Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Kaprykowska Kinga Świebodzin 1963 m LO Sulechów opłacono
2 Maligówka Krzysztof Brzezie k/Sulechowa 4000 m MTB Team opłacono
3 Grodzki Mieszko Zielona Góra 1963 m FALUBAZ ZIELONA GÓRA opłacono
4 Grodzki Kajetan Zielona Góra 1963 m FALUBAZ ZIELONA GÓRA opłacono
5 Kowalska Weronika Zielona Góra 1963 m FALUBAZ ZIELONA GÓRA opłacono
6 Grodzki Tomasz Zielona Góra 1963 m FALUBAZ ZIELONA GÓRA opłacono
7 Paduch Piotr Zielona Góra 1963 m Rota Rzeczypospolitej opłacono
8 Dajworska Aldona Zielona Góra 1963 m Rota Rzeczypospolitej opłacono
9 Kucharski Jan Zielona Góra 1963 m Rota Rzeczypospolitej opłacono
10 Kucharski Mateusz Zielona Góra 1963 m Rota Rzeczypospolitej opłacono
11 Kucharska Bernadetta Zielona Góra 1963 m Rota Rzeczypospolitej opłacono
12 Kucharski Artur Zielona Góra 1963 m Rota Rzeczypospolitej opłacono
13 Lutowski Kasper Zielona Góra 1963 m opłacono
14 Lutowski Piotr Zielona Góra 4000 m opłacono
15 Kaczmarek Anna Świebodzin 4000 m opłacono
16 Kaczmarek Mateusz Świebodzin 4000 m opłacono
17 Kuczyński Marek Kruszyna 1963 m Działacze Ruchu Młodzieży Solidarnej w latach 1986-1998 w Sulechowie opłacono
18 Sarbowski Mateusz Kargowa 1963 m opłacono
19 Wiktorowicz Iga Radowice 1963 m #Rozbieganeradowice opłacono
20 Wiktorowicz Joanna Trzebiechów 4000 m #Rozbieganeradowice opłacono
21 Wiktorowicz Daniel Radowice 4000 m #Rozbieganeradowice opłacono
22 Pencak Bartosz Kluczbork 4000 m opłacono
23 Szatkowski Wiktor Kosieczyn 1963 m opłacono
24 Puk-Szatkowska Anna Kosieczyn 4000 m opłacono
25 Puk Wojciech Zielona Góra 1963 m opłacono
26 Puk Justyna Zielona Góra 1963 m opłacono
27 Puk Hubert Zielona Góra 4000 m opłacono
28 Puk Hanna Sulechów 4000 m Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu opłacono
29 Pawlak Jeremiasz Nowy Tomyśl 1963 m TEAMBEROTU opłacono
30 Obliński Hubert Zielona Gora 1963 m
31 Obliński Sebastian Zielona Góra 1963 m
32 Obliński Radosław Zielona Gora 1963 m
33 Kwaśniewski Tomasz Sulechów 4000 m Zabiegany Sulechów opłacono
34 Szczotka Damian Sulechów 4000 m opłacono
35 SOBKOWIAK REMIGIUSZ SULECHÓW 4000 m opłacono
36 Berent Andrzej Zielona Góra 1963 m opłacono
37 Sołtys Antoni Sulechów 4000 m
38 Sołtys Wojciech Sulechów 4000 m
39 Waśniowska Lena Sulechów 1963 m Biegam z Mamą opłacono
40 Wałecka Agnieszka Sulechów 1963 m Biegam z Córką opłacono
41 Rerus Paweł Obłotne 1963 m opłacono
42 Rerus Dagmara Sulechów 1963 m Zabiegany Sulechów opłacono
43 Fedorska Anna Sulechów 1963 m opłacono
44 Fedorski Cyprian Sulechów 1963 m opłacono
45 Fedorski Paweł Sulechów 1963 m opłacono
46 Gorzelanny Patrycja Sulechów 1963 m opłacono
47 Gorzelanny Mikołaj Sulechów 1963 m opłacono
48 Dominiak Ryszard Kruszyna 4000 m Zabiegany Sulechów
49 Ratajczak Klaudia Sulechów 1963 m opłacono
50 Baszko Łukasz Sulechów 1963 m Biegam i Latam
51 Baszko Daniel Kożuchów 4000 m Biegam i Latam
52 Koziorowski Grzegorz Kalsk 4000 m SOKÓŁ KALSK opłacono
53 Borkowska Anna Brzezie k/Sulechowa 1963 m opłacono
54 Mączka Jagoda Międzyrzecz 1963 m
55 Mączka Lech Międzyrzecz 1963 m
56 Bilon Bogdan Sulechów 4000 m opłacono
57 Pelaczyk Karol Sulechów 1963 m Grupa MTB sulechów opłacono
58 Pelaczyk Paweł Sulechów 1963 m Grupa MTB sulechów opłacono
59 Wronski Dawid Kępsko 4000 m SOKÓŁ KALSK
60 Lubieniec Mateusz Sulechów 4000 m opłacono
61 Warchoł Joanna SULECHÓW 4000 m Zabiegany Sulechów opłacono
62 Tasiemski Sergiusz Sulechów 1963 m TASIEMSKI TEAM
63 Tasiemska Marta Sulechów 1963 m TASIEMSKI TEAM
64 Kaźmierczak Sebastian Sulechów 1963 m opłacono
65 Sarbowski Robert Sarbowski Kargowa 1963 m ZIMNOLUBNI opłacono
66 Kaźmierczak Kamil Sulechów 1963 m opłacono
67 Walczak Paweł Sulechów 1963 m SP nr 1 w Sulechowie opłacono
68 Kaźmierczak Anna Sulechów 1963 m opłacono
69 Walczak Tomasz Sulechów 1963 m SP nr 1 w Sulechowie opłacono
70 Durda Michał Zielona Góra 1963 m opłacono
71 Zapała Bogdan Sulechów 4000 m OKI Team Cześć i Chwała Bohaterom opłacono
72 Majewska Durda Barbara SULECHÓW 1963 m opłacono
73 Bartoszewicz Olek Zielona Góra 1963 m TiS MiO
74 Bartoszewicz Marek Zielona Góra 1963 m TiS MiO
75 Łukomska Natalia Sulechów 4000 m
76 Bohdanowicz Sylwia Sulechów 4000 m opłacono
77 Bajor Roman Sulechów 1963 m opłacono
78 Szczepuła Stasia Sulechów 4000 m
79 Bajor Katarzyna Sulechów 1963 m opłacono
80 Maligówka Malwina Brzezie k/ Sulechowa 4000 m MTB Team opłacono
81 Rychła Barbara Sulechów 4000 m opłacono
82 Krasiński Piotr GUBIN 4000 m opłacono
83 Trompa Zbigniew Górzykowo 4000 m Stowarzyszenie „Górzykowo Obrzańskie Winne Wzgórza opłacono
84 Włodek Waldemar Nowy Świat 1963 m nowy-swiat.net
85 Walasek Mateusz Sulechów 4000 m opłacono
86 Walasek Zofia Sulechów 4000 m opłacono
87 Walasek Piotr Sulechów 4000 m opłacono
88 Walasek Justayna Sulechów 4000 m opłacono
89 CICHA Martyna KALSK 1963 m Zabiegany Sulechów opłacono
90 CICHA SANDRA KALSK 4000 m Zabiegany Sulechów opłacono
91 Nelkowski Janusz Sulechów 4000 m Zabiegany Sulechów opłacono
92 Malicki Bogusław Sulechów 1963 m Działacze Ruchu Młodzieży Solidarnej w latach 1986-1998 w Sulechowie opłacono
93 Malicka Alicja Sulechów 1963 m Działacze Ruchu Młodzieży Solidarnej w latach 1986-1998 w Sulechowie opłacono
94 Zamroziewicz Zygmunt Krężoły 1963 m Działacze Ruchu Młodzieży Solidarnej w latach 1986-1998 w Sulechowie opłacono
95 Kieryło Adam Sulechów 1963 m Działacze Ruchu Młodzieży Solidarnej w latach 1986-1998 w Sulechowie opłacono
96 Chomiak Marianna Łagów 1963 m LO Świebodzin opłacono
97 Chomiak Marzanna Łagów 1963 m opłacono
98 Chomiak Karol Łagów 1963 m UZ Zielona Góra opłacono
99 Żok Mateusz Sulechów 4000 m OKI Team Cześć i Chwała Bohaterom opłacono
100 Żok Radosław Sulechów 4000 m OKI Team Cześć i Chwała Bohaterom opłacono


Wyświetleń: 3249

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ