Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Dystans | Klub | Do zapłaty | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
#Rozbieganeradowice | |||||||||
1 | Wiktorowicz Iga | Radowice | 1963 m | #Rozbieganeradowice | opłacono | ||||
2 | Wiktorowicz Joanna | Trzebiechów | 4000 m | #Rozbieganeradowice | opłacono | ||||
3 | Wiktorowicz Daniel | Radowice | 4000 m | #Rozbieganeradowice | opłacono | ||||
Aktywny Kalsk | |||||||||
4 | Szustak Jolanta | Kalsk | 4000 m | Aktywny Kalsk | opłacono | ||||
5 | Wrzosek Ewa | Sulechów | 4000 m | Aktywny Kalsk | opłacono | ||||
6 | Kluczyńska Anna | Kalsk | 4000 m | Aktywny Kalsk | opłacono | ||||
Biegam i Latam | |||||||||
7 | Baszko Łukasz | Sulechów | 1963 m | Biegam i Latam | |||||
8 | Baszko Daniel | Kożuchów | 4000 m | Biegam i Latam | |||||
Biegam z Córką | |||||||||
9 | Wałecka Agnieszka | Sulechów | 1963 m | Biegam z Córką | opłacono | ||||
Biegam z Mamą | |||||||||
10 | Waśniowska Lena | Sulechów | 1963 m | Biegam z Mamą | opłacono | ||||
Działacze Ruchu Młodzieży Solidarnej w latach 1986-1998 w Sulechowie | |||||||||
11 | Kuczyński Marek | Kruszyna | 1963 m | Działacze Ruchu Młodzieży Solidarnej w latach 1986-1998 w Sulechowie | opłacono | ||||
12 | Malicki Bogusław | Sulechów | 1963 m | Działacze Ruchu Młodzieży Solidarnej w latach 1986-1998 w Sulechowie | opłacono | ||||
13 | Malicka Alicja | Sulechów | 1963 m | Działacze Ruchu Młodzieży Solidarnej w latach 1986-1998 w Sulechowie | opłacono | ||||
14 | Zamroziewicz Zygmunt | Krężoły | 1963 m | Działacze Ruchu Młodzieży Solidarnej w latach 1986-1998 w Sulechowie | opłacono | ||||
15 | Kieryło Adam | Sulechów | 1963 m | Działacze Ruchu Młodzieży Solidarnej w latach 1986-1998 w Sulechowie | opłacono | ||||
FALUBAZ ZIELONA GÓRA | |||||||||
16 | Grodzki Mieszko | Zielona Góra | 1963 m | FALUBAZ ZIELONA GÓRA | opłacono | ||||
17 | Grodzki Kajetan | Zielona Góra | 1963 m | FALUBAZ ZIELONA GÓRA | opłacono | ||||
18 | Kowalska Weronika | Zielona Góra | 1963 m | FALUBAZ ZIELONA GÓRA | opłacono | ||||
19 | Grodzki Tomasz | Zielona Góra | 1963 m | FALUBAZ ZIELONA GÓRA | opłacono | ||||
Grupa MTB sulechów | |||||||||
20 | Pelaczyk Karol | Sulechów | 1963 m | Grupa MTB sulechów | opłacono | ||||
21 | Pelaczyk Paweł | Sulechów | 1963 m | Grupa MTB sulechów | opłacono | ||||
Hufiec Babimojsko - Sulechowski ZHP | |||||||||
22 | Kocurek Wiktor | Sulechów | 1963 m | Hufiec Babimojsko - Sulechowski ZHP | opłacono | ||||
23 | Walczak Nikodem | Sulechów | 4000 m | Hufiec Babimojsko - Sulechowski ZHP | opłacono | ||||
24 | Walczak Maja | Sulechów | 4000 m | Hufiec Babimojsko - Sulechowski ZHP | opłacono | ||||
25 | Walczak Anna | Sulechów | 4000 m | Hufiec Babimojsko - Sulechowski ZHP | opłacono | ||||
26 | Walczak Maciej | Sulechów | 4000 m | Hufiec Babimojsko - Sulechowski ZHP | opłacono | ||||
27 | Maraszek Jakub | Sulechów | 4000 m | Hufiec Babimojsko - Sulechowski ZHP | opłacono | ||||
28 | Krutlewicz Laura | Sulechów | 4000 m | Hufiec Babimojsko - Sulechowski ZHP | opłacono | ||||
29 | Puto Ada | Sulechów | 4000 m | Hufiec Babimojsko - Sulechowski ZHP | opłacono | ||||
30 | Biegańska Zuzanna | Sulechów | 4000 m | Hufiec Babimojsko - Sulechowski ZHP | opłacono | ||||
31 | Kontorska Anna | Sulechów | 4000 m | Hufiec Babimojsko - Sulechowski ZHP | opłacono | ||||
32 | Strzelecki Jakub | Sulechów | 4000 m | Hufiec Babimojsko - Sulechowski ZHP | opłacono | ||||
33 | Jaworska Wiktoria | Sulechów | 4000 m | Hufiec Babimojsko - Sulechowski ZHP | opłacono | ||||
34 | Wiśniewska Patrycja | Sulechów | 4000 m | Hufiec Babimojsko - Sulechowski ZHP | opłacono | ||||
35 | Stankiewicz Julia | Sulechów | 4000 m | Hufiec Babimojsko - Sulechowski ZHP | opłacono | ||||
36 | Korszun Julia | s | 4000 m | Hufiec Babimojsko - Sulechowski ZHP | opłacono | ||||
37 | Michalak Maksymilian | Sulechów | 4000 m | Hufiec Babimojsko - Sulechowski ZHP | opłacono | ||||
38 | Bryjak Jakub | Sulechów | 4000 m | Hufiec Babimojsko - Sulechowski ZHP | opłacono | ||||
39 | Sobota Hanna | Sulechów | 4000 m | Hufiec Babimojsko - Sulechowski ZHP | opłacono | ||||
40 | Jędrysiak Martyna | Sulechów | 4000 m | Hufiec Babimojsko - Sulechowski ZHP | opłacono | ||||
41 | Szukała Jan | Sulechów | 4000 m | Hufiec Babimojsko - Sulechowski ZHP | opłacono | ||||
42 | Konstańczak Jan | Sulechów | 4000 m | Hufiec Babimojsko - Sulechowski ZHP | opłacono | ||||
43 | Bandosz Oskar | Sulechów | 4000 m | Hufiec Babimojsko - Sulechowski ZHP | opłacono | ||||
44 | Pełka Julia | Sulechów | 4000 m | Hufiec Babimojsko - Sulechowski ZHP | opłacono | ||||
45 | Wykręt Aleksandra | Sulechów | 4000 m | Hufiec Babimojsko - Sulechowski ZHP | opłacono | ||||
46 | Rutkowski Jakub | Sulechów | 4000 m | Hufiec Babimojsko - Sulechowski ZHP | opłacono | ||||
47 | Rutkowski Mateusz | Sulechów | 4000 m | Hufiec Babimojsko - Sulechowski ZHP | opłacono | ||||
48 | Wiśniewski Kamil | Sulechów | 4000 m | Hufiec Babimojsko - Sulechowski ZHP | opłacono | ||||
49 | Korszun Anna | Sulechów | 4000 m | Hufiec Babimojsko - Sulechowski ZHP | opłacono | ||||
50 | Kuśnierczak Anna | Sulechów | 4000 m | Hufiec Babimojsko - Sulechowski ZHP | opłacono | ||||
51 | Michalak Monika | Sulechów | 4000 m | Hufiec Babimojsko - Sulechowski ZHP | opłacono | ||||
52 | Michalak Zbigniew | Sulechów | 4000 m | Hufiec Babimojsko - Sulechowski ZHP | opłacono | ||||
LO Sulechów | |||||||||
53 | Kaprykowska Kinga | Świebodzin | 1963 m | LO Sulechów | opłacono | ||||
LO Świebodzin | |||||||||
54 | Chomiak Marianna | Łagów | 1963 m | LO Świebodzin | opłacono | ||||
MTB Team | |||||||||
55 | Maligówka Krzysztof | Brzezie k/Sulechowa | 4000 m | MTB Team | opłacono | ||||
56 | Maligówka Malwina | Brzezie k/ Sulechowa | 4000 m | MTB Team | opłacono | ||||
OKI Team Cześć i Chwała Bohaterom | |||||||||
57 | Zapała Bogdan | Sulechów | 4000 m | OKI Team Cześć i Chwała Bohaterom | opłacono | ||||
58 | Żok Mateusz | Sulechów | 4000 m | OKI Team Cześć i Chwała Bohaterom | opłacono | ||||
59 | Żok Radosław | Sulechów | 4000 m | OKI Team Cześć i Chwała Bohaterom | opłacono | ||||
Praworządny Sulechów | |||||||||
60 | Mikołajczyk Przemysław | Sulechów | 4000 m | Praworządny Sulechów | opłacono | ||||
Rota Rzeczypospolitej | |||||||||
61 | Paduch Piotr | Zielona Góra | 1963 m | Rota Rzeczypospolitej | opłacono | ||||
62 | Dajworska Aldona | Zielona Góra | 1963 m | Rota Rzeczypospolitej | opłacono | ||||
Rota Rzeczypospolitej | |||||||||
63 | Kucharski Jan | Zielona Góra | 1963 m | Rota Rzeczypospolitej | opłacono | ||||
64 | Kucharski Mateusz | Zielona Góra | 1963 m | Rota Rzeczypospolitej | opłacono | ||||
65 | Kucharska Bernadetta | Zielona Góra | 1963 m | Rota Rzeczypospolitej | opłacono | ||||
66 | Kucharski Artur | Zielona Góra | 1963 m | Rota Rzeczypospolitej | opłacono | ||||
SOKÓŁ KALSK | |||||||||
67 | Koziorowski Grzegorz | Kalsk | 4000 m | SOKÓŁ KALSK | opłacono | ||||
68 | Wronski Dawid | Kępsko | 4000 m | SOKÓŁ KALSK | |||||
SP nr 1 w Sulechowie | |||||||||
69 | Walczak Paweł | Sulechów | 1963 m | SP nr 1 w Sulechowie | opłacono | ||||
70 | Walczak Tomasz | Sulechów | 1963 m | SP nr 1 w Sulechowie | opłacono | ||||
Stowarzyszenie „Górzykowo Obrzańskie Winne Wzgórza | |||||||||
71 | Trompa Zbigniew | Górzykowo | 4000 m | Stowarzyszenie „Górzykowo Obrzańskie Winne Wzgórza | opłacono | ||||
Szkoła podstawowa nr 3 w Sulechowie | |||||||||
72 | Mikołajczyk Jan | Sulechów | 4000 m | Szkoła podstawowa nr 3 w Sulechowie | opłacono | ||||
TASIEMSKI TEAM | |||||||||
73 | Tasiemski Sergiusz | Sulechów | 1963 m | TASIEMSKI TEAM | |||||
74 | Tasiemska Marta | Sulechów | 1963 m | TASIEMSKI TEAM | |||||
TEAMBEROTU | |||||||||
75 | Pawlak Jeremiasz | Nowy Tomyśl | 1963 m | TEAMBEROTU | opłacono | ||||
TiS MiO | |||||||||
76 | Bartoszewicz Olek | Zielona Góra | 1963 m | TiS MiO | |||||
77 | Bartoszewicz Marek | Zielona Góra | 1963 m | TiS MiO | |||||
UZ Zielona Góra | |||||||||
78 | Chomiak Karol | Łagów | 1963 m | UZ Zielona Góra | opłacono | ||||
Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu | |||||||||
79 | Puk Hanna | Sulechów | 4000 m | Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu | opłacono | ||||
ZIMNOLUBNI | |||||||||
80 | Sarbowski Robert Sarbowski | Kargowa | 1963 m | ZIMNOLUBNI | opłacono | ||||
Zabiegany Sulechów | |||||||||
81 | Kwaśniewski Tomasz | Sulechów | 4000 m | Zabiegany Sulechów | opłacono | ||||
82 | Rerus Dagmara | Sulechów | 1963 m | Zabiegany Sulechów | opłacono | ||||
83 | Dominiak Ryszard | Kruszyna | 4000 m | Zabiegany Sulechów | |||||
84 | Warchoł Joanna | SULECHÓW | 4000 m | Zabiegany Sulechów | opłacono | ||||
85 | CICHA Martyna | KALSK | 1963 m | Zabiegany Sulechów | opłacono | ||||
86 | CICHA SANDRA | KALSK | 4000 m | Zabiegany Sulechów | opłacono | ||||
87 | Tomczak Kuba | Brzezie k/ Sulechowa | 1963 m | Zabiegany Sulechów | |||||
88 | Tomczak Katarzyna | Brzezie k/ Sulechowa | 1963 m | Zabiegany Sulechów | |||||
Zabiegany Sulechów | |||||||||
89 | Nelkowski Janusz | Sulechów | 4000 m | Zabiegany Sulechów | opłacono | ||||
_BRAK NAZWY_ | |||||||||
90 | Lutowski Kasper | Zielona Góra | 1963 m | opłacono | |||||
91 | Lutowski Piotr | Zielona Góra | 4000 m | opłacono | |||||
92 | Kaczmarek Anna | Świebodzin | 4000 m | opłacono | |||||
93 | Kaczmarek Mateusz | Świebodzin | 4000 m | opłacono | |||||
94 | Sarbowski Mateusz | Kargowa | 1963 m | opłacono | |||||
95 | Pencak Bartosz | Kluczbork | 4000 m | opłacono | |||||
96 | Szatkowski Wiktor | Kosieczyn | 1963 m | opłacono | |||||
97 | Puk-Szatkowska Anna | Kosieczyn | 4000 m | opłacono | |||||
98 | Puk Wojciech | Zielona Góra | 1963 m | opłacono | |||||
99 | Puk Justyna | Zielona Góra | 1963 m | opłacono | |||||
100 | Puk Hubert | Zielona Góra | 4000 m | opłacono | |||||
101 | Obliński Hubert | Zielona Gora | 1963 m | ||||||
102 | Obliński Sebastian | Zielona Góra | 1963 m | ||||||
103 | Obliński Radosław | Zielona Gora | 1963 m | ||||||
104 | Szczotka Damian | Sulechów | 4000 m | opłacono | |||||
105 | SOBKOWIAK REMIGIUSZ | SULECHÓW | 4000 m | opłacono | |||||
106 | Berent Andrzej | Zielona Góra | 1963 m | opłacono | |||||
107 | Sołtys Antoni | Sulechów | 4000 m | ||||||
108 | Sołtys Wojciech | Sulechów | 4000 m | ||||||
109 | Rerus Paweł | Obłotne | 1963 m | opłacono | |||||
110 | Fedorska Anna | Sulechów | 1963 m | opłacono | |||||
111 | Fedorski Cyprian | Sulechów | 1963 m | opłacono | |||||
112 | Fedorski Paweł | Sulechów | 1963 m | opłacono | |||||
113 | Gorzelanny Patrycja | Sulechów | 1963 m | opłacono | |||||
114 | Gorzelanny Mikołaj | Sulechów | 1963 m | opłacono | |||||
115 | Ratajczak Klaudia | Sulechów | 1963 m | opłacono | |||||
116 | Borkowska Anna | Brzezie k/Sulechowa | 1963 m | opłacono | |||||
117 | Mączka Jagoda | Międzyrzecz | 1963 m | ||||||
118 | Mączka Lech | Międzyrzecz | 1963 m | ||||||
119 | Bilon Bogdan | Sulechów | 4000 m | opłacono | |||||
120 | Lubieniec Mateusz | Sulechów | 4000 m | opłacono | |||||
121 | Kaźmierczak Sebastian | Sulechów | 1963 m | opłacono | |||||
122 | Kaźmierczak Kamil | Sulechów | 1963 m | opłacono | |||||
123 | Kaźmierczak Anna | Sulechów | 1963 m | opłacono | |||||
124 | Durda Michał | Zielona Góra | 1963 m | opłacono | |||||
125 | Majewska Durda Barbara | SULECHÓW | 1963 m | opłacono | |||||
126 | Łukomska Natalia | Sulechów | 4000 m | ||||||
127 | Bohdanowicz Sylwia | Sulechów | 4000 m | opłacono | |||||
128 | Bajor Roman | Sulechów | 1963 m | opłacono | |||||
129 | Szczepuła Stasia | Sulechów | 4000 m | ||||||
130 | Bajor Katarzyna | Sulechów | 1963 m | opłacono | |||||
131 | Rychła Barbara | Sulechów | 4000 m | opłacono | |||||
132 | Krasiński Piotr | GUBIN | 4000 m | opłacono | |||||
133 | Walasek Mateusz | Sulechów | 4000 m | opłacono | |||||
134 | Walasek Zofia | Sulechów | 4000 m | opłacono | |||||
135 | Walasek Piotr | Sulechów | 4000 m | opłacono | |||||
136 | Walasek Justayna | Sulechów | 4000 m | opłacono | |||||
137 | Chomiak Marzanna | Łagów | 1963 m | opłacono | |||||
138 | Kocurek Milena | Sulechow | 1963 m | opłacono | |||||
139 | Mazur Magdalena | Zielona Góra | 4000 m | opłacono | |||||
140 | Stępień Sławomir | Zielona Góra | 4000 m | opłacono | |||||
141 | Gawanowski Aleksander | Sulechów | 4000 m | opłacono | |||||
142 | Gawanowska Joanna | Sulechów | 4000 m | opłacono | |||||
143 | Gawanowska Patrycja | Sulechów | 4000 m | opłacono | |||||
144 | Gawanowska Klara | Sulechów | 4000 m | opłacono | |||||
145 | Brzeziński Aleksander | Sulechów | 4000 m | opłacono | |||||
146 | Wrzosek Nina | Sulechów | 4000 m | opłacono | |||||
147 | Wrzosek Emilia | Sulechów | 4000 m | opłacono | |||||
148 | Wrzosek Artur | Sulechów | 4000 m | opłacono | |||||
149 | Szczeciński Tadeusz | Sulechów | 4000 m | opłacono | |||||
nowy-swiat.net | |||||||||
150 | Włodek Waldemar | Nowy Świat | 1963 m | nowy-swiat.net |
Wyświetleń: 9910