II Bieg Wyklętych
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Adamowicz Maria Adamowicz Grójec 5000 m
2 Arak Radosław Zimna Woda 5000 m Przyjaciele
3 Badowska Ewelina Grójec 1963 m
4 Banach Dominik Kośmin 5000 m LO Grójec
5 Banach Mirosław Grójec 5000 m OSP KOŚMIN
6 Bienkiewicz Ariel Grójec 5000 m Hufiec Grójec
7 Biliniak Dariusz Goszczyn 5000 m
8 Biliniak Justyna Goszczyn 5000 m
9 Biliniak Łukasz Sielec 5000 m
10 Bondar Ada Grojec 5000 m
11 Bondel Natalia Kotorydz 1963 m Kobe Bryant team (*)
12 Boroń Krzysztof Teodorówka 5000 m
13 Bromilski Rafał Ciechlin 1963 m Albo Grubo albo Wcale
14 Brzeszczak Marcin Grójec 5000 m Aś Grójec
15 Cąderek Adam Grudzkowola 1963 m
16 Chmielewski Zbigniew Karolew 5000 m
17 Chomińska Dominika Zalesie 5000 m
18 Cieślak Paulina Jasieniec 5000 m Klub Biegacza Mila
19 CUPRYJAK ADRIAN TARCZYN 5000 m
20 Cupryjak Olga Goszczyn 1963 m
21 Cybulska Agata Wólka Załęska 5000 m
22 Cybulski Jacek Wólka Załęska 5000 m
23 Czarnecki Rafał Bronisławka 5000 m
24 Dąbrowski Andrzej Dąbrowski Józefów 5000 m
25 Dębecka Monika Grójec 5000 m Let's Move Grójec
26 Dębska Renata Pniewy 5000 m Tarczyński Klub Biegowy
27 Dolina Karolina Grójec 5000 m
28 Domaradzki Wiesław Dwórzno 5000 m Przyjaciele
29 Dominiak Paweł Michrów 1963 m
30 Dominiak Tomasz Michrów 1963 m Kruszew
31 Duch Aleksandra Grójec 5000 m
32 Duch Rafał Grójec 5000 m
33 Dusza Beata Michrówek 1963 m KGW Michrowianki
34 Dusza Łukasz Michrów 1963 m
35 Dusza Monika Michrów 1963 m KGW Michrowianki
36 Dynowska Urszula Warszawa 1963 m
37 Dynowski Grzegorz Michrów 5000 m
38 Dynowski Łukasz Michrów 5000 m
39 Dynowski Michał Warszawa 5000 m
40 Dynowski Piotr Michrów 1963 m
41 Dzieciuchowicz Adam Grójec 5000 m
42 Dłutowski Łukasz Tarczyn 5000 m
43 Ekiel Andrzej Grójec 5000 m Aś Grójec
44 Feliksiak Andrzej Karolew 5000 m
45 Feliksiak Jadwiga Karolew 5000 m
46 Feliksiak Szymon Karolew 5000 m
47 Gembarzewska-Adach Zofia Grójec 5000 m
48 Glapiński Igor Glapiński Tarczyn 5000 m
49 Grzegorzek Sebastian Mirowice 5000 m Aś Grójec
50 Grzeszczyk Monika WILCZORUDA 1963 m KGW Wilczoruda
51 Herbut Mateusz Pniewy 5000 m
52 Jagiełło Przemysław Grzegorzewice 5000 m
53 Jankowski Dominik Ciechlin 1963 m
54 Jankowski Grzegorz Ciechlin 1963 m
55 JANUS ILONA Koziegłowy 5000 m Klub Biegacza Mila
56 Janus Mateusz Koziegłowy 1963 m Klub Biegacza Mila
57 JANUS Michał Koziegłowy 5000 m Klub Biegacza Mila
58 Kącki Grzegorz mieczysławówka 1963 m
59 Kalbarczyk Aleksandra Warszawa 5000 m
60 Karbowiak Iwona Konie 1963 m
61 Karbowski Mateusz Żyrardów 1963 m
62 Karwat Milena Grójec 5000 m
63 Kawęczyńska Paulina Błędów 1963 m Kobe Bryant team (*)
64 Kazimierczak Mateusz Grójec 5000 m
65 Kempińska Anna Pniewy 1963 m Osoba
66 Kempińska Antonina Pniewy 1963 m Kruszew
67 Kępień Natalia Ciechlin 1963 m
68 Kober Marzena Pniewy 1963 m
69 Koch Barbara Jeziora 1963 m
70 Koch Katarzyna Jeziora 1963 m
71 Komorowski Cezary Goszczyn 5000 m
72 Koper Paweł Grójec 5000 m
73 Korbiń Monika Dąbrówka 1963 m
74 Kowalska Kinga Wilczoruda 5000 m PSP Karolew
75 Kowalski Patryk Marianka 5000 m OSP ZBIROŻA
76 Kołdra Robert Jeziora 5000 m
77 Krajewski Szymon Grójec 1963 m
78 Krasowska Barbara Ginetówka 1963 m
79 Krasowska Paulina Ginetówka 1963 m
80 Krasowski Andrzej Ginetówka 5000 m
81 Krasowski Marcin Ginetówka 1963 m
82 Kruszewska Magdalena Grójec 1963 m
83 Kruszewski Sebastian Grójec 5000 m
84 Krzemińska Agnieszka Teodorówka 1963 m KGW Wilczoruda
85 Krzyzanowska Karolina Konie 1963 m Osp Konie
86 Krzyzanowski Kamil Konie 1963 m Osp Konie
87 Kudlak MONIKA Ruda 5000 m
88 Kulawiak Angelika Sielec 5000 m
89 Kulawiak Ryszard Sielec 5000 m
90 Kusiak Mieczysław Wilczoruda-Parcela 1963 m
91 Kusznierow Joanna Jasieniec 1963 m Klub Biegacza Mila
92 Kusznierow sławomir Jasieniec 1963 m Klub Biegacza Mila
93 Kuszpit Marcin Komorniki 5000 m
94 Kłos-Frączak Beata Załęże Duże 1963 m
95 Kłosiewicz Piotr Kłosiewicz Piotrkowice 5000 m
96 Leszczyńska - Michalak Anna Jurki 1963 m
97 Maciak Ewa Łychowska Wola 1963 m Klub Biegacza Mila
98 Makowska Karolina Warszawa 5000 m
99 Malinowski Józef Dylew 5000 m
100 Matulka Izabela Kociszew 5000 m Klub Biegacza Mila


Wyświetleń: 3868

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ