Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Golmanowski Krzysztof Sugajenko 5 km Kurzetnik Biega opłacono
2 Kopczyńska Ewa Kwidzyn 5 km OSP Kwidzyn opłacono
3 Jarynowska Dorota Dankowo 5 km OSP-KWIDZYN opłacono
4 Kitliński Zbigniew Kisielice 5 km opłacono
5 Szymański Zdzisław Kisielice 5 km opłacono
6 Lietz Dominik Limża 1963 m opłacono
7 Lietz Daniel Limża 1963 m opłacono
8 Krajnik Ryszard Nowe Miasto Lubawskie 5 km Kurzętnik Biega opłacono
9 Moskal Paweł Kurzętnik 5 km Kurzętnik Biega opłacono
10 Krawczyszyn Tomasz Grudziądz 5 km opłacono
11 Marciniak Barbara Pustki 5 km Radomno Biega opłacono
12 Marciniak Tomasz Pustki 5 km Radomno Biega opłacono
13 Pruchniewski Marek Lubawa 5 km Lubawa Kocha Biegać opłacono
14 Bartyzel Łukasz Limża 1963 m opłacono
15 Bartyzel Jakub Limża 1963 m opłacono
16 Bartyzel Sławomir Limża 1963 m opłacono
17 Turek Katarzyna Dąbrówka Królewska 5 km opłacono
18 Wrzeciono Artur Grudziądz 5 km Sportowa Olimpia opłacono
19 Trzepałkowski Rafał Grudziądz 5 km opłacono
20 Rodziewicz-Trzepałkowska Ewa Grudziądz 5 km opłacono
21 OSIAKOWSKA MARIA kisielice 1963 m Szkoła Podstawowa Kisielice opłacono
22 DĄBROWSKA OLGA KISIELICE 1963 m Szkoła Podstawowa Kisielice opłacono
23 KOWALSKA LENA KISIELICE 1963 m Szkoła Podstawowa Kisielice opłacono
24 Szych Monika Morawy 5 km opłacono
25 Podgórski Bogdan Kisielice 1963 m opłacono
26 Paśniewska Nadia Kisielice 1963 m Szkoła Podstawowa Kisielice opłacono
27 Gałkowska Wiktoria Kisielice 1963 m Szkoła Podstawowa Kisielice opłacono
28 Pakalski Tomasz Złotowo 5 km opłacono
29 Kołecki Adam Iława 5 km opłacono
30 Piątkowski Tadeusz Nowe Miasto Lub. 5 km Kurzetnik Biega opłacono
31 Sass Klaudia Lubawa 5 km Lubawa Kocha Biegać opłacono
32 Sass Szymon Lubawa 5 km Lubawa Kocha Biegać opłacono
33 Kozłowska Grażyna Grabowo 5 km opłacono
34 Kozłowski Wiesiek Grabowo 5 km Lubawa Kocha Biegać opłacono
35 Kawski Bartłomiej Kisielice 5 km Epidemia Cyklozy MTB Susz opłacono
36 Banaszewska Marta Grudziądz 1963 m Parkrun Grudziądz opłacono
37 Starbała Gabriel Kisielice 5 km opłacono
38 Banaszewska Maja Grudziądz 1963 m Parkrun Grudziądz opłacono
39 Banaszewski Michał Grudziądz 5 km Parkrun Grudziądz opłacono
40 Banaszewska Monika Grudziądz 5 km Parkrun Grudziądz opłacono
41 Teska Karolina Kisielice 1963 m opłacono
42 Teska Patryk Kisielice 1963 m opłacono
43 Goska Daniel Zawda 5 km opłacono
44 RZESZOTEK MAREK RADOMNO 5 km RADOMNO BIEGA opłacono
45 Szulc Paweł Grudziądz 5 km Parkrun Grudziądz opłacono
46 Kołecki Michał Iława 5 km Misiek_runner / MTZ BHP opłacono
47 Goska Wiktoria Limża 5 km 18 GDH im. Szarych Szeregów opłacono
48 Łukwiński Ireneusz Iława 5 km Radomno Biega opłacono
49 Pieczkowski Artur Nowe Miasto lubawskie 5 km Radomno Biega opłacono
50 Mańka adam Kisielice 5 km 18 GDH im. Szarych Szeregów opłacono
51 Bielski Piotr Radomno 5 km Radomno Biega opłacono
52 Czaplińska Maria Kisielice 5 km opłacono
53 Koleczek Tatiana Kisielice 5 km opłacono


Wyświetleń: 1951

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ