Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Giergasz Regina | Chlebowo | Polska | 5 km | ||
2 | Cholewa Izabela Cholewa | Cybinka | Polska | 5 km | opłacono | |
3 | Krycki Zbigniew | Czarnowo | Polska | 5 km | opłacono | |
4 | Hajkowicz Ewa | Gubin | Polska | 5 km | opłacono | |
5 | Horbatowski Grzegorz | Rzepin | Polska | 5 km | Kazik Team | opłacono |
6 | Dunajewski Marek | Rzepin | Polska | 5 km | Kazik Team | opłacono |
7 | Todosiienko Volodymyr | Rzepin | Ukraina | 5 km | Kazik Team | opłacono |
8 | Woźniak Tobiasz | Czarnowo | Polska | 5 km | opłacono | |
9 | Nosal Anna | Gubin | Polska | 5 km | Gubińska Grupa Nordic Walking | opłacono |
10 | Łabuć Piotr | Krosno Odrzańskie | Polska | 5 km | opłacono | |
11 | Kodź Marek | Gubin | Polska | 5 km | Gubin | opłacono |
12 | Biłan Paweł | Gubin | Polska | 5 km | opłacono | |
13 | Walaszko Kazimierz | Gubin | Polska | 5 km | opłacono | |
14 | Łazan Daria | Dąbie | Polska | 5 km | Morsy Dąbie Lubuskie | opłacono |
15 | KONDRACKI JAROSŁAW | GUBIN | Polska | 5 km | opłacono | |
16 | Kaźmierczak Ewa | Wałowice | Polska | 5 km | ||
17 | Bądzielewska Agnieszka | Gubin | Polska | 5 km | opłacono | |
18 | Kuryłowicz Jakub | Gubin | Polska | 5 km | Zespół Szkół Licealnych i Technicznych im Stanisława Staszica w Gubinie | |
19 | Kuta Weronika | Gubin | Polska | 5 km | Zespół Szkół Licealnych i Technicznych im Stanisława Staszica w Gubinie | |
20 | Sowińska Anetta | Gorzów Wielkopolski | Polska | 5 km | BBL | opłacono |
21 | Nahorska Barbara | Gubin | Polska | 5 km | opłacono | |
22 | Krycki Michał | Czarnowo | Polska | 5 km | opłacono | |
23 | Solecki Wojciech | Strzegów | Polska | 5 km | WKURW_TEAM | |
24 | ŁUSZCZEWSKI Kamil | SZCZECIN | Polska | 5 km | Centrum Edukacji Zdroje | |
25 | SIKORSKA Zdzisława | Gubin | Polska | 5 km | BBL Gubin | opłacono |
26 | Szkudlarek Żaneta | Gubin | Polska | 5 km | opłacono | |
27 | Dalecki Marek | Czarnowo | Polska | 5 km | opłacono | |
28 | Bednarz Marcin Bednarz | Gubin | Polska | 5 km | opłacono | |
29 | Berger Agnieszka | Gubin | Polska | 5 km | opłacono | |
30 | Nowak Joanna | Kosarzyn | Polska | 5 km | opłacono | |
31 | Chmielenko Kazik | Gubin | Polska | 5 km | opłacono | |
32 | Sikorski Cezary | Gubin | Polska | 5 km | opłacono | |
33 | Sikorska Joanna | Gubin | Polska | 5 km | opłacono | |
34 | Michnowicz Ewelina | Krosno Odrzańskie | Polska | 5 km | opłacono | |
35 | Orczyk Robert | Gubin | Polska | 5 km | Gubin | opłacono |
36 | Eret Marzena | Gubin | Polska | 5 km | ||
37 | Karykowska Agnieszka Karykowska | Gubin | Polska | 5 km | opłacono | |
38 | Jóźwiak Ewa | Gubin | Polska | 5 km | opłacono | |
39 | Wikierska Alicja | Gubin | Polska | 5 km | Gubińska Grupa Nordic Walking | opłacono |
40 | Zieliński Waldemar | Gubin | Polska | 5 km | Gubińska Grupa Nordic Walking | opłacono |
41 | Gryczan Halina | Gubin | Polska | 5 km | Gubińska Grupa Nordic Walking | opłacono |
42 | Urbańska Łucja | Gubin | Polska | 5 km | Gubińska Grupa Nordic Walking | opłacono |
43 | Husak Dagmara | Gubin | Polska | 5 km | Gubińska Grupa Nordic Walking | opłacono |
44 | Wikierski Karol | Gubin | Polska | 5 km | Gubińska Grupa Nordic Walking | opłacono |
45 | Raczkiewicz Michalina | Gubin | Polska | 5 km | Gubińska Grupa Nordic Walking | opłacono |
46 | Markowski Dariusz | Gubin | Polska | 5 km | BBL Gubin | opłacono |
47 | SMIRNOW MIROSŁAW JERZY SMIRNOW | GUBIN | Polska | 5 km | BBL Gubin | opłacono |
48 | Kodź Joanna | Gubin | Polska | 5 km | Gubin | opłacono |
49 | Piaskowska Ania | Krosno Odrzańskie | Polska | 5 km | opłacono | |
50 | Piaskowski Marcin | Krosno Odrzańskie | Polska | 5 km | Piaski Team | opłacono |
51 | Raduński Przemysław | Gubin | Polska | 1963 m | opłacono | |
52 | Solecka Natalia | Strzegów | Polska | 1963 m | Szkoła Podstawowa w Strzegowie | |
53 | Solecki Fabian | Strzegów | Polska | 1963 m | Szkoła Podstawowa w Strzegowie | |
54 | Gałecki Mariusz | Gubin | Polska | 1963 m | opłacono | |
55 | Raduńska Mija | Gubin | Polska | 1963 m | opłacono | |
56 | Gorockiewicz Sylwia | Gubin | Polska | 1963 m | opłacono | |
57 | Jimenez Gorockiewicz Wara | Gubin | Polska | 1963 m | opłacono | |
58 | Jimenez Gorockiewicz Rafael | Gubin | Polska | 1963 m | opłacono | |
59 | Karbowiak Krzysztof | Chlebowo | Polska | 1963 m | opłacono | |
60 | Kilian Łukasz | Gubin | Polska | 1963 m | opłacono |
Wyświetleń: 6504