Bieg główny 1963 m
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Blekicki Tomasz Malbork Bieg główny 1963 m
2 Blekicka Emilia Malbork Bieg główny 1963 m
3 Stańczak-Mikołajska Małgorzata Gdańsk Bieg główny 1963 m
4 Szaruga Wojtek Sztum Bieg główny 1963 m
5 Mieszkuniec Wojciech Malbork Bieg główny 1963 m
6 Stańczak Karolina Malbork Bieg główny 1963 m
7 Stańczak Edward Malbork Bieg główny 1963 m
8 Bakalarz Łukasz Malbork Bieg główny 1963 m
9 Gorczyńska Anna Malbork Bieg główny 1963 m
10 Krucień Andrzej Malbork Bieg główny 1963 m
11 STAROSTA-ROMAŃCZUK SYLWIA MALBORK Bieg główny 1963 m
12 Rodacka Michalina Malbork Bieg główny 1963 m
13 Konopacki Sebastian Kwidzyn Bieg główny 1963 m
14 Kosecki Sebastian Boręty Bieg główny 1963 m
15 Rodacka Iwona Malbork Bieg główny 1963 m
16 JAŻDŻEWSKA IWONA MALBORK Bieg główny 1963 m
17 Klonowski Tomasz Malbork Bieg główny 1963 m
18 Pawęska Agata Nowy Staw Bieg główny 1963 m
19 Czałpińska Kinga Dzierzgoń Bieg główny 1963 m
20 Jabłoński Rafał Malbork Bieg główny 1963 m
21 Czałpińska Małgorzata Malbork Bieg główny 1963 m
22 Cielatkowski Michał Malbork Bieg główny 1963 m
23 Mania Jacek Boręty Bieg główny 1963 m
24 Kubicka Klaudia Malbork Bieg główny 1963 m
25 Kosecka Ewelina Boręty Bieg główny 1963 m
26 Ulatowska Weronika Malbork Bieg główny 1963 m
27 Mania Barbara Boręty Bieg główny 1963 m
28 Matejuk Ewa Malbork Bieg główny 1963 m
29 Komar Maria Malbork Bieg główny 1963 m 224 krt
30 Powierża Michał Malbork Bieg główny 1963 m 224 krt
31 Matejuk Arkadiusz Malbork Bieg główny 1963 m BEZTLENOWI MALBORK
32 Matejuk Anna Malbork Bieg główny 1963 m BEZTLENOWI MALBORK
33 Czałpińska Małgorzata Dzierzgoń Bieg główny 1963 m DzierzgońTeam
34 Czałpiński Krzysztof Dzierzgoń Bieg główny 1963 m DzierzgońTeam
35 krysiak Beata Dzierzgoń Bieg główny 1963 m DzierzgońTeam
36 Bieńkowski Dawid Malbork Bieg główny 1963 m First Malbork Team
37 Rac Kacper Malbork Bieg główny 1963 m First Malbork Team
38 JONATOWSKI Zygmunt MALBORK Bieg główny 1963 m GK MALBORK
39 Godlewski Marek Malbork Bieg główny 1963 m Godlewski Runners
40 Kosianowska Monika Malbork Bieg główny 1963 m Grupa Malbork ♥ Malborskie Morsy ♥
41 Gdaniec Kacper Malbork Bieg główny 1963 m I LO Malbork
42 Rychłowska Agnieszka Malbork Bieg główny 1963 m MOW Malbork
43 Siuda Jakub Malbork Bieg główny 1963 m MOW Malbork
44 Kopański Mikołaj Malbork Bieg główny 1963 m MOW Malbork
45 Góralski Kacper Malbork Bieg główny 1963 m MOW Malbork
46 Narloch Jakub Malbork Bieg główny 1963 m MOW Malbork
47 Bogatkowski Kacper Malbork Bieg główny 1963 m MOW Malbork
48 Mostowy Jarosław Malbork Bieg główny 1963 m MOW Malbork
49 Lewoń Jakub Malbork Bieg główny 1963 m MOW Malbork
50 Lipkowski Jakub Malbork Bieg główny 1963 m MOW Malbork
51 Dutkiewicz Jakub Malbork Bieg główny 1963 m MOW Malbork
52 Nowak Damian Malbork Bieg główny 1963 m MOW Malbork
53 Pawłowski Łukasz Malbork Bieg główny 1963 m MOW Malbork
54 Rybarczyk Paweł Malbork Bieg główny 1963 m Pomezania
55 Mąder Bogdan Malbork Bieg główny 1963 m PTTK Malbork
56 Mąder Kajetan Malbork Bieg główny 1963 m PTTK Malbork
57 Łasiński Mateusz Rotmanka Bieg główny 1963 m TURBO Ptysie
58 Czajka Maja Rotmanka Bieg główny 1963 m TURBO Ptysie
59 Łasiński Jarosław Rotmanka Bieg główny 1963 m TURBO Ptysie
60 Czajka- Łasińska Katarzyna Rotmanka Bieg główny 1963 m TURBO Ptysie
61 WIsniewska Martyna Malbork Bieg główny 1963 m WiśniaTeam
62 Wiśniewski Miłosz Malbork Bieg główny 1963 m WiśniaTeam
63 Pietruczuk Daniel Malbork Bieg główny 1963 m WnP


Wyświetleń: 5204

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ