Leśny Rajd na Orientację zButa nocą
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Gąsior Rafał Kwidzyn zButa UMKS Kwidzyn
2 Margalski Marcin Gdańsk zButa ZenoTeam
3 Frankiewicz Maciej Malbork zButa GRUPA MALBORK opłacono
4 Dobrzyńska Adriana Sztum zButa IdęzBieniem opłacono
5 Szewczyk Adam Malbork zButa BBKTS
6 Żołnowski Edward Grudziądz zButa opłacono
7 Kamińska Anna starogard gdański zButa zygzak opłacono
8 Kamiński Jarosław starogard gdański zButa zygzak opłacono
9 Sternicki Piotr Skórcz zButa ŻÓŁW opłacono
10 Bień Robert Sztum zButa opłacono
11 Jędras Przemysław Kwidzyn zButa UMKS Kwidzyn
12 Jędrusiak Waldemar Mikołajki Pomorskie zButa opłacono
13 Jędrusiak Karolina Mikołajki Pomorskie zButa opłacono
14 Pudełko Mieczysław Krasna Łąka zButa opłacono
15 Pudełko Joanna KRASNA ŁĄKA zButa opłacono
16 Rychlewski Adrian Czernin zButa zButa opłacono
17 Rzepny Dominik Prabuty zButa opłacono
18 Gadecka Patrycja Prabuty zButa opłacono
19 Sawaniewski Rafał Malbork zButa Szpiedzy z Krainy Deszczowców opłacono
20 Malinowski Marek Malbork zButa Szpiedzy z Krainy Deszczowców opłacono
21 Grzymowicz Piotr Grzymowicz Brodnica zButa ZenoTeam opłacono
22 Dadura Natalia Prabuty zButa opłacono
23 Stachyra Arkadiusz Prabuty zButa opłacono
24 Stachyra Agnieszka Prabuty zButa opłacono
25 Stachyra Piotr Prabuty zButa opłacono
26 Kaczorowski Kamil Prabuty zButa opłacono
27 Kaczorowska Dominika Prabuty zButa opłacono
28 Kołakowski Krystian Gdańsk zButa ZENOTEAM opłacono
29 Wojnarowicz Zdzislaw Elblag zButa Ulitki opłacono
30 Mogielnicki Łukasz Kwidzyn zButa opłacono
31 Mikusek Joanna Kwidzyn zButa opłacono
32 Daniel Kacper Karpiny zButa TRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYN
33 Sadowska Aneta sztum zButa opłacono
34 Jasińska Agnieszka Malbork zButa opłacono
35 Krawców Andrzej Nowa Wieś Malborska zButa Stowarzyszenie Chrzescijańskie Ostoja opłacono
36 Kottlewski Marcin Starogard Gdański zButa opłacono
37 Barcikowska-Kmieć Beata Malbork zButa
38 Borko Ryszard Gdynia zButa KS Pidrina Gdynia opłacono
39 Laskowski Radosław Gdynia zButa KS Pidrina Gdynia opłacono
40 Yasynovenko Oleksiy Malbork zButa Ulitki opłacono
41 Lemkowski Paweł Sztum zButa Ulitki opłacono
42 Rudzki Grzegorz Sztum zButa Ulitki opłacono
43 Grabowiecki Zenon Iława zButa ZenoTeam opłacono
44 Barańska Sandra Dzierzgoń zButa opłacono
45 Filipiak Mariusz Sztum zButa opłacono
46 Klonowski Łukasz Iława zButa ZenoTeam opłacono
47 Kmieć Jacek Malbork zButa Grupa Malbork opłacono
48 Janich-Kolas Justyna Gdańsk zButa opłacono
49 Dudziński Tomasz Sztum zButa zButa opłacono
50 Droń Grzegorz Kwidzyn zButa UMKS Kwidzyn opłacono
51 Kotłowski Krzysztof Iława zButa ZenoTeam opłacono
52 Wołoszczakiewicz Zenon Iława zButa ZenoTeam opłacono
53 Torchała Mariusz Kwidzyn zButa UMKS Kwidzyn opłacono


Wyświetleń: 1424

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ