Bieg główny 1963 m
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Blekicki Tomasz Malbork Bieg główny 1963 m
2 Łasiński Mateusz Rotmanka Bieg główny 1963 m TURBO Ptysie
3 Czajka Maja Rotmanka Bieg główny 1963 m TURBO Ptysie
4 Blekicka Emilia Malbork Bieg główny 1963 m
5 Stańczak-Mikołajska Małgorzata Gdańsk Bieg główny 1963 m
6 Szaruga Wojtek Sztum Bieg główny 1963 m
7 Mieszkuniec Wojciech Malbork Bieg główny 1963 m
8 Stańczak Karolina Malbork Bieg główny 1963 m
9 Stańczak Edward Malbork Bieg główny 1963 m
10 Bakalarz Łukasz Malbork Bieg główny 1963 m
11 Rychłowska Agnieszka Malbork Bieg główny 1963 m MOW Malbork
12 WIsniewska Martyna Malbork Bieg główny 1963 m WiśniaTeam
13 Wiśniewski Miłosz Malbork Bieg główny 1963 m WiśniaTeam
14 Pietruczuk Daniel Malbork Bieg główny 1963 m WnP
15 Komar Maria Malbork Bieg główny 1963 m 224 krt
16 Siuda Jakub Malbork Bieg główny 1963 m MOW Malbork
17 Gorczyńska Anna Malbork Bieg główny 1963 m
18 Kopański Mikołaj Malbork Bieg główny 1963 m MOW Malbork
19 JONATOWSKI Zygmunt MALBORK Bieg główny 1963 m GK MALBORK
20 Góralski Kacper Malbork Bieg główny 1963 m MOW Malbork
21 Rybarczyk Paweł Malbork Bieg główny 1963 m Pomezania
22 Narloch Jakub Malbork Bieg główny 1963 m MOW Malbork
23 Krucień Andrzej Malbork Bieg główny 1963 m
24 Bogatkowski Kacper Malbork Bieg główny 1963 m MOW Malbork
25 STAROSTA-ROMAŃCZUK SYLWIA MALBORK Bieg główny 1963 m
26 Rodacka Michalina Malbork Bieg główny 1963 m
27 Mąder Bogdan Malbork Bieg główny 1963 m PTTK Malbork
28 Mąder Kajetan Malbork Bieg główny 1963 m PTTK Malbork
29 Konopacki Sebastian Kwidzyn Bieg główny 1963 m
30 Kosecki Sebastian Boręty Bieg główny 1963 m
31 Mostowy Jarosław Malbork Bieg główny 1963 m MOW Malbork
32 Lewoń Jakub Malbork Bieg główny 1963 m MOW Malbork
33 Lipkowski Jakub Malbork Bieg główny 1963 m MOW Malbork
34 Dutkiewicz Jakub Malbork Bieg główny 1963 m MOW Malbork
35 Matejuk Arkadiusz Malbork Bieg główny 1963 m BEZTLENOWI MALBORK
36 Nowak Damian Malbork Bieg główny 1963 m MOW Malbork
37 Matejuk Anna Malbork Bieg główny 1963 m BEZTLENOWI MALBORK
38 Rodacka Iwona Malbork Bieg główny 1963 m
39 JAŻDŻEWSKA IWONA MALBORK Bieg główny 1963 m
40 Klonowski Tomasz Malbork Bieg główny 1963 m
41 Powierża Michał Malbork Bieg główny 1963 m 224 krt
42 Godlewski Marek Malbork Bieg główny 1963 m Godlewski Runners
43 Bieńkowski Dawid Malbork Bieg główny 1963 m First Malbork Team
44 Czałpińska Małgorzata Dzierzgoń Bieg główny 1963 m DzierzgońTeam
45 Kosianowska Monika Malbork Bieg główny 1963 m Grupa Malbork ♥ Malborskie Morsy ♥
46 Łasiński Jarosław Rotmanka Bieg główny 1963 m TURBO Ptysie
47 Czałpiński Krzysztof Dzierzgoń Bieg główny 1963 m DzierzgońTeam
48 Pawłowski Łukasz Malbork Bieg główny 1963 m MOW Malbork
49 Gdaniec Kacper Malbork Bieg główny 1963 m I LO Malbork
50 Pawęska Agata Nowy Staw Bieg główny 1963 m
51 Czajka- Łasińska Katarzyna Rotmanka Bieg główny 1963 m TURBO Ptysie
52 Czałpińska Kinga Dzierzgoń Bieg główny 1963 m
53 Jabłoński Rafał Malbork Bieg główny 1963 m
54 krysiak Beata Dzierzgoń Bieg główny 1963 m DzierzgońTeam
55 Czałpińska Małgorzata Malbork Bieg główny 1963 m
56 Cielatkowski Michał Malbork Bieg główny 1963 m
57 Mania Jacek Boręty Bieg główny 1963 m
58 Kubicka Klaudia Malbork Bieg główny 1963 m
59 Kosecka Ewelina Boręty Bieg główny 1963 m
60 Ulatowska Weronika Malbork Bieg główny 1963 m
61 Mania Barbara Boręty Bieg główny 1963 m
62 Matejuk Ewa Malbork Bieg główny 1963 m
63 Rac Kacper Malbork Bieg główny 1963 m First Malbork Team


Wyświetleń: 5258

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ