Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Bączek-Gruchała Julia | Gdańsk | Polska | Bieg Malucha - 400 m (6-8 lat) dziewczynki | SP7Sopot | |
2 | Barczak Adam | Gdańsk | Polska | Bieg Mini Malucha - 200 m (3-5 lat) chłopcy | Przedszkole 39 Gdańsk | |
3 | Barczak Michał | Gdańsk | Polska | Bieg Malucha - 400 m (6-8 lat) chłopcy | Przedszkole 39 Gdańsk | |
4 | Bielawska Natalia | Gdańsk | Polska | Bieg Malucha - 400 m (6-8 lat) dziewczynki | SP 8 Gdańsk | |
5 | Bielawski Marcel | Gdańsk | Polska | Bieg Mini Malucha - 200 m (3-5 lat) chłopcy | Przedszkole Srebrna Kotwica | |
6 | Bieniek Lena | Gdańsk | Polska | Bieg Młodzieżowy - 600 m (9-12 lat) dziewczynki | SP 27 Gdańsk | |
7 | Bigos Liliana | Sopot | Polska | Bieg Malucha - 400 m (6-8 lat) dziewczynki | Sopocka Szkoła Autonomiczna | |
8 | Biliaievska Erika | Sopot | Polska | Bieg Malucha - 400 m (6-8 lat) dziewczynki | ||
9 | Blach Zuzanna | Gdańsk | Polska | Bieg Mini Malucha - 200 m (3-5 lat) dziewczynki | Przedszkole 88 | |
10 | BOBROWSKI MAKSYMILIAN | SOPOT | Polska | Bieg Młodzieżowy - 600 m (9-12 lat) chłopcy | SP7Sopot | |
11 | Bójko Martyna | Gdańsk | Polska | Bieg Młodzieżowy - 600 m (9-12 lat) dziewczynki | Sp nr 79 Gdańsk | |
12 | Brożek Kacper | Bolszewo | Polska | Bieg Malucha - 400 m (6-8 lat) chłopcy | ||
13 | Brożek Marta | Bolszewo | Polska | Bieg Mini Malucha - 200 m (3-5 lat) dziewczynki | ||
14 | Brożek Mikolaj | Bolszewo | Polska | Bieg Malucha - 400 m (6-8 lat) chłopcy | ||
15 | Bryłka Adrianna | Gdańsk | Polska | Bieg Młodzieżowy - 600 m (9-12 lat) dziewczynki | SP 23 | |
16 | Brzostek Patrycja | Sopot | Polska | Bieg Młodzieżowy - 600 m (13-15 lat) dziewczynki | Sp 1 Sopot | |
17 | Buko Oskar | Wybierz | Polska | Bieg Mini Malucha - 200 m (3-5 lat) chłopcy | Przedszkole nr 2 Sopot | |
18 | Buko Wiktor | Sopot, pow. Sopot | Polska | Bieg Malucha - 400 m (6-8 lat) chłopcy | Szkoła podstawowa nr 9 Sopot | |
19 | Burzak Aniela | Gdańsk | Polska | Bieg Malucha - 400 m (6-8 lat) dziewczynki | RunForest | |
20 | Burzak Antoni | Gdańsk | Polska | Bieg Młodzieżowy - 600 m (9-12 lat) chłopcy | RunForest | |
21 | Błach Antoni | Gdańsk | Polska | Bieg Malucha - 400 m (6-8 lat) chłopcy | Szkoła nr 5 | |
22 | Chojnacka Amelia | Gdańsk | Polska | Bieg Malucha - 400 m (6-8 lat) dziewczynki | ||
23 | Chojnacki Mikołaj | Sopot | Polska | Bieg Mini Malucha - 200 m (3-5 lat) chłopcy | Gorillas OCR | |
24 | Chudzyński Feliks | Sopot | Polska | Bieg Malucha - 400 m (6-8 lat) chłopcy | ||
25 | Cichosz Ewelina | Gdynia | Polska | Bieg Mini Malucha - 200 m (3-5 lat) dziewczynki | Przedszkole nr 12 Sopot | |
26 | Cichosz Natalia | Gdynia | Polska | Bieg Malucha - 400 m (6-8 lat) dziewczynki | Sp 9 Sopot | |
27 | Czechlewski Aleksander | Gdańsk | Polska | Bieg Malucha - 400 m (6-8 lat) chłopcy | ||
28 | Czechlewski Mateusz | Gdańsk | Polska | Bieg Młodzieżowy - 600 m (9-12 lat) chłopcy | ||
29 | Doerffer Julia | Sopot | Polska | Bieg Malucha - 400 m (6-8 lat) dziewczynki | Sopocka Szkoła Autonomiczna | |
30 | Dorawa Konrad | Lębork | Polska | Bieg Malucha - 400 m (6-8 lat) chłopcy | LKB im.Braci Petk Lębork /Lekkaatletyka dla każdego | |
31 | Dragan Blanka | GDYNIA | Polska | Bieg Młodzieżowy - 600 m (9-12 lat) dziewczynki | ||
32 | Drewniak Oskar | Sopot | Polska | Bieg Malucha - 400 m (6-8 lat) chłopcy | SP 7 Sopot | |
33 | Drzycimski Filip | Gdańsk | Polska | Bieg Młodzieżowy - 600 m (9-12 lat) chłopcy | ZSP Nr 1 w Gdańsku SP 76 | |
34 | Dudziak Dorota | Aleksandrów Kujawski | Polska | Bieg Młodzieżowy - 600 m (9-12 lat) dziewczynki | Kolegium Kujawskie | |
35 | Dudziak Julia | Aleksandrów Kujawski | Polska | Bieg Malucha - 400 m (6-8 lat) dziewczynki | Kolegium Kujawskie | |
36 | Dybowski Hubert | Rumia | Polska | Bieg Malucha - 400 m (6-8 lat) chłopcy | Komando Flaki | |
37 | Dybowski Oskar | Rumia | Polska | Bieg Malucha - 400 m (6-8 lat) chłopcy | Komando Flaki | |
38 | Dzik Ksawery | Elblag | Polska | Bieg Młodzieżowy - 600 m (9-12 lat) chłopcy | Ssp3 Elblag | |
39 | Ertel Zofia | Sopot | Polska | Bieg Malucha - 400 m (6-8 lat) dziewczynki | ||
40 | Filipczyk Hanna | Gdynia | Polska | Bieg Młodzieżowy - 600 m (9-12 lat) dziewczynki | SKLA Sopot | |
41 | Fułek Juliusz | Sopot | Polska | Bieg Malucha - 400 m (6-8 lat) chłopcy | Sopocka Szkoła Autonomiczna | |
42 | Gałuszyńska Liwia | Gdynia | Polska | Bieg Mini Malucha - 200 m (3-5 lat) dziewczynki | Active Flow | |
43 | Gałuszyńska Maja | Gdynia | Polska | Bieg Mini Malucha - 200 m (3-5 lat) dziewczynki | Active Flow | |
44 | Gałuszyńska Nina | Gdynia | Polska | Bieg Malucha - 400 m (6-8 lat) dziewczynki | Active Flow | |
45 | Geraszek Julia | GDYNIA | Polska | Bieg Młodzieżowy - 600 m (9-12 lat) dziewczynki | UKS Opty | |
46 | Godlewska Małgorzata | Malbork | Polska | Bieg Malucha - 400 m (6-8 lat) dziewczynki | Godlewski Runners | |
47 | Gohr Jakub | Sopot | Polska | Bieg Malucha - 400 m (6-8 lat) chłopcy | SP7Sopot | |
48 | Gondek Lena | Pruszcz Gdański | Bieg Malucha - 400 m (6-8 lat) dziewczynki | |||
49 | Gotartowska Paulina | Gdansk | Polska | Bieg Młodzieżowy - 600 m (9-12 lat) dziewczynki | ||
50 | Gozdalik Nina | Gdańsk | Polska | Bieg Mini Malucha - 200 m (3-5 lat) dziewczynki | ||
51 | Grabowski Andrzej | Sopot | Polska | Bieg Malucha - 400 m (6-8 lat) chłopcy | SP 7 Sopot | |
52 | Grabowski Ignacy | Sopot | Polska | Bieg Mini Malucha - 200 m (3-5 lat) chłopcy | Przedszkole nr 5 w Sopocie | |
53 | Grązka Alicja | Gdynia | Polska | Bieg Mini Malucha - 200 m (3-5 lat) dziewczynki | ||
54 | Grzesik Lena | Banino | Polska | Bieg Mini Malucha - 200 m (3-5 lat) dziewczynki | PP Przystanek Przygoda | |
55 | Grzywacz Michał | Gdansk | Polska | Bieg Malucha - 400 m (6-8 lat) chłopcy | ||
56 | Grzywacz Szymon | Gdansk | Polska | Bieg Mini Malucha - 200 m (3-5 lat) chłopcy | ||
57 | Gulatowska Kornelia Gulatowska | Klukowa huta | Polska | Bieg Młodzieżowy - 600 m (9-12 lat) dziewczynki | ||
58 | Hering Lena | Tczew | Polska | Bieg Malucha - 400 m (6-8 lat) dziewczynki | ||
59 | Hering Nina | Tczew | Polska | Bieg Mini Malucha - 200 m (3-5 lat) dziewczynki | ||
60 | Houghton Abel | Gdynia | Polska | Bieg Mini Malucha - 200 m (3-5 lat) chłopcy | Przedszkole nr 18 Gdynia | |
61 | Hulewski Aleksander | sopot | Polska | Bieg Malucha - 400 m (6-8 lat) chłopcy | EU kids | |
62 | Jagiełło Aniela | Sopot | Polska | Bieg Malucha - 400 m (6-8 lat) dziewczynki | Sp 9 Sopot | |
63 | Jagiełło Antoni | Sopot | Polska | Bieg Młodzieżowy - 600 m (9-12 lat) chłopcy | Sp 9 Sopot | |
64 | Jasionowska Paulina | Gdynia | Polska | Bieg Młodzieżowy - 600 m (9-12 lat) dziewczynki | SP 16 GDYNIA | |
65 | Jażdżewski Jonatan | Lębork | Polska | Bieg Młodzieżowy - 600 m (9-12 lat) chłopcy | AML | |
66 | Jóźwik Jakub | Straszyn | Polska | Bieg Mini Malucha - 200 m (3-5 lat) chłopcy | ||
67 | JURCZAK Franciszek | GDAŃSK | Polska | Bieg Malucha - 400 m (6-8 lat) chłopcy | ||
68 | Kacik Natalia | Banino | Polska | Bieg Mini Malucha - 200 m (3-5 lat) dziewczynki | ||
69 | Kacik Olaf | Banino | Polska | Bieg Mini Malucha - 200 m (3-5 lat) chłopcy | ||
70 | Kamińska Natalia | Sopot | Polska | Bieg Młodzieżowy - 600 m (13-15 lat) dziewczynki | Sp 8 Sopot | |
71 | Kamrowski Alan | Sopot | Polska | Bieg Młodzieżowy - 600 m (9-12 lat) chłopcy | Szkoła podstawowa nr 7 Sopot | |
72 | Karczewska Krystyna | Sopot | Polska | Bieg Malucha - 400 m (6-8 lat) dziewczynki | ||
73 | Kaszkur Antoni | Sopot | Polska | Bieg Malucha - 400 m (6-8 lat) chłopcy | ||
74 | Kaszkur Nina | Sopot | Polska | Bieg Mini Malucha - 200 m (3-5 lat) dziewczynki | ||
75 | Keller Gracjan | Karczemki | Polska | Bieg Młodzieżowy - 600 m (9-12 lat) chłopcy | Znikające punkty | |
76 | Klewer Igor | Wejherowo | Polska | Bieg Młodzieżowy - 600 m (9-12 lat) chłopcy | ||
77 | Klewer Jakub | Wejherowo | Polska | Bieg Młodzieżowy - 600 m (9-12 lat) chłopcy | ||
78 | Kolomiiets Valeriia | Sopot | Polska | Bieg Malucha - 400 m (6-8 lat) dziewczynki | Sp 1 Sopot | |
79 | Kolomiiets Yehor | Sopot | Polska | Bieg Młodzieżowy - 600 m (13-15 lat) chłopcy | Sp 1 Sopot | |
80 | Kowalczyk Tymon | Gdańsk | Polska | Bieg Malucha - 400 m (6-8 lat) chłopcy | CSWOT | |
81 | Kozyczkowski Maksymilian | Mosty | Polska | Bieg Malucha - 400 m (6-8 lat) chłopcy | Lęborski Klub Biegacza Braci Petk/ SP NR 3 Lębork | |
82 | Krawczyk Nikola | GDAŃSK | Polska | Bieg Malucha - 400 m (6-8 lat) dziewczynki | ||
83 | Kruk Maja | Gdynia | Polska | Bieg Młodzieżowy - 600 m (9-12 lat) dziewczynki | ||
84 | Kubicz Marcel | Gdynia | Polska | Bieg Malucha - 400 m (6-8 lat) chłopcy | sp 8 gdynia | |
85 | Kubiczek Adam | Sopot | Polska | Bieg Mini Malucha - 200 m (3-5 lat) chłopcy | ||
86 | Kubiczek Krzyś | Sopot | Polska | Bieg Malucha - 400 m (6-8 lat) chłopcy | ||
87 | Kuchta Antoni | Sopot | Polska | Bieg Młodzieżowy - 600 m (9-12 lat) chłopcy | Sp 75 Gdańsk | |
88 | Kuhn Zuzanna | Sopot | Polska | Bieg Malucha - 400 m (6-8 lat) dziewczynki | Szkola Podstawowa nr 7 Sopot | |
89 | Kujałowicz Alicja | Sopot | Polska | Bieg Młodzieżowy - 600 m (9-12 lat) dziewczynki | SP 9 Sopot | |
90 | Kulikovskyi Andrii | Gdynia | Polska | Bieg Młodzieżowy - 600 m (9-12 lat) chłopcy | ||
91 | Kwieczyński Wojciech | Gdańsk | Polska | Bieg Malucha - 400 m (6-8 lat) chłopcy | Szkoła Podstawowa nr. 15 Gdańsk | |
92 | Lewandowska Lena | Sopot | Polska | Bieg Mini Malucha - 200 m (3-5 lat) dziewczynki | Przedszkole nr 5 w Sopocie | |
93 | Lewandowski Miłosz | Sopot | Polska | Bieg Młodzieżowy - 600 m (9-12 lat) chłopcy | Szkola Podstawowa nr 7 Sopot | |
94 | Ludek Julia | Gdynia | Polska | Bieg Malucha - 400 m (6-8 lat) dziewczynki | ||
95 | Majewska Konstancja | Gdynia | Polska | Bieg Malucha - 400 m (6-8 lat) dziewczynki | Active Flow | |
96 | Matuszewska Agata | Sopot | Polska | Bieg Malucha - 400 m (6-8 lat) dziewczynki | ZSSiMS Żabianka | |
97 | Mejer Wiktor | Gdańsk | Polska | Bieg Młodzieżowy - 600 m (13-15 lat) chłopcy | ||
98 | Meloch Jagoda | Gdańsk | Polska | Bieg Młodzieżowy - 600 m (9-12 lat) dziewczynki | Polsko-Brytyjska Szkoła Podstawowa Nr 1 w Gdańsku | |
99 | Mikielska Natalia | Wocławy | Polska | Bieg Mini Malucha - 200 m (3-5 lat) dziewczynki | ||
100 | Miszewski Antoni | Gdańsk | Polska | Bieg Malucha - 400 m (6-8 lat) chłopcy |
Wyświetleń: 15836