Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Bieńkowski Dawid Malbork Bieg główny 1963 m First Malbork Team
2 Kosianowska Monika Malbork Bieg główny 1963 m Grupa Malbork ♥ Malborskie Morsy ♥
3 Pawłowski Łukasz Malbork Bieg główny 1963 m MOW Malbork
4 Czałpińska Małgorzata Malbork Bieg główny 1963 m
5 Rac Kacper Malbork Bieg główny 1963 m First Malbork Team
6 Mieszkuniec Wojciech Malbork Bieg główny 1963 m
7 WIsniewska Martyna Malbork Bieg główny 1963 m WiśniaTeam
8 Wiśniewski Miłosz Malbork Bieg główny 1963 m WiśniaTeam
9 JONATOWSKI Zygmunt MALBORK Bieg główny 1963 m GK MALBORK
10 Matejuk Arkadiusz Malbork Bieg główny 1963 m BEZTLENOWI MALBORK
11 Matejuk Anna Malbork Bieg główny 1963 m BEZTLENOWI MALBORK
12 Kubicka Klaudia Malbork Bieg główny 1963 m
13 Matejuk Ewa Malbork Bieg główny 1963 m
14 Szaruga Wojtek Sztum Bieg główny 1963 m
15 Rybarczyk Paweł Malbork Bieg główny 1963 m Pomezania
16 Rodacka Iwona Malbork Bieg główny 1963 m
17 JAŻDŻEWSKA IWONA MALBORK Bieg główny 1963 m
18 Godlewski Marek Malbork Bieg główny 1963 m Godlewski Runners
19 Łasiński Jarosław Rotmanka Bieg główny 1963 m TURBO Ptysie
20 Czajka- Łasińska Katarzyna Rotmanka Bieg główny 1963 m TURBO Ptysie
21 Łasiński Mateusz Rotmanka Bieg główny 1963 m TURBO Ptysie
22 Czajka Maja Rotmanka Bieg główny 1963 m TURBO Ptysie
23 Bakalarz Łukasz Malbork Bieg główny 1963 m
24 Klonowski Tomasz Malbork Bieg główny 1963 m
25 STAROSTA-ROMAŃCZUK SYLWIA MALBORK Bieg główny 1963 m
26 Rodacka Michalina Malbork Bieg główny 1963 m
27 Konopacki Sebastian Kwidzyn Bieg główny 1963 m
28 Mąder Bogdan Malbork Bieg główny 1963 m PTTK Malbork
29 Mąder Kajetan Malbork Bieg główny 1963 m PTTK Malbork
30 Stańczak-Mikołajska Małgorzata Gdańsk Bieg główny 1963 m
31 Stańczak Karolina Malbork Bieg główny 1963 m
32 Stańczak Edward Malbork Bieg główny 1963 m
33 Siuda Jakub Malbork Bieg główny 1963 m MOW Malbork
34 Kopański Mikołaj Malbork Bieg główny 1963 m MOW Malbork
35 Góralski Kacper Malbork Bieg główny 1963 m MOW Malbork
36 Narloch Jakub Malbork Bieg główny 1963 m MOW Malbork
37 Mostowy Jarosław Malbork Bieg główny 1963 m MOW Malbork
38 Lewoń Jakub Malbork Bieg główny 1963 m MOW Malbork
39 Lipkowski Jakub Malbork Bieg główny 1963 m MOW Malbork
40 Dutkiewicz Jakub Malbork Bieg główny 1963 m MOW Malbork
41 Nowak Damian Malbork Bieg główny 1963 m MOW Malbork
42 Pawęska Agata Nowy Staw Bieg główny 1963 m
43 Cielatkowski Michał Malbork Bieg główny 1963 m
44 Powierża Michał Malbork Bieg główny 1963 m 224 krt
45 Gdaniec Kacper Malbork Bieg główny 1963 m I LO Malbork
46 Jabłoński Rafał Malbork Bieg główny 1963 m
47 Kosecka Ewelina Boręty Bieg główny 1963 m
48 Ulatowska Weronika Malbork Bieg główny 1963 m
49 Mania Barbara Boręty Bieg główny 1963 m
50 Blekicki Tomasz Malbork Bieg główny 1963 m
51 Blekicka Emilia Malbork Bieg główny 1963 m
52 Komar Maria Malbork Bieg główny 1963 m 224 krt
53 Gorczyńska Anna Malbork Bieg główny 1963 m
54 Kosecki Sebastian Boręty Bieg główny 1963 m
55 Czałpińska Małgorzata Dzierzgoń Bieg główny 1963 m DzierzgońTeam
56 Czałpiński Krzysztof Dzierzgoń Bieg główny 1963 m DzierzgońTeam
57 Czałpińska Kinga Dzierzgoń Bieg główny 1963 m
58 krysiak Beata Dzierzgoń Bieg główny 1963 m DzierzgońTeam
59 Rychłowska Agnieszka Malbork Bieg główny 1963 m MOW Malbork
60 Pietruczuk Daniel Malbork Bieg główny 1963 m WnP
61 Krucień Andrzej Malbork Bieg główny 1963 m
62 Bogatkowski Kacper Malbork Bieg główny 1963 m MOW Malbork
63 Mania Jacek Boręty Bieg główny 1963 m
64 FRANKIEWICZ MACIEJ MALBORK Bieg główny 1963 m + Bieg dodatkowy 5km GRUPA MALBORK
65 Tur Marcin Malbork Bieg główny 1963 m + Bieg dodatkowy 5km GRUPA MALBORK
66 Dziwosz Paweł Malbork Bieg główny 1963 m + Bieg dodatkowy 5km BEZTLENOWI MALBORK/Grupa Kolarska Malbork
67 TARAS DANIEL Malbork Bieg główny 1963 m + Bieg dodatkowy 5km 22.BLT
68 Nowakowski Wojciech Malbork Bieg główny 1963 m + Bieg dodatkowy 5km Grupa Malbork
69 Klimczewski Mirosław Malbork Bieg główny 1963 m + Bieg dodatkowy 5km
70 Walkowski Michał Malbork Bieg główny 1963 m + Bieg dodatkowy 5km
71 Wąsik Krzysztof Malbork Bieg główny 1963 m + Bieg dodatkowy 5km Dąbrowski Team
72 Wiśniewski Maciej malbork Bieg główny 1963 m + Bieg dodatkowy 5km WiśniaTeam
73 Podlasinska Dorota Malbork Bieg główny 1963 m + Bieg dodatkowy 5km
74 Dylert Arkadiusz Malbork Bieg główny 1963 m + Bieg dodatkowy 5km Grupa Malbork
75 Mroczkowski Tomasz Malbork Bieg główny 1963 m + Bieg dodatkowy 5km GRUPA MALBORK
76 Barnaś Agata Malbork Bieg główny 1963 m + Bieg dodatkowy 5km Grupa Malbork
77 Jankowicz Artur Malbork Bieg główny 1963 m + Bieg dodatkowy 5km
78 Dobrowolski Kamil Malbork Bieg główny 1963 m + Bieg dodatkowy 5km 22.BLT
79 Witkowska Kamila Malbork Bieg główny 1963 m + Bieg dodatkowy 5km
80 Słowik Janusz Malbork Bieg główny 1963 m + Bieg dodatkowy 5km
81 Barnaś Krzysztof Malbork Bieg główny 1963 m + Bieg dodatkowy 5km GRUPA MALBORK
82 Kruk Agnieszka Szymankowo Bieg główny 1963 m + Bieg dodatkowy 5km Grupa Malbork
83 Górska Weronika Malbork Bieg główny 1963 m + Bieg dodatkowy 5km
84 Rogowski Mariusz Malbork Bieg główny 1963 m + Bieg dodatkowy 5km 22.BLT
85 Rogowska Julia Malbork Bieg główny 1963 m + Bieg dodatkowy 5km KJ ISKRA
86 Kmieć Jacek Malbork Bieg główny 1963 m + Bieg dodatkowy 5km Grupa Malbork
87 Szymkowiak Paweł Malbork Bieg główny 1963 m + Bieg dodatkowy 5km Godlewski Runners / 22.BLT
88 Warmińska Agnieszka Malbork Bieg główny 1963 m + Bieg dodatkowy 5km
89 godlewski łukasz malbork Bieg główny 1963 m + Bieg dodatkowy 5km
90 KULIK GRZEGORZ MALBORK Bieg główny 1963 m + Bieg dodatkowy 5km GK MALBORK / BEZTLENOWI MALBORK
91 Piekarz Lidia Malbork Bieg główny 1963 m + Bieg dodatkowy 5km
92 Puchalski Marcin Malbork Bieg główny 1963 m + Bieg dodatkowy 5km 22.BLT
93 Stoj Natalia Malbork Bieg główny 1963 m + Bieg dodatkowy 5km
94 JAŻDŻEWSKI ZBIGNIEW MALBORK Bieg główny 1963 m + Bieg dodatkowy 5km LKS ZANTYR SZTUM
95 Ścisłowski Rafał Parpary Bieg główny 1963 m + Bieg dodatkowy 5km
96 Ścisłowska Aleksandra Parpary Bieg główny 1963 m + Bieg dodatkowy 5km
97 Kownacki Mateusz Nowa wieś Malborka Bieg główny 1963 m + Bieg dodatkowy 5km
98 Farysej Tomasz Nowa Wieś Malborska Bieg główny 1963 m + Bieg dodatkowy 5km
99 Kownacka Aleksandra Malbork Bieg główny 1963 m + Bieg dodatkowy 5km
100 Masys Agnieszka Malbork Bieg główny 1963 m + Bieg dodatkowy 5km Grupa Malbork


Wyświetleń: 6004

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ