Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Urbanowicz Magdalena | Kętrzyn | Polska | 1963 Bieg Główny | ||
2 | Bełbot Tomasz | Giżycko | Polska | 1963 Bieg Główny | ||
3 | Bełbot Teresa | Giżycko | Polska | 1963 Bieg Główny | ||
4 | Skiba Bogdan | Sucholaski | Polska | 1963 Bieg Główny | ||
5 | Torebko Barbara | Olecko | Polska | 5000 m Bieg dla pasjonatów biegania | ||
6 | Boruta Karol | Pietrasze | Polska | 1963 Bieg Główny | ||
7 | Boruta Aleksandra | Pietrasze | Polska | 1963 Bieg Główny | ||
8 | Boruta Kacper | Pietrasze | Polska | 1963 Bieg Główny | ||
9 | Cimochowska Zuzanna | Rydzewo | Polska | 1963 Bieg Główny | ||
10 | KRESIN Arkadiusz | GIŻYCKO | Polska | 1963 Bieg Główny | ||
11 | Siwołowski Grzegorz | Sucholaski 46 | Polska | 5000 m Bieg dla pasjonatów biegania | ||
12 | Ożga Wiesław | Giżycko | Polska | 5000 m Bieg dla pasjonatów biegania | ||
13 | Zaniewski Jan | Olecko | Polska | 1963 Bieg Główny | ||
14 | Policha Kamil | Giżycko | Polska | 1963 Bieg Główny | ||
15 | Wojtulewicz Mariusz | Giżycko | Polska | 5000 m Bieg dla pasjonatów biegania | ||
16 | BalcerskI Grzegorz | Giżycko | Polska | 1963 Bieg Główny | ||
17 | Gut Damian | Giżycko | Polska | 1963 Bieg Główny | ||
18 | Kleszczewski Wojciech | Giżycko | Polska | 1963 Bieg Główny | ||
19 | Balcerska Oliwia | Giżycko | Polska | 500 m Bieg dla uczestników w wieku do lat 8-miu | ||
20 | Romanowska Magdalena | Wydminy | Polska | 1963 Bieg Główny | ||
21 | Zarzecka Marta | Gizycko | Polska | 1963 Bieg Główny | 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana | |
22 | Gibner Paulina | Gizycko | Polska | 1963 Bieg Główny | 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana | |
23 | Hałun Łukasz | Giżycko | Polska | 5000 m Bieg dla pasjonatów biegania | 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana | |
24 | Kunc Joanna | Gizycko | Polska | 1963 Bieg Główny | 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana | |
25 | Soliwoda Jacek | Kętrzyn | Polska | 5000 m Bieg dla pasjonatów biegania | 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana | |
26 | Iwaszko Urszula | Wydminy | Polska | 5000 m Bieg dla pasjonatów biegania | 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana | |
27 | JARONIEC DARIUSZ | GIŻYCKO | Polska | 5000 m Bieg dla pasjonatów biegania | 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana | |
28 | Jasionowski Jacek | Giżycko | Polska | 1963 Bieg Główny | 4 W-M BOT | |
29 | Bielenica Beata | Wydminy | Polska | 5000 m Bieg dla pasjonatów biegania | BBL Wydminy | |
30 | Sak Wiktoria | Kętrzyn | Polska | 1963 Bieg Główny | CzakiSport.blogspot.com | |
31 | Sak Cezary | Kętrzyn | Polska | 1963 Bieg Główny | CzakiSport.blogspot.com | |
32 | Radomska Janina | Rydzewo | Polska | 5000 m Bieg dla pasjonatów biegania | grupa aktywni razem rydzewo | |
33 | Masiak Iwona | Rydzewo | Polska | 5000 m Bieg dla pasjonatów biegania | grupa aktywni razem rydzewo | |
34 | Radomski Mirosław | Rydzewo | Polska | 1963 Bieg Główny | grupa aktywni razem rydzewo | |
35 | Kołodziejczyk Karolina | Rydzewo | Polska | 1963 Bieg Główny | grupa aktywni razem rydzewo | |
36 | Cimochowska Krystyna | Rydzewo | Polska | 1963 Bieg Główny | grupa aktywni razem rydzewo | |
37 | Cimochowska Agnieszka | Rydzewo | Polska | 1963 Bieg Główny | grupa aktywni razem rydzewo | |
38 | Cimochowski Jacek | Rydzewo | Polska | 1963 Bieg Główny | grupa aktywni razem rydzewo | |
39 | Bujnowski Adrian | Giżycko | Polska | 5000 m Bieg dla pasjonatów biegania | Lotnicza Akademia Wojskowa | |
40 | Majcher Agnieszka | Wydminy | Polska | 1963 Bieg Główny | LUKS ZSO Wydminy | |
41 | Dawid Julia | Wydminy | Polska | 1963 Bieg Główny | LUKS ZSO Wydminy | |
42 | Wilk Kornelia | Wydminy | Polska | 1963 Bieg Główny | LUKS ZSO Wydminy | |
43 | Maczyszyn Jakub | Wydminy | Polska | 1050 m Bieg dla uczestników w wieku 9 – 12 lat | LUKS ZSO Wydminy | |
44 | Krajewski Przemysław | Wydminy | Polska | 1050 m Bieg dla uczestników w wieku 9 – 12 lat | LUKS ZSO Wydminy | |
45 | Sztejter Roland | Wydminy | Polska | 1963 Bieg Główny | LUKS ZSO Wydminy | |
46 | Zań Oliwia | Wydminy | Polska | 1963 Bieg Główny | LUKS ZSO Wydminy | |
47 | Osinka Amelia | Wydminy | Polska | 1963 Bieg Główny | LUKS ZSO Wydminy | |
48 | Krupa Julia | Wydminy | Polska | 1963 Bieg Główny | LUKS ZSO Wydminy | |
49 | Sienkiewicz Łukasz | Wydminy | Polska | 1963 Bieg Główny | LUKS ZSO Wydminy | |
50 | Piotrowski Kacper | Wydminy | Polska | 1963 Bieg Główny | LUKS ZSO Wydminy | |
51 | Ostrowski Maciej | Wydminy | Polska | 1963 Bieg Główny | LUKS ZSO Wydminy | |
52 | Syrnicki Arkadiusz | Wydminy | Polska | 1050 m Bieg dla uczestników w wieku 9 – 12 lat | LUKS ZSO Wydminy | |
53 | Konopko Jan | Wydminy | Polska | 1050 m Bieg dla uczestników w wieku 9 – 12 lat | LUKS ZSO Wydminy | |
54 | Roman Rafał | Wydminy | Polska | 1050 m Bieg dla uczestników w wieku 9 – 12 lat | LUKS ZSO Wydminy | |
55 | Kuźmiński Krystian | Wydminy | Polska | 1050 m Bieg dla uczestników w wieku 9 – 12 lat | LUKS ZSO Wydminy | |
56 | Samsel Olaf | Wydminy | Polska | 1050 m Bieg dla uczestników w wieku 9 – 12 lat | LUKS ZSO Wydminy | |
57 | Rutecka-Miłosz Klaudia | Wydminy | Polska | 1963 Bieg Główny | LUKS ZSO Wydminy | |
58 | Pudłowski Szymon | Wydminy | Polska | 1963 Bieg Główny | LUKS ZSO Wydminy | |
59 | Piętka Daria | Wydminy | Polska | 1963 Bieg Główny | LUKS ZSO Wydminy | |
60 | Zaniewski Karol | Olecko | Polska | 1963 Bieg Główny | Olecko biega | |
61 | Suchodolski Paweł | Olecko | Polska | 5000 m Bieg dla pasjonatów biegania | Olecko Biega | |
62 | Suchodolska Edyta | Olecko | Polska | 5000 m Bieg dla pasjonatów biegania | Olecko Biega | |
63 | Chmielewska Dorota | Olecko | Polska | 5000 m Bieg dla pasjonatów biegania | Olecko Biega | |
64 | Rożek Gerard | Olecko | Polska | 5000 m Bieg dla pasjonatów biegania | Olecko Biega | |
65 | Krankowska Wioleta | Golubki | Polska | 5000 m Bieg dla pasjonatów biegania | Olecko Biega | |
66 | Ciborek Patryk | Zawady Oleckie | Polska | 5000 m Bieg dla pasjonatów biegania | Olecko Biega | |
67 | Bazan Damian | Olecko | Polska | 5000 m Bieg dla pasjonatów biegania | Olecko Biega | |
68 | Przemielewski Kamil | Stożne | Polska | 5000 m Bieg dla pasjonatów biegania | Olecko Biega | |
69 | Przemielewska Ewa | Stożne | Polska | 5000 m Bieg dla pasjonatów biegania | Olecko Biega | |
70 | Warykowski Stanislaw | Olecko | Polska | 5000 m Bieg dla pasjonatów biegania | Olecko Biega | |
71 | KRESIN Karol | GIŻYCKO | Polska | 500 m Bieg dla uczestników w wieku do lat 8-miu | Przedszkole Małe Misie w Giżycku | |
72 | Bełbot Julia | Giżycko | Polska | 500 m Bieg dla uczestników w wieku do lat 8-miu | Przedszkole Miejskie nr 4 w Giżycku | |
73 | KRESIN Kamil | GIŻYCKO | Polska | 1963 Bieg Główny | Szkoła Podstawowe nr 1 w Giżycku | |
74 | Bełbot Wiktoria | Giżycko | Polska | 1050 m Bieg dla uczestników w wieku 9 – 12 lat | Uczniowski Klub Sportowy FROG Giżycko | |
75 | Paldyna Mateusz | Wydminy | Polska | 1963 Bieg Główny | xRunners | |
76 | Gierszewski Czarek | Olecko | Polska | 5000 m Bieg dla pasjonatów biegania | Załoga G |
Wyświetleń: 9440