4. Podlaski Bieg Wielkanocny
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Kosiorek Szymon Białystok 10 km - Bieg główny (15 lat +) OUTDOOR TRAINING 35.00 PLN
2 Sokół Przemysław Białystok 10 km - Bieg główny (15 lat +) opłacono on-line
3 Sawicki Stanisław BIAŁYSTOK 10 km - Bieg główny (15 lat +) Pędziwiatr Białystok 35.00 PLN
4 Bagińsk Maciej Białystok 200 m - Bieg Krasnoludków (6-latki i młodsi) Białostocka Sekta Biegaczy darmowy udział
5 Bagińska Zuzanna Białystok 300 m - I i II klasa Szkoły Podstawowej (7 i 8-latki) Białostocka Sekta Biegaczy darmowy udział
6 Bagińska Olga Białystok 10 km - Bieg główny (15 lat +) Białostocka Sekta Biegaczy opłacono on-line
7 Pogorzelski Kamil Białystok 10 km - Bieg główny (15 lat +) opłacono on-line
8 Weka KRZYSZTOF Białystok 10 km - Bieg główny (15 lat +) Białystok Biega Team 35.00 PLN
9 Stasiewicz Emilia Białystok 10 km - Bieg główny (15 lat +) opłacono on-line
10 Nowicki Adam Białystok 10 km - Bieg główny (15 lat +) Biegostok opłacono on-line
11 Orzechowska Kinga Białystok 300 m - I i II klasa Szkoły Podstawowej (7 i 8-latki) darmowy udział
12 Gintowt Aleksandra Białystok 10 km - Bieg główny (15 lat +) opłacono on-line
13 Tarasiuk Monika Rzepniki 10 km - Bieg główny (15 lat +) 35.00 PLN
14 Piotrowska Katarzyna Białystok 10 km - Bieg główny (15 lat +) Outdoor Training opłacono on-line
15 Dąbrowska Sylwia Białystok 10 km - Bieg główny (15 lat +) Outdoor Training opłacono on-line
16 Lewko Adam Białystok 10 km - Bieg główny (15 lat +) Outdoor Training opłacono on-line
17 Maliszewska Agnieszka Białystok 10 km - Bieg główny (15 lat +) opłacono on-line
18 Borowska Justyna Białystok 10 km - Bieg główny (15 lat +) OUTDOOR TRAINING opłacono on-line
19 Romańczuk Tomasz Klepacze 10 km - Bieg główny (15 lat +) OUTDOOR TRAINING opłacono on-line
20 Matejczyk Artur Białystok 10 km - Bieg główny (15 lat +) OUTDOOR TRAINING opłacono on-line
21 Sokólski Piotr Dobrzyniewo Duże 200 m - Bieg Krasnoludków (6-latki i młodsi) darmowy udział
22 Sokólska Dorota Dobrzyniewo Duże 400 m - III i IV klasa Szkoły Podstawowej (9 i 10-latki) darmowy udział
23 Mróz Agnieszka Białystok 10 km - Bieg główny (15 lat +) 35.00 PLN
24 Cieciorko Julia Kozińce 400 m - III i IV klasa Szkoły Podstawowej (9 i 10-latki) Korona Dobrzyniewo darmowy udział
25 Piotrowska Maria Białystok 400 m - III i IV klasa Szkoły Podstawowej (9 i 10-latki) SP 29 darmowy udział
26 Piotrowski Rafał Choroszcz 10 km - Bieg główny (15 lat +) Nadaktywni / BBT opłacono on-line
27 Samosiuk Julia Gniła 200 m - Bieg Krasnoludków (6-latki i młodsi) darmowy udział
28 Matuk Kacper Dobrzyniewo Duże 200 m - Bieg Krasnoludków (6-latki i młodsi) darmowy udział
29 Kozlowski Filip Bialystok 200 m - Bieg Krasnoludków (6-latki i młodsi) darmowy udział
30 Nasuto Hanna Dobrzyniewo Duże 200 m - Bieg Krasnoludków (6-latki i młodsi) darmowy udział
31 Daniłowska Łucja Dobrzyniewo Duże 200 m - Bieg Krasnoludków (6-latki i młodsi) darmowy udział
32 Kozlowski Bartosz Bialystok 10 km - Bieg główny (15 lat +) opłacono on-line
33 Witkowski Dariusz Białystok 10 km - Bieg główny (15 lat +) OUTDOOR TRAINING opłacono on-line
34 Jabłońska Dorota Białystok 10 km - Bieg główny (15 lat +) Outdoor Training opłacono on-line
35 Faszcza Kaja Białystok 200 m - Bieg Krasnoludków (6-latki i młodsi) darmowy udział
36 Faszcza Maja Białystok 400 m - III i IV klasa Szkoły Podstawowej (9 i 10-latki) darmowy udział
37 Ignatowicz Martyna Wasilków 600 m - V i VI klasa Szkoły Podstawowej (11 i 12-latki) darmowy udział
38 Ignatowicz Wictoria Wasilków 300 m - I i II klasa Szkoły Podstawowej (7 i 8-latki) darmowy udział
39 Ignatowicz Urszula Wasilków 200 m - Bieg Krasnoludków (6-latki i młodsi) darmowy udział
40 Załuska Radek Białystok 10 km - Bieg główny (15 lat +) opłacono on-line
41 Matejczyk Marcin Lewickie 10 km - Bieg główny (15 lat +) Outdoor Training opłacono on-line
42 Kosiorek Hanna Białystok 400 m - III i IV klasa Szkoły Podstawowej (9 i 10-latki) OUTDOOR TRAINING darmowy udział
43 Kosiorek Szymon Białystok 1 000 m - młodzież (13-14 latki) OUTDOOR TRAINING darmowy udział
44 Kosiorek Łukasz Białystok 10 km - Bieg główny (15 lat +) OUTDOOR TRAINING 35.00 PLN
45 Udzielak NIKODEM Bialystok 300 m - I i II klasa Szkoły Podstawowej (7 i 8-latki) Nikodem darmowy udział
46 Jóźwicki Franciszek Chraboły 200 m - Bieg Krasnoludków (6-latki i młodsi) OUTDOOR TRAINING darmowy udział
47 Jóźwicki Szymon Chraboły 600 m - V i VI klasa Szkoły Podstawowej (11 i 12-latki) OUTDOOR TRAINING darmowy udział
48 Jóźwicki Karol Chraboły 10 km - Bieg główny (15 lat +) OUTDOOR TRAINING 35.00 PLN
49 Boszko Ewa Czarna Wieś Kościelna 10 km - Bieg główny (15 lat +) Grupa Biegowa Czarna Białostocka opłacono on-line
50 SOKÓLSKA KATARZYNA POGORZAŁKI 10 km - Bieg główny (15 lat +) Outdoor Training 35.00 PLN
51 Skowera Krzysztof Białystok 10 km - Bieg główny (15 lat +) Pędziwiatr Białystok 35.00 PLN


Wyświetleń: 902

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ