Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Banach Karolina Czerwone 1963 m
2 Stachelek Kamila Turośl 5 km
3 Klimowicz Paulina Kolno 5 km
4 Wisniewski Mateusz Wykowo 1963 m
5 Dabkowska Katarzyna Łomża 5 km
6 Gardocka Dorota Kolno 1963 m
7 Śniadach Hanna Kolno 5 km
8 Jurczyk Przemysław Kolno 1963 m
9 Ciołkowski Kamil Kolno 1963 m
10 Patalan Emil Poryte 1963 m
11 Walenciej Karolina Białystok 5 km
12 Chutkowska Agnieszka Kolno 5 km
13 Pupek Stefan Kolno 1963 m
14 Ferenc Kazimierz Czerwone 1963 m
15 Pupek Klaudia Kolno 1963 m
16 Piwowarski Bernard Borkowo 1963 m
17 Piwowarska Sylwia Borkowo 1963 m
18 Piwowarski Damian Borkowo 1963 m
19 Piwowarska Marta Borkowo 1963 m
20 Gołaszewska Paulina Janowo 1963 m
21 Banach Dominik Czerwone 1963 m
22 Gołaś Mirosław Borkowo 1963 m
23 Nowak Wiesława Czerwone 1963 m
24 Paliwoda Sławomir Kolno 1963 m
25 Paliwoda Łukasz Kolno 1963 m
26 Serowik Agnieszka PTAKI 1963 m
27 NOCUŃ ARTUR KOLNO 5 km
28 Nerko Piotr Czerwone 1963 m
29 Parzych Marcin Kolno 1963 m
30 DARMETKO PAWEŁ KOLNO 1963 m
31 Chodnicki Janusz Kolno 5 km
32 Glinka Piotr Kolno 1963 m
33 Glinka Adrianna Kolno 1963 m
34 Zieliński Jakub Mały Płock 1963 m
35 Zielinska Julia Mały Płock 1963 m
36 Charubin Monika Czerwone 1963 m
37 Charubin Natalia Kolno 1963 m
38 Kurek Artur Mściwuje 5 km
39 W Dariusz Kolno 5 km
40 Wróblewska Agnieszka Kolno 1963 m
41 Duda Dominika Dudy Nadrzeczne 5 km Biegamy dla zdrowia
42 Jermacz Wojciech Czerwone 5 km CKS Podolszyna Pędziwiatr
43 Jermacz Katarzyna Czerwone 1963 m CKS Podolszyna Pędziwiatr
44 Jermacz Kornelia Czerwone 1963 m CKS Podolszyna Pędziwiatr
45 Chiliński Karol Stawiski 1963 m Decathlon Białystok
46 Malinowski Rafał Olsztyn 5 km DWDT w Olsztynie
47 Barszczewski Maciej Kolno 1963 m Hufiec Pracy w Kolnie
48 Ruchała Radosław Zabiele 1963 m Hufiec Pracy w Kolnie
49 Stachelski Paweł KOLNO 1963 m KGPP
50 Korwek Patrycja Kolno 1963 m LMS Łomża
51 Grala Karol Kolno 1963 m Orzeł Kolno
52 Najda Michał Kolno 5 km OSP Kolno
53 Zuzga Karol Kolno 1963 m OSP Kolno
54 Dymek Piotr Kolno 5 km OSP Kolno
55 Kosiński Marcin Kolno 5 km Petunie
56 Skrodzki Karol Kolno 1963 m Pogoń Koziki
57 Łojewska Martyna Stawiski 1963 m SP Stawiski
58 Pajer Zbigniew STAWISKI 1963 m SP Stawiski
59 Kozikowska Ewelina Stawiski 1963 m SP Stawiski
60 Bagińska Ewa Stawiski 1963 m SP Stawiski
61 Bagiński Michał Stawiski 1963 m SP Stawiski
62 Szymanowicz Damian Stawiski 1963 m SP Stawiski
63 Szleszyński Kamil Stawiski 1963 m SP Stawiski
64 Gutowski Kamil Stawiski 1963 m SP Stawiski
65 Mioduszewski Mateusz Stawiski 1963 m SP Stawiski
66 Patalan Oliwia Stawiski 1963 m SP Stawiski
67 Sokołowska Paulina Stawiski 1963 m SP Stawiski
68 Borzymowski Piotr Stawiski 1963 m SP Stawiski
69 Cwalina Wiktoria Stawiski 1963 m SP Stawiski
70 Dęby Monika Stawiski 1963 m SP Stawiski
71 Chrzanowska Magda Stawiski 1963 m SP Stawiski
72 Zacharzewska Maja Stawiski 1963 m SP Stawiski
73 Chojnowski Jakub Stawiski 1963 m SP Stawiski
74 Kozikowska Iga Stawiski 1963 m SP Stawiski
75 Wysocka Aleksandra Stawiski 1963 m SP Stawiski
76 Bednarczyk Kinga Stawiski 1963 m SP Stawiski
77 Nowak Patryk Czerwone 1963 m SP Czerwone
78 Nowak Paweł Czerwone 1963 m SP Czerwone
79 Nowak Piotr Czerwone 1963 m SP Czerwone
80 Nerko Weronika Czerwone 1963 m SP Czerwone
81 Duda Mateusz Dudy Nadrzeczne 1963 m SP Ptaki
82 Duda Bartosz Dudy Nadrzeczne 1963 m SP Ptaki
83 Mazgoła Maja Nowa Ruda 1963 m SP TUROŚL
84 Oliwia Piątek Turośl 1963 m SP TUROŚL
85 Niedbała Oliwia Turośl 1963 m SP TUROŚL
86 Charubin Krystian Turosl 1963 m SP TUROŚL
87 Tanajewski Bartosz Cieciory 1963 m SP TUROŚL
88 Korwek Jakub Kolno 1963 m SP Zabiele
89 Glinka Julia Kolno 1963 m SP2 Kolno
90 Banach Sebastian Kolno 1963 m SP2 Kolno
91 Chodnicka Urszula Kolno 1963 m SP2 Kolno
92 Chutkowska Wiktoria Kolno 1963 m SP2 Kolno
93 Szymański Mateusz Kolno 1963 m Stowarzyszenie Kawaleryjskie im. Podlaskiej Brygady Kawalerii w Kolnie
94 Szymański Andrzej Kolno 1963 m Stowarzyszenie Kawaleryjskie im. Podlaskiej Brygady Kawalerii w Kolnie
95 Bikowska Gabriela Kolno 1963 m Szkoła Podstawowa nr 2 w Kolnie
96 Bikowska Marta Kolno 1963 m Szkoła Podstawowa nr 2 w Kolnie
97 Sekscińska Magdalena Kolno 1963 m Szkoła Podstawowa nr 2 w Kolnie
98 Sekscińska Aleksandra Kolno 1963 m Szkoła Podstawowa nr 2 w Kolnie
99 Krzymowska Julia Kolno 1963 m Szkoła Podstawowa nr 2 w Kolnie
100 Polkowska Olga Kolno 1963 m Szkoła Podstawowa nr 2 w Kolnie


Wyświetleń: 4982

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ