Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
7 PBOT
1 Kamińska Joanna Malbork Bieg główny 1963 m + Bieg dodatkowy 5km 7 PBOT
22 Baza Lotnictwa Taktycznego
2 Kędra Sebastian Malbork Bieg główny 1963 m + Bieg dodatkowy 5km 22 Baza Lotnictwa Taktycznego
22.BLT
3 Puchalski Marcin Malbork Bieg główny 1963 m + Bieg dodatkowy 5km 22.BLT
4 Rogowski Mariusz Malbork Bieg główny 1963 m + Bieg dodatkowy 5km 22.BLT
5 Dobrowolski Kamil Malbork Bieg główny 1963 m + Bieg dodatkowy 5km 22.BLT
6 TARAS DANIEL Malbork Bieg główny 1963 m + Bieg dodatkowy 5km 22.BLT
224 krt
7 Komar Maria Malbork Bieg główny 1963 m 224 krt
8 Maciejewski Artur Malbork Bieg główny 1963 m + Bieg dodatkowy 5km 224 krt
9 Lewandowski Zbigniew Malbork Bieg główny 1963 m + Bieg dodatkowy 5km 224 krt
10 Powierża Michał Malbork Bieg główny 1963 m 224 krt
AbsoFuckinLutely Team
11 Cicherski Adam Malbork Bieg główny 1963 m + Bieg dodatkowy 5km AbsoFuckinLutely Team
12 Cicherska Paulina Malbork Bieg główny 1963 m + Bieg dodatkowy 5km AbsoFuckinLutely Team
13 Cicherski Szymon malbork Bieg główny 1963 m + Bieg dodatkowy 5km AbsoFuckinLutely Team
Active Malbork
14 Sławecki Wojtek Malbork Bieg główny 1963 m + Bieg dodatkowy 5km Active Malbork
15 Kaszubowski Zenon Malbork Bieg główny 1963 m + Bieg dodatkowy 5km Active Malbork
BEZTLENOWI MALBORK
16 Skwarczyńska-Kulik Patrycja Malbork Bieg główny 1963 m + Bieg dodatkowy 5km BEZTLENOWI MALBORK
17 Matejuk Anna Malbork Bieg główny 1963 m BEZTLENOWI MALBORK
18 Matejuk Arkadiusz Malbork Bieg główny 1963 m BEZTLENOWI MALBORK
BEZTLENOWI MALBORK/Grupa Kolarska Malbork
19 Dziwosz Paweł Malbork Bieg główny 1963 m + Bieg dodatkowy 5km BEZTLENOWI MALBORK/Grupa Kolarska Malbork
Beztlenowi Malbork / 224 krt
20 Kosecki Sławomir Malbork Bieg główny 1963 m + Bieg dodatkowy 5km Beztlenowi Malbork / 224 krt
21 Kołkowski Krzysztof Malbork Bieg główny 1963 m + Bieg dodatkowy 5km Beztlenowi Malbork / 224 krt
22 Matejuk Marcin Malbork Bieg główny 1963 m + Bieg dodatkowy 5km Beztlenowi Malbork / 224 krt
Borys&Brego Team
23 Frankiewicz Przemysław Malbork Bieg główny 1963 m + Bieg dodatkowy 5km Borys&Brego Team
Drużyna Pierścienia
24 Serocki Paweł Starogard Gdański Bieg główny 1963 m + Bieg dodatkowy 5km Drużyna Pierścienia
25 Serocki Adam Elblag Bieg główny 1963 m + Bieg dodatkowy 5km Drużyna Pierścienia
Drużyna pierścienia
26 Znarowska Bożena Elblag Bieg główny 1963 m + Bieg dodatkowy 5km Drużyna pierścienia
27 Stolarów Agnieszka Malbork Bieg główny 1963 m + Bieg dodatkowy 5km Drużyna pierścienia
DzierzgońTeam
28 krysiak Beata Dzierzgoń Bieg główny 1963 m DzierzgońTeam
29 Czałpiński Krzysztof Dzierzgoń Bieg główny 1963 m DzierzgońTeam
30 Czałpińska Małgorzata Dzierzgoń Bieg główny 1963 m DzierzgońTeam
Dąbrowski Team
31 Wąsik Krzysztof Malbork Bieg główny 1963 m + Bieg dodatkowy 5km Dąbrowski Team
EUROFINS
32 Kamiński Piotr Malbork Bieg główny 1963 m + Bieg dodatkowy 5km EUROFINS
First Malbork Team
33 Rac Kacper Malbork Bieg główny 1963 m First Malbork Team
34 Bieńkowski Dawid Malbork Bieg główny 1963 m First Malbork Team
GK MALBORK
35 JONATOWSKI Zygmunt MALBORK Bieg główny 1963 m GK MALBORK
GK MALBORK / BEZTLENOWI MALBORK
36 KULIK GRZEGORZ MALBORK Bieg główny 1963 m + Bieg dodatkowy 5km GK MALBORK / BEZTLENOWI MALBORK
GODLEWSKI RUNNERS
37 Baranowski Piotr Nowa Wieś Malborska Bieg główny 1963 m + Bieg dodatkowy 5km GODLEWSKI RUNNERS
GRUPA MALBORK
38 Molenda Tomasz Malbork Bieg główny 1963 m + Bieg dodatkowy 5km GRUPA MALBORK
39 Barnaś Krzysztof Malbork Bieg główny 1963 m + Bieg dodatkowy 5km GRUPA MALBORK
40 Tur Marcin Malbork Bieg główny 1963 m + Bieg dodatkowy 5km GRUPA MALBORK
41 FRANKIEWICZ MACIEJ MALBORK Bieg główny 1963 m + Bieg dodatkowy 5km GRUPA MALBORK
GRUPA MALBORK
42 Mroczkowski Tomasz Malbork Bieg główny 1963 m + Bieg dodatkowy 5km GRUPA MALBORK
GUMA TEAM
43 Gumowski Marcin Gdansk Bieg główny 1963 m + Bieg dodatkowy 5km GUMA TEAM
Godlewski Runners
44 Godlewski Marek Malbork Bieg główny 1963 m Godlewski Runners
Godlewski Runners / 22.BLT
45 Szymkowiak Paweł Malbork Bieg główny 1963 m + Bieg dodatkowy 5km Godlewski Runners / 22.BLT
Grupa Malbork
46 Masys Agnieszka Malbork Bieg główny 1963 m + Bieg dodatkowy 5km Grupa Malbork
47 Kmieć Jacek Malbork Bieg główny 1963 m + Bieg dodatkowy 5km Grupa Malbork
48 Kruk Agnieszka Szymankowo Bieg główny 1963 m + Bieg dodatkowy 5km Grupa Malbork
49 Barnaś Agata Malbork Bieg główny 1963 m + Bieg dodatkowy 5km Grupa Malbork
50 Dylert Arkadiusz Malbork Bieg główny 1963 m + Bieg dodatkowy 5km Grupa Malbork
Grupa Malbork
51 Nowakowski Wojciech Malbork Bieg główny 1963 m + Bieg dodatkowy 5km Grupa Malbork
Grupa Malbork ♥ Malborskie Morsy ♥
52 Kosianowska Monika Malbork Bieg główny 1963 m Grupa Malbork ♥ Malborskie Morsy ♥
I LO Malbork
53 Oliński Marcin Malbork Bieg główny 1963 m + Bieg dodatkowy 5km I LO Malbork
54 Gdaniec Kacper Malbork Bieg główny 1963 m I LO Malbork
55 Wolak Miłosz Malbork Bieg główny 1963 m + Bieg dodatkowy 5km I LO Malbork
KJ ISKRA
56 Rogowska Julia Malbork Bieg główny 1963 m + Bieg dodatkowy 5km KJ ISKRA
LKS ZANTYR SZTUM
57 JAŻDŻEWSKI ZBIGNIEW MALBORK Bieg główny 1963 m + Bieg dodatkowy 5km LKS ZANTYR SZTUM
MOW Malbork
58 Bogatkowski Kacper Malbork Bieg główny 1963 m MOW Malbork
59 Rychłowska Agnieszka Malbork Bieg główny 1963 m MOW Malbork
60 Maj Adam Malbork Bieg główny 1963 m + Bieg dodatkowy 5km MOW Malbork
61 Nowak Damian Malbork Bieg główny 1963 m MOW Malbork
62 Dutkiewicz Jakub Malbork Bieg główny 1963 m MOW Malbork
63 Lipkowski Jakub Malbork Bieg główny 1963 m MOW Malbork
64 Lewoń Jakub Malbork Bieg główny 1963 m MOW Malbork
65 Mostowy Jarosław Malbork Bieg główny 1963 m MOW Malbork
66 Narloch Jakub Malbork Bieg główny 1963 m MOW Malbork
67 Góralski Kacper Malbork Bieg główny 1963 m MOW Malbork
68 Kopański Mikołaj Malbork Bieg główny 1963 m MOW Malbork
69 Siuda Jakub Malbork Bieg główny 1963 m MOW Malbork
70 Pajda Kacper Malbork Bieg główny 1963 m + Bieg dodatkowy 5km MOW Malbork
71 Misiak Wiktor Malbork Bieg główny 1963 m + Bieg dodatkowy 5km MOW Malbork
72 Szałapaj Dawid Malbork Bieg główny 1963 m + Bieg dodatkowy 5km MOW Malbork
73 Pawłowski Łukasz Malbork Bieg główny 1963 m MOW Malbork
Malbork Biega
74 Tołkacz Wojciech Malbork Bieg główny 1963 m + Bieg dodatkowy 5km Malbork Biega
Muzeum Zamkowe Malbork
75 Partyka Robert Malbork Bieg główny 1963 m + Bieg dodatkowy 5km Muzeum Zamkowe Malbork
PTTK Malbork
76 Mąder Kajetan Malbork Bieg główny 1963 m PTTK Malbork
77 Mąder Bogdan Malbork Bieg główny 1963 m PTTK Malbork
Pomezania
78 Rybarczyk Paweł Malbork Bieg główny 1963 m Pomezania
TURBO Ptysie
79 Czajka Maja Rotmanka Bieg główny 1963 m TURBO Ptysie
80 Łasiński Mateusz Rotmanka Bieg główny 1963 m TURBO Ptysie
81 Czajka- Łasińska Katarzyna Rotmanka Bieg główny 1963 m TURBO Ptysie
82 Łasiński Jarosław Rotmanka Bieg główny 1963 m TURBO Ptysie
Taka RYBA
83 Dąbkowska Aleksandra Gdańsk Bieg główny 1963 m + Bieg dodatkowy 5km Taka RYBA
Thales
84 Krusiński Mirosław Sztum Bieg główny 1963 m + Bieg dodatkowy 5km Thales
VALDANO
85 Walendziak Ryszard Gościszewo Bieg główny 1963 m + Bieg dodatkowy 5km VALDANO
WiśniaTeam
86 Wiśniewski Maciej malbork Bieg główny 1963 m + Bieg dodatkowy 5km WiśniaTeam
WiśniaTeam
87 Wiśniewski Miłosz Malbork Bieg główny 1963 m WiśniaTeam
88 WIsniewska Martyna Malbork Bieg główny 1963 m WiśniaTeam
WnP
89 Pietruczuk Daniel Malbork Bieg główny 1963 m WnP
_BRAK NAZWY_
90 Mania Jacek Boręty Bieg główny 1963 m
91 Krucień Andrzej Malbork Bieg główny 1963 m
92 Czałpińska Kinga Dzierzgoń Bieg główny 1963 m
93 Sojka piotr Malbork Bieg główny 1963 m + Bieg dodatkowy 5km
94 Kosecki Sebastian Boręty Bieg główny 1963 m
95 CHĘTNIK Rafał SZTUM Bieg główny 1963 m + Bieg dodatkowy 5km
96 Gorczyńska Anna Malbork Bieg główny 1963 m
97 Blekicka Emilia Malbork Bieg główny 1963 m
98 Blekicki Tomasz Malbork Bieg główny 1963 m
99 Barcikowska-Kmieć Beata Malbork Bieg główny 1963 m + Bieg dodatkowy 5km
100 Mania Barbara Boręty Bieg główny 1963 m
101 Ulatowska Weronika Malbork Bieg główny 1963 m
102 Kosecka Ewelina Boręty Bieg główny 1963 m
103 Gibas Przemyslaw Malbork Bieg główny 1963 m + Bieg dodatkowy 5km
104 Gibas Sebastian Malbork Bieg główny 1963 m + Bieg dodatkowy 5km
105 Krotowski Michał Malbork Bieg główny 1963 m + Bieg dodatkowy 5km
106 Jabłoński Rafał Malbork Bieg główny 1963 m
107 Cielatkowski Michał Malbork Bieg główny 1963 m
108 Pawęska Agata Nowy Staw Bieg główny 1963 m
109 Pawęska Damian Nowy Staw Bieg główny 1963 m + Bieg dodatkowy 5km
110 Dziedzina Aleksandra Malbok Bieg główny 1963 m + Bieg dodatkowy 5km
111 rozlazła bronisława MALBORK Bieg główny 1963 m + Bieg dodatkowy 5km
112 Bakalarz Artur Malbork Bieg główny 1963 m + Bieg dodatkowy 5km
113 Stańczak Edward Malbork Bieg główny 1963 m
114 Stańczak Karolina Malbork Bieg główny 1963 m
115 Stańczak-Mikołajska Małgorzata Gdańsk Bieg główny 1963 m
116 Ziobro Joanna Grudziądz Bieg główny 1963 m + Bieg dodatkowy 5km
117 Szymkowiak Bartosz Malbork Bieg główny 1963 m + Bieg dodatkowy 5km
118 Konopacki Sebastian Kwidzyn Bieg główny 1963 m
119 Rodacka Michalina Malbork Bieg główny 1963 m
120 STAROSTA-ROMAŃCZUK SYLWIA MALBORK Bieg główny 1963 m
121 Klonowski Patryk Malbork Bieg główny 1963 m + Bieg dodatkowy 5km
122 Klonowski Tomasz Malbork Bieg główny 1963 m
123 Jesionkowski Grzegorz Malbork Bieg główny 1963 m + Bieg dodatkowy 5km
124 NEUMANN SEBASTIAN MALBORK Bieg główny 1963 m + Bieg dodatkowy 5km
125 Bakalarz Łukasz Malbork Bieg główny 1963 m
126 PŁONKA EWA MALBORK Bieg główny 1963 m + Bieg dodatkowy 5km
127 Kownacka Aleksandra Malbork Bieg główny 1963 m + Bieg dodatkowy 5km
128 Farysej Tomasz Nowa Wieś Malborska Bieg główny 1963 m + Bieg dodatkowy 5km
129 Kownacki Mateusz Nowa wieś Malborka Bieg główny 1963 m + Bieg dodatkowy 5km
130 Ścisłowska Aleksandra Parpary Bieg główny 1963 m + Bieg dodatkowy 5km
131 Ścisłowski Rafał Parpary Bieg główny 1963 m + Bieg dodatkowy 5km
132 JAŻDŻEWSKA IWONA MALBORK Bieg główny 1963 m
133 Rodacka Iwona Malbork Bieg główny 1963 m
134 Stoj Natalia Malbork Bieg główny 1963 m + Bieg dodatkowy 5km
135 Piekarz Lidia Malbork Bieg główny 1963 m + Bieg dodatkowy 5km
136 godlewski łukasz malbork Bieg główny 1963 m + Bieg dodatkowy 5km
137 Warmińska Agnieszka Malbork Bieg główny 1963 m + Bieg dodatkowy 5km
138 Szaruga Wojtek Sztum Bieg główny 1963 m
139 Górska Weronika Malbork Bieg główny 1963 m + Bieg dodatkowy 5km
140 Matejuk Ewa Malbork Bieg główny 1963 m
141 Kubicka Klaudia Malbork Bieg główny 1963 m
142 Słowik Janusz Malbork Bieg główny 1963 m + Bieg dodatkowy 5km
143 Witkowska Kamila Malbork Bieg główny 1963 m + Bieg dodatkowy 5km
144 Jankowicz Artur Malbork Bieg główny 1963 m + Bieg dodatkowy 5km
145 Podlasinska Dorota Malbork Bieg główny 1963 m + Bieg dodatkowy 5km
146 Mieszkuniec Wojciech Malbork Bieg główny 1963 m
147 Walkowski Michał Malbork Bieg główny 1963 m + Bieg dodatkowy 5km
148 Czałpińska Małgorzata Malbork Bieg główny 1963 m
149 Klimczewski Mirosław Malbork Bieg główny 1963 m + Bieg dodatkowy 5km
druzyna pierscienia
150 Stolarów Robert Malbork Bieg główny 1963 m + Bieg dodatkowy 5km druzyna pierscienia


Wyświetleń: 6008

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ