Bieg główny 1963 m
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
224 krt
1 Komar Maria Malbork Bieg główny 1963 m 224 krt
2 Powierża Michał Malbork Bieg główny 1963 m 224 krt
BEZTLENOWI MALBORK
3 Matejuk Arkadiusz Malbork Bieg główny 1963 m BEZTLENOWI MALBORK
4 Matejuk Anna Malbork Bieg główny 1963 m BEZTLENOWI MALBORK
DzierzgońTeam
5 Czałpińska Małgorzata Dzierzgoń Bieg główny 1963 m DzierzgońTeam
6 Czałpiński Krzysztof Dzierzgoń Bieg główny 1963 m DzierzgońTeam
7 krysiak Beata Dzierzgoń Bieg główny 1963 m DzierzgońTeam
First Malbork Team
8 Bieńkowski Dawid Malbork Bieg główny 1963 m First Malbork Team
9 Rac Kacper Malbork Bieg główny 1963 m First Malbork Team
GK MALBORK
10 JONATOWSKI Zygmunt MALBORK Bieg główny 1963 m GK MALBORK
Godlewski Runners
11 Godlewski Marek Malbork Bieg główny 1963 m Godlewski Runners
Grupa Malbork ♥ Malborskie Morsy ♥
12 Kosianowska Monika Malbork Bieg główny 1963 m Grupa Malbork ♥ Malborskie Morsy ♥
I LO Malbork
13 Gdaniec Kacper Malbork Bieg główny 1963 m I LO Malbork
MOW Malbork
14 Rychłowska Agnieszka Malbork Bieg główny 1963 m MOW Malbork
15 Siuda Jakub Malbork Bieg główny 1963 m MOW Malbork
16 Kopański Mikołaj Malbork Bieg główny 1963 m MOW Malbork
17 Góralski Kacper Malbork Bieg główny 1963 m MOW Malbork
18 Narloch Jakub Malbork Bieg główny 1963 m MOW Malbork
19 Bogatkowski Kacper Malbork Bieg główny 1963 m MOW Malbork
20 Mostowy Jarosław Malbork Bieg główny 1963 m MOW Malbork
21 Lewoń Jakub Malbork Bieg główny 1963 m MOW Malbork
22 Lipkowski Jakub Malbork Bieg główny 1963 m MOW Malbork
23 Dutkiewicz Jakub Malbork Bieg główny 1963 m MOW Malbork
24 Nowak Damian Malbork Bieg główny 1963 m MOW Malbork
25 Pawłowski Łukasz Malbork Bieg główny 1963 m MOW Malbork
PTTK Malbork
26 Mąder Bogdan Malbork Bieg główny 1963 m PTTK Malbork
27 Mąder Kajetan Malbork Bieg główny 1963 m PTTK Malbork
Pomezania
28 Rybarczyk Paweł Malbork Bieg główny 1963 m Pomezania
TURBO Ptysie
29 Łasiński Mateusz Rotmanka Bieg główny 1963 m TURBO Ptysie
30 Czajka Maja Rotmanka Bieg główny 1963 m TURBO Ptysie
31 Łasiński Jarosław Rotmanka Bieg główny 1963 m TURBO Ptysie
32 Czajka- Łasińska Katarzyna Rotmanka Bieg główny 1963 m TURBO Ptysie
WiśniaTeam
33 WIsniewska Martyna Malbork Bieg główny 1963 m WiśniaTeam
34 Wiśniewski Miłosz Malbork Bieg główny 1963 m WiśniaTeam
WnP
35 Pietruczuk Daniel Malbork Bieg główny 1963 m WnP
_BRAK NAZWY_
36 Blekicki Tomasz Malbork Bieg główny 1963 m
37 Blekicka Emilia Malbork Bieg główny 1963 m
38 Stańczak-Mikołajska Małgorzata Gdańsk Bieg główny 1963 m
39 Szaruga Wojtek Sztum Bieg główny 1963 m
40 Mieszkuniec Wojciech Malbork Bieg główny 1963 m
41 Stańczak Karolina Malbork Bieg główny 1963 m
42 Stańczak Edward Malbork Bieg główny 1963 m
43 Bakalarz Łukasz Malbork Bieg główny 1963 m
44 Gorczyńska Anna Malbork Bieg główny 1963 m
45 Krucień Andrzej Malbork Bieg główny 1963 m
46 STAROSTA-ROMAŃCZUK SYLWIA MALBORK Bieg główny 1963 m
47 Rodacka Michalina Malbork Bieg główny 1963 m
48 Konopacki Sebastian Kwidzyn Bieg główny 1963 m
49 Kosecki Sebastian Boręty Bieg główny 1963 m
50 Rodacka Iwona Malbork Bieg główny 1963 m
51 JAŻDŻEWSKA IWONA MALBORK Bieg główny 1963 m
52 Klonowski Tomasz Malbork Bieg główny 1963 m
53 Pawęska Agata Nowy Staw Bieg główny 1963 m
54 Czałpińska Kinga Dzierzgoń Bieg główny 1963 m
55 Jabłoński Rafał Malbork Bieg główny 1963 m
56 Czałpińska Małgorzata Malbork Bieg główny 1963 m
57 Cielatkowski Michał Malbork Bieg główny 1963 m
58 Mania Jacek Boręty Bieg główny 1963 m
59 Kubicka Klaudia Malbork Bieg główny 1963 m
60 Kosecka Ewelina Boręty Bieg główny 1963 m
61 Ulatowska Weronika Malbork Bieg główny 1963 m
62 Mania Barbara Boręty Bieg główny 1963 m
63 Matejuk Ewa Malbork Bieg główny 1963 m


Wyświetleń: 5540

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ