II Bieg Wyklętych
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Kempińska Anna Pniewy 1963 m Osoba
2 Kempińska Antonina Pniewy 1963 m Kruszew
3 Sitarek Mariusz Konie 1963 m Osp Konie
4 Smykiewicz Joanna Tarczyn 1963 m
5 Suwalska Anna Karolew 1963 m
6 Karbowiak Iwona Konie 1963 m
7 Prus Urszula Wola Pniewska 1963 m
8 Zaranek Julia Konie25 1963 m
9 Mizińska Paulina Konie 1963 m
10 Leszczyńska - Michalak Anna Jurki 1963 m
11 Maciak Ewa Łychowska Wola 1963 m Klub Biegacza Mila
12 Dominiak Paweł Michrów 1963 m
13 Dominiak Tomasz Michrów 1963 m Kruszew
14 Orzeszak Małgorzata Michrów 1963 m
15 Orzeszak Lena Michrów 1963 m Kruszew
16 Orzeszak Maciej Michrów 1963 m Kruszew
17 Kłos-Frączak Beata Załęże Duże 1963 m
18 Kusznierow Joanna Jasieniec 1963 m Klub Biegacza Mila
19 Janus Mateusz Koziegłowy 1963 m Klub Biegacza Mila
20 Skrzypkowska Monika Jasieniec 1963 m Klub Biegacza Mila
21 Krasowska Barbara Ginetówka 1963 m
22 Krasowska Paulina Ginetówka 1963 m
23 Olak Przemysław Przydróżek 1963 m Klub Biegacza Mila
24 Kusznierow sławomir Jasieniec 1963 m Klub Biegacza Mila
25 Szymczak Małgorzata Michrów 1963 m
26 Krzyzanowska Karolina Konie 1963 m Osp Konie
27 Krzyzanowski Kamil Konie 1963 m Osp Konie
28 Kober Marzena Pniewy 1963 m
29 Sówka Mirosława Michrów 1963 m KGW Michrowianki
30 Sitarek Mariola Przęsławice 1963 m
31 Badowska Ewelina Grójec 1963 m
32 Spławiec Monika Tarczyn 1963 m
33 Zagawa Aleksandra Wola Pniewska 1963 m
34 Kącki Grzegorz mieczysławówka 1963 m
35 Dusza Łukasz Michrów 1963 m
36 Krasowski Marcin Ginetówka 1963 m
37 Włodarczyk Karolina Karolew 1963 m
38 Stępniewska Aneta Karolew 1963 m
39 Starosta Izabella Osieczek 1963 m
40 Karbowski Mateusz Żyrardów 1963 m
41 Krajewski Szymon Grójec 1963 m
42 Cąderek Adam Grudzkowola 1963 m
43 Dusza Monika Michrów 1963 m KGW Michrowianki
44 Dusza Beata Michrówek 1963 m KGW Michrowianki
45 Szymczak Teresa Michrów 1963 m KGW Michrowianki
46 Bromilski Rafał Ciechlin 1963 m Albo Grubo albo Wcale
47 Kusiak Mieczysław Wilczoruda-Parcela 1963 m
48 Wojtczak Radosław Witalówka 1963 m
49 Kępień Natalia Ciechlin 1963 m
50 Nowocin Adrian Grójec 1963 m
51 Koch Katarzyna Jeziora 1963 m
52 Koch Barbara Jeziora 1963 m
53 Węglarska Maja Jeziora 1963 m
54 Walczyk Jakub Nowe Miasto nad Pilicą 1963 m
55 Wiechowska Dorota Mogielnica 1963 m
56 Szady Agnieszka Osieczek 1963 m
57 Szady Paweł Osieczek 1963 m
58 Cupryjak Olga Goszczyn 1963 m
59 Urbanek Joanna Urbanek Tarczyn 1963 m
60 Łękawski Michał Wólka Załęska 7 1963 m Szkoła
61 Korbiń Monika Dąbrówka 1963 m
62 Skrzypczak Beata Kruszew 1963 m
63 Kruszewska Magdalena Grójec 1963 m
64 Polewski Piotr Dąbrówka 1963 m
65 Jankowski Grzegorz Ciechlin 1963 m
66 Jankowski Dominik Ciechlin 1963 m
67 Krzemińska Agnieszka Teodorówka 1963 m KGW Wilczoruda
68 Grzeszczyk Monika WILCZORUDA 1963 m KGW Wilczoruda
69 Romaniak Monika Karolew 1963 m
70 Stępień Anita Warszawa 1963 m
71 Widalski Henryk Osieczek 1963 m
72 Bondel Natalia Kotorydz 1963 m Kobe Bryant team (*)
73 Stępniewski Mateusz Karolew 1963 m
74 Dynowska Urszula Warszawa 1963 m
75 Dynowski Piotr Michrów 1963 m
76 Kawęczyńska Paulina Błędów 1963 m Kobe Bryant team (*)
77 Rylska Aleksandra Szczuki 1963 m Kobe Bryant team (*)
78 Skrzypczak Krzysztof Kruszew 1963 m
79 Zgórzak Karolina Daszew 1963 m
80 Zgórzak Jarosław Daszew 1963 m
81 Rudnicka Natalia Ciechlin 1963 m Kobe Bryant team (*)
82 Szymański Rafał Konie 5000 m Mostva
83 Stawicka Aneta Warszawa 5000 m
84 Karwat Milena Grójec 5000 m
85 Kowalski Patryk Marianka 5000 m OSP ZBIROŻA
86 Łyszkowska Anita Grójec 5000 m
87 Łyszkowski Jakub Grójec 5000 m
88 Łuszczyk Magdalena Łychowska Wola 5000 m 6MBOT
89 JANUS ILONA Koziegłowy 5000 m Klub Biegacza Mila
90 JANUS Michał Koziegłowy 5000 m Klub Biegacza Mila
91 Łuszczyk Andrzej Łychowska Wola 5000 m CRiWWRE
92 Molenda Bartłomiej Grójec 5000 m
93 Molenda Zuzanna Grójec 5000 m
94 Szewczyk Leszek Belsk Duży 5000 m A.S.Galaktikos
95 Pietraszewski Adam Łychowska Wola 5000 m CRiWWRE
96 Stępniewski Piotr Pniewy 5000 m
97 Kuszpit Marcin Komorniki 5000 m
98 Kłosiewicz Piotr Kłosiewicz Piotrkowice 5000 m
99 Boroń Krzysztof Teodorówka 5000 m
100 Stykowski Paweł Aleksandrów 5000 m


Wyświetleń: 3914

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ