Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Gorockiewicz Sylwia Gubin 1963 m opłacono
2 Jimenez Gorockiewicz Wara Gubin 1963 m opłacono
3 Jimenez Gorockiewicz Rafael Gubin 1963 m opłacono
4 Karbowiak Krzysztof Chlebowo 1963 m opłacono
5 Kilian Łukasz Gubin 1963 m opłacono
6 Raduńska Mija Gubin 1963 m opłacono
7 Raduński Przemysław Gubin 1963 m opłacono
8 Gałecki Mariusz Gubin 1963 m opłacono
9 Solecki Fabian Strzegów 1963 m Szkoła Podstawowa w Strzegowie
10 Solecka Natalia Strzegów 1963 m Szkoła Podstawowa w Strzegowie
11 Hajkowicz Ewa Gubin 5 km opłacono
12 Piaskowski Marcin Krosno Odrzańskie 5 km Piaski Team opłacono
13 Piaskowska Ania Krosno Odrzańskie 5 km opłacono
14 Kodź Joanna Gubin 5 km Gubin opłacono
15 SMIRNOW MIROSŁAW JERZY SMIRNOW GUBIN 5 km BBL Gubin opłacono
16 Markowski Dariusz Gubin 5 km BBL Gubin opłacono
17 Nowak Joanna Kosarzyn 5 km opłacono
18 Chmielenko Kazik Gubin 5 km opłacono
19 Sikorski Cezary Gubin 5 km opłacono
20 Sikorska Joanna Gubin 5 km opłacono
21 Michnowicz Ewelina Krosno Odrzańskie 5 km opłacono
22 Orczyk Robert Gubin 5 km Gubin opłacono
23 Eret Marzena Gubin 5 km
24 Jóźwiak Ewa Gubin 5 km opłacono
25 Wikierska Alicja Gubin 5 km Gubińska Grupa Nordic Walking opłacono
26 Berger Agnieszka Gubin 5 km opłacono
27 Zieliński Waldemar Gubin 5 km Gubińska Grupa Nordic Walking opłacono
28 Gryczan Halina Gubin 5 km Gubińska Grupa Nordic Walking opłacono
29 Urbańska Łucja Gubin 5 km Gubińska Grupa Nordic Walking opłacono
30 Husak Dagmara Gubin 5 km Gubińska Grupa Nordic Walking opłacono
31 Wikierski Karol Gubin 5 km Gubińska Grupa Nordic Walking opłacono
32 Raczkiewicz Michalina Gubin 5 km Gubińska Grupa Nordic Walking opłacono
33 Karykowska Agnieszka Karykowska Gubin 5 km opłacono
34 Cholewa Izabela Cholewa Cybinka 5 km opłacono
35 Krycki Zbigniew Czarnowo 5 km opłacono
36 KONDRACKI JAROSŁAW GUBIN 5 km opłacono
37 Horbatowski Grzegorz Rzepin 5 km Kazik Team opłacono
38 Dunajewski Marek Rzepin 5 km Kazik Team opłacono
39 Todosiienko Volodymyr Rzepin 5 km Kazik Team opłacono
40 Woźniak Tobiasz Czarnowo 5 km opłacono
41 Nosal Anna Gubin 5 km Gubińska Grupa Nordic Walking opłacono
42 Łabuć Piotr Krosno Odrzańskie 5 km opłacono
43 Kodź Marek Gubin 5 km Gubin opłacono
44 Biłan Paweł Gubin 5 km opłacono
45 Walaszko Kazimierz Gubin 5 km opłacono
46 Łazan Daria Dąbie 5 km Morsy Dąbie Lubuskie opłacono
47 Giergasz Regina Chlebowo 5 km
48 Kaźmierczak Ewa Wałowice 5 km
49 Bądzielewska Agnieszka Gubin 5 km opłacono
50 Kuryłowicz Jakub Gubin 5 km Zespół Szkół Licealnych i Technicznych im Stanisława Staszica w Gubinie
51 Kuta Weronika Gubin 5 km Zespół Szkół Licealnych i Technicznych im Stanisława Staszica w Gubinie
52 Sowińska Anetta Gorzów Wielkopolski 5 km BBL opłacono
53 Nahorska Barbara Gubin 5 km opłacono
54 Krycki Michał Czarnowo 5 km opłacono
55 Solecki Wojciech Strzegów 5 km WKURW_TEAM
56 ŁUSZCZEWSKI Kamil SZCZECIN 5 km Centrum Edukacji Zdroje
57 SIKORSKA Zdzisława Gubin 5 km BBL Gubin opłacono
58 Szkudlarek Żaneta Gubin 5 km opłacono
59 Dalecki Marek Czarnowo 5 km opłacono
60 Bednarz Marcin Bednarz Gubin 5 km opłacono


Wyświetleń: 2104

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ