Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Bednarz Marcin Bednarz Gubin 5 km opłacono
2 Dalecki Marek Czarnowo 5 km opłacono
3 Szkudlarek Żaneta Gubin 5 km opłacono
4 SIKORSKA Zdzisława Gubin 5 km BBL Gubin opłacono
5 Krycki Michał Czarnowo 5 km opłacono
6 Gałecki Mariusz Gubin 1963 m opłacono
7 Nahorska Barbara Gubin 5 km opłacono
8 Sowińska Anetta Gorzów Wielkopolski 5 km BBL opłacono
9 Bądzielewska Agnieszka Gubin 5 km opłacono
10 Raduński Przemysław Gubin 1963 m opłacono
11 Raduńska Mija Gubin 1963 m opłacono
12 Łazan Daria Dąbie 5 km Morsy Dąbie Lubuskie opłacono
13 Walaszko Kazimierz Gubin 5 km opłacono
14 Biłan Paweł Gubin 5 km opłacono
15 Kodź Marek Gubin 5 km Gubin opłacono
16 Łabuć Piotr Krosno Odrzańskie 5 km opłacono
17 Nosal Anna Gubin 5 km Gubińska Grupa Nordic Walking opłacono
18 Woźniak Tobiasz Czarnowo 5 km opłacono
19 Todosiienko Volodymyr Rzepin 5 km Kazik Team opłacono
20 Dunajewski Marek Rzepin 5 km Kazik Team opłacono
21 Horbatowski Grzegorz Rzepin 5 km Kazik Team opłacono
22 KONDRACKI JAROSŁAW GUBIN 5 km opłacono
23 Krycki Zbigniew Czarnowo 5 km opłacono
24 Cholewa Izabela Cholewa Cybinka 5 km opłacono
25 Karykowska Agnieszka Karykowska Gubin 5 km opłacono
26 Kilian Łukasz Gubin 1963 m opłacono
27 Karbowiak Krzysztof Chlebowo 1963 m opłacono
28 Jimenez Gorockiewicz Rafael Gubin 1963 m opłacono
29 Jimenez Gorockiewicz Wara Gubin 1963 m opłacono
30 Gorockiewicz Sylwia Gubin 1963 m opłacono
31 Raczkiewicz Michalina Gubin 5 km Gubińska Grupa Nordic Walking opłacono
32 Wikierski Karol Gubin 5 km Gubińska Grupa Nordic Walking opłacono
33 Husak Dagmara Gubin 5 km Gubińska Grupa Nordic Walking opłacono
34 Urbańska Łucja Gubin 5 km Gubińska Grupa Nordic Walking opłacono
35 Gryczan Halina Gubin 5 km Gubińska Grupa Nordic Walking opłacono
36 Zieliński Waldemar Gubin 5 km Gubińska Grupa Nordic Walking opłacono
37 Berger Agnieszka Gubin 5 km opłacono
38 Wikierska Alicja Gubin 5 km Gubińska Grupa Nordic Walking opłacono
39 Jóźwiak Ewa Gubin 5 km opłacono
40 Orczyk Robert Gubin 5 km Gubin opłacono
41 Michnowicz Ewelina Krosno Odrzańskie 5 km opłacono
42 Sikorska Joanna Gubin 5 km opłacono
43 Sikorski Cezary Gubin 5 km opłacono
44 Chmielenko Kazik Gubin 5 km opłacono
45 Nowak Joanna Kosarzyn 5 km opłacono
46 Markowski Dariusz Gubin 5 km BBL Gubin opłacono
47 SMIRNOW MIROSŁAW JERZY SMIRNOW GUBIN 5 km BBL Gubin opłacono
48 Kodź Joanna Gubin 5 km Gubin opłacono
49 Piaskowska Ania Krosno Odrzańskie 5 km opłacono
50 Piaskowski Marcin Krosno Odrzańskie 5 km Piaski Team opłacono
51 Hajkowicz Ewa Gubin 5 km opłacono


Wyświetleń: 1887

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ