Marcin Gdańsk Bieg Malucha 6-8 lat Qumple
94 Matejko Franciszek Gdańsk Bieg Młodzieżowy 9-12 lat Sp 35 w Gdańsku Oliwie
95 Brzostek Patrycja Sopot Bieg Młodzieżowy 13-15 lat SP1 Sopot
96 Stukan Maja Sopot Bieg Malucha 6-8 lat Przedszkole nr. 4 Sopot
97 Skrzoska Błażej Gdynia Bieg Malucha 6-8 lat Szkoła podstawowa 45 Gdynia
98 Nowak Julia Pogórze Bieg Mini Malucha do 5lat Przedszkole Morska Przygoda
99 Witkowiak Natalia Gdynia Bieg Młodzieżowy 9-12 lat
100 Radtke Liliana Gdynia Bieg Młodzieżowy 9-12 lat


Wyświetleń: 2602

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ