Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Bądzielewska Agnieszka | Gubin | Polska | 5 km | opłacono | |
2 | Bednarz Marcin Bednarz | Gubin | Polska | 5 km | opłacono | |
3 | Berger Agnieszka | Gubin | Polska | 5 km | opłacono | |
4 | Biłan Paweł | Gubin | Polska | 5 km | opłacono | |
5 | Chmielenko Kazik | Gubin | Polska | 5 km | opłacono | |
6 | Cholewa Izabela Cholewa | Cybinka | Polska | 5 km | opłacono | |
7 | Dalecki Marek | Czarnowo | Polska | 5 km | opłacono | |
8 | Dunajewski Marek | Rzepin | Polska | 5 km | Kazik Team | opłacono |
9 | Eret Marzena | Gubin | Polska | 5 km | ||
10 | Giergasz Regina | Chlebowo | Polska | 5 km | ||
11 | Gryczan Halina | Gubin | Polska | 5 km | Gubińska Grupa Nordic Walking | opłacono |
12 | Hajkowicz Ewa | Gubin | Polska | 5 km | opłacono | |
13 | Horbatowski Grzegorz | Rzepin | Polska | 5 km | Kazik Team | opłacono |
14 | Husak Dagmara | Gubin | Polska | 5 km | Gubińska Grupa Nordic Walking | opłacono |
15 | Jóźwiak Ewa | Gubin | Polska | 5 km | opłacono | |
16 | Karykowska Agnieszka Karykowska | Gubin | Polska | 5 km | opłacono | |
17 | Kaźmierczak Ewa | Wałowice | Polska | 5 km | ||
18 | Kodź Joanna | Gubin | Polska | 5 km | Gubin | opłacono |
19 | Kodź Marek | Gubin | Polska | 5 km | Gubin | opłacono |
20 | KONDRACKI JAROSŁAW | GUBIN | Polska | 5 km | opłacono | |
21 | Krycki Michał | Czarnowo | Polska | 5 km | opłacono | |
22 | Krycki Zbigniew | Czarnowo | Polska | 5 km | opłacono | |
23 | Kuryłowicz Jakub | Gubin | Polska | 5 km | Zespół Szkół Licealnych i Technicznych im Stanisława Staszica w Gubinie | |
24 | Kuta Weronika | Gubin | Polska | 5 km | Zespół Szkół Licealnych i Technicznych im Stanisława Staszica w Gubinie | |
25 | Markowski Dariusz | Gubin | Polska | 5 km | BBL Gubin | opłacono |
26 | Michnowicz Ewelina | Krosno Odrzańskie | Polska | 5 km | opłacono | |
27 | Nahorska Barbara | Gubin | Polska | 5 km | opłacono | |
28 | Nosal Anna | Gubin | Polska | 5 km | Gubińska Grupa Nordic Walking | opłacono |
29 | Nowak Joanna | Kosarzyn | Polska | 5 km | opłacono | |
30 | Orczyk Robert | Gubin | Polska | 5 km | Gubin | opłacono |
31 | Piaskowska Ania | Krosno Odrzańskie | Polska | 5 km | opłacono | |
32 | Piaskowski Marcin | Krosno Odrzańskie | Polska | 5 km | Piaski Team | opłacono |
33 | Raczkiewicz Michalina | Gubin | Polska | 5 km | Gubińska Grupa Nordic Walking | opłacono |
34 | Sikorska Joanna | Gubin | Polska | 5 km | opłacono | |
35 | SIKORSKA Zdzisława | Gubin | Polska | 5 km | BBL Gubin | opłacono |
36 | Sikorski Cezary | Gubin | Polska | 5 km | opłacono | |
37 | SMIRNOW MIROSŁAW JERZY SMIRNOW | GUBIN | Polska | 5 km | BBL Gubin | opłacono |
38 | Solecki Wojciech | Strzegów | Polska | 5 km | WKURW_TEAM | |
39 | Sowińska Anetta | Gorzów Wielkopolski | Polska | 5 km | BBL | opłacono |
40 | Szkudlarek Żaneta | Gubin | Polska | 5 km | opłacono | |
41 | Todosiienko Volodymyr | Rzepin | Ukraina | 5 km | Kazik Team | opłacono |
42 | Urbańska Łucja | Gubin | Polska | 5 km | Gubińska Grupa Nordic Walking | opłacono |
43 | Walaszko Kazimierz | Gubin | Polska | 5 km | opłacono | |
44 | Wikierska Alicja | Gubin | Polska | 5 km | Gubińska Grupa Nordic Walking | opłacono |
45 | Wikierski Karol | Gubin | Polska | 5 km | Gubińska Grupa Nordic Walking | opłacono |
46 | Woźniak Tobiasz | Czarnowo | Polska | 5 km | opłacono | |
47 | Zieliński Waldemar | Gubin | Polska | 5 km | Gubińska Grupa Nordic Walking | opłacono |
48 | Łabuć Piotr | Krosno Odrzańskie | Polska | 5 km | opłacono | |
49 | Łazan Daria | Dąbie | Polska | 5 km | Morsy Dąbie Lubuskie | opłacono |
50 | ŁUSZCZEWSKI Kamil | SZCZECIN | Polska | 5 km | Centrum Edukacji Zdroje |
Wyświetleń: 6633