Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
Biegamy dla zdrowia
1 Duda Dominika Dudy Nadrzeczne 5 km Biegamy dla zdrowia
CKS Podolszyna Pędziwiatr
2 Jermacz Kornelia Czerwone 1963 m CKS Podolszyna Pędziwiatr
CKS Podolszyna Pędziwiatr
3 Jermacz Wojciech Czerwone 5 km CKS Podolszyna Pędziwiatr
4 Jermacz Katarzyna Czerwone 1963 m CKS Podolszyna Pędziwiatr
DWDT w Olsztynie
5 Malinowski Rafał Olsztyn 5 km DWDT w Olsztynie
Decathlon Białystok
6 Chiliński Karol Stawiski 1963 m Decathlon Białystok
Hufiec Pracy w Kolnie
7 Barszczewski Maciej Kolno 1963 m Hufiec Pracy w Kolnie
8 Ruchała Radosław Zabiele 1963 m Hufiec Pracy w Kolnie
KGPP
9 Stachelski Paweł KOLNO 1963 m KGPP
LMS Łomża
10 Korwek Patrycja Kolno 1963 m LMS Łomża
OSP Kolno
11 Dymek Piotr Kolno 5 km OSP Kolno
OSP Kolno
12 Najda Michał Kolno 5 km OSP Kolno
13 Zuzga Karol Kolno 1963 m OSP Kolno
Orzeł Kolno
14 Grala Karol Kolno 1963 m Orzeł Kolno
Petunie
15 Kosiński Marcin Kolno 5 km Petunie
Pogoń Koziki
16 Skrodzki Karol Kolno 1963 m Pogoń Koziki
SP2 Kolno
17 Glinka Julia Kolno 1963 m SP2 Kolno
18 Banach Sebastian Kolno 1963 m SP2 Kolno
19 Chodnicka Urszula Kolno 1963 m SP2 Kolno
20 Chutkowska Wiktoria Kolno 1963 m SP2 Kolno
SP Czerwone
21 Nowak Patryk Czerwone 1963 m SP Czerwone
22 Nowak Paweł Czerwone 1963 m SP Czerwone
23 Nowak Piotr Czerwone 1963 m SP Czerwone
24 Nerko Weronika Czerwone 1963 m SP Czerwone
SP Ptaki
25 Duda Mateusz Dudy Nadrzeczne 1963 m SP Ptaki
26 Duda Bartosz Dudy Nadrzeczne 1963 m SP Ptaki
SP Stawiski
27 Łojewska Martyna Stawiski 1963 m SP Stawiski
28 Pajer Zbigniew STAWISKI 1963 m SP Stawiski
29 Kozikowska Ewelina Stawiski 1963 m SP Stawiski
30 Bagińska Ewa Stawiski 1963 m SP Stawiski
31 Bagiński Michał Stawiski 1963 m SP Stawiski
32 Szymanowicz Damian Stawiski 1963 m SP Stawiski
33 Szleszyński Kamil Stawiski 1963 m SP Stawiski
34 Gutowski Kamil Stawiski 1963 m SP Stawiski
35 Mioduszewski Mateusz Stawiski 1963 m SP Stawiski
36 Patalan Oliwia Stawiski 1963 m SP Stawiski
37 Sokołowska Paulina Stawiski 1963 m SP Stawiski
38 Borzymowski Piotr Stawiski 1963 m SP Stawiski
39 Cwalina Wiktoria Stawiski 1963 m SP Stawiski
40 Dęby Monika Stawiski 1963 m SP Stawiski
41 Chrzanowska Magda Stawiski 1963 m SP Stawiski
42 Zacharzewska Maja Stawiski 1963 m SP Stawiski
43 Chojnowski Jakub Stawiski 1963 m SP Stawiski
44 Kozikowska Iga Stawiski 1963 m SP Stawiski
45 Wysocka Aleksandra Stawiski 1963 m SP Stawiski
46 Bednarczyk Kinga Stawiski 1963 m SP Stawiski
SP TUROŚL
47 Tanajewski Bartosz Cieciory 1963 m SP TUROŚL
48 Mazgoła Maja Nowa Ruda 1963 m SP TUROŚL
49 Charubin Krystian Turosl 1963 m SP TUROŚL
50 Oliwia Piątek Turośl 1963 m SP TUROŚL
51 Niedbała Oliwia Turośl 1963 m SP TUROŚL
SP Zabiele
52 Korwek Jakub Kolno 1963 m SP Zabiele
Stowarzyszenie Kawaleryjskie im. Podlaskiej Brygady Kawalerii w Kolnie
53 Szymański Andrzej Kolno 1963 m Stowarzyszenie Kawaleryjskie im. Podlaskiej Brygady Kawalerii w Kolnie
Stowarzyszenie Kawaleryjskie im. Podlaskiej Brygady Kawalerii w Kolnie
54 Szymański Mateusz Kolno 1963 m Stowarzyszenie Kawaleryjskie im. Podlaskiej Brygady Kawalerii w Kolnie
Szkoła Podstawowa nr 2 w Kolnie
55 Bikowska Gabriela Kolno 1963 m Szkoła Podstawowa nr 2 w Kolnie
56 Bikowska Marta Kolno 1963 m Szkoła Podstawowa nr 2 w Kolnie
57 Sekscińska Magdalena Kolno 1963 m Szkoła Podstawowa nr 2 w Kolnie
58 Sekscińska Aleksandra Kolno 1963 m Szkoła Podstawowa nr 2 w Kolnie
59 Krzymowska Julia Kolno 1963 m Szkoła Podstawowa nr 2 w Kolnie
60 Polkowska Olga Kolno 1963 m Szkoła Podstawowa nr 2 w Kolnie
Szkoła Podstawowa w Zabielu
61 Przytuła Katarzyna Kolno 1963 m Szkoła Podstawowa w Zabielu
62 Bednarczyk Milena Zabiele 1963 m Szkoła Podstawowa w Zabielu
63 Bednarczyk BARTOSZ Zabiele 1963 m Szkoła Podstawowa w Zabielu
_BRAK NAZWY_
64 Walenciej Karolina Białystok 5 km
65 Piwowarski Bernard Borkowo 1963 m
66 Piwowarska Sylwia Borkowo 1963 m
67 Piwowarski Damian Borkowo 1963 m
68 Piwowarska Marta Borkowo 1963 m
69 Gołaś Mirosław Borkowo 1963 m
70 Banach Karolina Czerwone 1963 m
71 Ferenc Kazimierz Czerwone 1963 m
72 Banach Dominik Czerwone 1963 m
73 Nowak Wiesława Czerwone 1963 m
74 Nerko Piotr Czerwone 1963 m
75 Charubin Monika Czerwone 1963 m
76 Gołaszewska Paulina Janowo 1963 m
77 Klimowicz Paulina Kolno 5 km
78 Gardocka Dorota Kolno 1963 m
79 Śniadach Hanna Kolno 5 km
80 Jurczyk Przemysław Kolno 1963 m
81 Ciołkowski Kamil Kolno 1963 m
82 Chutkowska Agnieszka Kolno 5 km
83 Pupek Stefan Kolno 1963 m
84 Pupek Klaudia Kolno 1963 m
85 Paliwoda Sławomir Kolno 1963 m
86 Paliwoda Łukasz Kolno 1963 m
87 NOCUŃ ARTUR KOLNO 5 km
88 Parzych Marcin Kolno 1963 m
89 DARMETKO PAWEŁ KOLNO 1963 m
90 Chodnicki Janusz Kolno 5 km
91 Glinka Piotr Kolno 1963 m
92 Glinka Adrianna Kolno 1963 m
93 Charubin Natalia Kolno 1963 m
94 W Dariusz Kolno 5 km
95 Wróblewska Agnieszka Kolno 1963 m
96 Dabkowska Katarzyna Łomża 5 km
97 Zieliński Jakub Mały Płock 1963 m
98 Zielinska Julia Mały Płock 1963 m
99 Kurek Artur Mściwuje 5 km
100 Patalan Emil Poryte 1963 m
101 Serowik Agnieszka PTAKI 1963 m
102 Stachelek Kamila Turośl 5 km
103 Wisniewski Mateusz Wykowo 1963 m


Wyświetleń: 5270

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ