II Bieg Wyklętych
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Osińska Karina Stachowo 1963 m darmowy udział
2 Osińska Ada Stachowo 1963 m darmowy udział
3 Zieliński Łukasz Mogielnica 5000 m darmowy udział
4 Durka Piotr Dąbrówka 5000 m darmowy udział
5 Wojtczak Radosław Witalówka 1963 m darmowy udział
6 Kusiak Mieczysław Wilczoruda-Parcela 1963 m darmowy udział
7 Feliksiak Jadwiga Karolew 5000 m darmowy udział
8 Feliksiak Andrzej Karolew 5000 m darmowy udział
9 Bromilski Rafał Ciechlin 1963 m Albo Grubo albo Wcale darmowy udział
10 Szymczak Teresa Michrów 1963 m KGW Michrowianki darmowy udział
11 Walczak Ewa Karolew 5000 m darmowy udział
12 Walczak Lidia Karolew 5000 m darmowy udział
13 Dusza Beata Michrówek 1963 m KGW Michrowianki darmowy udział
14 Dusza Monika Michrów 1963 m KGW Michrowianki darmowy udział
15 Cąderek Adam Grudzkowola 1963 m darmowy udział
16 Łukasiewicz Patryk Grójec 5000 m darmowy udział
17 Krajewski Szymon Grójec 1963 m darmowy udział
18 Szulc Maciej Kotorydz 5000 m darmowy udział
19 Karbowski Mateusz Żyrardów 1963 m darmowy udział
20 Starosta Izabella Osieczek 1963 m darmowy udział
21 Tadzik Monika Złotokłos 5000 m darmowy udział
22 Stępniewska Aneta Karolew 1963 m darmowy udział
23 Włodarczyk Karolina Karolew 1963 m darmowy udział
24 Gembarzewska-Adach Zofia Grójec 5000 m darmowy udział
25 Widalski Szymon Osieczek 5000 m darmowy udział
26 narloch antoni tomaszówka 5000 m Kobe Bryant team (*) darmowy udział
27 Zapalska Aleksandra Grójec 5000 m darmowy udział
28 Krasowski Andrzej Ginetówka 5000 m darmowy udział
29 Krasowski Marcin Ginetówka 1963 m darmowy udział
30 Sawicki Damian Grojec 5000 m NRT darmowy udział
31 Matulka Izabela Kociszew 5000 m Klub Biegacza Mila darmowy udział
32 Wrotek Sylwia Warszawa 5000 m darmowy udział
33 Dłutowski Łukasz Tarczyn 5000 m darmowy udział
34 Wrotek Łukasz Warszawa 5000 m darmowy udział
35 Dusza Łukasz Michrów 1963 m darmowy udział
36 Kącki Grzegorz mieczysławówka 1963 m darmowy udział
37 Zagawa Aleksandra Wola Pniewska 1963 m darmowy udział
38 Ratyński Paweł MOGIELNICA 5000 m darmowy udział
39 Kudlak MONIKA Ruda 5000 m darmowy udział
40 Dąbrowski Andrzej Dąbrowski Józefów 5000 m darmowy udział
41 Mroczek Martyna Bystrzanów 5000 m darmowy udział
42 Banach Dominik Kośmin 5000 m LO Grójec darmowy udział
43 Spławiec Monika Tarczyn 1963 m darmowy udział
44 Sołtysiak Julia Załęże Duże 5000 m darmowy udział
45 Cieślak Paulina Jasieniec 5000 m Klub Biegacza Mila darmowy udział
46 Banach Mirosław Grójec 5000 m OSP KOŚMIN darmowy udział
47 Małecki Jarosław Grójec 5000 m Wasiuta darmowy udział
48 Ekiel Andrzej Grójec 5000 m Aś Grójec darmowy udział
49 Badowska Ewelina Grójec 1963 m darmowy udział
50 Sitarek Mariola Przęsławice 1963 m darmowy udział
51 Domaradzki Wiesław Dwórzno 5000 m Przyjaciele darmowy udział
52 Arak Radosław Zimna Woda 5000 m Przyjaciele darmowy udział
53 Grzegorzek Sebastian Mirowice 5000 m Aś Grójec darmowy udział
54 Brzeszczak Marcin Grójec 5000 m Aś Grójec darmowy udział
55 Witaszek Marcin Rębowola 5000 m Aś Grójec darmowy udział
56 Sówka Mirosława Michrów 1963 m KGW Michrowianki darmowy udział
57 Herbut Mateusz Pniewy 5000 m darmowy udział
58 Przybylski Mateusz Drwalew 5000 m LO Grójec darmowy udział
59 Bienkiewicz Ariel Grójec 5000 m Hufiec Grójec darmowy udział
60 Duch Aleksandra Grójec 5000 m darmowy udział
61 Koper Paweł Grójec 5000 m darmowy udział
62 Szeląg Daniel Kruszew 5000 m darmowy udział
63 Szeląg Natalia Kruszew 5000 m darmowy udział
64 Czarnecki Rafał Bronisławka 5000 m darmowy udział
65 SZYMAŃCZAK Piotr GRÓJEC 5000 m darmowy udział
66 Dzieciuchowicz Adam Grójec 5000 m darmowy udział
67 Kober Marzena Pniewy 1963 m darmowy udział
68 Kołdra Robert Jeziora 5000 m darmowy udział
69 Nowak Ewa Grójec 5000 m darmowy udział
70 Krzyzanowski Kamil Konie 1963 m Osp Konie darmowy udział
71 Krzyzanowska Karolina Konie 1963 m Osp Konie darmowy udział
72 Jagiełło Przemysław Grzegorzewice 5000 m darmowy udział
73 Szydłowski Robert Grójec 5000 m CRiWWRE darmowy udział
74 Duch Rafał Grójec 5000 m darmowy udział
75 Glapiński Igor Glapiński Tarczyn 5000 m darmowy udział
76 Chomińska Dominika Zalesie 5000 m darmowy udział
77 Adamowicz Maria Adamowicz Grójec 5000 m darmowy udział
78 Siedlecka Katarzyna Wólka Turowska 5000 m darmowy udział
79 Dębecka Monika Grójec 5000 m Let's Move Grójec darmowy udział
80 NAZAROW WIOLETTA TEODORÓWKA 5000 m darmowy udział
81 Szymczak Małgorzata Michrów 1963 m darmowy udział
82 Szymczak Ireneusz Michrów 5000 m Urząd Gminy Pniewy darmowy udział
83 Kusznierow sławomir Jasieniec 1963 m Klub Biegacza Mila darmowy udział
84 ŚWIDERSKI Jarosław Grójec 5000 m CRiWWRE darmowy udział
85 Olak Przemysław Przydróżek 1963 m Klub Biegacza Mila darmowy udział
86 Krasowska Paulina Ginetówka 1963 m darmowy udział
87 Krasowska Barbara Ginetówka 1963 m darmowy udział
88 Skrzypkowska Monika Jasieniec 1963 m Klub Biegacza Mila darmowy udział
89 Pietraszewski Mateusz Łychowska Wola 5000 m CKZiU Nowa Wieś darmowy udział
90 Dębska Renata Pniewy 5000 m Tarczyński Klub Biegowy darmowy udział
91 Janus Mateusz Koziegłowy 1963 m Klub Biegacza Mila darmowy udział
92 Strączewski Jarosław Karolew 5000 m darmowy udział
93 Kusznierow Joanna Jasieniec 1963 m Klub Biegacza Mila darmowy udział
94 Kłos-Frączak Beata Załęże Duże 1963 m darmowy udział
95 Makowska Karolina Warszawa 5000 m darmowy udział
96 Kalbarczyk Aleksandra Warszawa 5000 m darmowy udział
97 Orzeszak Maciej Michrów 1963 m Kruszew darmowy udział
98 Orzeszak Lena Michrów 1963 m Kruszew darmowy udział
99 Orzeszak Małgorzata Michrów 1963 m darmowy udział
100 Dominiak Tomasz Michrów 1963 m Kruszew darmowy udział


Wyświetleń: 1788

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ