Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Walasek Zofia | Sulechów | Polska | 4000 m | opłacono | |
2 | Warchoł Joanna | SULECHÓW | Polska | 4000 m | Zabiegany Sulechów | opłacono |
3 | Zapała Bogdan | Sulechów | Polska | 4000 m | OKI Team Cześć i Chwała Bohaterom | opłacono |
4 | Łukomska Natalia | Sulechów | Polska | 4000 m | ||
5 | Bohdanowicz Sylwia | Sulechów | Polska | 4000 m | opłacono | |
6 | Szczepuła Stasia | Sulechów | Polska | 4000 m | ||
7 | Maligówka Malwina | Brzezie k/ Sulechowa | Polska | 4000 m | MTB Team | opłacono |
8 | Rychła Barbara | Sulechów | Polska | 4000 m | opłacono | |
9 | Krasiński Piotr | GUBIN | Polska | 4000 m | opłacono | |
10 | Trompa Zbigniew | Górzykowo | Polska | 4000 m | Stowarzyszenie „Górzykowo Obrzańskie Winne Wzgórza | opłacono |
11 | Walasek Mateusz | Sulechów | Polska | 4000 m | opłacono | |
12 | Lubieniec Mateusz | Sulechów | Polska | 4000 m | opłacono | |
13 | Walasek Piotr | Sulechów | Polska | 4000 m | opłacono | |
14 | Walasek Justayna | Sulechów | Polska | 4000 m | opłacono | |
15 | CICHA SANDRA | KALSK | Polska | 4000 m | Zabiegany Sulechów | opłacono |
16 | Nelkowski Janusz | Sulechów | Polska | 4000 m | Zabiegany Sulechów | opłacono |
17 | Żok Mateusz | Sulechów | Polska | 4000 m | OKI Team Cześć i Chwała Bohaterom | opłacono |
18 | Żok Radosław | Sulechów | Polska | 4000 m | OKI Team Cześć i Chwała Bohaterom | opłacono |
19 | Szustak Jolanta | Kalsk | Polska | 4000 m | Aktywny Kalsk | opłacono |
20 | Walczak Nikodem | Sulechów | Polska | 4000 m | Hufiec Babimojsko - Sulechowski ZHP | opłacono |
21 | Walczak Maja | Sulechów | Polska | 4000 m | Hufiec Babimojsko - Sulechowski ZHP | opłacono |
22 | Kwaśniewski Tomasz | Sulechów | Polska | 4000 m | Zabiegany Sulechów | opłacono |
23 | Maligówka Krzysztof | Brzezie k/Sulechowa | Polska | 4000 m | MTB Team | opłacono |
24 | Lutowski Piotr | Zielona Góra | Polska | 4000 m | opłacono | |
25 | Kaczmarek Anna | Świebodzin | Polska | 4000 m | opłacono | |
26 | Kaczmarek Mateusz | Świebodzin | Polska | 4000 m | opłacono | |
27 | Wiktorowicz Joanna | Trzebiechów | Polska | 4000 m | #Rozbieganeradowice | opłacono |
28 | Wiktorowicz Daniel | Radowice | Polska | 4000 m | #Rozbieganeradowice | opłacono |
29 | Pencak Bartosz | Kluczbork | Polska | 4000 m | opłacono | |
30 | Puk-Szatkowska Anna | Kosieczyn | Polska | 4000 m | opłacono | |
31 | Puk Hubert | Zielona Góra | Polska | 4000 m | opłacono | |
32 | Puk Hanna | Sulechów | Polska | 4000 m | Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu | opłacono |
33 | Walczak Anna | Sulechów | Polska | 4000 m | Hufiec Babimojsko - Sulechowski ZHP | opłacono |
34 | Szczotka Damian | Sulechów | Polska | 4000 m | opłacono | |
35 | SOBKOWIAK REMIGIUSZ | SULECHÓW | Polska | 4000 m | opłacono | |
36 | Sołtys Antoni | Sulechów | Polska | 4000 m | ||
37 | Sołtys Wojciech | Sulechów | Polska | 4000 m | ||
38 | Dominiak Ryszard | Kruszyna | Polska | 4000 m | Zabiegany Sulechów | |
39 | Baszko Daniel | Kożuchów | Polska | 4000 m | Biegam i Latam | |
40 | Koziorowski Grzegorz | Kalsk | Polska | 4000 m | SOKÓŁ KALSK | opłacono |
41 | Bilon Bogdan | Sulechów | Polska | 4000 m | opłacono | |
42 | Wronski Dawid | Kępsko | Polska | 4000 m | SOKÓŁ KALSK | |
43 | Rutkowski Jakub | Sulechów | Polska | 4000 m | Hufiec Babimojsko - Sulechowski ZHP | opłacono |
44 | Wrzosek Emilia | Sulechów | Polska | 4000 m | opłacono | |
45 | Wrzosek Ewa | Sulechów | Polska | 4000 m | Aktywny Kalsk | opłacono |
46 | Wrzosek Artur | Sulechów | Polska | 4000 m | opłacono | |
47 | Sobota Hanna | Sulechów | Polska | 4000 m | Hufiec Babimojsko - Sulechowski ZHP | opłacono |
48 | Jędrysiak Martyna | Sulechów | Polska | 4000 m | Hufiec Babimojsko - Sulechowski ZHP | opłacono |
49 | Szukała Jan | Sulechów | Polska | 4000 m | Hufiec Babimojsko - Sulechowski ZHP | opłacono |
50 | Konstańczak Jan | Sulechów | Polska | 4000 m | Hufiec Babimojsko - Sulechowski ZHP | opłacono |
51 | Bandosz Oskar | Sulechów | Polska | 4000 m | Hufiec Babimojsko - Sulechowski ZHP | opłacono |
52 | Pełka Julia | Sulechów | Polska | 4000 m | Hufiec Babimojsko - Sulechowski ZHP | opłacono |
53 | Wykręt Aleksandra | Sulechów | Polska | 4000 m | Hufiec Babimojsko - Sulechowski ZHP | opłacono |
54 | Wrzosek Nina | Sulechów | Polska | 4000 m | opłacono | |
55 | Rutkowski Mateusz | Sulechów | Polska | 4000 m | Hufiec Babimojsko - Sulechowski ZHP | opłacono |
56 | Wiśniewski Kamil | Sulechów | Polska | 4000 m | Hufiec Babimojsko - Sulechowski ZHP | opłacono |
57 | Korszun Anna | Sulechów | Polska | 4000 m | Hufiec Babimojsko - Sulechowski ZHP | opłacono |
58 | Kuśnierczak Anna | Sulechów | Polska | 4000 m | Hufiec Babimojsko - Sulechowski ZHP | opłacono |
59 | Michalak Monika | Sulechów | Polska | 4000 m | Hufiec Babimojsko - Sulechowski ZHP | opłacono |
60 | Michalak Zbigniew | Sulechów | Polska | 4000 m | Hufiec Babimojsko - Sulechowski ZHP | opłacono |
61 | Kluczyńska Anna | Kalsk | Polska | 4000 m | Aktywny Kalsk | opłacono |
62 | Mikołajczyk Jan | Sulechów | Polska | 4000 m | Szkoła podstawowa nr 3 w Sulechowie | opłacono |
63 | Mikołajczyk Przemysław | Sulechów | Polska | 4000 m | Praworządny Sulechów | opłacono |
64 | Korszun Julia | s | Polska | 4000 m | Hufiec Babimojsko - Sulechowski ZHP | opłacono |
65 | Walczak Maciej | Sulechów | Polska | 4000 m | Hufiec Babimojsko - Sulechowski ZHP | opłacono |
66 | Maraszek Jakub | Sulechów | Polska | 4000 m | Hufiec Babimojsko - Sulechowski ZHP | opłacono |
67 | Krutlewicz Laura | Sulechów | Polska | 4000 m | Hufiec Babimojsko - Sulechowski ZHP | opłacono |
68 | Puto Ada | Sulechów | Polska | 4000 m | Hufiec Babimojsko - Sulechowski ZHP | opłacono |
69 | Biegańska Zuzanna | Sulechów | Polska | 4000 m | Hufiec Babimojsko - Sulechowski ZHP | opłacono |
70 | Kontorska Anna | Sulechów | Polska | 4000 m | Hufiec Babimojsko - Sulechowski ZHP | opłacono |
71 | Strzelecki Jakub | Sulechów | Polska | 4000 m | Hufiec Babimojsko - Sulechowski ZHP | opłacono |
72 | Jaworska Wiktoria | Sulechów | Polska | 4000 m | Hufiec Babimojsko - Sulechowski ZHP | opłacono |
73 | Wiśniewska Patrycja | Sulechów | Polska | 4000 m | Hufiec Babimojsko - Sulechowski ZHP | opłacono |
74 | Stankiewicz Julia | Sulechów | Polska | 4000 m | Hufiec Babimojsko - Sulechowski ZHP | opłacono |
75 | Szczeciński Tadeusz | Sulechów | Polska | 4000 m | opłacono | |
76 | Michalak Maksymilian | Sulechów | Polska | 4000 m | Hufiec Babimojsko - Sulechowski ZHP | opłacono |
77 | Bryjak Jakub | Sulechów | Polska | 4000 m | Hufiec Babimojsko - Sulechowski ZHP | opłacono |
78 | Mazur Magdalena | Zielona Góra | Polska | 4000 m | opłacono | |
79 | Stępień Sławomir | Zielona Góra | Polska | 4000 m | opłacono | |
80 | Gawanowski Aleksander | Sulechów | Polska | 4000 m | opłacono | |
81 | Gawanowska Joanna | Sulechów | Polska | 4000 m | opłacono | |
82 | Gawanowska Patrycja | Sulechów | Polska | 4000 m | opłacono | |
83 | Gawanowska Klara | Sulechów | Polska | 4000 m | opłacono | |
84 | Brzeziński Aleksander | Sulechów | Polska | 4000 m | opłacono |
Wyświetleń: 9913