Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych -  Tropem Wilczym
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Rozmiar koszulki Do zapłaty
1 Gniazdowska Natalia Kownaty 1963 Szkoła Podstawowa w Jeziorku M
2 Lubiejewski Piotr Nowy Cydzyn 1963 Szkoła Podstawowa w Jeziorku S
3 Kosińska Nikola Kownaty 1963 Szkoła Podstawowa w Jeziorku S
4 Kosińska Nadia Kownaty 1963 Szkoła Podstawowa w Jeziorku S
5 Bzura Maja Jeziorko 1963 Szkoła Podstawowa w Jeziorku S
6 Olender Oliwia Łomża 1963 ZSA ŁOMŻA S
7 Chludzińska Katarzyna Piątnica 1963 ZSzP w Piątnicy S
8 Pawluk Aleksandra Drozdowo 1963 Szkoła Podstawowa w Drozdowie M
9 Cieśnicka Amelia Drozdowo 1963 Szkoła Podstawowa w Drozdowie M
10 Kowalewski Marcel Piątnica 1963 ZSzP w Piątnicy M
11 Święczkowski Seweryn Piątnica 1963 ZSzP w Piątnicy L
12 Paszkowski Mateusz Piątnica 1963 ZSzP w Piątnicy M
13 Polit Katarzyna ŁOMŻA 1963 ZSA ŁOMŻA M
14 Cwalina Jakub Piątnica 1963 ZSzP w Piątnicy M
15 Dudziński Mateusz Piątnica 1963 ZSzP w Piątnicy M
16 Eryng Łukasz Piątnica 1963 ZSzP w Piątnicy M
17 Grajko Mateusz Piątnica 1963 ZSzP w Piątnicy S
18 Wysocki Paweł Piątnica 1963 ZSzP w Piątnicy S
19 Sejnowski Kacper Piątnica 1963 ZSzP w Piątnicy S
20 Świderski Kacper Piątnica 1963 ZSzP w Piątnicy M
21 Kozłowski Jakub Piątnica 1963 ZSzP w Piątnicy M
22 Susoł Antoni Piątnica 1963 ZSzP w Piątnicy M
23 Łada Piotr Piątnica 1963 ZSzP w Piątnicy M
24 Ajdyna Daniel Piątnica 1963 ZSzP w Piątnicy M
25 Wiktor Zaręba Piątnica 1963 ZSzP w Piątnicy M
26 Wysocki Robert Piątnica 1963 XXL
27 Staniurska Ewa Łomża 1963 AKADEMIA SPORTU MEDYK M
28 Pieńkowska Julia Pieńki Borowe 1963 XS
29 Santocki Nikodem Dobrzyjałowo 1963 Szkoła Podstawowa w Dobrzyjałowie XS
30 Tarnacki Adrian Dobrzyjałowo 1963 Szkoła Podstawowa w Dobrzyjałowie M
31 Szabłowski Bartosz Dobrzyjałowo 1963 M
32 Lipińska Karolina Dobrzyjałowo 1963 Szkoła Podstawowa w Dobrzyjałowie S
33 Konopka Julia Dobrzyjałowo 1963 Szkoła Podstawowa w Dobrzyjałowie S
34 Ptak Michalina Dobrzyjałowo 1963 Szkoła Podstawowa w Dobrzyjałowie M
35 Michałowski Jakub Dobrzyjałowo 1963 Szkoła Podstawowa w Dobrzyjałowie M
36 Borkowski Pawel Lomza 1963 AKADEMIA SPORTU MEDYK M
37 Żelechowska Paulina Olszyny 1963 Szkoła Podstawowa w Olszynach XS
38 Konert Piotr Olszyny 1963 Szkoła Podstawowa w Olszynach XS
39 Konert Oliwia Olszyny 1963 Szkoła Podstawowa w Olszynach S
40 Żochowski Mateusz Olszyny 1963 Szkoła Podstawowa w Olszynach L
41 Konert Dominik Olszyny 1963 Szkoła Podstawowa w Olszynach XS
42 Białobrzeski Maciej Olszyny 1963 Szkoła Podstawowa w Olszynach XS
43 Bialobrzeski Szymon Olszyny 1963 Szkoła Podstawowa w Olszynach S
44 Konert Bartosz Olszyny 1963 Szkoła Podstawowa w Olszynach S
45 Konert Julia Olszyny 1963 Szkoła Podstawowa w Olszynach XS
46 Rydzewski Paweł Olszyny 1963 Szkoła Podstawowa w Olszynach XS
47 Brajczewski Kamil Olszyny 1963 Szkoła Podstawowa w Olszynach XS
48 Brajczewski Jakub Olszyny 1963 Szkoła Podstawowa w Olszynach S
49 Rółkowski Stanisław Olszyny 1963 Szkoła Podstawowa w Olszynach L
50 Szymański Łukasz Krzewo 1963 ZSA ŁOMŻA M
51 Bagiński Adam Pieńki Borowe 1963 Szkoła Podstawowa w Dobrzyjałowie L
52 Pieńkowski Kacper Pieńki Borowe 1963 Szkoła Podstawowa w Dobrzyjałowie L
53 Sobuta Gabriel Dobrzyjałowo 1963 Szkoła Podstawowa w Dobrzyjałowie S
54 Sikora Konrad Kobylin 1963 Szkoła Podstawowa w Dobrzyjałowie M
55 Konopka Jakub Dobrzyjałowo 1963 Szkoła Podstawowa w Dobrzyjałowie L
56 Sakowski Piotr Jedwabne 1963 ZSA ŁOMŻA M
57 Lipiński Łukasz Łomża 1963 Akademia Sportu Medyk Łomża L
58 JASIŃSKA ANNA ŁOMŻA 1963 Biegamy dla Zdrowia S
59 Kozłowski Norbert Nowy Cydzyn 1963 Szkoła Podstawowa w Jeziorku S
60 Ferenc Gabriela Jeziorko 1963 Szkoła Podstawowa w Jeziorku XS
61 Ferenc Amelia Jeziorko 1963 Szkoła Podstawowa w Jeziorku XS
62 Piasecki Artur Drozdowo 1963 Szkoła Podstawowa w Drozdowie L
63 Kośnik Mateusz Poniat 1963 Szkoła Podstawowa w Jeziorku M
64 Lewański Bartosz Poniat 1963 Szkoła Podstawowa w Jeziorku L
65 Faryna Hanna Drozdowo 1963 Szkoła Podstawowa w Drozdowie S
66 Ksepka Wiktoria Drozdowo 1963 Szkoła Podstawowa w Drozdowie M
67 Przestrzelski Marcin Jeziorko 1963 Szkoła Podstawowa w Jeziorku S
68 Dębnicki Patryk Drozdowo 1963 Szkoła Podstawowa w Drozdowie M
69 Nowak Julian Motyka 1963 Szkoła Podstawowa w Jeziorku S
70 Rybiński Arkadiusz Drozdowo 1963 Szkoła Podstawowa w Drozdowie M
71 Blusiewicz Krzysztof Łomża 1963 Szkoła Podstawowa w Jeziorku M
72 Sadowska Klaudia Drozdowo 1963 Szkoła Podstawowa w Drozdowie M
73 Nikonowicz Ewelina Drozdowo 1963 Szkoła Podstawowa w Drozdowie M
74 Charubin Wojciech Niewodowo 1963 Szkoła Podstawowa w Drozdowie M
75 Dąbrowski Dominik Drozdowo 1963 Szkoła Podstawowa w Drozdowie XS
76 Domalewska-Szok Marzena Czarnocin 1963 M
77 Rafałowska Aleksandra Romany 1963 WETA M
78 Klimaszewska Ewelina Łomza 1963 Uniwersytet Białostocki M
79 Jakacki Michał Śniadowo 1963 ZSA ŁOMŻA M
80 Klimaszewski Jaroslaw Łomza 1963 Uczelnia Jańskiego w Łomży XXL
81 Cychol Katarzyna Jednaczewo 1963 S
82 Zaczek Oliwia Piątnica 1963 ZSzP w Piątnicy S
83 Choińska Julia Piątnica 1963 ZSzP w Piątnicy S
84 Chludzińska Julia Piątnica 1963 ZSzP w Piątnicy S
85 Dąbrowska Karolina Piątnica 1963 ZSzP w Piątnicy S
86 Chojnowska Wiktoria Piątnica 1963 ZSzP w Piątnicy S
87 Witkowska Laura Piątnica 1963 ZSzP w Piątnicy M
88 Trzewikowska Agata Piątnica 1963 ZSzP w Piątnicy S
89 Kryś Magdalena Piątnica 1963 ZSzP w Piątnicy S
90 Bajkowska Julia Piątnica 1963 ZSzP w Piątnicy S
91 Kwiatkowska Ewelina Piątnica 1963 ZSzP w Piątnicy S
92 Gołąbek Julia Piątnica 1963 ZSzP w Piątnicy S
93 Saniewska Pola Piątnica 1963 ZSzP w Piątnicy S
94 Turek Amelia Piątnica 1963 ZSzP w Piątnicy S
95 Siudakiewicz Natalia Piątnica 1963 ZSzP w Piątnicy S
96 Dyl Karolina Piątnica 1963 ZSzP w Piątnicy S
97 Zabielski Marcin Łomża 1963 ZSzP w Piątnicy M
98 Sobolewski Adam Pęza 1963 XL
99 CZARTORYSKA SYLWIA ŁOMŻA 1963 S
100 Borawska Amelka Drozdowo 1963 Szkoła Podstawowa w Drozdowie XL


Wyświetleń: 6073

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ