Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kuhn Zuzanna | Sopot | Polska | Bieg Malucha 6-8 lat | Przedszkole nr 5 Sopot | |
2 | Muchnicki Mikołaj | Lębork | Polska | Bieg Młodzieżowy 9-12 lat | LKB im.Braci Petk Lębork /Lekkaatletyka dla każdego | |
3 | Metera Ola | Lębork | Polska | Bieg Młodzieżowy 13-15 lat | LKB im.Braci Petk Lębork /Lekkaatletyka dla każdego | |
4 | Metera Anna | Lębork | Polska | Bieg Mini Malucha do 5lat | LKB im.Braci Petk Lębork /Lekkaatletyka dla każdego | |
5 | Metera Konrad | Lębork | Polska | Bieg Młodzieżowy 9-12 lat | LKB im.Braci Petk Lębork /Lekkaatletyka dla każdego | |
6 | Torbicki Antek | Lębork | Polska | Bieg Młodzieżowy 9-12 lat | LKB im.Braci Petk Lębork /Lekkaatletyka dla każdego | |
7 | Pilarski Marcel | Lębork | Polska | Bieg Mini Malucha do 5lat | LKB im.Braci Petk Lębork /Lekkaatletyka dla każdego | |
8 | Żmija Michalina | Lębork | Polska | Bieg Młodzieżowy 9-12 lat | LKB im.Braci Petk Lębork /Lekkaatletyka dla każdego | |
9 | Rombel Hubert | Braniewo | Polska | Bieg Młodzieżowy 9-12 lat | ||
10 | Rurkowska Zofia | Gdynia | Polska | Bieg Malucha 6-8 lat | BigYellowFoot Adventure Team | |
11 | Dudziak Dorota | Aleksandrów Kujawski | Polska | Bieg Młodzieżowy 9-12 lat | ||
12 | Dudziak Julia | Aleksandrów Kujawski | Polska | Bieg Malucha 6-8 lat | ||
13 | Woźniak Milena | Banino | Polska | Bieg Młodzieżowy 9-12 lat | UKS Lekkoatletyka Banino | |
14 | Woźniak Martyna | Banino | Polska | Bieg Młodzieżowy 13-15 lat | UKS Lekkoatletyka Banino | |
15 | Teska Lena | Banino | Polska | Bieg Młodzieżowy 13-15 lat | UKS Lekkoatletyka Banino | |
16 | Gierszewska Lena | Banino | Polska | Bieg Młodzieżowy 9-12 lat | UKS Lekkoatletyka Banino | |
17 | Puchalska Hanna | Banino | Polska | Bieg Malucha 6-8 lat | UKS Lekkoatletyka Banino | |
18 | Puchalski Janusz | Banino | Polska | Bieg Malucha 6-8 lat | UKS Lekkoatletyka Banino | |
19 | Gierszewski Igor | Banino | Polska | Bieg Młodzieżowy 13-15 lat | UKS Lekkoatletyka Banino | |
20 | Wąsiura Aleksander | Banino | Polska | Bieg Młodzieżowy 9-12 lat | UKS Lekkoatletyka Banino | |
21 | Kowalczyk Róża | Tczew | Polska | Bieg Młodzieżowy 9-12 lat | ||
22 | Weiher Nikoś | Gdańsk | Polska | Bieg Mini Malucha do 5lat | ||
23 | Licbarska Julia | Gdańsk | Polska | Bieg Malucha 6-8 lat | ||
24 | Weiher Lena | Gdańsk | Polska | Bieg Malucha 6-8 lat | ||
25 | Zgierski Piotr | Banino | Polska | Bieg Malucha 6-8 lat | UKS Lekkoatletyka Banino | |
26 | Zgierska Oliwia | Banino | Polska | Bieg Młodzieżowy 9-12 lat | UKS Lekkoatletyka Banino | |
27 | Czapowiecka Nadia | Banino | Polska | Bieg Malucha 6-8 lat | UKS Lekkoatletyka Banino | |
28 | Surkont Kajetan | Banino | Polska | Bieg Malucha 6-8 lat | UKS Lekkoatletyka Banino | |
29 | Surkont Filip | Banino | Polska | Bieg Mini Malucha do 5lat | UKS Lekkoatletyka Banino | |
30 | Ponke Julia | Banino | Polska | Bieg Mini Malucha do 5lat | UKS Lekkoatletyka Banino | |
31 | Ponke Klaudia | banino | Polska | Bieg Malucha 6-8 lat | UKS Lekkoatletyka Banino | |
32 | Kozikowska Martyna | Banino | Polska | Bieg Mini Malucha do 5lat | UKS Lekkoatletyka Banino | |
33 | Kołtuński Igor | Banino | Polska | Bieg Malucha 6-8 lat | UKS Lekkoatletyka Banino | |
34 | Kołtuńska Iga | Banino | Polska | Bieg Malucha 6-8 lat | UKS Lekkoatletyka Banino | |
35 | Selewska Kornelia | Banino | Polska | Bieg Mini Malucha do 5lat | UKS Lekkoatletyka Banino | |
36 | Selewska Magdalena | Banino | Polska | Bieg Malucha 6-8 lat | UKS Lekkoatletyka Banino | |
37 | Kozikowski Łukasz | Banino | Polska | Bieg Malucha 6-8 lat | UKS Lekkoatletyka Banino | |
38 | Ryfa Zuzanna | Banino | Polska | Bieg Malucha 6-8 lat | UKS Lekkoatletyka Banino | |
39 | Wątka Kuba | Banino | Polska | Bieg Młodzieżowy 9-12 lat | UKS Lekkoatletyka Banino | |
40 | Wątka zuzanna | Banino | Polska | Bieg Malucha 6-8 lat | UKS Lekkoatletyka Banino | |
41 | Zakrzewski Filip | Banino | Polska | Bieg Młodzieżowy 13-15 lat | UKS Lekkoatletyka Banino | |
42 | Wanionek Mateusz | Banino | Polska | Bieg Młodzieżowy 13-15 lat | UKS Lekkoatletyka Banino | |
43 | Mocarska Weronika | Banino | Polska | Bieg Młodzieżowy 13-15 lat | UKS Lekkoatletyka Banino | |
44 | Tusk Agnieszka | Banino | Polska | Bieg Młodzieżowy 13-15 lat | UKS Lekkoatletyka Banino | |
45 | Markowska Patrycja | Banino | Polska | Bieg Młodzieżowy 13-15 lat | UKS Lekkoatletyka Banino | |
46 | Siuda Franciszek | Banino | Polska | Bieg Młodzieżowy 13-15 lat | UKS Lekkoatletyka Banino | |
47 | Thrun Kamil | Banino | Polska | Bieg Młodzieżowy 13-15 lat | UKS Lekkoatletyka Banino | |
48 | Sharma Ishan | Sopot | Polska | Bieg Młodzieżowy 9-12 lat | SP8 Sopot | |
49 | Sharma Ayan | Sopot | Polska | Bieg Młodzieżowy 9-12 lat | SP7 Sopot | |
50 | Sharma Anisa | Sopot | Polska | Bieg Malucha 6-8 lat | ||
51 | Gloza Olivier | Sopot | Polska | Bieg Malucha 6-8 lat | ||
52 | Rychter Antoni | Sopot | Polska | Bieg Młodzieżowy 9-12 lat | Szkoła Podstawowa nr 7 w Sopocie | |
53 | Dokrzewska Julia | Gdynia | Polska | Bieg Mini Malucha do 5lat | ||
54 | Dokrzewska Marta | Gdynia | Polska | Bieg Malucha 6-8 lat | ||
55 | Weiland Dominika | Sopot | Polska | Bieg Młodzieżowy 9-12 lat | SSP KARCZEMKI | |
56 | Kaśkiewicz Hania | Elbląg | Polska | Bieg Mini Malucha do 5lat | Przedszkole Nr 15 Elbląg | |
57 | Kaśkiewicz Karol | Elbląg | Polska | Bieg Malucha 6-8 lat | Szkoła Podstawowa nr 23 Elbląg | |
58 | kubicka Amelia | banino | Polska | Bieg Młodzieżowy 13-15 lat | Uks Banino | |
59 | kubicka Julia | Uks banino | Polska | Bieg Młodzieżowy 9-12 lat | Uks Banino | |
60 | Grabowski Ignacy | Sopot | Polska | Bieg Mini Malucha do 5lat | ||
61 | Grabowski Andrzej | Sopot | Polska | Bieg Malucha 6-8 lat | Przedszkole nr 5 w Sopocie | |
62 | Stach Antoni | Gdynia | Polska | Bieg Malucha 6-8 lat | ||
63 | Ślusałek Weronika | Gdynia | Polska | Bieg Młodzieżowy 13-15 lat | SKLA Sopot | |
64 | Bigos Liliana | Sopot | Polska | Bieg Malucha 6-8 lat | ||
65 | Zielińska Aurora | Sopot | Polska | Bieg Malucha 6-8 lat | Przedszkole nr 5 Sopot | |
66 | Łukaszewski Filip | Rumia | Polska | Bieg Malucha 6-8 lat | Szkoła Podstawowa nr 9 w Rumi | |
67 | Wencki Damian | Sopot | Polska | Bieg Malucha 6-8 lat | ||
68 | Gohr Jakub | Sopot | Polska | Bieg Malucha 6-8 lat | Przedszkole nr 5 | |
69 | Jankowska Malwina | Gdynia | Polska | Bieg Mini Malucha do 5lat | przedszkole 50 gdynia | |
70 | Kujałowicz Alicja | Sopot | Polska | Bieg Młodzieżowy 9-12 lat | SP 9 Sopot | |
71 | Bieńkowska Maria | Gdańsk | Polska | Bieg Malucha 6-8 lat | ||
72 | Marosz Leon | Gdynia | Polska | Bieg Mini Malucha do 5lat | MBC | |
73 | Jankowska Lena | Gdynia | Polska | Bieg Malucha 6-8 lat | Przedszkole nr 21 Gdynia | |
74 | Jankowski Szymon | Gdynia | Polska | Bieg Malucha 6-8 lat | Przedszkole nr 21 Gdynia | |
75 | Kowalik Marcel | Pruszcz Gdański | Polska | Bieg Mini Malucha do 5lat | Przedszkole Promyczek | |
76 | Kowalik Oliwia | Pruszcz Gdański | Polska | Bieg Młodzieżowy 9-12 lat | Sp 4 Pruszcz Gdanski | |
77 | Podskok Laura | Pruszcz Gdański | Polska | Bieg Mini Malucha do 5lat | ||
78 | Podskok Amelka | Pruszcz Gdański | Polska | Bieg Młodzieżowy 9-12 lat | ||
79 | Rogocka Nicole | Gdynia | Polska | Bieg Młodzieżowy 13-15 lat | SP 39 Gdynia | |
80 | Krzesińska Lena | Gdynia | Polska | Bieg Malucha 6-8 lat | Szkoła Podstawowa nr 48 Gdynia | |
81 | Zakrzewski Aaron | Gdańsk | Polska | Bieg Malucha 6-8 lat | ||
82 | Żyśko Alek | Sopot | Polska | Bieg Mini Malucha do 5lat | ||
83 | Wesołowski Marcel | Malbork | Polska | Bieg Malucha 6-8 lat | Szkoła Podstawowa nr 3 w Malborku | |
84 | Drzycimski Filip | Gdańsk | Polska | Bieg Młodzieżowy 9-12 lat | SP 76 Gdańsk | |
85 | Tur Patrycja | Żukowo | Polska | Bieg Malucha 6-8 lat | ||
86 | Tur Bartosz | Żukowo | Polska | Bieg Mini Malucha do 5lat | ||
87 | Pieniążek Jakub | Lębork | Polska | Bieg Młodzieżowy 13-15 lat | LKB im. Braci Petk | |
88 | Gołąbowicz Oliwia | Lębork | Polska | Bieg Młodzieżowy 13-15 lat | Lęborski klub biegacza im.braci petk | |
89 | Łuczyński Kamil | Gdańsk | Polska | Bieg Młodzieżowy 9-12 lat | SP81 Gdańsk | |
90 | Łuczyński Mikołaj | Gdańsk | Polska | Bieg Młodzieżowy 9-12 lat | SP81 Gdańsk | |
91 | Rokita Maja | Gdynia | Polska | Bieg Młodzieżowy 13-15 lat | LKS ZORZA Gdynia | |
92 | Zeszutek Ziemowit | Gdynia | Polska | Bieg Mini Malucha do 5lat | ||
93 | Węgrzyn Marcin | Gdańsk | Polska | Bieg Malucha 6-8 lat | Qumple | |
94 | Matejko Franciszek | Gdańsk | Polska | Bieg Młodzieżowy 9-12 lat | Sp 35 w Gdańsku Oliwie | |
95 | Brzostek Patrycja | Sopot | Polska | Bieg Młodzieżowy 13-15 lat | SP1 Sopot | |
96 | Stukan Maja | Sopot | Polska | Bieg Malucha 6-8 lat | Przedszkole nr. 4 Sopot | |
97 | Skrzoska Błażej | Gdynia | Polska | Bieg Malucha 6-8 lat | Szkoła podstawowa 45 Gdynia | |
98 | Nowak Julia | Pogórze | Polska | Bieg Mini Malucha do 5lat | Przedszkole Morska Przygoda | |
99 | Witkowiak Natalia | Gdynia | Polska | Bieg Młodzieżowy 9-12 lat | ||
100 | Radtke Liliana | Gdynia | Polska | Bieg Młodzieżowy 9-12 lat |
Wyświetleń: 10364