Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | PŁONKA EWA | MALBORK | Polska | Bieg główny 1963 m + Bieg dodatkowy 5km | ||
2 | Warmińska Agnieszka | Malbork | Polska | Bieg główny 1963 m + Bieg dodatkowy 5km | ||
3 | godlewski łukasz | malbork | Polska | Bieg główny 1963 m + Bieg dodatkowy 5km | ||
4 | Piekarz Lidia | Malbork | Polska | Bieg główny 1963 m + Bieg dodatkowy 5km | ||
5 | Stoj Natalia | Malbork | Polska | Bieg główny 1963 m + Bieg dodatkowy 5km | ||
6 | Gibas Przemyslaw | Malbork | Polska | Bieg główny 1963 m + Bieg dodatkowy 5km | ||
7 | Ścisłowska Aleksandra | Parpary | Polska | Bieg główny 1963 m + Bieg dodatkowy 5km | ||
8 | Kownacki Mateusz | Nowa wieś Malborka | Polska | Bieg główny 1963 m + Bieg dodatkowy 5km | ||
9 | Farysej Tomasz | Nowa Wieś Malborska | Polska | Bieg główny 1963 m + Bieg dodatkowy 5km | ||
10 | Kownacka Aleksandra | Malbork | Polska | Bieg główny 1963 m + Bieg dodatkowy 5km | ||
11 | Gibas Sebastian | Malbork | Polska | Bieg główny 1963 m + Bieg dodatkowy 5km | ||
12 | Ścisłowski Rafał | Parpary | Polska | Bieg główny 1963 m + Bieg dodatkowy 5km | ||
13 | Krotowski Michał | Malbork | Polska | Bieg główny 1963 m + Bieg dodatkowy 5km | ||
14 | NEUMANN SEBASTIAN | MALBORK | Polska | Bieg główny 1963 m + Bieg dodatkowy 5km | ||
15 | Jesionkowski Grzegorz | Malbork | Polska | Bieg główny 1963 m + Bieg dodatkowy 5km | ||
16 | Klonowski Patryk | Malbork | Polska | Bieg główny 1963 m + Bieg dodatkowy 5km | ||
17 | Pawęska Damian | Nowy Staw | Polska | Bieg główny 1963 m + Bieg dodatkowy 5km | ||
18 | Dziedzina Aleksandra | Malbok | Polska | Bieg główny 1963 m + Bieg dodatkowy 5km | ||
19 | rozlazła bronisława | MALBORK | Polska | Bieg główny 1963 m + Bieg dodatkowy 5km | ||
20 | Szymkowiak Bartosz | Malbork | Polska | Bieg główny 1963 m + Bieg dodatkowy 5km | ||
21 | Ziobro Joanna | Grudziądz | Polska | Bieg główny 1963 m + Bieg dodatkowy 5km | ||
22 | Bakalarz Artur | Malbork | Polska | Bieg główny 1963 m + Bieg dodatkowy 5km | ||
23 | Walkowski Michał | Malbork | Polska | Bieg główny 1963 m + Bieg dodatkowy 5km | ||
24 | Sojka piotr | Malbork | Polska | Bieg główny 1963 m + Bieg dodatkowy 5km | ||
25 | CHĘTNIK Rafał | SZTUM | Polska | Bieg główny 1963 m + Bieg dodatkowy 5km | ||
26 | Górska Weronika | Malbork | Polska | Bieg główny 1963 m + Bieg dodatkowy 5km | ||
27 | Podlasinska Dorota | Malbork | Polska | Bieg główny 1963 m + Bieg dodatkowy 5km | ||
28 | Klimczewski Mirosław | Malbork | Polska | Bieg główny 1963 m + Bieg dodatkowy 5km | ||
29 | Barcikowska-Kmieć Beata | Malbork | Polska | Bieg główny 1963 m + Bieg dodatkowy 5km | ||
30 | Jankowicz Artur | Malbork | Polska | Bieg główny 1963 m + Bieg dodatkowy 5km | ||
31 | Słowik Janusz | Malbork | Polska | Bieg główny 1963 m + Bieg dodatkowy 5km | ||
32 | Witkowska Kamila | Malbork | Polska | Bieg główny 1963 m + Bieg dodatkowy 5km | ||
33 | Kędra Sebastian | Malbork | Polska | Bieg główny 1963 m + Bieg dodatkowy 5km | 22 Baza Lotnictwa Taktycznego | |
34 | TARAS DANIEL | Malbork | Polska | Bieg główny 1963 m + Bieg dodatkowy 5km | 22.BLT | |
35 | Dobrowolski Kamil | Malbork | Polska | Bieg główny 1963 m + Bieg dodatkowy 5km | 22.BLT | |
36 | Puchalski Marcin | Malbork | Polska | Bieg główny 1963 m + Bieg dodatkowy 5km | 22.BLT | |
37 | Rogowski Mariusz | Malbork | Polska | Bieg główny 1963 m + Bieg dodatkowy 5km | 22.BLT | |
38 | Lewandowski Zbigniew | Malbork | Polska | Bieg główny 1963 m + Bieg dodatkowy 5km | 224 krt | |
39 | Maciejewski Artur | Malbork | Polska | Bieg główny 1963 m + Bieg dodatkowy 5km | 224 krt | |
40 | Kamińska Joanna | Malbork | Polska | Bieg główny 1963 m + Bieg dodatkowy 5km | 7 PBOT | |
41 | Cicherski Adam | Malbork | Polska | Bieg główny 1963 m + Bieg dodatkowy 5km | AbsoFuckinLutely Team | |
42 | Cicherska Paulina | Malbork | Polska | Bieg główny 1963 m + Bieg dodatkowy 5km | AbsoFuckinLutely Team | |
43 | Cicherski Szymon | malbork | Polska | Bieg główny 1963 m + Bieg dodatkowy 5km | AbsoFuckinLutely Team | |
44 | Kaszubowski Zenon | Malbork | Polska | Bieg główny 1963 m + Bieg dodatkowy 5km | Active Malbork | |
45 | Sławecki Wojtek | Malbork | Polska | Bieg główny 1963 m + Bieg dodatkowy 5km | Active Malbork | |
46 | Skwarczyńska-Kulik Patrycja | Malbork | Polska | Bieg główny 1963 m + Bieg dodatkowy 5km | BEZTLENOWI MALBORK | |
47 | Kołkowski Krzysztof | Malbork | Polska | Bieg główny 1963 m + Bieg dodatkowy 5km | Beztlenowi Malbork / 224 krt | |
48 | Kosecki Sławomir | Malbork | Polska | Bieg główny 1963 m + Bieg dodatkowy 5km | Beztlenowi Malbork / 224 krt | |
49 | Matejuk Marcin | Malbork | Polska | Bieg główny 1963 m + Bieg dodatkowy 5km | Beztlenowi Malbork / 224 krt | |
50 | Dziwosz Paweł | Malbork | Polska | Bieg główny 1963 m + Bieg dodatkowy 5km | BEZTLENOWI MALBORK/Grupa Kolarska Malbork | |
51 | Frankiewicz Przemysław | Malbork | Polska | Bieg główny 1963 m + Bieg dodatkowy 5km | Borys&Brego Team | |
52 | Wąsik Krzysztof | Malbork | Polska | Bieg główny 1963 m + Bieg dodatkowy 5km | Dąbrowski Team | |
53 | Stolarów Robert | Malbork | Bieg główny 1963 m + Bieg dodatkowy 5km | druzyna pierscienia | ||
54 | Stolarów Agnieszka | Malbork | Polska | Bieg główny 1963 m + Bieg dodatkowy 5km | Drużyna pierścienia | |
55 | Znarowska Bożena | Elblag | Polska | Bieg główny 1963 m + Bieg dodatkowy 5km | Drużyna pierścienia | |
56 | Serocki Adam | Elblag | Polska | Bieg główny 1963 m + Bieg dodatkowy 5km | Drużyna Pierścienia | |
57 | Serocki Paweł | Starogard Gdański | Polska | Bieg główny 1963 m + Bieg dodatkowy 5km | Drużyna Pierścienia | |
58 | Kamiński Piotr | Malbork | Polska | Bieg główny 1963 m + Bieg dodatkowy 5km | EUROFINS | |
59 | KULIK GRZEGORZ | MALBORK | Polska | Bieg główny 1963 m + Bieg dodatkowy 5km | GK MALBORK / BEZTLENOWI MALBORK | |
60 | Baranowski Piotr | Nowa Wieś Malborska | Polska | Bieg główny 1963 m + Bieg dodatkowy 5km | GODLEWSKI RUNNERS | |
61 | Szymkowiak Paweł | Malbork | Polska | Bieg główny 1963 m + Bieg dodatkowy 5km | Godlewski Runners / 22.BLT | |
62 | Tur Marcin | Malbork | Polska | Bieg główny 1963 m + Bieg dodatkowy 5km | GRUPA MALBORK | |
63 | Masys Agnieszka | Malbork | Polska | Bieg główny 1963 m + Bieg dodatkowy 5km | Grupa Malbork | |
64 | FRANKIEWICZ MACIEJ | MALBORK | Polska | Bieg główny 1963 m + Bieg dodatkowy 5km | GRUPA MALBORK | |
65 | Nowakowski Wojciech | Malbork | Polska | Bieg główny 1963 m + Bieg dodatkowy 5km | Grupa Malbork | |
66 | Dylert Arkadiusz | Malbork | Polska | Bieg główny 1963 m + Bieg dodatkowy 5km | Grupa Malbork | |
67 | Mroczkowski Tomasz | Malbork | Polska | Bieg główny 1963 m + Bieg dodatkowy 5km | GRUPA MALBORK | |
68 | Barnaś Agata | Malbork | Polska | Bieg główny 1963 m + Bieg dodatkowy 5km | Grupa Malbork | |
69 | Barnaś Krzysztof | Malbork | Polska | Bieg główny 1963 m + Bieg dodatkowy 5km | GRUPA MALBORK | |
70 | Kruk Agnieszka | Szymankowo | Polska | Bieg główny 1963 m + Bieg dodatkowy 5km | Grupa Malbork | |
71 | Kmieć Jacek | Malbork | Polska | Bieg główny 1963 m + Bieg dodatkowy 5km | Grupa Malbork | |
72 | Molenda Tomasz | Malbork | Polska | Bieg główny 1963 m + Bieg dodatkowy 5km | GRUPA MALBORK | |
73 | Gumowski Marcin | Gdansk | Polska | Bieg główny 1963 m + Bieg dodatkowy 5km | GUMA TEAM | |
74 | Oliński Marcin | Malbork | Polska | Bieg główny 1963 m + Bieg dodatkowy 5km | I LO Malbork | |
75 | Wolak Miłosz | Malbork | Polska | Bieg główny 1963 m + Bieg dodatkowy 5km | I LO Malbork | |
76 | Rogowska Julia | Malbork | Polska | Bieg główny 1963 m + Bieg dodatkowy 5km | KJ ISKRA | |
77 | JAŻDŻEWSKI ZBIGNIEW | MALBORK | Polska | Bieg główny 1963 m + Bieg dodatkowy 5km | LKS ZANTYR SZTUM | |
78 | Tołkacz Wojciech | Malbork | Polska | Bieg główny 1963 m + Bieg dodatkowy 5km | Malbork Biega | |
79 | Maj Adam | Malbork | Polska | Bieg główny 1963 m + Bieg dodatkowy 5km | MOW Malbork | |
80 | Szałapaj Dawid | Malbork | Polska | Bieg główny 1963 m + Bieg dodatkowy 5km | MOW Malbork | |
81 | Misiak Wiktor | Malbork | Polska | Bieg główny 1963 m + Bieg dodatkowy 5km | MOW Malbork | |
82 | Pajda Kacper | Malbork | Polska | Bieg główny 1963 m + Bieg dodatkowy 5km | MOW Malbork | |
83 | Partyka Robert | Malbork | Polska | Bieg główny 1963 m + Bieg dodatkowy 5km | Muzeum Zamkowe Malbork | |
84 | Dąbkowska Aleksandra | Gdańsk | Polska | Bieg główny 1963 m + Bieg dodatkowy 5km | Taka RYBA | |
85 | Krusiński Mirosław | Sztum | Polska | Bieg główny 1963 m + Bieg dodatkowy 5km | Thales | |
86 | Walendziak Ryszard | Gościszewo | Polska | Bieg główny 1963 m + Bieg dodatkowy 5km | VALDANO | |
87 | Wiśniewski Maciej | malbork | Polska | Bieg główny 1963 m + Bieg dodatkowy 5km | WiśniaTeam |
Wyświetleń: 9179