Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Bakalarz Artur Malbork Bieg główny 1963 m + Bieg dodatkowy 5km
2 Bakalarz Łukasz Malbork Bieg główny 1963 m
3 Baranowski Piotr Nowa Wieś Malborska Bieg główny 1963 m + Bieg dodatkowy 5km GODLEWSKI RUNNERS
4 Barcikowska-Kmieć Beata Malbork Bieg główny 1963 m + Bieg dodatkowy 5km
5 Barnaś Agata Malbork Bieg główny 1963 m + Bieg dodatkowy 5km Grupa Malbork
6 Barnaś Krzysztof Malbork Bieg główny 1963 m + Bieg dodatkowy 5km GRUPA MALBORK
7 Bieńkowski Dawid Malbork Bieg główny 1963 m First Malbork Team
8 Blekicka Emilia Malbork Bieg główny 1963 m
9 Blekicki Tomasz Malbork Bieg główny 1963 m
10 Bogatkowski Kacper Malbork Bieg główny 1963 m MOW Malbork
11 CHĘTNIK Rafał SZTUM Bieg główny 1963 m + Bieg dodatkowy 5km
12 Cicherska Paulina Malbork Bieg główny 1963 m + Bieg dodatkowy 5km AbsoFuckinLutely Team
13 Cicherski Adam Malbork Bieg główny 1963 m + Bieg dodatkowy 5km AbsoFuckinLutely Team
14 Cicherski Szymon malbork Bieg główny 1963 m + Bieg dodatkowy 5km AbsoFuckinLutely Team
15 Cielatkowski Michał Malbork Bieg główny 1963 m
16 Czajka Maja Rotmanka Bieg główny 1963 m TURBO Ptysie
17 Czajka- Łasińska Katarzyna Rotmanka Bieg główny 1963 m TURBO Ptysie
18 Czałpińska Kinga Dzierzgoń Bieg główny 1963 m
19 Czałpińska Małgorzata Dzierzgoń Bieg główny 1963 m DzierzgońTeam
20 Czałpińska Małgorzata Malbork Bieg główny 1963 m
21 Czałpiński Krzysztof Dzierzgoń Bieg główny 1963 m DzierzgońTeam
22 Dąbkowska Aleksandra Gdańsk Bieg główny 1963 m + Bieg dodatkowy 5km Taka RYBA
23 Dobrowolski Kamil Malbork Bieg główny 1963 m + Bieg dodatkowy 5km 22.BLT
24 Dutkiewicz Jakub Malbork Bieg główny 1963 m MOW Malbork
25 Dylert Arkadiusz Malbork Bieg główny 1963 m + Bieg dodatkowy 5km Grupa Malbork
26 Dziedzina Aleksandra Malbok Bieg główny 1963 m + Bieg dodatkowy 5km
27 Dziwosz Paweł Malbork Bieg główny 1963 m + Bieg dodatkowy 5km BEZTLENOWI MALBORK/Grupa Kolarska Malbork
28 Farysej Tomasz Nowa Wieś Malborska Bieg główny 1963 m + Bieg dodatkowy 5km
29 FRANKIEWICZ MACIEJ MALBORK Bieg główny 1963 m + Bieg dodatkowy 5km GRUPA MALBORK
30 Frankiewicz Przemysław Malbork Bieg główny 1963 m + Bieg dodatkowy 5km Borys&Brego Team
31 Gdaniec Kacper Malbork Bieg główny 1963 m I LO Malbork
32 Gibas Przemyslaw Malbork Bieg główny 1963 m + Bieg dodatkowy 5km
33 Gibas Sebastian Malbork Bieg główny 1963 m + Bieg dodatkowy 5km
34 godlewski łukasz malbork Bieg główny 1963 m + Bieg dodatkowy 5km
35 Godlewski Marek Malbork Bieg główny 1963 m Godlewski Runners
36 Góralski Kacper Malbork Bieg główny 1963 m MOW Malbork
37 Gorczyńska Anna Malbork Bieg główny 1963 m
38 Górska Weronika Malbork Bieg główny 1963 m + Bieg dodatkowy 5km
39 Gumowski Marcin Gdansk Bieg główny 1963 m + Bieg dodatkowy 5km GUMA TEAM
40 Jabłoński Rafał Malbork Bieg główny 1963 m
41 Jankowicz Artur Malbork Bieg główny 1963 m + Bieg dodatkowy 5km
42 JAŻDŻEWSKA IWONA MALBORK Bieg główny 1963 m
43 JAŻDŻEWSKI ZBIGNIEW MALBORK Bieg główny 1963 m + Bieg dodatkowy 5km LKS ZANTYR SZTUM
44 Jesionkowski Grzegorz Malbork Bieg główny 1963 m + Bieg dodatkowy 5km
45 JONATOWSKI Zygmunt MALBORK Bieg główny 1963 m GK MALBORK
46 Kamińska Joanna Malbork Bieg główny 1963 m + Bieg dodatkowy 5km 7 PBOT
47 Kamiński Piotr Malbork Bieg główny 1963 m + Bieg dodatkowy 5km EUROFINS
48 Kaszubowski Zenon Malbork Bieg główny 1963 m + Bieg dodatkowy 5km Active Malbork
49 Kędra Sebastian Malbork Bieg główny 1963 m + Bieg dodatkowy 5km 22 Baza Lotnictwa Taktycznego
50 Klimczewski Mirosław Malbork Bieg główny 1963 m + Bieg dodatkowy 5km
51 Klonowski Patryk Malbork Bieg główny 1963 m + Bieg dodatkowy 5km
52 Klonowski Tomasz Malbork Bieg główny 1963 m
53 Kmieć Jacek Malbork Bieg główny 1963 m + Bieg dodatkowy 5km Grupa Malbork
54 Komar Maria Malbork Bieg główny 1963 m 224 krt
55 Konopacki Sebastian Kwidzyn Bieg główny 1963 m
56 Kopański Mikołaj Malbork Bieg główny 1963 m MOW Malbork
57 Kosecka Ewelina Boręty Bieg główny 1963 m
58 Kosecki Sebastian Boręty Bieg główny 1963 m
59 Kosecki Sławomir Malbork Bieg główny 1963 m + Bieg dodatkowy 5km Beztlenowi Malbork / 224 krt
60 Kosianowska Monika Malbork Bieg główny 1963 m Grupa Malbork ♥ Malborskie Morsy ♥
61 Kownacka Aleksandra Malbork Bieg główny 1963 m + Bieg dodatkowy 5km
62 Kownacki Mateusz Nowa wieś Malborka Bieg główny 1963 m + Bieg dodatkowy 5km
63 Kołkowski Krzysztof Malbork Bieg główny 1963 m + Bieg dodatkowy 5km Beztlenowi Malbork / 224 krt
64 Krotowski Michał Malbork Bieg główny 1963 m + Bieg dodatkowy 5km
65 Krucień Andrzej Malbork Bieg główny 1963 m
66 Kruk Agnieszka Szymankowo Bieg główny 1963 m + Bieg dodatkowy 5km Grupa Malbork
67 Krusiński Mirosław Sztum Bieg główny 1963 m + Bieg dodatkowy 5km Thales
68 krysiak Beata Dzierzgoń Bieg główny 1963 m DzierzgońTeam
69 Kubicka Klaudia Malbork Bieg główny 1963 m
70 KULIK GRZEGORZ MALBORK Bieg główny 1963 m + Bieg dodatkowy 5km GK MALBORK / BEZTLENOWI MALBORK
71 Lewandowski Zbigniew Malbork Bieg główny 1963 m + Bieg dodatkowy 5km 224 krt
72 Lewoń Jakub Malbork Bieg główny 1963 m MOW Malbork
73 Lipkowski Jakub Malbork Bieg główny 1963 m MOW Malbork
74 Maciejewski Artur Malbork Bieg główny 1963 m + Bieg dodatkowy 5km 224 krt
75 Mąder Bogdan Malbork Bieg główny 1963 m PTTK Malbork
76 Mąder Kajetan Malbork Bieg główny 1963 m PTTK Malbork
77 Maj Adam Malbork Bieg główny 1963 m + Bieg dodatkowy 5km MOW Malbork
78 Mania Barbara Boręty Bieg główny 1963 m
79 Mania Jacek Boręty Bieg główny 1963 m
80 Masys Agnieszka Malbork Bieg główny 1963 m + Bieg dodatkowy 5km Grupa Malbork
81 Matejuk Anna Malbork Bieg główny 1963 m BEZTLENOWI MALBORK
82 Matejuk Arkadiusz Malbork Bieg główny 1963 m BEZTLENOWI MALBORK
83 Matejuk Ewa Malbork Bieg główny 1963 m
84 Matejuk Marcin Malbork Bieg główny 1963 m + Bieg dodatkowy 5km Beztlenowi Malbork / 224 krt
85 Mieszkuniec Wojciech Malbork Bieg główny 1963 m
86 Misiak Wiktor Malbork Bieg główny 1963 m + Bieg dodatkowy 5km MOW Malbork
87 Molenda Tomasz Malbork Bieg główny 1963 m + Bieg dodatkowy 5km GRUPA MALBORK
88 Mostowy Jarosław Malbork Bieg główny 1963 m MOW Malbork
89 Mroczkowski Tomasz Malbork Bieg główny 1963 m + Bieg dodatkowy 5km GRUPA MALBORK
90 Narloch Jakub Malbork Bieg główny 1963 m MOW Malbork
91 NEUMANN SEBASTIAN MALBORK Bieg główny 1963 m + Bieg dodatkowy 5km
92 Nowak Damian Malbork Bieg główny 1963 m MOW Malbork
93 Nowakowski Wojciech Malbork Bieg główny 1963 m + Bieg dodatkowy 5km Grupa Malbork
94 Oliński Marcin Malbork Bieg główny 1963 m + Bieg dodatkowy 5km I LO Malbork
95 Pajda Kacper Malbork Bieg główny 1963 m + Bieg dodatkowy 5km MOW Malbork
96 Partyka Robert Malbork Bieg główny 1963 m + Bieg dodatkowy 5km Muzeum Zamkowe Malbork
97 Pawęska Agata Nowy Staw Bieg główny 1963 m
98 Pawęska Damian Nowy Staw Bieg główny 1963 m + Bieg dodatkowy 5km
99 Pawłowski Łukasz Malbork Bieg główny 1963 m MOW Malbork
100 Piekarz Lidia Malbork Bieg główny 1963 m + Bieg dodatkowy 5km


Wyświetleń: 6001

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ