Bieg główny 1963 m
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Kosecki Sebastian Boręty Bieg główny 1963 m
2 Mania Jacek Boręty Bieg główny 1963 m
3 Kosecka Ewelina Boręty Bieg główny 1963 m
4 Mania Barbara Boręty Bieg główny 1963 m
5 Czałpińska Małgorzata Dzierzgoń Bieg główny 1963 m DzierzgońTeam
6 Czałpiński Krzysztof Dzierzgoń Bieg główny 1963 m DzierzgońTeam
7 Czałpińska Kinga Dzierzgoń Bieg główny 1963 m
8 krysiak Beata Dzierzgoń Bieg główny 1963 m DzierzgońTeam
9 Stańczak-Mikołajska Małgorzata Gdańsk Bieg główny 1963 m
10 Konopacki Sebastian Kwidzyn Bieg główny 1963 m
11 Blekicki Tomasz Malbork Bieg główny 1963 m
12 Blekicka Emilia Malbork Bieg główny 1963 m
13 Mieszkuniec Wojciech Malbork Bieg główny 1963 m
14 Stańczak Karolina Malbork Bieg główny 1963 m
15 Stańczak Edward Malbork Bieg główny 1963 m
16 Bakalarz Łukasz Malbork Bieg główny 1963 m
17 Rychłowska Agnieszka Malbork Bieg główny 1963 m MOW Malbork
18 WIsniewska Martyna Malbork Bieg główny 1963 m WiśniaTeam
19 Wiśniewski Miłosz Malbork Bieg główny 1963 m WiśniaTeam
20 Pietruczuk Daniel Malbork Bieg główny 1963 m WnP
21 Komar Maria Malbork Bieg główny 1963 m 224 krt
22 Siuda Jakub Malbork Bieg główny 1963 m MOW Malbork
23 Gorczyńska Anna Malbork Bieg główny 1963 m
24 Kopański Mikołaj Malbork Bieg główny 1963 m MOW Malbork
25 JONATOWSKI Zygmunt MALBORK Bieg główny 1963 m GK MALBORK
26 Góralski Kacper Malbork Bieg główny 1963 m MOW Malbork
27 Rybarczyk Paweł Malbork Bieg główny 1963 m Pomezania
28 Narloch Jakub Malbork Bieg główny 1963 m MOW Malbork
29 Krucień Andrzej Malbork Bieg główny 1963 m
30 Bogatkowski Kacper Malbork Bieg główny 1963 m MOW Malbork
31 STAROSTA-ROMAŃCZUK SYLWIA MALBORK Bieg główny 1963 m
32 Rodacka Michalina Malbork Bieg główny 1963 m
33 Mąder Bogdan Malbork Bieg główny 1963 m PTTK Malbork
34 Mąder Kajetan Malbork Bieg główny 1963 m PTTK Malbork
35 Mostowy Jarosław Malbork Bieg główny 1963 m MOW Malbork
36 Lewoń Jakub Malbork Bieg główny 1963 m MOW Malbork
37 Lipkowski Jakub Malbork Bieg główny 1963 m MOW Malbork
38 Dutkiewicz Jakub Malbork Bieg główny 1963 m MOW Malbork
39 Matejuk Arkadiusz Malbork Bieg główny 1963 m BEZTLENOWI MALBORK
40 Nowak Damian Malbork Bieg główny 1963 m MOW Malbork
41 Matejuk Anna Malbork Bieg główny 1963 m BEZTLENOWI MALBORK
42 Rodacka Iwona Malbork Bieg główny 1963 m
43 JAŻDŻEWSKA IWONA MALBORK Bieg główny 1963 m
44 Klonowski Tomasz Malbork Bieg główny 1963 m
45 Powierża Michał Malbork Bieg główny 1963 m 224 krt
46 Godlewski Marek Malbork Bieg główny 1963 m Godlewski Runners
47 Bieńkowski Dawid Malbork Bieg główny 1963 m First Malbork Team
48 Kosianowska Monika Malbork Bieg główny 1963 m Grupa Malbork ♥ Malborskie Morsy ♥
49 Pawłowski Łukasz Malbork Bieg główny 1963 m MOW Malbork
50 Gdaniec Kacper Malbork Bieg główny 1963 m I LO Malbork
51 Jabłoński Rafał Malbork Bieg główny 1963 m
52 Czałpińska Małgorzata Malbork Bieg główny 1963 m
53 Cielatkowski Michał Malbork Bieg główny 1963 m
54 Kubicka Klaudia Malbork Bieg główny 1963 m
55 Ulatowska Weronika Malbork Bieg główny 1963 m
56 Matejuk Ewa Malbork Bieg główny 1963 m
57 Rac Kacper Malbork Bieg główny 1963 m First Malbork Team
58 Pawęska Agata Nowy Staw Bieg główny 1963 m
59 Łasiński Mateusz Rotmanka Bieg główny 1963 m TURBO Ptysie
60 Czajka Maja Rotmanka Bieg główny 1963 m TURBO Ptysie
61 Łasiński Jarosław Rotmanka Bieg główny 1963 m TURBO Ptysie
62 Czajka- Łasińska Katarzyna Rotmanka Bieg główny 1963 m TURBO Ptysie
63 Szaruga Wojtek Sztum Bieg główny 1963 m


Wyświetleń: 5207

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ