Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | FRANKIEWICZ MACIEJ | MALBORK | Polska | Bieg główny 1963 m + Bieg dodatkowy 5km | GRUPA MALBORK | |
2 | Tur Marcin | Malbork | Polska | Bieg główny 1963 m + Bieg dodatkowy 5km | GRUPA MALBORK | |
3 | Dziwosz Paweł | Malbork | Polska | Bieg główny 1963 m + Bieg dodatkowy 5km | BEZTLENOWI MALBORK/Grupa Kolarska Malbork | |
4 | TARAS DANIEL | Malbork | Polska | Bieg główny 1963 m + Bieg dodatkowy 5km | 22.BLT | |
5 | Nowakowski Wojciech | Malbork | Polska | Bieg główny 1963 m + Bieg dodatkowy 5km | Grupa Malbork | |
6 | Klimczewski Mirosław | Malbork | Polska | Bieg główny 1963 m + Bieg dodatkowy 5km | ||
7 | Walkowski Michał | Malbork | Polska | Bieg główny 1963 m + Bieg dodatkowy 5km | ||
8 | Wąsik Krzysztof | Malbork | Polska | Bieg główny 1963 m + Bieg dodatkowy 5km | Dąbrowski Team | |
9 | Wiśniewski Maciej | malbork | Polska | Bieg główny 1963 m + Bieg dodatkowy 5km | WiśniaTeam | |
10 | Podlasinska Dorota | Malbork | Polska | Bieg główny 1963 m + Bieg dodatkowy 5km | ||
11 | Dylert Arkadiusz | Malbork | Polska | Bieg główny 1963 m + Bieg dodatkowy 5km | Grupa Malbork | |
12 | Mroczkowski Tomasz | Malbork | Polska | Bieg główny 1963 m + Bieg dodatkowy 5km | GRUPA MALBORK | |
13 | Barnaś Agata | Malbork | Polska | Bieg główny 1963 m + Bieg dodatkowy 5km | Grupa Malbork | |
14 | Jankowicz Artur | Malbork | Polska | Bieg główny 1963 m + Bieg dodatkowy 5km | ||
15 | Dobrowolski Kamil | Malbork | Polska | Bieg główny 1963 m + Bieg dodatkowy 5km | 22.BLT | |
16 | Witkowska Kamila | Malbork | Polska | Bieg główny 1963 m + Bieg dodatkowy 5km | ||
17 | Słowik Janusz | Malbork | Polska | Bieg główny 1963 m + Bieg dodatkowy 5km | ||
18 | Barnaś Krzysztof | Malbork | Polska | Bieg główny 1963 m + Bieg dodatkowy 5km | GRUPA MALBORK | |
19 | Kruk Agnieszka | Szymankowo | Polska | Bieg główny 1963 m + Bieg dodatkowy 5km | Grupa Malbork | |
20 | Górska Weronika | Malbork | Polska | Bieg główny 1963 m + Bieg dodatkowy 5km | ||
21 | Rogowski Mariusz | Malbork | Polska | Bieg główny 1963 m + Bieg dodatkowy 5km | 22.BLT | |
22 | Rogowska Julia | Malbork | Polska | Bieg główny 1963 m + Bieg dodatkowy 5km | KJ ISKRA | |
23 | Kmieć Jacek | Malbork | Polska | Bieg główny 1963 m + Bieg dodatkowy 5km | Grupa Malbork | |
24 | Szymkowiak Paweł | Malbork | Polska | Bieg główny 1963 m + Bieg dodatkowy 5km | Godlewski Runners / 22.BLT | |
25 | Warmińska Agnieszka | Malbork | Polska | Bieg główny 1963 m + Bieg dodatkowy 5km | ||
26 | godlewski łukasz | malbork | Polska | Bieg główny 1963 m + Bieg dodatkowy 5km | ||
27 | KULIK GRZEGORZ | MALBORK | Polska | Bieg główny 1963 m + Bieg dodatkowy 5km | GK MALBORK / BEZTLENOWI MALBORK | |
28 | Piekarz Lidia | Malbork | Polska | Bieg główny 1963 m + Bieg dodatkowy 5km | ||
29 | Puchalski Marcin | Malbork | Polska | Bieg główny 1963 m + Bieg dodatkowy 5km | 22.BLT | |
30 | Stoj Natalia | Malbork | Polska | Bieg główny 1963 m + Bieg dodatkowy 5km | ||
31 | JAŻDŻEWSKI ZBIGNIEW | MALBORK | Polska | Bieg główny 1963 m + Bieg dodatkowy 5km | LKS ZANTYR SZTUM | |
32 | Ścisłowski Rafał | Parpary | Polska | Bieg główny 1963 m + Bieg dodatkowy 5km | ||
33 | Ścisłowska Aleksandra | Parpary | Polska | Bieg główny 1963 m + Bieg dodatkowy 5km | ||
34 | Kownacki Mateusz | Nowa wieś Malborka | Polska | Bieg główny 1963 m + Bieg dodatkowy 5km | ||
35 | Farysej Tomasz | Nowa Wieś Malborska | Polska | Bieg główny 1963 m + Bieg dodatkowy 5km | ||
36 | Kownacka Aleksandra | Malbork | Polska | Bieg główny 1963 m + Bieg dodatkowy 5km | ||
37 | Masys Agnieszka | Malbork | Polska | Bieg główny 1963 m + Bieg dodatkowy 5km | Grupa Malbork | |
38 | PŁONKA EWA | MALBORK | Polska | Bieg główny 1963 m + Bieg dodatkowy 5km | ||
39 | Matejuk Marcin | Malbork | Polska | Bieg główny 1963 m + Bieg dodatkowy 5km | Beztlenowi Malbork / 224 krt | |
40 | Gumowski Marcin | Gdansk | Polska | Bieg główny 1963 m + Bieg dodatkowy 5km | GUMA TEAM | |
41 | NEUMANN SEBASTIAN | MALBORK | Polska | Bieg główny 1963 m + Bieg dodatkowy 5km | ||
42 | Jesionkowski Grzegorz | Malbork | Polska | Bieg główny 1963 m + Bieg dodatkowy 5km | ||
43 | Baranowski Piotr | Nowa Wieś Malborska | Polska | Bieg główny 1963 m + Bieg dodatkowy 5km | GODLEWSKI RUNNERS | |
44 | Dąbkowska Aleksandra | Gdańsk | Polska | Bieg główny 1963 m + Bieg dodatkowy 5km | Taka RYBA | |
45 | Molenda Tomasz | Malbork | Polska | Bieg główny 1963 m + Bieg dodatkowy 5km | GRUPA MALBORK | |
46 | Kamińska Joanna | Malbork | Polska | Bieg główny 1963 m + Bieg dodatkowy 5km | 7 PBOT | |
47 | Kamiński Piotr | Malbork | Polska | Bieg główny 1963 m + Bieg dodatkowy 5km | EUROFINS | |
48 | Klonowski Patryk | Malbork | Polska | Bieg główny 1963 m + Bieg dodatkowy 5km | ||
49 | Walendziak Ryszard | Gościszewo | Polska | Bieg główny 1963 m + Bieg dodatkowy 5km | VALDANO | |
50 | Tołkacz Wojciech | Malbork | Polska | Bieg główny 1963 m + Bieg dodatkowy 5km | Malbork Biega | |
51 | Cicherski Szymon | malbork | Polska | Bieg główny 1963 m + Bieg dodatkowy 5km | AbsoFuckinLutely Team | |
52 | Cicherska Paulina | Malbork | Polska | Bieg główny 1963 m + Bieg dodatkowy 5km | AbsoFuckinLutely Team | |
53 | Cicherski Adam | Malbork | Polska | Bieg główny 1963 m + Bieg dodatkowy 5km | AbsoFuckinLutely Team | |
54 | Partyka Robert | Malbork | Polska | Bieg główny 1963 m + Bieg dodatkowy 5km | Muzeum Zamkowe Malbork | |
55 | Frankiewicz Przemysław | Malbork | Polska | Bieg główny 1963 m + Bieg dodatkowy 5km | Borys&Brego Team | |
56 | Szałapaj Dawid | Malbork | Polska | Bieg główny 1963 m + Bieg dodatkowy 5km | MOW Malbork | |
57 | Misiak Wiktor | Malbork | Polska | Bieg główny 1963 m + Bieg dodatkowy 5km | MOW Malbork | |
58 | Pajda Kacper | Malbork | Polska | Bieg główny 1963 m + Bieg dodatkowy 5km | MOW Malbork | |
59 | Szymkowiak Bartosz | Malbork | Polska | Bieg główny 1963 m + Bieg dodatkowy 5km | ||
60 | Skwarczyńska-Kulik Patrycja | Malbork | Polska | Bieg główny 1963 m + Bieg dodatkowy 5km | BEZTLENOWI MALBORK | |
61 | Ziobro Joanna | Grudziądz | Polska | Bieg główny 1963 m + Bieg dodatkowy 5km | ||
62 | Krusiński Mirosław | Sztum | Polska | Bieg główny 1963 m + Bieg dodatkowy 5km | Thales | |
63 | Bakalarz Artur | Malbork | Polska | Bieg główny 1963 m + Bieg dodatkowy 5km | ||
64 | rozlazła bronisława | MALBORK | Polska | Bieg główny 1963 m + Bieg dodatkowy 5km | ||
65 | Kędra Sebastian | Malbork | Polska | Bieg główny 1963 m + Bieg dodatkowy 5km | 22 Baza Lotnictwa Taktycznego | |
66 | Dziedzina Aleksandra | Malbok | Polska | Bieg główny 1963 m + Bieg dodatkowy 5km | ||
67 | Kaszubowski Zenon | Malbork | Polska | Bieg główny 1963 m + Bieg dodatkowy 5km | Active Malbork | |
68 | Pawęska Damian | Nowy Staw | Polska | Bieg główny 1963 m + Bieg dodatkowy 5km | ||
69 | Kołkowski Krzysztof | Malbork | Polska | Bieg główny 1963 m + Bieg dodatkowy 5km | Beztlenowi Malbork / 224 krt | |
70 | Kosecki Sławomir | Malbork | Polska | Bieg główny 1963 m + Bieg dodatkowy 5km | Beztlenowi Malbork / 224 krt | |
71 | Wolak Miłosz | Malbork | Polska | Bieg główny 1963 m + Bieg dodatkowy 5km | I LO Malbork | |
72 | Oliński Marcin | Malbork | Polska | Bieg główny 1963 m + Bieg dodatkowy 5km | I LO Malbork | |
73 | Stolarów Agnieszka | Malbork | Polska | Bieg główny 1963 m + Bieg dodatkowy 5km | Drużyna pierścienia | |
74 | Krotowski Michał | Malbork | Polska | Bieg główny 1963 m + Bieg dodatkowy 5km | ||
75 | Gibas Sebastian | Malbork | Polska | Bieg główny 1963 m + Bieg dodatkowy 5km | ||
76 | Gibas Przemyslaw | Malbork | Polska | Bieg główny 1963 m + Bieg dodatkowy 5km | ||
77 | Stolarów Robert | Malbork | Bieg główny 1963 m + Bieg dodatkowy 5km | druzyna pierscienia | ||
78 | Serocki Adam | Elblag | Polska | Bieg główny 1963 m + Bieg dodatkowy 5km | Drużyna Pierścienia | |
79 | Znarowska Bożena | Elblag | Polska | Bieg główny 1963 m + Bieg dodatkowy 5km | Drużyna pierścienia | |
80 | Barcikowska-Kmieć Beata | Malbork | Polska | Bieg główny 1963 m + Bieg dodatkowy 5km | ||
81 | Maj Adam | Malbork | Polska | Bieg główny 1963 m + Bieg dodatkowy 5km | MOW Malbork | |
82 | Sławecki Wojtek | Malbork | Polska | Bieg główny 1963 m + Bieg dodatkowy 5km | Active Malbork | |
83 | Lewandowski Zbigniew | Malbork | Polska | Bieg główny 1963 m + Bieg dodatkowy 5km | 224 krt | |
84 | Maciejewski Artur | Malbork | Polska | Bieg główny 1963 m + Bieg dodatkowy 5km | 224 krt | |
85 | CHĘTNIK Rafał | SZTUM | Polska | Bieg główny 1963 m + Bieg dodatkowy 5km | ||
86 | Sojka piotr | Malbork | Polska | Bieg główny 1963 m + Bieg dodatkowy 5km | ||
87 | Serocki Paweł | Starogard Gdański | Polska | Bieg główny 1963 m + Bieg dodatkowy 5km | Drużyna Pierścienia | |
88 | Bieńkowski Dawid | Malbork | Polska | Bieg główny 1963 m | First Malbork Team | |
89 | Kosianowska Monika | Malbork | Polska | Bieg główny 1963 m | Grupa Malbork ♥ Malborskie Morsy ♥ | |
90 | Pawłowski Łukasz | Malbork | Polska | Bieg główny 1963 m | MOW Malbork | |
91 | Czałpińska Małgorzata | Malbork | Polska | Bieg główny 1963 m | ||
92 | Rac Kacper | Malbork | Polska | Bieg główny 1963 m | First Malbork Team | |
93 | Mieszkuniec Wojciech | Malbork | Polska | Bieg główny 1963 m | ||
94 | WIsniewska Martyna | Malbork | Polska | Bieg główny 1963 m | WiśniaTeam | |
95 | Wiśniewski Miłosz | Malbork | Polska | Bieg główny 1963 m | WiśniaTeam | |
96 | JONATOWSKI Zygmunt | MALBORK | Polska | Bieg główny 1963 m | GK MALBORK | |
97 | Matejuk Arkadiusz | Malbork | Polska | Bieg główny 1963 m | BEZTLENOWI MALBORK | |
98 | Matejuk Anna | Malbork | Polska | Bieg główny 1963 m | BEZTLENOWI MALBORK | |
99 | Kubicka Klaudia | Malbork | Polska | Bieg główny 1963 m | ||
100 | Matejuk Ewa | Malbork | Polska | Bieg główny 1963 m |
Wyświetleń: 9196