4. Podlaski Bieg Wielkanocny
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Ciołko Sylwia Kozińce 10 km - Bieg główny (15 lat +)
2 Rudnicka Jadwiga Białystok 10 km - Bieg główny (15 lat +) Pędziwiatr Białystok
3 Michno Agata Białystok 200 m - Bieg Krasnoludków (6-latki i młodsi)
4 Użyński Bartłomiej Białystok 10 km - Bieg główny (15 lat +) Białystok Biega Team opłacono on-line
5 Użyńska Patrycja Białystok 200 m - Bieg Krasnoludków (6-latki i młodsi)
6 Pończocha Piotr białystok 200 m - Bieg Krasnoludków (6-latki i młodsi) Dekortex
7 Pończocha Franciszek białystok 200 m - Bieg Krasnoludków (6-latki i młodsi) Dekortex
8 Rybnik Karol Nowe Aleksandrowo 10 km - Bieg główny (15 lat +)
9 Rybnik Rafał Nowe Aleksandrowo 10 km - Bieg główny (15 lat +)
10 Szewczyk Wiktoria Letniki 200 m - Bieg Krasnoludków (6-latki i młodsi)
11 Zdanuczyk Krzysztof Białystok 10 km - Bieg główny (15 lat +) 3T Białystok
12 Puszko Kacper Wasilków 100 m - Bieg Rodzinny
13 Kosiorek Szymon Białystok 10 km - Bieg główny (15 lat +) OUTDOOR TRAINING
14 Sokół Przemysław Białystok 10 km - Bieg główny (15 lat +) opłacono on-line
15 Sawicki Stanisław BIAŁYSTOK 10 km - Bieg główny (15 lat +) Pędziwiatr Białystok
16 Bagińsk Maciej Białystok 200 m - Bieg Krasnoludków (6-latki i młodsi) Białostocka Sekta Biegaczy
17 Bagińska Zuzanna Białystok 300 m - I i II klasa Szkoły Podstawowej (7 i 8-latki) Białostocka Sekta Biegaczy
18 Bagińska Olga Białystok 10 km - Bieg główny (15 lat +) Białostocka Sekta Biegaczy opłacono on-line
19 Pogorzelski Kamil Białystok 10 km - Bieg główny (15 lat +) opłacono on-line
20 Weka KRZYSZTOF Białystok 10 km - Bieg główny (15 lat +) Białystok Biega Team
21 Stasiewicz Emilia Białystok 10 km - Bieg główny (15 lat +) opłacono on-line
22 Nowicki Adam Białystok 10 km - Bieg główny (15 lat +) Biegostok opłacono on-line
23 Orzechowska Kinga Białystok 300 m - I i II klasa Szkoły Podstawowej (7 i 8-latki)
24 Gintowt Aleksandra Białystok 10 km - Bieg główny (15 lat +) opłacono on-line
25 Piotrowska Katarzyna Białystok 10 km - Bieg główny (15 lat +) Outdoor Training opłacono on-line
26 Dąbrowska Sylwia Białystok 10 km - Bieg główny (15 lat +) Outdoor Training opłacono on-line
27 Lewko Adam Białystok 10 km - Bieg główny (15 lat +) Outdoor Training opłacono on-line
28 Maliszewska Agnieszka Białystok 10 km - Bieg główny (15 lat +) opłacono on-line
29 Borowska Justyna Białystok 10 km - Bieg główny (15 lat +) OUTDOOR TRAINING opłacono on-line
30 Romańczuk Tomasz Klepacze 10 km - Bieg główny (15 lat +) OUTDOOR TRAINING opłacono on-line
31 Matejczyk Artur Białystok 10 km - Bieg główny (15 lat +) OUTDOOR TRAINING opłacono on-line
32 Sokólski Piotr Dobrzyniewo Duże 200 m - Bieg Krasnoludków (6-latki i młodsi)
33 Sokólska Dorota Dobrzyniewo Duże 400 m - III i IV klasa Szkoły Podstawowej (9 i 10-latki)
34 Mróz Agnieszka Białystok 10 km - Bieg główny (15 lat +)
35 Cieciorko Julia Kozińce 400 m - III i IV klasa Szkoły Podstawowej (9 i 10-latki) Korona Dobrzyniewo
36 Piotrowska Maria Białystok 400 m - III i IV klasa Szkoły Podstawowej (9 i 10-latki) SP 29
37 Piotrowski Rafał Choroszcz 10 km - Bieg główny (15 lat +) Nadaktywni / BBT opłacono on-line
38 Samosiuk Julia Gniła 200 m - Bieg Krasnoludków (6-latki i młodsi)
39 Matuk Kacper Dobrzyniewo Duże 200 m - Bieg Krasnoludków (6-latki i młodsi)
40 Kozlowski Filip Bialystok 200 m - Bieg Krasnoludków (6-latki i młodsi)
41 Nasuto Hanna Dobrzyniewo Duże 200 m - Bieg Krasnoludków (6-latki i młodsi)
42 Daniłowska Łucja Dobrzyniewo Duże 200 m - Bieg Krasnoludków (6-latki i młodsi)
43 Kozlowski Bartosz Bialystok 10 km - Bieg główny (15 lat +) opłacono on-line
44 Witkowski Dariusz Białystok 10 km - Bieg główny (15 lat +) OUTDOOR TRAINING opłacono on-line
45 Jabłońska Dorota Białystok 10 km - Bieg główny (15 lat +) Outdoor Training opłacono on-line
46 Faszcza Kaja Białystok 200 m - Bieg Krasnoludków (6-latki i młodsi)
47 Faszcza Maja Białystok 400 m - III i IV klasa Szkoły Podstawowej (9 i 10-latki)
48 Ignatowicz Martyna Wasilków 600 m - V i VI klasa Szkoły Podstawowej (11 i 12-latki)
49 Ignatowicz Wictoria Wasilków 300 m - I i II klasa Szkoły Podstawowej (7 i 8-latki)
50 Ignatowicz Urszula Wasilków 200 m - Bieg Krasnoludków (6-latki i młodsi)
51 Załuska Radek Białystok 10 km - Bieg główny (15 lat +) opłacono on-line
52 Matejczyk Marcin Lewickie 10 km - Bieg główny (15 lat +) Outdoor Training opłacono on-line
53 Kosiorek Hanna Białystok 400 m - III i IV klasa Szkoły Podstawowej (9 i 10-latki) OUTDOOR TRAINING
54 Kosiorek Szymon Białystok 1 000 m - młodzież (13-14 latki) OUTDOOR TRAINING
55 Kosiorek Łukasz Białystok 10 km - Bieg główny (15 lat +) OUTDOOR TRAINING
56 Udzielak NIKODEM Bialystok 300 m - I i II klasa Szkoły Podstawowej (7 i 8-latki) Nikodem
57 Jóźwicki Franciszek Chraboły 200 m - Bieg Krasnoludków (6-latki i młodsi) OUTDOOR TRAINING
58 Jóźwicki Szymon Chraboły 600 m - V i VI klasa Szkoły Podstawowej (11 i 12-latki) OUTDOOR TRAINING
59 Jóźwicki Karol Chraboły 10 km - Bieg główny (15 lat +) OUTDOOR TRAINING
60 Boszko Ewa Czarna Wieś Kościelna 10 km - Bieg główny (15 lat +) Grupa Biegowa Czarna Białostocka opłacono on-line
61 SOKÓLSKA KATARZYNA POGORZAŁKI 10 km - Bieg główny (15 lat +) Outdoor Training
62 Skowera Krzysztof Białystok 10 km - Bieg główny (15 lat +) Pędziwiatr Białystok


Wyświetleń: 2796

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ