Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
Active Flow
1 Gałuszyńska Nina Gdynia Bieg Malucha 6-8 lat Active Flow
2 Majewska Konstancja Gdynia Bieg Malucha 6-8 lat Active Flow
3 Gałuszyńska Maja Gdynia Bieg Mini Malucha do 5lat Active Flow
4 Gałuszyńska Liwia Gdynia Bieg Mini Malucha do 5lat Active Flow
5 Skotniewska Karolina Gdynia Bieg Malucha 6-8 lat Active Flow
6 Skotniewska Ola Gdynia Bieg Malucha 6-8 lat Active Flow
BigYellowFoot Adventure Team
7 Rurkowska Zofia Gdynia Bieg Malucha 6-8 lat BigYellowFoot Adventure Team
Godlewski Runners
8 Godlewska Malgorzata Malbork Bieg Malucha 6-8 lat Godlewski Runners
Ignacy i Konrad Team
9 Walczak Ignacy Gdynia Bieg Mini Malucha do 5lat Ignacy i Konrad Team
Klub Sportowy DED
10 Yankovskaya Agnieszka Kaliningrad Bieg Mini Malucha do 5lat Klub Sportowy DED
11 Yankovskaya Daria Kaliningrad Bieg Młodzieżowy 9-12 lat Klub Sportowy DED
12 Yankovskiy Maksim Kaliningrad Bieg Młodzieżowy 9-12 lat Klub Sportowy DED
LKB im. Braci Petk
13 Pieniążek Jakub Lębork Bieg Młodzieżowy 13-15 lat LKB im. Braci Petk
LKB im.Braci Petk Lębork /Lekkaatletyka dla każdego
14 Torbicki Antek Lębork Bieg Młodzieżowy 9-12 lat LKB im.Braci Petk Lębork /Lekkaatletyka dla każdego
15 Metera Konrad Lębork Bieg Młodzieżowy 9-12 lat LKB im.Braci Petk Lębork /Lekkaatletyka dla każdego
16 Metera Anna Lębork Bieg Mini Malucha do 5lat LKB im.Braci Petk Lębork /Lekkaatletyka dla każdego
17 Metera Ola Lębork Bieg Młodzieżowy 13-15 lat LKB im.Braci Petk Lębork /Lekkaatletyka dla każdego
18 Muchnicki Mikołaj Lębork Bieg Młodzieżowy 9-12 lat LKB im.Braci Petk Lębork /Lekkaatletyka dla każdego
19 Żmija Michalina Lębork Bieg Młodzieżowy 9-12 lat LKB im.Braci Petk Lębork /Lekkaatletyka dla każdego
20 Pilarski Marcel Lębork Bieg Mini Malucha do 5lat LKB im.Braci Petk Lębork /Lekkaatletyka dla każdego
LKS ZORZA Gdynia
21 Teska Patrycja Gdynia Bieg Młodzieżowy 9-12 lat LKS ZORZA Gdynia
22 Teska Martyna Gdynia Bieg Malucha 6-8 lat LKS ZORZA Gdynia
23 Rokita Maja Gdynia Bieg Młodzieżowy 13-15 lat LKS ZORZA Gdynia
LKS ZORZA Gdynia / II LO Gdynia
24 Zieliński Krzysztof Gdynia Bieg Młodzieżowy 13-15 lat LKS ZORZA Gdynia / II LO Gdynia
Lęborski klub biegacza im.braci petk
25 Gołąbowicz Oliwia Lębork Bieg Młodzieżowy 13-15 lat Lęborski klub biegacza im.braci petk
MBC
26 Marosz Leon Gdynia Bieg Mini Malucha do 5lat MBC
MKS truso
27 Pawłoski Kacper Elbląg Bieg Młodzieżowy 9-12 lat MKS truso
Marchewka Przedszkole
28 Kaleta Antoni GDAŃSK Bieg Mini Malucha do 5lat Marchewka Przedszkole
PSSP Gdynia
29 Kierszka Ignacy Gdynia Bieg Młodzieżowy 9-12 lat PSSP Gdynia
Prency na Tracie
30 Popowicz Antek Rumia Bieg Malucha 6-8 lat Prency na Tracie
Przedszkole 43 Jantarek
31 Lejk Jakub Gdynia Bieg Mini Malucha do 5lat Przedszkole 43 Jantarek
Przedszkole Morska Przygoda
32 Nowak Julia Pogórze Bieg Mini Malucha do 5lat Przedszkole Morska Przygoda
Przedszkole Nr 2 Reda
33 Wichnowski Antoni REDA Bieg Malucha 6-8 lat Przedszkole Nr 2 Reda
Przedszkole Nr 15 Elbląg
34 Kaśkiewicz Hania Elbląg Bieg Mini Malucha do 5lat Przedszkole Nr 15 Elbląg
Przedszkole Promyczek
35 Kowalik Marcel Pruszcz Gdański Bieg Mini Malucha do 5lat Przedszkole Promyczek
Przedszkole nr. 4 Sopot
36 Stukan Maja Sopot Bieg Malucha 6-8 lat Przedszkole nr. 4 Sopot
Przedszkole nr 1 w Redzie
37 Romanowski Paweł Reda Bieg Mini Malucha do 5lat Przedszkole nr 1 w Redzie
38 Romanowska Magdalena Reda Bieg Mini Malucha do 5lat Przedszkole nr 1 w Redzie
Przedszkole nr 4 w Gdyni
39 Nowak Ryszard Gdynia Bieg Mini Malucha do 5lat Przedszkole nr 4 w Gdyni
Przedszkole nr 5
40 Gohr Jakub Sopot Bieg Malucha 6-8 lat Przedszkole nr 5
Przedszkole nr 5 Sopot
41 Zielińska Aurora Sopot Bieg Malucha 6-8 lat Przedszkole nr 5 Sopot
42 Kuhn Zuzanna Sopot Bieg Malucha 6-8 lat Przedszkole nr 5 Sopot
Przedszkole nr 5 w Sopocie
43 Grabowski Andrzej Sopot Bieg Malucha 6-8 lat Przedszkole nr 5 w Sopocie
Przedszkole nr 12 Sopot
44 Chojnacki Mikołaj Sopot Bieg Mini Malucha do 5lat Przedszkole nr 12 Sopot
Przedszkole nr 21 Gdynia
45 Jankowski Szymon Gdynia Bieg Malucha 6-8 lat Przedszkole nr 21 Gdynia
46 Jankowska Lena Gdynia Bieg Malucha 6-8 lat Przedszkole nr 21 Gdynia
Przedszkole nr 64 Gdańsk
47 Leśnik Blanka Gdańsk Bieg Mini Malucha do 5lat Przedszkole nr 64 Gdańsk
Qumple
48 Węgrzyn Marcin Gdańsk Bieg Malucha 6-8 lat Qumple
RKS Rumia
49 Maj Magdalena Rumia Bieg Młodzieżowy 9-12 lat RKS Rumia
SGA Gdynia
50 Plavinskaya Aliya Gdynia Bieg Malucha 6-8 lat SGA Gdynia
51 Plavinskaya Leya Gdynia Bieg Młodzieżowy 9-12 lat SGA Gdynia
SKLA Sopot
52 Ślusałek Weronika Gdynia Bieg Młodzieżowy 13-15 lat SKLA Sopot
SKORPION
53 SŁOTWIŃSKA Martyna LEGIONOWO Bieg Młodzieżowy 9-12 lat SKORPION
SP1 Sopot
54 Brzostek Patrycja Sopot Bieg Młodzieżowy 13-15 lat SP1 Sopot
SP7 Sopot
55 Sharma Ayan Sopot Bieg Młodzieżowy 9-12 lat SP7 Sopot
SP 8 Gdańsk
56 Przybyszewski Paweł Gdańsk Bieg Malucha 6-8 lat SP 8 Gdańsk
SP8 Sopot
57 Sharma Ishan Sopot Bieg Młodzieżowy 9-12 lat SP8 Sopot
SP 9 Sopot
58 Kujałowicz Alicja Sopot Bieg Młodzieżowy 9-12 lat SP 9 Sopot
SP 16 GDYNIA
59 Jasionowska Paulina Gdynia Bieg Młodzieżowy 9-12 lat SP 16 GDYNIA
SP 17 GDYNIA
60 WLAZŁOWSKA NADIA GDYNIA Bieg Młodzieżowy 13-15 lat SP 17 GDYNIA
SP 19 Gdańsk
61 Kaleta Miłosz GDAŃSK Bieg Młodzieżowy 9-12 lat SP 19 Gdańsk
SP35
62 torlop Kornelia Gdańsk Bieg Młodzieżowy 9-12 lat SP35
SP 39 Gdynia
63 Rogocka Nicole Gdynia Bieg Młodzieżowy 13-15 lat SP 39 Gdynia
SP 76 Gdańsk
64 Drzycimski Filip Gdańsk Bieg Młodzieżowy 9-12 lat SP 76 Gdańsk
SP81 Gdańsk
65 Łuczyński Mikołaj Gdańsk Bieg Młodzieżowy 9-12 lat SP81 Gdańsk
66 Łuczyński Kamil Gdańsk Bieg Młodzieżowy 9-12 lat SP81 Gdańsk
SP 89 Gdańsk
67 Leśnik Karol Gdańsk Bieg Malucha 6-8 lat SP 89 Gdańsk
SSP KARCZEMKI
68 Weiland Dominika Sopot Bieg Młodzieżowy 9-12 lat SSP KARCZEMKI
Sp 4 Pruszcz Gdanski
69 Kowalik Oliwia Pruszcz Gdański Bieg Młodzieżowy 9-12 lat Sp 4 Pruszcz Gdanski
Sp4 Reda
70 Wichnowski Ignacy REDA Bieg Młodzieżowy 9-12 lat Sp4 Reda
Sp 8 Sopot
71 Kuchta Antoni Sopot Bieg Młodzieżowy 9-12 lat Sp 8 Sopot
Sp 27 Gdańsk
72 Januszkiewicz Kinga Gdansk Bieg Młodzieżowy 9-12 lat Sp 27 Gdańsk
73 Januszkiewicz Tymon Gdansk Bieg Malucha 6-8 lat Sp 27 Gdańsk
Sp 35 w Gdańsku Oliwie
74 Matejko Franciszek Gdańsk Bieg Młodzieżowy 9-12 lat Sp 35 w Gdańsku Oliwie
Sp 48 Gdynia
75 Bielecka Barbara Gdynia Bieg Młodzieżowy 9-12 lat Sp 48 Gdynia
Sp 75 Gdańsk
76 Walas Daniel Gdansk Bieg Młodzieżowy 9-12 lat Sp 75 Gdańsk
77 Witoslawska Weronika Gdansk Bieg Młodzieżowy 9-12 lat Sp 75 Gdańsk
Sp Kowale
78 Falk Natalia Gdańsk Bieg Malucha 6-8 lat Sp Kowale
79 Falk Julia Gdańsk Bieg Młodzieżowy 9-12 lat Sp Kowale
Szkola Podstawowa Lingwista
80 Grzywacz Nina Gdańsk Bieg Młodzieżowy 13-15 lat Szkola Podstawowa Lingwista
Szkola Podstawowa nr 84 Gdańsk
81 Grzywacz Michał Gdańsk Bieg Malucha 6-8 lat Szkola Podstawowa nr 84 Gdańsk
Szkoła Podstawowa im. kontradmirała Xawerego Czernickiego w Pogórzu
82 Czaszyńska Alicja Gdynia Bieg Młodzieżowy 9-12 lat Szkoła Podstawowa im. kontradmirała Xawerego Czernickiego w Pogórzu
Szkoła Podstawowa nr 3 w Malborku
83 Wesołowski Marcel Malbork Bieg Malucha 6-8 lat Szkoła Podstawowa nr 3 w Malborku
Szkoła Podstawowa nr 7 w Sopocie
84 Rychter Antoni Sopot Bieg Młodzieżowy 9-12 lat Szkoła Podstawowa nr 7 w Sopocie
Szkoła Podstawowa nr 9 w Rumi
85 Łukaszewski Filip Rumia Bieg Malucha 6-8 lat Szkoła Podstawowa nr 9 w Rumi
Szkoła Podstawowa nr 23 Elbląg
86 Kaśkiewicz Karol Elbląg Bieg Malucha 6-8 lat Szkoła Podstawowa nr 23 Elbląg
Szkoła Podstawowa nr 48 Gdynia
87 Krzesińska Lena Gdynia Bieg Malucha 6-8 lat Szkoła Podstawowa nr 48 Gdynia
Szkoła podstawowa 45 Gdynia
88 Skrzoska Błażej Gdynia Bieg Malucha 6-8 lat Szkoła podstawowa 45 Gdynia
Tata kazal biec to biegnę
89 Pancikiewicz Pola Sopot Bieg Mini Malucha do 5lat Tata kazal biec to biegnę
UKS Lekkoatletyka Banino
90 Thrun Kamil Banino Bieg Młodzieżowy 13-15 lat UKS Lekkoatletyka Banino
91 Siuda Franciszek Banino Bieg Młodzieżowy 13-15 lat UKS Lekkoatletyka Banino
92 Markowska Patrycja Banino Bieg Młodzieżowy 13-15 lat UKS Lekkoatletyka Banino
93 Tusk Agnieszka Banino Bieg Młodzieżowy 13-15 lat UKS Lekkoatletyka Banino
94 Mocarska Weronika Banino Bieg Młodzieżowy 13-15 lat UKS Lekkoatletyka Banino
95 Wanionek Mateusz Banino Bieg Młodzieżowy 13-15 lat UKS Lekkoatletyka Banino
96 Zakrzewski Filip Banino Bieg Młodzieżowy 13-15 lat UKS Lekkoatletyka Banino
97 Wątka zuzanna Banino Bieg Malucha 6-8 lat UKS Lekkoatletyka Banino
98 Wątka Kuba Banino Bieg Młodzieżowy 9-12 lat UKS Lekkoatletyka Banino
99 Ryfa Zuzanna Banino Bieg Malucha 6-8 lat UKS Lekkoatletyka Banino
100 Kozikowski Łukasz Banino Bieg Malucha 6-8 lat UKS Lekkoatletyka Banino
101 Selewska Magdalena Banino Bieg Malucha 6-8 lat UKS Lekkoatletyka Banino
102 Selewska Kornelia Banino Bieg Mini Malucha do 5lat UKS Lekkoatletyka Banino
103 Kołtuńska Iga Banino Bieg Malucha 6-8 lat UKS Lekkoatletyka Banino
104 Kołtuński Igor Banino Bieg Malucha 6-8 lat UKS Lekkoatletyka Banino
105 Kozikowska Martyna Banino Bieg Mini Malucha do 5lat UKS Lekkoatletyka Banino
106 Ponke Klaudia banino Bieg Malucha 6-8 lat UKS Lekkoatletyka Banino
107 Wąsiura Aleksander Banino Bieg Młodzieżowy 9-12 lat UKS Lekkoatletyka Banino
108 Ponke Julia Banino Bieg Mini Malucha do 5lat UKS Lekkoatletyka Banino
109 Gierszewski Igor Banino Bieg Młodzieżowy 13-15 lat UKS Lekkoatletyka Banino
110 Surkont Filip Banino Bieg Mini Malucha do 5lat UKS Lekkoatletyka Banino
111 Puchalski Janusz Banino Bieg Malucha 6-8 lat UKS Lekkoatletyka Banino
112 Surkont Kajetan Banino Bieg Malucha 6-8 lat UKS Lekkoatletyka Banino
113 Puchalska Hanna Banino Bieg Malucha 6-8 lat UKS Lekkoatletyka Banino
114 Gierszewska Lena Banino Bieg Młodzieżowy 9-12 lat UKS Lekkoatletyka Banino
115 Teska Lena Banino Bieg Młodzieżowy 13-15 lat UKS Lekkoatletyka Banino
116 Woźniak Martyna Banino Bieg Młodzieżowy 13-15 lat UKS Lekkoatletyka Banino
117 Woźniak Milena Banino Bieg Młodzieżowy 9-12 lat UKS Lekkoatletyka Banino
118 Czapowiecka Nadia Banino Bieg Malucha 6-8 lat UKS Lekkoatletyka Banino
119 Zgierska Oliwia Banino Bieg Młodzieżowy 9-12 lat UKS Lekkoatletyka Banino
120 Zgierski Piotr Banino Bieg Malucha 6-8 lat UKS Lekkoatletyka Banino
Uks Banino
121 kubicka Julia Uks banino Bieg Młodzieżowy 9-12 lat Uks Banino
122 kubicka Amelia banino Bieg Młodzieżowy 13-15 lat Uks Banino
Vege Runners
123 Łapiński Józio Gdańsk Bieg Malucha 6-8 lat Vege Runners
Znikające punkty
124 Mokłowicz Eliza Wejherowo Bieg Młodzieżowy 9-12 lat Znikające punkty
125 Mokłowicz Klara Wejherowo Bieg Malucha 6-8 lat Znikające punkty
126 Keller Gracjan Karczemki Bieg Młodzieżowy 9-12 lat Znikające punkty
_BRAK NAZWY_
127 Kurowska Idalia Żukowo Bieg Mini Malucha do 5lat
128 Tur Bartosz Żukowo Bieg Mini Malucha do 5lat
129 Tur Patrycja Żukowo Bieg Malucha 6-8 lat
130 Kowalczyk Róża Tczew Bieg Młodzieżowy 9-12 lat
131 Wencki Damian Sopot Bieg Malucha 6-8 lat
132 Żyśko Alek Sopot Bieg Mini Malucha do 5lat
133 Gloza Olivier Sopot Bieg Malucha 6-8 lat
134 Sharma Anisa Sopot Bieg Malucha 6-8 lat
135 Bigos Liliana Sopot Bieg Malucha 6-8 lat
136 Grabowski Ignacy Sopot Bieg Mini Malucha do 5lat
137 Sitny Nikodem Rumia Bieg Malucha 6-8 lat
138 Wolańska Lena Rumia Bieg Malucha 6-8 lat
139 Wolańska Julia Rumia Bieg Młodzieżowy 9-12 lat
140 Kłos Sebastian Reda Bieg Mini Malucha do 5lat
141 Kłos Nela Reda Bieg Mini Malucha do 5lat
142 Podskok Amelka Pruszcz Gdański Bieg Młodzieżowy 9-12 lat
143 Podskok Laura Pruszcz Gdański Bieg Mini Malucha do 5lat
144 Rajewski Patryk Narkowy Bieg Młodzieżowy 9-12 lat
145 Rajewski Krzysztof Narkowy Bieg Młodzieżowy 9-12 lat
146 Bugalska Kinga Narkowy Bieg Młodzieżowy 9-12 lat
147 Bugalski Kacper Narkowy Bieg Młodzieżowy 13-15 lat
148 Górski Robert Narkowy Bieg Młodzieżowy 13-15 lat
149 Górski Łukasz Narkowy Bieg Młodzieżowy 13-15 lat
150 Górski Michał Narkowy Bieg Malucha 6-8 lat
151 Lewek Krystian Narkowy Bieg Młodzieżowy 9-12 lat
152 Cymanowski Marcel Malbork Bieg Malucha 6-8 lat
153 Jażdżewski Jonatan Lębork Bieg Młodzieżowy 9-12 lat
154 Michańska Karolina KOWALE Bieg Malucha 6-8 lat
155 Kaniewska Alicja Kowale Bieg Malucha 6-8 lat
156 Treder Róża Kolonia Bieg Młodzieżowy 9-12 lat
157 Wiśniewska Julia Gdynia Bieg Malucha 6-8 lat
158 Radtke Liliana Gdynia Bieg Młodzieżowy 9-12 lat
159 Witkowiak Natalia Gdynia Bieg Młodzieżowy 9-12 lat
160 Zeszutek Ziemowit Gdynia Bieg Mini Malucha do 5lat
161 Dragan Blanka Gdynia Bieg Młodzieżowy 9-12 lat
162 Sielski Krzysztof Gdynia Bieg Mini Malucha do 5lat
163 Tokarska Laura Gdynia Bieg Młodzieżowy 13-15 lat
164 Żak Adam Gdynia Bieg Mini Malucha do 5lat
165 Stach Antoni Gdynia Bieg Malucha 6-8 lat
166 Żak Aleksander Gdynia Bieg Mini Malucha do 5lat
167 Dokrzewska Marta Gdynia Bieg Malucha 6-8 lat
168 Dokrzewska Julia Gdynia Bieg Mini Malucha do 5lat
169 Ciężkowski Piotr Gdynia Bieg Mini Malucha do 5lat
170 PODGÓRSKA KAMILA Gdynia Bieg Młodzieżowy 9-12 lat
171 Weiher Lena Gdańsk Bieg Malucha 6-8 lat
172 Licbarska Julia Gdańsk Bieg Malucha 6-8 lat
173 Weiher Nikoś Gdańsk Bieg Mini Malucha do 5lat
174 Wysocka Łucja Gdańsk Bieg Mini Malucha do 5lat
175 Wysocka Wiktor Gdańsk Bieg Młodzieżowy 9-12 lat
176 Miller Otylka Gdańsk Bieg Mini Malucha do 5lat
177 Bieńkowska Maria Gdańsk Bieg Malucha 6-8 lat
178 Krawczyk Nikola GDAŃSK Bieg Malucha 6-8 lat
179 Leśnik Mateusz Gdańsk Bieg Mini Malucha do 5lat
180 Zakrzewski Aaron Gdańsk Bieg Malucha 6-8 lat
181 Cieślińska Marlena Gdańsk Bieg Młodzieżowy 9-12 lat
182 Fede Oliwia Gdańsk Bieg Mini Malucha do 5lat
183 Cieślińska Magdalena Gdańsk Bieg Młodzieżowy 9-12 lat
184 Berdys Szymon Gdansk Bieg Młodzieżowy 13-15 lat
185 Huzjak David Gdansk Bieg Malucha 6-8 lat
186 Rombel Hubert Braniewo Bieg Młodzieżowy 9-12 lat
187 Kierska Joanna Bolszewo Bieg Malucha 6-8 lat
188 KIERSKI MARCEL BOLSZEWO Bieg Malucha 6-8 lat
189 KIERSKA MELANIA BOLSZEWO Bieg Mini Malucha do 5lat
190 Szyba Dominika Banino Bieg Malucha 6-8 lat
191 Szyba Filip Banino Bieg Mini Malucha do 5lat
192 Dudziak Julia Aleksandrów Kujawski Bieg Malucha 6-8 lat
193 Dudziak Dorota Aleksandrów Kujawski Bieg Młodzieżowy 9-12 lat
przedszkole 50 gdynia
194 Jankowska Malwina Gdynia Bieg Mini Malucha do 5lat przedszkole 50 gdynia
przedszkole Olusia
195 Grzywacz Szymon Gdansk Bieg Mini Malucha do 5lat przedszkole Olusia
przedszkole nr 4 gdynia
196 Michalska Pola Kosakowo Bieg Malucha 6-8 lat przedszkole nr 4 gdynia


Wyświetleń: 6137

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ