Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Bagińsk Maciej | Białystok | Polska | 200 m - Bieg Krasnoludków (6-latki i młodsi) | Białostocka Sekta Biegaczy | |
2 | Bagińska Olga | Białystok | Polska | 10 km - Bieg główny (15 lat +) | Białostocka Sekta Biegaczy | opłacono on-line |
3 | Bagińska Zuzanna | Białystok | Polska | 300 m - I i II klasa Szkoły Podstawowej (7 i 8-latki) | Białostocka Sekta Biegaczy | |
4 | Borowska Justyna | Białystok | Polska | 10 km - Bieg główny (15 lat +) | OUTDOOR TRAINING | opłacono on-line |
5 | Boszko Ewa | Czarna Wieś Kościelna | Polska | 10 km - Bieg główny (15 lat +) | Grupa Biegowa Czarna Białostocka | opłacono on-line |
6 | Cieciorko Julia | Kozińce | Polska | 400 m - III i IV klasa Szkoły Podstawowej (9 i 10-latki) | Korona Dobrzyniewo | |
7 | Ciołko Sylwia | Kozińce | Polska | 10 km - Bieg główny (15 lat +) | ||
8 | Dąbrowska Sylwia | Białystok | Polska | 10 km - Bieg główny (15 lat +) | Outdoor Training | opłacono on-line |
9 | Daniłowska Łucja | Dobrzyniewo Duże | Polska | 200 m - Bieg Krasnoludków (6-latki i młodsi) | ||
10 | Faszcza Kaja | Białystok | Polska | 200 m - Bieg Krasnoludków (6-latki i młodsi) | ||
11 | Faszcza Maja | Białystok | Polska | 400 m - III i IV klasa Szkoły Podstawowej (9 i 10-latki) | ||
12 | Gintowt Aleksandra | Białystok | Polska | 10 km - Bieg główny (15 lat +) | opłacono on-line | |
13 | Ignatowicz Martyna | Wasilków | Polska | 600 m - V i VI klasa Szkoły Podstawowej (11 i 12-latki) | ||
14 | Ignatowicz Urszula | Wasilków | Polska | 200 m - Bieg Krasnoludków (6-latki i młodsi) | ||
15 | Ignatowicz Wictoria | Wasilków | Polska | 300 m - I i II klasa Szkoły Podstawowej (7 i 8-latki) | ||
16 | Jabłońska Dorota | Białystok | Polska | 10 km - Bieg główny (15 lat +) | Outdoor Training | opłacono on-line |
17 | Jóźwicki Franciszek | Chraboły | Polska | 200 m - Bieg Krasnoludków (6-latki i młodsi) | OUTDOOR TRAINING | |
18 | Jóźwicki Karol | Chraboły | Polska | 10 km - Bieg główny (15 lat +) | OUTDOOR TRAINING | |
19 | Jóźwicki Szymon | Chraboły | Polska | 600 m - V i VI klasa Szkoły Podstawowej (11 i 12-latki) | OUTDOOR TRAINING | |
20 | Kosiorek Hanna | Białystok | Polska | 400 m - III i IV klasa Szkoły Podstawowej (9 i 10-latki) | OUTDOOR TRAINING | |
21 | Kosiorek Łukasz | Białystok | Polska | 10 km - Bieg główny (15 lat +) | OUTDOOR TRAINING | |
22 | Kosiorek Szymon | Białystok | Polska | 1 000 m - młodzież (13-14 latki) | OUTDOOR TRAINING | |
23 | Kosiorek Szymon | Białystok | Polska | 10 km - Bieg główny (15 lat +) | OUTDOOR TRAINING | |
24 | Kozlowski Bartosz | Bialystok | Polska | 10 km - Bieg główny (15 lat +) | opłacono on-line | |
25 | Kozlowski Filip | Bialystok | Polska | 200 m - Bieg Krasnoludków (6-latki i młodsi) | ||
26 | Lewko Adam | Białystok | Polska | 10 km - Bieg główny (15 lat +) | Outdoor Training | opłacono on-line |
27 | Maliszewska Agnieszka | Białystok | Polska | 10 km - Bieg główny (15 lat +) | opłacono on-line | |
28 | Matejczyk Artur | Białystok | Polska | 10 km - Bieg główny (15 lat +) | OUTDOOR TRAINING | opłacono on-line |
29 | Matejczyk Marcin | Lewickie | Polska | 10 km - Bieg główny (15 lat +) | Outdoor Training | opłacono on-line |
30 | Matuk Kacper | Dobrzyniewo Duże | Polska | 200 m - Bieg Krasnoludków (6-latki i młodsi) | ||
31 | Michno Agata | Białystok | Polska | 200 m - Bieg Krasnoludków (6-latki i młodsi) | ||
32 | Mróz Agnieszka | Białystok | Polska | 10 km - Bieg główny (15 lat +) | ||
33 | Nasuto Hanna | Dobrzyniewo Duże | Polska | 200 m - Bieg Krasnoludków (6-latki i młodsi) | ||
34 | Nowicki Adam | Białystok | Polska | 10 km - Bieg główny (15 lat +) | Biegostok | opłacono on-line |
35 | Orzechowska Kinga | Białystok | Polska | 300 m - I i II klasa Szkoły Podstawowej (7 i 8-latki) | ||
36 | Piotrowska Katarzyna | Białystok | Polska | 10 km - Bieg główny (15 lat +) | Outdoor Training | opłacono on-line |
37 | Piotrowska Maria | Białystok | Polska | 400 m - III i IV klasa Szkoły Podstawowej (9 i 10-latki) | SP 29 | |
38 | Piotrowski Rafał | Choroszcz | Polska | 10 km - Bieg główny (15 lat +) | Nadaktywni / BBT | opłacono on-line |
39 | Pogorzelski Kamil | Białystok | Polska | 10 km - Bieg główny (15 lat +) | opłacono on-line | |
40 | Pończocha Franciszek | białystok | Polska | 200 m - Bieg Krasnoludków (6-latki i młodsi) | Dekortex | |
41 | Pończocha Piotr | białystok | Polska | 200 m - Bieg Krasnoludków (6-latki i młodsi) | Dekortex | |
42 | Puszko Kacper | Wasilków | Polska | 100 m - Bieg Rodzinny | ||
43 | Romańczuk Tomasz | Klepacze | Polska | 10 km - Bieg główny (15 lat +) | OUTDOOR TRAINING | opłacono on-line |
44 | Rudnicka Jadwiga | Białystok | Belize | 10 km - Bieg główny (15 lat +) | Pędziwiatr Białystok | |
45 | Rybnik Karol | Nowe Aleksandrowo | Polska | 10 km - Bieg główny (15 lat +) | ||
46 | Rybnik Rafał | Nowe Aleksandrowo | Polska | 10 km - Bieg główny (15 lat +) | ||
47 | Samosiuk Julia | Gniła | Polska | 200 m - Bieg Krasnoludków (6-latki i młodsi) | ||
48 | Sawicki Stanisław | BIAŁYSTOK | Polska | 10 km - Bieg główny (15 lat +) | Pędziwiatr Białystok | |
49 | Skowera Krzysztof | Białystok | Polska | 10 km - Bieg główny (15 lat +) | Pędziwiatr Białystok | |
50 | Sokólska Dorota | Dobrzyniewo Duże | Polska | 400 m - III i IV klasa Szkoły Podstawowej (9 i 10-latki) | ||
51 | SOKÓLSKA KATARZYNA | POGORZAŁKI | Polska | 10 km - Bieg główny (15 lat +) | Outdoor Training | |
52 | Sokólski Piotr | Dobrzyniewo Duże | Polska | 200 m - Bieg Krasnoludków (6-latki i młodsi) | ||
53 | Sokół Przemysław | Białystok | Polska | 10 km - Bieg główny (15 lat +) | opłacono on-line | |
54 | Stasiewicz Emilia | Białystok | Polska | 10 km - Bieg główny (15 lat +) | opłacono on-line | |
55 | Szewczyk Wiktoria | Letniki | Polska | 200 m - Bieg Krasnoludków (6-latki i młodsi) | ||
56 | Udzielak NIKODEM | Bialystok | Polska | 300 m - I i II klasa Szkoły Podstawowej (7 i 8-latki) | Nikodem | |
57 | Użyńska Patrycja | Białystok | Polska | 200 m - Bieg Krasnoludków (6-latki i młodsi) | ||
58 | Użyński Bartłomiej | Białystok | Polska | 10 km - Bieg główny (15 lat +) | Białystok Biega Team | opłacono on-line |
59 | Weka KRZYSZTOF | Białystok | Polska | 10 km - Bieg główny (15 lat +) | Białystok Biega Team | |
60 | Witkowski Dariusz | Białystok | Polska | 10 km - Bieg główny (15 lat +) | OUTDOOR TRAINING | opłacono on-line |
61 | Załuska Radek | Białystok | Polska | 10 km - Bieg główny (15 lat +) | opłacono on-line | |
62 | Zdanuczyk Krzysztof | Białystok | Polska | 10 km - Bieg główny (15 lat +) | 3T Białystok |
Wyświetleń: 10346